Преход към съдържанието


* * * * * 1 votes

Ревноста


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#31 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 October 2004 - 10:36 AM

Орхидеята, ти защо се омъжи за твоя съпруг, след като не харесваш пасивността му. Интересно с какво те е спечелил, след като най-важното го няма.

Ти ме разби...ами той не беше чак така...пък и тогава аз бях много луда и естествено си навличах много неприятности ...а със него се чуствах много добре сигурна и щастлива естествено бях ужасно влюбена и това в продължение на 10год само него виждах другите не съществуваха....
Един ден се видях със една приятелка и тя ми зададе един въпрос на който незнаех как да отговоря ...пита ме "още ли го обичаш ...има ли любов или тя е само мит" казах и аз незнам какво е любовта за другите хора но когато се обърна назад във времето и прехвърля всички мъже със които съм била и ми е било добре със тях пак не виждам друг със който бих искала да живея ....знам че любовта и секса са свързани но как да обясниш нещо което идва от сърцето...та аз дори незнаех какво е оргазъм и тя изпадна в ужас пита ме как тогава изобщо се омъжи...тогава за годините си аз гледах на секса като на приключение сега за мен секса е удоволствие и за да е пълно партньора трябва да те усеща както и ти него ...и най важното според мен е хората да не крият чуствата и усещанията си /ако са сигурни че човека до тях ще ги оцени правилно/

Щастие , любов ...това е което усещах когато се омъжих а това е много по силно от секса не казвам че той е за пренебрегване изобщо но преди време не ми тежеше да бъда активната и го павихме всеки ден /сутрин ,обед, вечер/ докато дойде един момент в който той беше вечно уморен изнервен и така малко по малко нещата се промениха и аз реших да го оставя за да видя и УСЕТЯ желанието му....това беше моята грешка но кой не иска да усети желанието и страста на човека до се*е си...
дни и нощи една мисъл не напускаше главата ми...ЗАЩО ...ако съм грозна , дебела или дърво в леглото ОК да разбера но не съм и така търсих вината в се*е си /говорих и със него той каза да аз те пренебрегвам и ще променя това ../ и знам че ДРУГА няма той е ужасно принципен ...тогава пак не разбирам защо....

#32 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 13 October 2004 - 01:06 PM

Oфффф ревноста не ми е от любимите теми.Дивата орхидея скъпа няма спасение за те*е от 10 год сте женени нормално е да си писнете сигурно,въпреки че родителите ми са женени от 16-17 год вече но аз не виждам как ще бъда само с едно момиче 10 месеца камо ли 10 год. ;).Може би трябва да се "разделите" за около 2-3 седмици през които ще разберете дали все още има любов между вас и дали си струва да продалжавате заедно,наи-гадно при разводите е за децата наистина много неприятно е да ти се разделят родителите, моите не са се развеждали но е можело около 1-2 пъти и наистина е много гадно.
Тодор мноо ме кефиш да ти кажа бате хахахах.Абе знаех че си плеибой и ДЖ ама чак пак толкоз не съм очаквал хаха :) "Интересното е че когато момичетата влязат в моета реалност те сякаш забравят предрасъдаците си" Welcome to Matrix хехе ква е тая твоя реалност бе мен доста на сериозно приемаш думите на Мастер ДЖ не че е лошо де :P."Имат желание да ме спечелят само за се*е си, но приемат това че съм с други и то не им пречи да останат с мен."Добре де тва как може да го дължиш на тва че си готин може и да си но такива момичета се наричат "курви" брато,нормалните момиче и жени колкото и да харесват един мъж никога не биха го делили с друга,явно тая "твоя реалност" е голяма работа или момичетата които познаваш са с доста разкрепостен морал да не казвам оная думичка с "к",не мислите ли троика вече ;)
П.С "та аз дори незнаех какво е оргазъм" дивата орхидея решението е пред теб сладурано :)

#33 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 October 2004 - 02:22 PM

Oфффф ревноста не ми е от любимите теми.Дивата орхидея скъпа няма спасение за те*е от 10 год сте женени нормално е да си писнете сигурно,въпреки че родителите ми са женени от 16-17 год вече но аз не виждам как ще бъда само с едно момиче 10 месеца камо ли 10 год. :).Може би трябва да се "разделите" за около 2-3 седмици през които ще разберете дали все още има любов между вас и дали си струва да продалжавате заедно,наи-гадно при разводите е за децата наистина много неприятно е да ти се разделят родителите, моите не са се развеждали но е можело около 1-2 пъти и наистина е много гадно.
Тодор мноо ме кефиш да ти кажа бате хахахах.Абе знаех че си плеибой и ДЖ ама чак пак толкоз не съм очаквал хаха :P "Интересното е че когато момичетата влязат в моета реалност те сякаш забравят предрасъдаците си" Welcome to Matrix хехе ква е тая твоя реалност бе мен доста на сериозно приемаш думите на Мастер ДЖ не че е лошо де ;)."Имат желание да ме спечелят само за се*е си, но приемат това че съм с други и то не им пречи да останат с мен."Добре де тва как може да го дължиш на тва че си готин може и да си но такива момичета се наричат "курви" брато,нормалните момиче и жени колкото и да харесват един мъж никога не биха го делили с друга,явно тая "твоя реалност" е голяма работа или момичетата които познаваш са с доста разкрепостен морал да не казвам оная думичка с "к",не мислите ли троика вече :)
П.С "та аз дори незнаех какво е оргазъм" дивата орхидея решението е пред теб сладурано :)

Няма човек който да обича темата ревност ...а колкото до кратка почивка на мен би ми се отразила добре за съжаление няма как да изчезна за два дни поне някъде /ако изобщо ме пусне ще е със много зор/а любов още има не е нужна почивка за да го разбера и за развод не искам да говоря това е нещо прекалено крайно за сега още се боря не се предавам лесно...колкото до това че ти не се виждаш дълго време със момиче нормално е за възраста ти и това не бива да те притеснява за сега напротив това ще ти помогне когато срещнеш подходящата да я оцениш и не само за това ...
Колкото до Тодор за се*е си е прав и не е нужно жените до него да са курви за да го делят със други те наистина са достатъчно освободени и явно за момента това ги устройва те също може би не искат нищо обвързващо ....

П.С "та аз дори незнаех какво е оргазъм" дивата орхидея решението е пред теб сладурано :)...тук вече не те разбрах но се налага да уточня че вече знам какво е ;) но когато се омъжвах незнаех

Дивата орхидея скъпа

минахме на скъпа...това е добър знак ;)

#34 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 13 October 2004 - 04:46 PM

Дивата орхидея скъпа няма спасение за те*е от 10 год сте женени нормално е да си писнете сигурно,въпреки че родителите ми са женени от 16-17 год вече но аз не виждам как ще бъда само с едно момиче 10 месеца камо ли 10 год.


Виж, не е до писване. Началната страст не трае дълго, но после се появяват едни неща като любов и привързаност, който не са ограничени във времето и се губят доста по-трудно. Именно глупости като ревността ги обиват.

Може би трябва да се "разделите" за около 2-3 седмици през които ще разберете дали все още има любов между вас и дали си струва да продалжавате заедно.


Тъпото, те да не са некви лигави гаджета на по 16, дето не са наясно със чувствата си, и магат да си разделят през ден. Орхидеята, никакви раздели за по малко. Вие сте семейство. Разделяте се ако съвсем вече не се траете. Два дни няма да оправят нещата, най-много съвсем да сдухаш мъжът ти и той да са паникиоса и да почне да прави глупости. Ти ако ще се измъкваш за малко го прави само с цел да му позалипсваш и да си починеш, но без той да знае подбудите ти.

Тодор мноо ме кефиш да ти кажа бате хахахах.Абе знаех че си плеибой и ДЖ ама чак пак толкоз не съм очаквал


Благодаря за това че ме уценяваш

"Интересното е че когато момичетата влязат в моета реалност те сякаш забравят предрасъдаците си" Welcome to Matrix хехе ква е тая твоя реалност бе мен доста на сериозно приемаш думите на Мастер ДЖ не че е лошо де .


Аз найстина много уважавам Мастер ДЖ, като човек с опит и познания в областта. Статиите на този форум обаче почти не съм ги чел. Имам си други източници на материали, пък и повечето от тези статии са превод от въпросните източници.

Що се отнася до въпроса с реалностите - наистина има такова понятие и е може би най-силното оръжие в пикапа. Нагласата ми определя до голяма степан определя поведението на хората около мен.

"Имат желание да ме спечелят само за се*е си, но приемат това че съм с други и то не им пречи да останат с мен."Добре де тва как може да го дължиш на тва че си готин може и да си но такива момичета се наричат "курви" брато,нормалните момиче и жени колкото и да харесват един мъж никога не биха го делили с друга,явно тая "твоя реалност" е голяма работа или момичетата които познаваш са с доста разкрепостен морал да не казвам оная думичка с "к",не мислите ли троика вече


Говориш на изуст. Мисли малко преди да правиш глобални изводи. Мога да те уверя че всички момичета около мен са от трудните, като на повечето съм им вторият или третият мъж с който спят. Бил съм и с курви, но тях ги разкарвам доста бързо. И това че съм готин няма много общо. Просто намирам начин да съм с всичките истински и да им давам всичко което им е нужно. Това че съм с много момичета, не значи че съм с всички само за секс. Повечето са доста свесни и имам истински чувства към тях, както и те към мен. Просто имам много сериозни връзки едновременно. Това значи мЛТР.

#35 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 13 October 2004 - 04:59 PM

И още нещо. Това че нормалните момичета не могат да делят един мъж колкото и готин да е и колкото и да го обичат го има само във филмите и важи само за мъже който са слаби характери и неоптни с жените - АФЦ. Бил съм с три много добри приятелки едновременно. И трите ревнуваха една от друга, но не им пречеше да правят секс с мен и да излизаме всички заедно. И две от тях бяха доста трудни момичета, като са имали само по един мъж преди мен, и двете около година. Това как го обясняваш.

Много е интересно и как повечето момичета след като преспят с мен обикновенно отбелязват че никой досега не ги е вкарвал в леглото толкова бързо и се безпокоят повече дали няма да ги зарежа, а не дали имам и други.

#36 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 13 October 2004 - 09:18 PM

Eeeе Тошка ндеи така бе много се палиш.

"Виж, не е до писване. Началната страст не трае дълго, но после се появяват едни неща като любов и привързаност, който не са ограничени във времето и се губят доста по-трудно. Именно глупости като ревността ги обиват."


не съм семеен консултант но просто изразявам мнението си.

"Тъпото, те да не са некви лигави гаджета на по 16, дето не са наясно със чувствата си, и магат да си разделят през ден."

Ееее тва тука вече не ми хареса кво искаш да кажеш ся с тва "някви лигави гаджета на 16",мога да ти кажа че хората на 16 са доста на ясно с чуствата си и ако се харесват с партниора си се разделят защото просто не ги свързва нито брак нито деца на 16 просто всеки гледа да си живее живота и не би седял при човек с които не се обичат вече,така че незнам кво против имаш срещу по младите хора.

"Аз найстина много уважавам Мастер ДЖ, като човек с опит и познания в областта. Статиите на този форум обаче почти не съм ги чел."

и аз мога да кажа същото....

"Що се отнася до въпроса с реалностите - наистина има такова понятие и е може би най-силното оръжие в пикапа. Нагласата ми определя до голяма степан определя поведението на хората около мен."

Това с тия реалности немога да го схвана щом ти е "най-силното оръжие в пикапа." и тъи като ти си плеибои и ДЖ може да го обясниш и на по неопитните си събратя че и те да въртят по 2-3 гаджета ;).Сега което ми е наи-интересното да уточним какви са тези твоите гаджета които знаят че излизаш с още 1-2 но нямат нищо против.

"Мога да те уверя че всички момичета около мен са от трудните"

лично аз не мисля че има лесни и трудни с всички момичета просто трябва да се постъпи по определен начин с тях по скоро мисля че има нормални момичета и лесни момичета започващи пак с тая хубава думичка с "к" които просто се чудят как да се лепнат за поредния щото такива не мирясват докато не ги изч**а наи-малко целия квартал :).

"Това че нормалните момичета не могат да делят един мъж колкото и готин да е и колкото и да го обичат го има само във филмите и важи само за мъже който са слаби характери и неоптни с жените - АФЦ"

тук мисля че представите ни за тъи наречените "нормални момичета" малко се различават, в интерес на истината просто може би нормалните момичета за теб са едни-тези които нямат против гаджето им да се ч**а с още 1-2 момичета и други нормални за мен-тези които не биха разделили гаджето си ако го обичат истински с други хора,все пак нормалноста е доста относително състояние.Да не замесваме филмите които нямат наистина нищо общо с реалноста не твоята реалност а въобще реалноста единствената за мен вече взех да се бъркам с тия реалности :P.Значи твоите гаджета нямат против да се ч**аш и с други а знаеш ли те дали се ч**ат с други незнам но момичета които се ч**ат с 5-6 наведнъж аз ги наричам "курви" няма значение дали са лесни или трудни.Тази дума "курви" вече цял ден ми е в устата, прекалявам с този рап напоследък майка ми ми каза но като не я слушам ;) мдааа хора слушаите майките си и няма да сбъркате е може и да сбъркате някои път :)
П.С Дивата орхидея тва че си разбрала кво е не ти пречи да разбереш какво е още 1 път нали може този път разбраното да ти хареса повече :)
П.П.С Фреш брато ако четеш този пост виж че съм написал майка с "й" можеш да се гордееш с мен :)

#37 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 October 2004 - 02:37 PM

П.С Дивата орхидея тва че си разбрала кво е не ти пречи да разбереш какво е още 1 път нали може този път разбраното да ти хареса повече :)

Слънце веднъж стане ли няма смисъл да ги броиш просто ги усещаш и се наслаждаваш ... ;)

Но нека не забравяме че темата е за ревноста стига сме обсъждали оргазъма ми ако искаш направи тема за това :P

#38 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 November 2004 - 11:22 AM

Ревността е неприятна тема, за този който го вълнува.
За да разбереш нещате е хубаво да ги погледнеш в основата им, не случайно Фройд тръгва от детското у хората!
Мненията е хубаво да се разделят между тези, които са на семейни начела (или с брак) и между другите със "сериозни гаджета".
Няма да съм аз този, който ще ви реши проблемите, но когато "проблемът" е в липсващото звено, то трябва да го "поканите" на сериозен разговор.
Не може от твоя гледна точка да си на правилната гара и да си чистиш своя перон, и в същото това време ДА ОЧАКВАШ неговата гара да е в ред.
Най-малкото трябва да намериш правилният подход към него, докато още има прекарана действаща линия по между ви.
Според мен най-дългият път на земята е пътят, който трябва да извървиш към любимия човек. (Започва и свършва без предрасъдаци и без оплаквания).[COLOR=purple]

#39 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 November 2004 - 12:46 PM

аз винаги съм общувала със мъжа си дори да имаме проблеми винаги говорим за тях това е начина да се решат а не като се караме....достатъчно големи сме и го знаем ...просто в един момент той се почества застрашен и несигурен това го накара да равнува ...аз го разбирам и се опитвам да помогна когато виждам че има желание за компромис от негова страна защото любовта не се изразява в недоверието и ограничаването на свободата на любимия човек...мисля че минахме критичната точка със търпение и желание да променим нещата....това не означава че аз се отказах от свободата си и правото си на лично пространство ...просто той разбра че имам нужда от това направи компромис и въпреки че понякога пак откача поне не е всеки ден така че и аз мога да правя компромиси....

#40 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 10 November 2004 - 11:47 AM


Замисляли ли сте се колко сериозна трябва да бъде една "друга" връзка, за да искате и очаквате да научите за нея?
Какво прави "признанието" толкова заплашително, че някои хора предпочитат да бъдат мамени?
Една искренност по-разрушителна ли е, или води до по-голяма близост и доверие?
Ако сметнете, че вярвате много на любимия си, ... то до каква степен може да се вярва на вас?

Лично за се*е си всеки има различни отговори, за това не намесвам личното си мнение тук ;)
;)


#41 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 November 2004 - 12:12 PM


Замисляли ли сте се колко сериозна трябва да бъде една "друга" връзка, за да искате и очаквате да научите за нея?
Какво прави "признанието" толкова заплашително, че някои хора предпочитат да бъдат мамени?
Една искренност по-разрушителна ли е, или води до по-голяма близост и доверие?
Ако сметнете, че вярвате много на любимия си, ... то до каква степен може да се вярва на вас?

Лично за се*е си всеки има различни отговори, за това не намесвам личното си мнение тук ;)
;)

<{POST_SNAPBACK}>



сега нека уточня че под свобода разбирам лично пространство което включва най обикновенни неща като да кажем висенето пред компа или излизане със приятелки дори и вечер без значение кога ...вземането на решения които засягат по скоро моите желания при което аз не ги поставям като или ..или а искам неговото одобрение /подкрепа/ ...
сега да обсъдим "другите връзки" защо трябва да са сериозни ?*?не разбирам при положение че аз вече имам такава....ако си чел повечето неща някъде бях казала че преди време не одобрявах извънбрачните връзки но при мен станаха почти принудително при което се оказах от другата страна и разбрах много неща...
ако мъжа или жената имащи извънбрачни връзки имат достатъчно разум това може само да подобри отношенията им както и сексуалния им живот...в противен случай са обречени на провал който не настъпва със извънбрачната връзка а много преди това ...хармонията е нарушена и няма ли диалог мужду тях всичко е загубено....
относно "признанието" какво имаш предвид ...ако мислиш че след като призная че имам друг или други от това ще му олекне грешиш това само ще сложи край на нещо което не можеш да зачеркнеш така грубо....макар всички да казват аз предпочитам истината пред лъжата всъщност не е така ...и честно да си кажа аз не мисля че го лъжа по ред причини които включват много дълги разговори по проблемите ни...което значи че диалог има всичко е наред и се разбираме дори ревноста намаля...остава да оправим и някой други неща и тогава ще говорим пак :ph34r: но всъщност искам да кажа че от моя страна аз направих всичко за да не се стига до тук е не успях но и не съжалявам защото научих много ...да ще кажеш за негова сметка но той не знае така че нищо не е загубено напротив през тази година и двамата израстнахме и погледнахме нещата от другата страна....надявам се всеки от нас да е научил урока си и да не повтаря грешките....сега съм щастлива това мога да кажа ;)

#42 mojach

mojach

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 02 December 2004 - 03:42 AM

Attached File  rolls_roise.jpg   12.69К   17 downloads ;)

Ревноста ....чуство което убива всяко желание за нежност, любов и отдаване ...проблем съществуващ и измъчващ много инъче щастливи до преди появата му двойки :) ....та имам няколко въпроса

Ревниви ли сте ...ако да защо?
А вас някой ревнува ли ви и  как се отразява това на връзката и на чуствата ви?
Дори и да нямате половинка която да ви разпитва всяка вечер като във пето раьонно как мислите че ще се чуствате ако имате такава ?

И най важния какво да правим ....ако се оправдаваме значи има за какво, ако мълчим значи сме съгласни тогава ;) ?**? Какво е решението и как да се справим със проблема?? Не се заблуждавам че е лесно но аз бях ревнива и сега не че не съм но толкова незначително и не го показвам дори /може да се каже че не съм ревнива/ просто осъзнах какво причинявам на половинката си и че ревноста ми създава само проблеми и го отдалечава отблъсква .... осъзнавайки това поставяки се на негово място спрях....но въпроса е как да накараме половинката да го осъзнае?

<{POST_SNAPBACK}>


Може би никои няма да ми повярва но до сега не ми се е слу4вало да ревнужам гаджетата си, може би за6тото прекалено много ценя ли4ната свобода- както моята, така и на останалите около мене и до мене. Ревнували са ме без да сьм давал сьзнателно повод за това, но тогава поставям вьпроса ребром- или 6те си имаме доверие, или няма смисьл да продьлжаваме нататьк.
Ве4е сьм поживял доста на този свят и сьм се сбльсквал с какви ли не ситуации и все пак не мога да твьрдя 4е сьм голям ДЖ за6тото всяка жена се поддава на свалка по разли4ен на4ин и никога не е еднакво.
За сега толкова от мене B)

#43 Гост:_goresht shokolad_*

Гост:_goresht shokolad_*
  • Guests

Posted 03 December 2004 - 12:09 AM

Attached File  rolls_roise.jpg   12.69К   17 downloads ;)

Може би никои няма да ми повярва но до сега не ми се е слу4вало да ревнужам гаджетата си

<{POST_SNAPBACK}>



аз ти вярвам това е страхотно така връзката е много по пълноценна , прекрасна , себеотдаваща и се изчерпва много по бавно защото вижданията на такива хора не са така ограничени те обичат малките удоволствия и радости ...обичат да ги правят заедно точно заради това че между тях няма грозни чуства само любов романтика и всичко онова което ни прави щастливи....емоциите им са насочени в позитивна и градивна основа защото не се задушават взаимно и времето прекарано заедно използват най пълноценно като си доставят малки глезотийки дали като ласки дали като емоции но винаги позитивно настроени което прави срещата и очакването и така вълнуващо изживяване пълно със нежност и целувки мммммммммм боже унесох се :)

ЗАТОВА ИМАМ ЕДНА МОЛБА НЕ БЪДЕТЕ ОГРАНИЧЕНИ И НЕ РЕВНУВАЙТЕ ЛЮБИМИТЕ СИ ХОРА ТОВА САМО ВИ ОТДАЛЕЧАВА БАВНО НО СИГУРНО ....

#44 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 01:26 AM

олееее, от самата дума ми настръхва косата. по скалата от 1 до 10 аз имам 13 точки. ОБАЧЕ когато има кой да я подхранва няма как да я скриеш. а пък ако го прави нарочно тогава е трагично и колкото и да не обръщаш внимание ти се иска да му оскубеш косите. /най-малко/. :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

По скалата от 1 до 10 аз ще имам 20. Казват ми, че много слино мога да обичам, но съм забелязал, че колкото по-силно обичам, толко повече ревност има у мен.

#45 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 02:48 PM

[quote name='goresht shokolad' date='03.12.2004 - 01:09']
аз ти вярвам това е страхотно така връзката е много по пълноценна , прекрасна , себеотдаваща и се изчерпва много по бавно защото вижданията на такива хора не са така ограничени те обичат малките удоволствия и радости ...обичат да ги правят заедно точно заради това че между тях няма грозни чуства само любов романтика и всичко онова което ни прави щастливи....емоциите им са насочени в позитивна и градивна основа защото не се задушават взаимно и времето прекарано заедно използват най пълноценно като си доставят малки глезотийки дали като ласки дали като емоции но винаги позитивно настроени което прави срещата и очакването и така вълнуващо изживяване пълно със нежност и целувки мммммммммм боже унесох се :blink:


маце и СИ и НЕ СИ ПРАВА....
и ще ти кажа защо: когато обичаш силно и истински няма как да не ревнуваш. ревнуваш от това че другият те лъже или изневерява или те пренебрегва или нещо все от този род.
ЗАЩОТО КОГАТО ОБИЧАШ ИСТИНСКИ СТАВАШ ЕГОИСТ. това не е хубаво но винаги става така... искаш другия само за се*е си и се превръщаш в пълно идиотче зависимо от щастието което другия ти дава... защо става така незнам... може би трябва да игнорираш другия от се*е си и да продължиш да живееш собствения си живот и само да получаваш добрите неща от него /когато ти ги дава/ и да си доволен. да ама не ... при мен поне не се получава. аз съм си аз и искам ВСИЧКО.
а и според мен ако чувствата са взаимни и двама човека се обичат истински то тогава въпроса ревност изобщо не би седял на преден план.... :lol:

Edited by zizi, 03 January 2005 - 02:49 PM.