Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

90 секунди и кис клоуз.. ООО ДА !!


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 26 February 2011 - 03:47 PM

Малее направо ще се размажа от кеф , снощи бях на една дискотека , аз вече ходя в нея 7-8 пъти с една единствена цел , усъвършенстване , изпробване на нещата , които чета тук , с две думи мъча се да стана добър в Pick Up-а... Първия път , се запознах с едно момиче , едвам едвам направо ми се дос*а , много нерви много се претеснявах ужас направо... Втория път се запознах с 2 момичета сравнително по-спокоен бях и така всеки път увеличавах бройката , последния път , 6 момичета - 6 номера в телефона ми , като бях супер спокоен , ее пак имаше онова усещане в стомаха , но все няма значение , въпроса е , че прогресирах жестоко.Снощи беше върха просто , докато пиша това изречение съм се ухилил до ушите от радост :D :D , защото снощи гледам едно момиче и то ме гледа и ставам , отивам и се запознавам , след около 90 секунди , направих кис клоуз и просто ви казвам беше велико (да подчертая момичето беше мноооооооого готино , просто като дизайн ХММ.. ; ) ) , мисълта ми е тука форума си каза думата , всичко , което съм чел влезе в действие и резултата беше зашеметяващ.Всичко беше супер , имам само 1 лек въпрос , значи запознах се с нея , пуснах някои друг бъзик , 1-2 C&F , леко кино първо рамото , след това я хванах за раката , след това за кръста , ескалирах към по така зони нали разбирате... :D .Вече накрая усещах , че трябва да я целуна , но как да ви кажа до преди време , не мога да заприказвам момиче , сега за целувка мисля и ми беше супер претиснено , макар и да не го показвах разбира се , да не говорим , че снощи ми беше първата целувка ;D . И започнах да си мисля , "трябва го направя , но в кой момент , ако чакам твърде дълго ще го изтърва , но как да съм сигурен , че ще се получи , ами ако подраня... " И докато си мислех това нещо , ние си танцувахме лице към лице и забелязах , че си играе с шишето от минерална вода , върти лепенката около него , което ми напомни за филма Hitch и дрънкането с ключовите пред вратата , и след 5 секунди я гледам , че си прехапа устните и ги облиза , и в този момент си викам , "аааа не тука , вече трябва да се действа" иии айдее в най близката стена... :D Мисълта ми е , тези неща отчетох като IOI-та за кис клоуз , но искам да ви попитам и вас , как мога да знам кога е най-добрия момент за подобно нещо , някакви признаци , подскази , каквото знаете , споделете го , че снощи се изпекох вътрешно направооооо... ;) :D

А пък няма да ви казвам колко съм мотивиран след това нещо , искам още момичета , още запознанства , надъхал съм се бруталното... :D и съм благодарен на всички , които са писали в темите ми и са ми помогнали , огромна помощ е този форум... ;)

#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 28 February 2011 - 06:30 PM

Хехе..направо си "пръщиш" от енергия, което е много добре. Относно въпроса ти "как мога да знам кога е най-добрия момент" нещата стоят така: Няма такова нещо като най-добър момент. Верно, това не значи, че можеш да се пробваш на всяка мадама 10мин. след запознаването. Е можеш де, ако не те притесняват шамарите ;). Общо взето нещата с първата целувка са малко като съединителя при автомобилите. Това е нещо, което трябва да усетиш и всяка кола/мадама си има свои специфични особености и "отлепя" къде по-отгоре, къде по-отдолу :D. След време ще се научиш да "подкарваш всички коли без да ти гасне при потегляне", а това се придобива с опит(както предполагам се досети). С опита придобиваш повече увереност, увереността е секси и много в твой "+" и така колелото се завърта... Иначе добре си се ориентирал - играене с ключове, облизване на устни и така нататък...това са все "знаци", за които трябва да се оглеждаш. Като да не повярваш да кажат едно верно нещо в така наречените пик-ъп филми :D. Това е от мен. Желая ти успех ;)

#3 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 01 March 2011 - 08:32 AM

Ясно , иначе да абсолютно е така , от тогава просто наистина пръщя от енергия , все пак година и половина или повече , трябва да видя кога съм се регнал във форума се мъча да постигна всичко това и сега като успях , се чуствам супер... :D ;)

Благодаря за отговора ти и , че ме "успокои" , "перфектен момент няма" , супер просто много яко :D , но както каза сам с практиката ще дойде и опита , а с него и усещането как и кога да се случат нещата. ;)

#4 Fear_Awaken

Fear_Awaken

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 March 2011 - 10:49 PM

брат поздравления! няма какво друго да кажа, освен че адски много се радвам за теб, браво ;)))))))

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 02 March 2011 - 09:21 AM

Нещо май не схванах... Направил си очен контакт,запознал си се,приказвали сте си,изградил си привличане,танцували сте,тя ти е направила знаци и си я целунал,и всичко това за 90 секунди ? Я ми кажи по кое време пусна таймера на цялата тази работа ? Малко е странно да успееш,да целунеш непознато момиче 90 секунди след запознанство,не защото не си готин и т.н. А дали може да се създаде комфорт и привличане за толкова кратко време ? Дори и да си успял,такива мацки рядко се срещат или просто я е ударила съчмата... ;)

Edited by CASAN0VA, 02 March 2011 - 09:26 AM.


#6 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 03 March 2011 - 05:56 PM

Поздравления за мотивацията и постоянното желание за промяна към личностно израстване. Продължавай!

#7 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 04 March 2011 - 11:35 AM

Аз най-бързо съм целувал момиче след 2 минути.Отново в дискотека и то на морето, нужно ли е да казвам, че беше рускиня? ;) Без запознанство, без дори една дума. ;)

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 05 March 2011 - 01:33 AM

Аз най-бързо съм целувал момиче след 2 минути.Отново в дискотека и то на морето, нужно ли е да казвам, че беше рускиня? ;) Без запознанство, без дори една дума. ;)

Бате не ми говори за рускини,и аз съм имал случки с такива,много са добри... :D

#9 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 08 March 2011 - 02:11 PM

Мдам евала на рускините ;) Нямам търпение до лятото...

#10 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 08 March 2011 - 03:12 PM

Мдам евала на рускините ;) Нямам търпение до лятото...

Хехе - ДА ! Аз си имам една стара фаворитка,майка й е рускиня,баща й българин,та лятото си идва към България. Много страстно маце е,просто няма какво да говорим,тя е от онези типове,които имат способността да те омагьосват,ако не си в час! :D :D Беше ми взела акъла преди година и половина,тогава изобщо не знаех за този форум,но е мила мадама и ме огравяше,понеже съм симпатяга,а е с 4 годинки по голяма ;)

Edited by CASAN0VA, 08 March 2011 - 03:13 PM.