Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Правете бебета, за да завладеем Европа вместо арабите


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 peter13

peter13

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 31 May 2007 - 12:50 PM

Една много интересна идея на къде да се развиваме, като не можем на никъде другаде:

Демогафията е възможност

#2 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 19 July 2007 - 11:57 PM

На мен Добри Божилов ми е много интересен журналист от КОМЕНТАРИ.КОМ. На няколко пъти съм го гледал по СКАТ и разсъжденията му са изключително готини но ми се струва не винаги вярни.
Това е една интересна теория, която за нещастие не може да се приложи заради посложичната ни бедност (най-бедната страна в Европа, с най-мизерстващи хора) и заради вродения интелект на българина и трезвата му преценка. Ние не сме като циганите да си нароим 10 деца без да му мислим за последствията и как примерно ще ги изхраним и отгледаме, възпитаме .. Затова и не може да се приложи.

#3 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 04 August 2007 - 08:43 PM

Няма смисъл от такава идея. Първо "държавата" не осигурява условия на бъдещи и сегашни родители, не ги стимулира да имат деца и второ по - важно е качеството пред количеството. Не искам 20 милионна нация, като всеки втори е някакъв пълен гамен и идиот. Естествено проблемите идват от горе по веригата, но ние имаме властта да ги променим. Не говоря за гласуване. "Ако изборите можеха да променят нещо щяха да ги забранят".