Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Коментари към [Field Reports]


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 17 October 2008 - 12:12 PM

линк: [Field Reports]

Нека тук коментираме всичко свързано с темата [Field Reports].

Моя въпрос е към neglest. Каква рутина имаш за гривната ?

Edited by NRG, 15 November 2008 - 10:55 PM.


#2 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 17 October 2008 - 02:24 PM

Може ли аз да ти отговоря? Чел съм за тази рутина в "Играта". Даваш на момичето гривна/ланец и й казваш да го пази, защото след малко ще дойдеш да си го вземеш. След това я целуваш. Това "след малко" обикновено важи за клубове и дискотеки. Когато й дадеш гривната имате чудесен повод да се видите отново. ;) Това според мен е рутината на neglect. Един приятел също си беше взел гривна с тази цел, но не му се удаде подходящ момент да я използва.

:)

#3 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 18 October 2008 - 10:33 AM

Всъщност за гривната имам историика рутин-как ми е била подарена(няма да я разказвам)-историята е пълна с дигащи ранга елементи,но си е лично моя.Ролан ти е обяснил какво правя.Не го използвам много често,но найстина създава невероятна връзка.

#4 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 15 November 2008 - 07:54 PM

Nitro, какви бяха реакциите им, когато ги игнорираше? Как се държаха? Още повече се опитваха да привлекат вниманието ти или? Някакви по-специфични елементи от твоя и техния език на тялото, можеш ли да опишеш, ако си спомняш?

#5 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 20 November 2008 - 12:37 AM

Току що загрях, че трябва да чакам коментари в тази тема :lol: Сори.Като ги игнорирах забелязах няколко неща:1) Говореха си за мен и за книгата, която чета (опитваха се да се бъзикат, ама не разбирам дотолкова руски, особено ако не слушам ;) )2) С мен си говореха на английски, а когато ги игнорирах си говореха по между си на... английски (за да разбирам и аз).Привличаха вниманието ми по всякакъв начин. Дори да не успееха индиректно накрая (след 2-3 мин.) се обръщаха към мен по име и ме питаха нещо конкретно. Адски много пъти ме питаха за това каква книга чета, на което само избягвах отговора ("Ми...няма да ви е интересна предполагам...")Задаваха ми лични въпроси за мен и за приятелката ми, на които съответно не им отговарях и ги държах в напрежение.Ето един номер, който пробвах, когато ме питаха на колко съм години.Аз: Кажи ми ТИ на колко си години, а аз ще ти кажа дали си познала на колко години съм аз.Тя 1: Ок, аз съм на 25, а ти си на 24?Аз: Надолу. А ти? (към тя 2)Тя 2: Аз съм на 23, а ти...предполагам си на 22?Аз: Надолу ;) (с усмивка, разбира се)Тя 3: Не може да си на 21??? ЛелеТя 1: Вярно ли си на 21...уау...И съответно нормалната реакция на лузърите би била "Е да, малък съм, ама..." :huh:Аз си замълчах и само казах : "Е, добрата новина е, че ти поне си на 25 и изглеждаш като на 25" - което беше рисковано, ама се получи :( интереса им се запази докрая.Сори за дългия пост и мерси за интереса.И между другото оня ден получих смс от яката мацка. Като се има предвид, че след няколко дни ще ходя в нейния град е :P добре

#6 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 November 2008 - 12:39 AM

Хе-хе. Добре се е получило. :lol:
Интересен е разговорът с номера.
Значи игнорът е работил добре. А това последното нег ли е трябвало да бъде?
Иначе браво.

:huh:

#7 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 20 November 2008 - 01:02 AM

рускини... :lol:

#8 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 20 November 2008 - 04:53 PM

Неее :lol: Рускоговорящи :P

Ролан. Последното ... де да знам - на жена да и кажеш "Споко, изглеждаш точно на колкото си" винаги има риск, защото обикновено жените се гримират с цел да изглеждат по-големи или по-малки. Дори и да говориш чистата истина, най-малкото което можеш да очакваш е въпрос от рода на :
"Стара ли ме нарече???"

Забавно, ама и мацките си бяха забавни - не, че аз нещо съм правил.
Не знам, откакто чета форума и малко се интересувам от НЛП, някакси от самосебеси започнаха да изникват такива ситуации и жените да ми се "лепят".

Айде със здраве!

П.П. А аз кога ще коментирам нечия чужда случка :P ?

#9 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 28 November 2008 - 11:46 AM

Rolan, братче, много директно си подходил :blink: Супер, че си пробвал - аз най-вероятно нямаше и това да направя.
Според мен би могъл да си поприказваш по-нашироко с бившия съученик. Нека не е твърде дълго - примерно 2 - 3 мин. За това време можеш да видиш реакциите им достатъчно, че да прецениш с коя да започнеш и как да го направиш. Да не говорим, че им оставяш време да се отпуснат и да се включат в разговора.

А имаш ли представа преди това за какво са си говорили? Чуваше ли се при вас? Защото ако е било нещо важно (поне според тях), не им е било до това някой да ги прекъсва. Така, че подходът ти си е съвсем добър, може да си попаднал просто на едър рогат добитък.

Успех!

#10 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 28 November 2008 - 07:51 PM

Благодаря, пич!

Да съгласен съм, можеше да поговоря по-дълго с моя познат. Така ще свикнат за момента с моето присъствие и ще могат да се включат и те, както казваш. В този момент за мен нямаше значение с коя ще говоря. Може би подходих нарочно към 7-цата, защото за другата имах предположения, че е заета. Нямах представа за какво са си говорили.

Просто ситуацията беше много спонтанна, много директна, без подготовки, без нещо съществено. Някак си просто за едната реплика.

Вече си тръгвахме с моите приятели (не съм слушал target-а какво си е говорил с моя познат и приятелката й, просто си изкарвах супер с моите хора, няма да си прецаквам времето за единия сет) и подходих към моя познат все едно сега го виждам. Репликата към момичето я вмъкнах ей така - между другото.

:blink:

#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 28 November 2008 - 09:38 PM

Rolan, на обяд щях да ти пиша, но се сдържах. Има ситуации от които взимаш много, има такива от които взимаш малко, а има и такива от които можеш да вземеш максимума. Ти си взел точно максимума. Аз не съм голям разбирач на бързите запознавания и pickup-a, но си мисля че не е можело да останеш повече от 2-3 минути при тях и че мацката е била длъжна да ти каже "НЕ". Това което си направил ще ти поддържа духа в спортна форма. Другото е че ако видиш същата мацка някъде по улицата, в кафе или дискотека можеш да продължиш от там до където сте се разделили- хей... знаеш ли че те познавам от някъде, ти имаше малко странно име. Сибила ли беше. Припомни ми го. Бла... бла... бла.

Светът е малък.

#12 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 04 December 2008 - 03:45 AM

Към ролан
Много много те разбирам...И да ти кажа това мноого го ползват
Аз уча в Холандия...и представа си нямате какво е трудно да заговориш холандка...ако не знае английски..
Още на хелоу хау аре иу и казват че не говорят английски...не гейм..нямаш време да реагираш хахахах

#13 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 04 December 2008 - 03:48 PM

Хаха... е добре де - и как се справят чужденците в такива ситуации? ;)

#14 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 04 December 2008 - 11:04 PM

Незнам...сигурно трудно..
Аз се опитам да вкарам колкото се повече боди лангуйдж....това поне е универсален език..и да използвам думи до минимум..
Другия вариант е селекция...примерно най-вече гледам да флиртувам със момичета от моята специалност или някоя от другите които са само на английски...поне знам че няма да гледа тъпо като й кажа нещо ;)

#15 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 12 December 2008 - 12:50 AM

TyposPulu :D много е добро това, супер си се представил. Само, че доста дълго...ама като гледам добре сте се забавлявали! Чакаме продължение!