Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

[Field Reports]


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 01:21 PM

линк: Коментари към [Field Reports]

Field Reports
Нека хората които играят да постват тука. Ако някой иска да коментира да създаде отделна тема.


Случката е от средата на миналото лято (2007г ).Естествено не я помня в датайли.

Минал е месец от както съм намерил форума, прочел съм че е възможно да заговаряш момичета на всякаде.Провбвал съм да заговарям ама и дума неможе да става за рутинни и техники.Всичко ми е много ново все още .

Аз и мой приятел сме на плаж във Варна.Правим разходка на плажната
алея (около 2-ра буна ) и оглеждаме за момичета.
Две девойки само по бански и цаиси пред нас.8-ка и 7.5-ка.
Настигаме ги с авера и изравняваме с тях.Заговарям ги съсем небрежно
"Как сте момичета ?".
Отварят се супер лесно!?.Изненадан съм доста никакъв бич шилд,
по късно се оказа че са от Червен бряг (доста от момичетата дето са на почивка туака нямат бич шилд).
Тука вече не помня какви репликите ама почваме супер нормален разговор,
без много енергия се едно са познаваме отдавна.Поканихме ги с авера на близкото
капанче да пиинем по бира. По пътя натам
почвам малко глупости да дрънкам да дигна малко енергията на сета.Сядаме
на капанчето, поръчваме, авера ми не е много по говеренето така че аз подържам
разговора и с 2-те.Доста лесно беше, защото и 2-те са разговорливи (ако едното момиче е мълчаливо а дугото говори се калибрира доста по трудно.)
Почваме да си говорим как им е почивката тука , как е нощния живот във Варна,
харесва ли им, че ще си изкараме екстра заедно на дискотека. Аз гледам покрай
репорта да има и атрактион. Малко го играя на "паднало ми е пердето".

Ползвах C&F na Paradox.
"Какво работиш ?"
Трафик на хора.Внос ,износ.Нали се сещаш.
Получи се доста добре, голям смях падна.

На момичета хем им е добре и се чувстват комфортно , държат се със съвсем леко безразличие.Забавляват се приятно им е ама не дават ИОИ.Така го усетих.

Искарахме малко по малко от час в заведенито.Те си тръгнаха като
преди това ни дадоха телефони с уговорката да излезем на някое диско
заедно.

Звъня след 3 дена на едната.Тя като разбра кой съм вика "Айде по късно
ша ти се обадя че сега имам work.".Никва не са обади.
След 3 седмици й трия тела.
На следващия ден получавам SMS от непознат номер."Здрасти как си , що си .. искаш ли да ходим на плаж." Аз въобще не загрявам коя е. Обаждам й се - говоря доста ароганто.
"Коя си маце.Кво става? това онова" Нещо от сорта.Те се разбесня нещо и откачи
"Ама ти си ми изтрил тела ....(много потресена ) неща да та чувам повече".
Ебаси драмата :)

Изклучи си тела (много ядосана).След 5-10 мин пак я търся.Тука вече не съм
арогантен , раздавам го много димпломатичен и спокоен.
"Недеи реагира толкова емоционално, емоционалните решения никога не са правилни. Аз също доста често се подавам на емоции и те разбирам.
Успокой се сега.Не е страшно че ти изтрих телефона. Дай утре една среща за плаж
да направим. Тя ( уж ) се поуспокои. Уговорихме се за следващия ден.

Първата ми тенекия за лятото ;) Честито ;)

P.S Явно тези мацки са ни сложили в списака под номер 2 или 3 ( може и
по горен ) и като не е станало с титулярите са са сетили за мене и авера
Абе кво ми пука , забавно беше :P

Edited by NRG, 15 November 2008 - 10:53 PM.


#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 09:23 PM

Имам усещането, че тази тема ще е най-празната във форума :huh:  Кой ти зарибява мацки по улици и заведения, нали има Интернет... Йес, мада фака!

П.С. За неразбралите, това беше ирония.

#3 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 03:55 PM

Имам усещането, че тази тема ще е най-празната във форума :D  Кой ти зарибява мацки по улици и заведения, нали има Интернет... Йес, мада фака!

П.С. За неразбралите, това беше ирония.

Off:Izvinqvam se,4e pi6a na latinica,v komputarna zala sum v po4ivkata.
Ta,siguren sum,4e prosto vsi4ki sa prekaleno zaeti da 4etat i da u4at,za da imat vreme za takiva raboti. :D
Ta,minavam si az,s winga,pokrai edin denono6ten i s krai4eca na okoto si dolovqm ne6to sladko vutre(ne be6e 6okolad).Vikam na winga "Otivam da si kupq duvki."
Vlizam i s vlizaneto vijdam otli4na 8-ca.I togava zapo4na sledniq dialog.
Az:Zdravei!
Tq:Zdravei!
Az:Imate li zapalki s reutan..?
Tq:Ami...ne.
Az:Stiga de,ve4e obikolih 4 magazina i nikude nqma.E,6te trqbva da se zadovolq s obiknovena.
Tq:Taka izglejda.
Az(kum winga):Kakvo o6te mi trqbva.
Toi:Ne vleze li za duvki..?
Az:Vqrno.O***t Professional White,ako obi4a6?
Tq:Ne6to drugo?
Az:Mai ne.(podavam i parite,tq mi vru6ta)...Vsu6tnost...edno Pe*si.(99 st,az i davam 1 lev)
Tq:Olele,nqmam da ti vurna edna stotinka.
Az:Lele,ami sega..?Kakvo 6te pravim..? :huh:
Tq:Ami ne znam :)
Az:Se6tam se...kaji mi imeto si B)
Tq:Kameliq,a tvoeto?
Az(kum winga):Kak be6e-Ivan?*?Ivan sum az,priqtno mi e.
Tq:Haide de,kaji si imeto.
Az:Hm,dobre de.*****(haide sega,tova e anonimen forum vse pak :P )
Tq:Dai si li4nata karta.
Az:Dobre,i ti mi dai tvoqta.
Tq(podava mi q):Eto,da,naistina taka se kazva6.Vurni mi moqta.
Az:Dobre,dai si telefona i 6te si q polu4i6.
Tq:Oooo,taka li..?(dava mi go)
Az(vru6tam kartata):Mersi,4ao 4ao.Nqkoi put moje da ti zvunna da mi vurne6 restoto ;)
Tq:4ao,be6e mi priqtno.
Az:Siguren sum.
I taka,tova be6e.Zapoznah se,vzeh i telefona i taka.Imam o6te nqkolko slu4ki otskoro,koito sa dostoini za report,no sega 6te opi6a o6te samo edna(po4ivkata mi svur6va).
I taka,predi 2 sedmici sme s nqkolko priqteli na diskoteka.Bqh umoren ot 15h raboten den i izob6to se 4udeh kakvo vsu6tnost pravq tam.Tukmo misleh da trugvam i edin ot novite mi ot ve4erta poznati mi kaza "Hey,bas hva6tam,4e sum po-dobur svalq4 ot teb.Predi nqkolko meseca namerih nqkolko saita sus suveti za "Pick up".Ve4e sum praktikuval i sum dosta...".Otvurnah mu:"Mi bravo,no tova ne te pravi po-dobur ot men.Muj ne se stava v Internet!"."Dobre,sega 6te ti pokaja...izberi mi momi4e".Izbrah mu edna troika,da vidq 6to za stoka e.Be6e sama i umira6ta ot skuka.Lesna mi6ena.Otide i,ne znam koi bog mu pomogna,no i vze nomera.Doide pri men i mi kaza:"Tvoi red e" i predi da kaja kakvoto i da bilo,toi mi poso4i servitiorkata,7.5,18 godini.Servitiorkata,v pulna diskoteka,e dosta podvijna mi6ena.
Sednah si i si dopih Mohitoto.Nqma6e zakude da burzam."6ubeto li te hvana?"me popita toi."Ne,no za6to trqbva az da q gonq,sled kato moga q izvikam...a,eto q i neq".Povikah q na masata.Togava igrata zapo4na:
Az:O6te edno Mohito.
Tq:Dobre.
Az:4akai...gledam si telefona i vijdam,4e ti nqmam nomera.6te mi go dade6 li..? ;)
Tq:Sladuk si,no ako go davam na vseki sladur,koito go poiska,nali se se6ta6 kakva 6te sum.
Az:No az ne sum prosto vseki sladur.
Tq:A koi si togava..?
Az:Dai si telefona i 6te razbere6. :lol:
Tq: :) Dobre,pi6i.Kazvam se Ana.
Az:Ako re6a da ti se obadq 6te razbere6 az kak se kazvam ;)
I taka,tova be6e.Onq zqpna."Bravo,mnogo dobre"."Ni6to rabota,vreme da si trugvam,4ao"
Imam vreme samo dva field reporta.E,sled 3 sedmici napuskam rabota,taka 4e 6te imam dosta pove4e vreme.
To be continued...

#4 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 06:38 PM

Пътувам за Слънчев бряг и спирам на Нова Загора да хапна. Веднага забелязах сервитьорката. Симпатично момиче, усетих, че ме харесва - усмихваше ми се, езикът на тялото й подсказваше, че беше неспокойна и се притесняваше, когато я гледах. Дойде да вземе поръчката...

Аз: Здрасти :)
Тя: Здравей :)
Поръчвам...
След малко тя носи поръчката...
Аз: Къде се намира конюшнята тук?
Тя: Ами малко по-надолу, ето там...
Аз: Супер... Можеш ли да яздиш?
Тя: Ами да.
Аз: Чудесно, значи може да ме научиш някой ден :) Винаги съм мечтал да се науча да яздя :)
Тя: Ха-ха... Ами може да :)
Аз: Супер тогава, дай пет! :)
Дава ми пет...
Аз: Как се казваш?
Тя: Таня, ами ти?
Аз: Викай ми Дитко ;)
Аз: Танче, ами в такъв случай дай ми телефона си, за да се разберем за ездата... и още нещо ;)
Тя: Хаха :) А ти ще ми дадеш ли после своя?
Аз: Ще си помисля :)
Тя: 088...

...

Тя: А ти всъщност от къде си?
Аз: Монтана...
Тя: Аа...

И така.. :)

#5 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 10:27 PM

Не мога да разбера какво толкова виждате в това,че сте успяли да вземете един телефон?
Важно е какво става след зарибявката :)
Иначе гледам,темата е за зарибявки,ето една от мен:
Казваш на момата:
Болеше ли?
тя:А?
Когато падна от небето?
тя:Този лаф е много стар
Значи се сещаш за какво иде реч :)

#6 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 August 2008 - 11:27 PM

Искате ли да помолим NRG да изчисти излишните постове и да остави само нещата по темата?

:)

#7 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 August 2008 - 10:57 PM

Щом ме молите... Темата е изчистена от спам.

Пишете само Field Reports, за да не танцува бутончето "Delete" отново.

#8 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 22 August 2008 - 11:53 PM

Морето:
Eyefight 120 секунди:
Аз: Мадам, ще Ви падне ластичката, абе да, всъщност защо не си пуснете косата, толкова е хубава :lol:
Тя: Да бе, верно, то в тая вода кво ли не се случва (гледа ме палаво)
Аз: От къде си, сладурано :angry:
Тя: ами от от ******во
Аз: Леле чак от там дойде на море?
Тя: Ами на почивка малко.. Ами ти?
Аз: Аз си живея тук.. Готино а?
Тя: Страхотно е, да..

Дрън дрън дрън, обясняям и се там общо взето къде обичам ходя на море и общи въпроси с които да я опозная...

Аз: Таа как се казва тази "Иначе толкова симпатична дама"
Тя: *****тина...
Аз: Оооо и аз съм *****о, ще празнуваме ли на **-ти :lol:
Тя: Задължително :lol:
Аз: На колко си, Тинче :lol:
Тя: На 17, а ти?
Аз: Колко ми даваш?
Тя: Амиии ( в този момент дойде "Крилото", което като заговоря и отива на 200 метра, после като почне сета се намърдва на готово") Та ами давам ти 19-20,
Аз: Ухаа а на него колко даваш
Тя:16 макс
Аз; :lol: Аз съм на 16 а пича до мен на 17, изглежда по млад нали.. А аз съм ти обиден че ме взе за по стар
Тя : (Смее се)


... Общо взето се оказа че утре ще заминава.. Абе тва момиче ми стопли душата защото и личеше че ме харесва и иска да стане нещо.
Забелязал съм че бичшелда е най голям при съгражданките ми.. Бургазлииките са най затворени, може би :lol:

#9 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 04:05 PM

Един кратък отчет от онзи ден.
Аз в един азиятски бар + азиятска сервитьорка.

Не мога да опиша ситуацията, понеже просто се забавлявах и само от време на време играех с мацката. Накрая и казах, че трябва да вървя. Тя ме пита кога ще дойда пак, а аз и казах, че заминавам след няколко дни и бих искал да ми даде телефона си. Даде си го.
Конкретния разговор не мога да ви опиша, защото беше на чужд език.
Това, което ме впечатли беше, че тя е чувствително по-възрастна от мен - може би на 30 или малко отгоре (разбира се изключително привлекателна и както на всички азиатки не и личат годините), пък определено беше заинтересована от мен.
Това е от мен засега. Има и други, но ще пиша като имам време.
Успех и до скоро!

#10 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 01 September 2008 - 05:02 PM

На морето преди седмица. Влизам с моя приятел в ресторанта, огледах го от едната страна до другата много бавно. Още по-бавно огледах и сервитьорката, когато я забелязах. Красиво момиче. Усмихнах и се, отидох при нея и я попитах на нея ли трябва да дам талончето за храната. След това седнахме на масата с моя приятел. Колегата й ни донесе храната. По едно време моя приятел без да иска разля бирата, а мацката веднага се втурна да чисти...

Аз: Не се притеснявай, ние се справяме отлично... (с насмешка)
Тя: Хаха, няма проблем, това ми е работата. ;)
Аз: Хаха, пази си силите, все пак утре ще дойдат още сто човека...
Тя: Леле, ужас... Ще каталясам... А вие всъщност от къде сте?
Аз: Монтана, ами ти?
Тя: Аз съм от К*****а. :lol:
Аз: Супер, казаха ми, че е хубав град, ще ни разходиш някоя вечер да пием по нещо, нали?
Тя: Разбира се, добре ;)

И се разделихме. :blink: Така и не излязохме ;)

:lol:

#11 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 21 September 2008 - 07:01 PM

Миналата седмица се разхождаме с един авер "на лов" из центъра и той ми вика я ги спирай тия двете. Аз съм послушен и си изпълнявам, влизам с любимия си опънър "Здравейте момичета, имам малък проблем, днеска докато бях на терасата си видях новата съседка, която се оказа супер хубава и направо подивях. Моля ви кажете ми някакъв начин да я заговоря, все пак проблема е че е и в отсрещния блок..." После почвам да обеснявам колко съм стеснителен в такава нетипична ситуация, питам ги дали те биха отворили на някой непознат който им звънне на вратата и т.н. Стана интересно лафче, ама те са оказаха малки на по 16 и въпреки туй останах за упражнение(не ми бяха много по вкуса но практиката е най-важна за мен на този етап), едната ми предложи да направя купон и да поканя момичето, а аз "видимо" харесах идеята и и казах че ще ги поканя и двете от благодарност, и и поисках телефона(по скоро дадох моя да си го напише) тя не отказа, а после се оказа че тия шматки тамъм свършили даскало и нямали кво да правят и идохме на пейка в морската, ако не друго поне се пръснах от простотии <_<

#12 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 22 September 2008 - 11:38 AM

Съгласен съм със "sad3" понеже виждам как само има заговаряния и нищо повече, взет телефон и толкоз след тва "Греда".
За взимането на телефоните не е кой знае колко сложно , понеже преди 3 седмици някаде за експеримент пробвах да видя на колко момичета ще взема телефонът за 1 ден (при положение че 10 часа съм на работа) . Бяха точно 3 .... отделно си бяха и верните номера, но след това когато дойде време да звъня нищо нестана да излезнем понеже и небяха много големи , а и несъм и много очаквал да става нещо . Едната май доста дълго изчаках преди да и се обадя(3 дни) другата се нави да излезнем , в последния момент кученцето им се разболяло и да го водили на лекар със "Тати" (аз какво ли очаквам от 16 годишно момиче де ;) ) и така .

А ето и от мене една случка от Петък :
Гледам едно момиче на бара със приятелка и след около 20 мин тръгнах към нея:
Аз : Здравей
Тя : Здрасти
Аз: Хей тая сламка направо е изяде цяла вечер + :) ,
Тя : Започна да се смее много и вика мхм
Тука си викам май ще съм като на лексикон, аз задавам въпроси и само отговори от мхм и да май няма да ми допаднат....(както и да е понеже беше с много готино тяло и изобщо беше хубава викам хайде още малко ще продължа)
Аз: Как се казаваш ?
Тя: ****** приятно ми е ?
Аз:******* на мен също
Заговорих е след това откаде е , и дали и харесва мястото на което е дошла . И през цялото време около 5-10 мин разговор :) имах чуството че умира от срам ,а и нейната приятелка е нямаше и тя беше като в небрано лозе. След малко нейната приятелка се появи и тя хукна да е гуше все едно се е била загубила някаде, аз и пожелах приятна вечер и така . Немисля дори че имаше и повече какво да влагам дори и телефонът не си и помислих да и искам. :)

#13 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 22 September 2008 - 01:24 PM

Трябваше да й кажеш същия лаф за сламката и относно приятелката й... :) Ако ме разбра какво искам да кажа. ;)

ЕДИТ: Извинявам се за оффтопика, забравих, че коментарите са за отделна тема. Ако nrg прецени, може да изтрие поста.

Edited by Rolan, 22 September 2008 - 01:25 PM.


#14 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 23 September 2008 - 12:40 AM

Разминахме се...казах и здрасти,тя отговори с широка усмивка.Хареса ми първото момиче за деня,която не се спече от това.

-Изчакай,няма да си остана с едното здрасти...

Тя спря и се разговорихме,беше лесна,поне не трудна...

Разказах и сладките си приказки,поразговорихме се откъде е и защо е тук,какво работи,навлязах в мои води.Разказах и за се*е си истории,за приятелки и случки само за такива ситуации.Понякога ми е интересно да ги разказвам.От толкова много сетове дори не мислех докато ги казвам,интонацията,паузите,усмивките,всичко си беше автоматично като немска машина.Обичам да се наслаждавам колко гладко и уверено почвам да казвам дадена история след 30тия път...

Поговорихме и за нея,казах и че ми е харесала и че не го крия(мъж съм и не се срамувам че ми се е*е)Целунах я по устните за Чао.Зех и телефона и се обадих след ден,излязахме още малко за нея,разходка и после цуни муни...

Заведах я в нас,и я изч**ах...

За всички това е сет от шибаната улица...



2сет

Две невероятно красиви...наистина натокани,много ми харесаха подържани коси,в рокли,спряха ми дъха...слизаха надолу по улицата...просто трябваше да вляза...

Разговорих ги,датчанки,Някво село до Копенхаген,опенера беше най-тъпото нещо на земята "Откъде сте?"Но
те спряха.Наистина бяха картинка.Харесах си русата,попитаха ме как се казвам.Казх им че е рано да знаят.Едната имаше синджирче с именцето си.Попитах другата къде е неиното?Показа ми тату на вътрешната част на бедрото си с името й.Симона.Наистина я исках.Излезе че само се разхождали така,че набързо влязахме да пием в един бар по едно.Традиционите историики и базици взеха връх.

-Миглите ти са изкуствени.
-Не не са...
-Не изкувствени са...
-не са
-Лъжеш...
-Неее
-Затвори си очите.

Целувка.Умрях от смях.Тя се престори че не и е харесало и си избърса устата.Продължих.Навих ги да играем на една игра "Около бутилката"Набързо нещата станаха само целувки,обърнах играта на чисто сексуална...Целувахме се,когато правилата позволяваха по устните,след няколко целувки тя започна да ме целува с език...Някой път ще постна играта,идеална е за 2-2 момчета,момичета.Забравих да спомена,че сервитиора се беше пресъединил да играе с нас.(много добър мои приятел,много често играехме в комбина така че ми знаеше репертоара...)

Набързо обособихме двоиките с течение на играта и всичко премина в чиста доза натискане.Заведахме ги у тях...Наистина бяха невероятно красиви но с това се изчерпа всичко хубаво от тях,пълни дървета в леглото,като пънове,не беше това което очаквах(Бях лягал с Норвежка така че очаквах невероятен секс,но получих скромно соло с надуваема кукла....хубава,но надуваема...)

ще постна други ама трябва да лягам...

#15 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 07 October 2008 - 08:07 PM

Я да се пробвам и аз в тази тема...


Бързам за среща... 94 закаснява...пак!
Поне идва празен, сядам си на седялката и потегля...
1-ва спирка... никой не сяда до мен. :lol:
2-ра спирка...пак :(
3-та същата работа... всички седялки са заети..даже и правостоящи ;)
4-та... още повече правостоящи... :D абе да не мириша нещо или да съм се изцапал :huh:

На ТУ се качва една бамбина и да мястото е било запазено за нея!
Почва да рови нервно в чантата и да се оглежда...
-Успокой се, ще получиш удър. Няма контроли... то по това време.
-Ангелски къмбанки ДЗЪН-ДЗЪН :P
-/ от тук взех да ги блещя/...
Оказа се, че работи в заведение което от давна се каня да посетя <_<
супер
-Ангелски къмбанки обади се ако наминеш някой път.
-Може... само дето ти нямам номера. Тук или се направи или не ме чу... подхваща друга тема.

Идва спирката и - Да ми се обадиш като дойдеш в.....сладки усмивки и т.н.


2-ри дубъл- отиваме в "заведенийцето"
Небрежен разговор с сервитьорката и малко по натам директен въпрос"каде Е"

:( 2 смени в нейната няма такова момиче ;( съдбата се шегувала и ме тества явно, поддадох се :).