Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хубави или грозни


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 20 September 2004 - 11:04 PM

Ся ще ви питам нещо да видим кво ште ме посаветвате.В моя клас има 2 групи моми4ета едните са яки оба4е са някви такива супер недостапни ходят с по големи и като ги видя немога да кажа нищо :)) а пак втората група са грозните които някои ме харесват но ваобще не ми се занимава с тях кажете кво да правя!

#2 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 21 September 2004 - 03:41 AM

С първата група ме запознай мене а пък втората група си ги прави каквото искаш :)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 September 2004 - 08:16 AM

Стегни се малко , набележи си наи-яката от първата група, постарай се малко и я измъкни от групата постепенно !

#4 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 24 September 2004 - 01:51 PM

"но ваобще не ми се занимава с тях кажете кво да правя! "

ами ти сам си си отговорил :angry: заебвай ги тия и бегом при готините

#5 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 24 September 2004 - 02:18 PM

Ся ще ви питам нещо да видим кво ште ме посаветвате.В моя клас има 2 групи моми4ета едните са яки оба4е са някви такива супер недостапни ходят с по големи и като ги видя немога да кажа нищо :angry:) а пак втората група са грозните които някои ме харесват но ваобще не ми се занимава с тях кажете кво да правя!

Значи, като не можеш да заговориш група 1, ще трябва да се поупражнявш в говорене с група 2, колкото и да не ти се иска... чети статиите и прилагаи идеите на практика...

#6 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 24 September 2004 - 03:27 PM

по-принцип практиката с втората група ще ти помогне да влезнеш при елита, така,че не се отказвай от практиката, ПОМАГА ДЕРЗАЙ

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 October 2004 - 01:22 PM

Ся ще ви питам нещо да видим кво ште ме посаветвате.В моя клас има 2 групи моми4ета едните са яки оба4е са някви такива супер недостапни ходят с по големи и като ги видя немога да кажа нищо :)) а пак втората група са грозните които някои ме харесват но ваобще не ми се занимава с тях кажете кво да правя!

:D хмм инересно първото нещо е да се самоуважаваш а ника ти не говори за това ...питам се това отражение на собственото ти мнение ли е или на другите...ако те мислят това за теб тогава първо се огледай явно имаш проблем със личноста...второ погледни със какви мъже излизат жените които искаш да ти обърнат внимание и после застани прид огледалото ...как мислиш дали изглеждаш като тях? доближаваш ли се поне малко ...постарай се повече ако мислиш че не така...
а колкото до съветите на другите нещо не разбирам дали ВИЕ бихте се задоволили със по лошото като можете да направите така че да имате по доброто...не мисля че идеята да се "упражнява " върху някого е гадна /при това личност която той няма да харесва ...т.е. това което прави няма да има резултат защото той няма да има желание към тея/
колкото до теб младежо незнам всички на твоята възраст ли използват този речник после правописа ти /ште? моми4ета?/ е страхотен , но да се върна на същноста ....не можеш да ме убедиш че в класа ти всичко е черно бяло т.е. че има само хубави и грозни трябва да има и нещо средно и както в повечето случаи може би това е което си заслужава ...инъче замисли се защо готините ходят със по големи ..има няколко причини ...първо защото момчетата на тяхната възраст т.е. ти се сържат като децата а в най лошия случай достатъчно олигуфренски за да отблъснат жената , докато готините от класа ти явно искат мъжа до тях да знае как да общува със жена ..те се чустват по специални или по големите правят по добър секс да не говорим че вероятно имат финансии ...намери причината/ защо готините искат по големи/ и оправи следствието / това си ти/ ...УСПЕХ ;)

#8 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 04 October 2004 - 01:46 PM

супер. много си права.
откакто свят светува жените /девойките/ си падат по по-големите поради няколко причини:
1. това , че те знаят какво искат и как да го направят.
2. че знаят как да се държат с една жена /а не като сина ми, който е в 5клас и като си хареса някое девойче " ей тъпа коза махай ми се от пътя, че ще те строша от бой/ // все се надявам с течение на времето да го вкарам в правия път//
3. че имат доста по-голям опит в секса и другите неща.
4. че все пак имат самочувствие и то с покритие /в повечето случаи/
така че много правилно вгледай се в се*е си.
вгледай се в другите.
тогава прецени нещата и действай. :D

#9 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 05 October 2004 - 08:25 AM

/а не като сина ми, който е в 5клас и като си хареса някое девойче " ей тъпа коза махай ми се от пътя, че ще те строша от бой/

:)

Демонстрира по-високо валю от нея. :P

#10 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 07 October 2004 - 08:13 PM

Направо отиди при най готината от 1 ва група и я почвай без да целиш да и се харесаш , свикни да говориш с нея после почни да я избягваш и отиди при 2та по хубост така първата ше се пообърка
На принципа на игнорирането и не се стреми да и се харесаш тва е най важното говори с нея като с твой приател накарай ги да ти разказват недостатъците на техните гаджета и се възползвай от това

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2004 - 12:24 AM

Направо отиди при най готината от 1 ва група и я почвай без да целиш да и се харесаш , свикни да говориш с нея после почни да я избягваш и отиди при 2та по хубост така първата ше се пообърка
На принципа на игнорирането и не се стреми да и се харесаш тва е най важното говори с нея като с твой приател накарай ги да ти разказват недостатъците на техните гаджета и се възползвай от това

;) бинго това е най успешната тактика да влудиш една ученичка изживяваща се като по по най :D или някъде там ...удар по самочуствието и ще я накара да се доказва и да прави така че да ти се хареса ;) защото хората изживяващи се като нещо специално или супер красиво не умеят да губят искат всички да се въртят около тях

#12 BadPit

BadPit

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 17 October 2004 - 10:43 PM

чакай малко!
как смятате това да го постигне, само като сте му постнали един съвет във форума ?
абе пич, ти чете ли въобще нещата, които пише ... донжуан библия или материали на lоvestyle.org. вярно, че от прекалено четене на тези неща се затъпява, но все пак трябва да видиш матрицата, пък после мисли за готините мадами... по добре, отколкото сега да се пробваш, да те отхвърлят, да го приемеш твърде лично и да се откажеш от тази идея вече

#13 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 19 October 2004 - 11:27 AM

чакай малко!
как смятате това да го постигне, само като сте му постнали един съвет във форума ?
абе пич, ти чете ли въобще нещата, които пише ... донжуан библия или материали на lоvestyle.org. вярно, че от прекалено четене на тези неща се затъпява, но все пак трябва да видиш матрицата, пък после мисли за готините мадами... по добре, отколкото сега да се пробваш, да те отхвърлят, да го приемеш твърде лично и да се откажеш от тази идея вече

Хехе как ще го постигна съмняваш ли си в мен :rolleyes: те както казаха някои от форума с готините мадами трябва да се държиш по високомерно така да кажа,първо да им покажеш какво можеш да им дадеш след това да ги оставиш и да не проявяваш интерес,те са свикнали всички да и се натискат и това безчувствено отношение доста ще ги обърка.Но това момиче което ме интересува не е такова,то е много красиво но освен това е и много естествена и не се държи надуто или като някоя секс бомба.Просто съм луд по нея,вярно е че много пъти съм казвал че трябва да бъдеш се*е си и да не гледаш само да се нагласяш за да и се харесаш но понякога това чуство е по силно от нас,и става много трудно ако харесваш някои много силно,просто когато тя е около мен несъзнателно си задавам въпроса дали и харесвам постояно се опитвам да и бъда интересен и да я разсмивам,има много други красиви момичета,но като се сетя за тях първата мисъл която ми идва е секс,а когато се сетя за нея се сещам за любов.И за това си правя извода че човек трябва да бъде се*е си и да отстоява своето мнение,но пък когато се наложи да се променим малко за да спечелим момичето което наистина обичаме не е нужно да бъдем такива инати и да си направим напук на самите се*е си,а просто да следваме сърцето си.

#14 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 October 2004 - 11:33 AM

И за това си правя извода че човек трябва да бъде се*е си и да отстоява своето мнение,но пък когато се наложи да се променим малко за да спечелим момичето което наистина обичаме не е нужно да бъдем такива инати и да си направим напук на самите се*е си,а просто да следваме сърцето си.

е това последното изречение ми хареса. само така.
май започваш да мислиш с главата си а не с........ :rolleyes:

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 09:31 PM

а когато се сетя за нея се сещам за любов.И за това си правя извода че човек трябва да бъде се*е си и да отстоява своето мнение,но пък когато се наложи да се променим малко за да спечелим момичето което наистина обичаме не е нужно да бъдем такива инати и да си направим напук на самите се*е си,а просто да следваме сърцето си.

ммммммммммм тук съм очарована....това е истината сладурче ти сам си го разбрал ...неможем да се харесаме на всички хора но можем да се постараем за тези които наистина си заслужават...а когато говорим за любов... любовта е сляпа виждаш само човека на сърцето си и правиш всичко само за него/нея дори мислите са ти обсебени;) ...дишаш чустваш живееш заради любовта...усещането е страхотно /затова и болката е голяма/

кажи сега какво правиш и докъде стигна със твоята любов...щом тя не е надута и е естествена това е добре ...супер дори явно си заслужава да се потрудиш за да я спечелиш..