Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 1 votes

Разговор като приятели или ...


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 09:25 PM

Разговор като приятели или как да покажем още в първият ни разговор, че не искаме да сме просто приятели, а че искаме и нещо повече?
Когато излезеш на среща с момиче ти я разпитваш за това къде учи/работи, какво учи/работи, къде живее, с кой и подобни въпроси от нейният живот. В това няма нищо лошо,показваш й, че си заинтересован от нея, но това си го говори и с нейните приятелки, в какво се различава твоя диалог с този на нейните приятелки?
Въпросите ми са:
Ако говоря с момичето "Х" за общи неща от нейният живот бих ли и показал, че искам да сме нещо повече от приятели?
Ако намеся въпроси от рода на "Коя е любимата ти поза" или някакви други въпроси за секс, разбира се не зададени арогантно и в подходящото време от разговора бих ли и дал знак, че искам да сме нещо повече от приятели?
Какъв примерен преход може да се направи, за да може да се въведе разговора в темата за секса?

#2 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 09:55 PM

Можеш да я попиташ "имаш ли си приятел?". Тя ще разбере. И по хубаво не досаждай с много въпроси от сорта къде учиш, с кой живееш, защото са скучни. И изобщо ако я харесваш наистина, няма закъде да бързаш. Попитай я нещо което наистина би ти било интересно, и я остави да говори. Всичко ще разбереш с времето. Дотогава се забавлявай с нея, докосвай, ескалирай и не говори за секс. По - скоро създавай сексуално напрежение, без да казваш с думи каквото и да е(означава КИНО и език на тялото). Нека просто да се случи. Може би греша, но въпроса "коя е любимата ти поза", само може да влоши нещата. Дано моето скромно мнение да ти е помогнало. :)

#3 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 10:09 PM

Първо благодаря за мнението.
Да я питам какво учи, каква музика слуша, какви филми харесва са неща, които са ми интересни за човек, с който се запознавам.

Сега ми изниква и друг въпрос в главата:
Ако видя, че тя има интерес към мен и ме харесва, тогава мога ли да бъда по-директен? Нямам впредвид след като я питам как се казва да я питам дали обича отзад и дали иска да отидем у нас, но общите въпроси могат да бъдат само, за да пречупят леда, след това въпрос от рода на "имаш ли си приятел?", "какво най-много ти харесва в секса?" (зададени по по-мек начин) :)
п.п.Малко ми е объркано в главата и ми е трудно да си задавам точно въпросите :)

#4 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 11:02 PM

Ами по-скоро не. Дано не те объркам напълно, но мое мнение е че жените адски много се кефят да си по-директен и смел. Изобщо колкото по-рано след като сте се запознали действаш, толкова по-добре. Аз винаги в началото гледам да действам смело. На по-късен етап от връзката са ми казвали "Много бях впечатлена от вечерта когато се запознахме. Малко хора биха го направили." (Аз тогава просто се запознах с нея и горе-долу второто ми изречение беше "Усещам връзка между нас." Пълна глупост, но на жените им действа). Извод: Не чакай одобрение от нейна страна за да си по-директен, защото може и да не го получиш.
А това в миналия пост за секса го написах просто защото ми се строи, че ако попиташ някоя, с която си се запознал преди малко "Коя ти е любимата поза?" ще изглежда все едно си някакъв первезник. Веднага си представих безсрамен стар шишкав коцкар, който само спира жените и им говори мръсотии. Това беше само асоциация която изникна в съзнанието ми, не казвам че ти си. Предполагам, като сложиш чертата има огромно значение как я питаш и каква е нейната представа за теб когато й говориш за секс директно. И на колко години сте също има значение, но щом учи или е ученичка или студентка, което значи че е млада, и моят съвет е да внимаваш. Ако е по затворена и срамежлива избягвай директно темата за секс, по-романтично се опитай да подходиш. Ама без да ставаш лигав, ей! Ако е по-отворена, може да зададеш въпроса за позата, ама гледай да е полушеговито, че иначе може мн сконфузна ситуация да се получи.
:)

#5 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 11:27 PM

Благодаря за пълните отговори. Мисля да действам инстинктивно и в същото време горе/долу като джентълмен(зависи от ситуацията).
Благодаря пак!

#6 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 11:31 PM

Благодаря за пълните отговори. Мисля да действам инстинктивно и в същото време горе/долу като джентълмен(зависи от ситуацията).
Благодаря пак!

Това е добре. Само уточнение - не може да си горе-долу джентълмен. Или си или не си

#7 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 12:00 AM

Под горе/долу имам в предвид, че понякога ще водя ерудирани разговори и 10 мин. след това ще си говоря със същия човек за секс, по-малко по-невъзпитан начин.
Не отдавна стигнах до един извод като цяло за този форум.Той е:
Форумът е много полезен, показва ти някой скрити тайни, вдига ти самочувствието, кара те да се чувстваш по-уверен, но не трябва да ти е спътник през целия живот.
Най-хубавото е, че не е като жените. Може с месеци да не го поглеждаш, но щом се сетиш да питаш нещо винаги ще ти се отговори :)
Поздрави на целия екип и всички потребители!

#8 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 08:09 AM

На мен са ми задавали въпроса коя ми е любимата поза и мога да ти кажа, че нямаше никакъв шанс младежът. Ако ще говориш за секс, първо я накарай да мисли за секс и може да вкараш такива реплики, чак след като си сигурен, че тя е в такова настроение вече. Иначе ще звучиш като някой загорял тип, който само се чуди дали някоя ще му върже. Повярвай ми, ако тя не те възприема сексуално, никакви такива реплики няма да я накарят да те желае.

#9 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 02:14 PM

Реплики от рода на къде работиш също няма да я накара да те приема по този начин. Въпроси като: "Кое е най-щурото нещо, което си правила?" или "Какво би променила в живота си, ако можеш?" ще я накарат да разбере, че се интересуваш от нея и искаш да разбереш повече за нея, но ако целта ти е просто секс за една вечер, какво трябва да направиш?

#10 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 02:34 PM

Честно казано такива въпроси на мен ми звучат супер клиширани. А е много досадно, когато някой ти говори с клишета. Просто не мисли за някакви конкретни фрази, а говорете за приятни и на двамата неща. И е супер тъпо да използваш заучени реплики. Веднага си личи, повярвай ми. Просто се отпусни и това е. Не го мисли и то ще дойде естествено.

Под горе/долу имам в предвид, че понякога ще водя ерудирани разговори и 10 мин. след това ще си говоря със същия човек за секс, по-малко по-невъзпитан начин.

Е, значи както си говорите за глобалното затопляне и изведнъж ще я питаш дали обича 69? :) :) :)

#11 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 10:22 PM

:)
Права си, разбрах те! С две думи "бъди се*е си".
Ако не те харесва, следващата!

#12 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 10:45 PM

ОК, знам как да я питаш за позата :)
Начи, диалога протича горе долу по следния примерен начин:
Ти: Хей, искаш ли да направим нещо като тест. Ще ти задам 5 лесни въпроса и накрая ще ти кажа какъв човек си.
Тя: Да! /ООооок / Добре (Винаги отговарят положително, никога не им писва да слушат за се*е си)
Ти: Добрем.. Какъв е закона за топлообмен във въздушна среда?
Тя: Хъъъм / не знам
Ти: Ок няма значение. Следващ въпрос: Коя е любимата ти храна?
Тя: Картофи/ боза/ все тая
Ти: Въпрос номер 3: Кои са 5 принципа на модерната архитектура според Корбюзие?
Тя: Ъъъъм?/не знам/ нямам идея
Ти: Ок все тая, коя е любимата ти поза в секса?
Тя: примерно 69/ Много е лично/ само усмивка
Ти: ОК, последен въпрос: Можеш ли да ми изброиш 10те най-пълноводни реки на света?
Тя: Ми, не
Ти: (с усмивка) Ок резултатите, 1)с теб мога да си говоря само за храна или секс(ако е отговорила на въпроса за позата)ИЛИ 2) Ок, значи с теб мога да си говоря само за храна. :)

Всичко това действа малко като нег, малко като DHV, и също разчупва леда и леко отваря темата за секса така че можеш да видиш какво е нейното отношение към разговорите за секс, без да изглеждаш като перверзен тип. Лесно е, чел съм го, правил съм го, действа, и е хубаво да си измислиш собствени въпроси, на които да можеш да отговориш ако тя те попита и които да разкриват една привлекателна част от теб. Пример: Ако си художник я питаш за изкуство, ако си ракетен инженер говориш за ракети и т.н. Всичко това с увереност и усмивка. :)

Салата, заучените реплики никога не си личат ако сам си ги измисля или ако по някакъв начин ги свържа с това което съм. Личат си тъпите заучени фрази, казани по тъп начин или в неподходящо време. Иначе за клишетата съм съгласен.

#13 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 28 March 2010 - 01:50 PM

Салата, заучените реплики никога не си личат ако сам си ги измисля или ако по някакъв начин ги свържа с това което съм. Личат си тъпите заучени фрази, казани по тъп начин или в неподходящо време. Иначе за клишетата съм съгласен.

Значи не са заучени, а са си негови лични, част от неговия личен стил, от което вече едно момиче наистина може да се впечатли.
Сега се сетих, че един веднъж ме попита дали обичам красиви гледки. Ми кой не обича???**? Прозвуча ми супер глупаво и честно казано той ми стана доста досаден.

#14 Нарцис

Нарцис

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 April 2010 - 04:53 PM

Може човека да е искал да те пита "Коя е най-краисавата гледка която си виждала?" и да си е наумил конкретен отговор на ответния въпрос но да се е объркал от притеснение :D
Случва се, защо толко сурово го съдиш? :)


...


Трябва да започна да гледам датите на постовете...

Edited by Нарцис, 23 April 2010 - 05:07 PM.


#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 April 2010 - 05:14 PM

трябва да се говори завоалирано и двусмислено... не отваряй темата за секс ти... нека сама се отвори. или вметни нещо междудругото - ама улофката тук е, че за мен и за теб "междудругото" са коренно различни неща :) ако я питаш за училище, работа, къде живее и тн... с какво ще се разлиаваш от всички останали досадници?!?! прекрасно се получава ако намерите една различна интерактивна тема, която да ви забавлява... не е лесно и не винаги се получава, поради различни причини, но... :D

има момичета, който биха се изкефили на директност като "страшно ме кефиш и искам да спя с теб", ама процента им е съвсем малък, а съотнушението им с жените, които не биха се изкефили е 1 към 800 примерно :)

Edited by Don Kiko, 23 April 2010 - 05:29 PM.