Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

3 запознанства - проблем с вземането на телефон


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 23 June 2006 - 03:31 PM

Всъщност тази тема беше за един друг форум, но незнайно защо не мога да го отварям.
Бих се радвал на съвети от по-опитните в пикапа как бих могъл да взема телефона в тези ситуации. Описаните по-долу запознанства са подходи към непознати момичета на улицата. Поста е дълъг - описал съм максимално детайлно запознанствата.


Сет1:
Този подход беше отдавна, не си спомням цялата информация. Обикаляхме НДК с voyager, и решихме да потърсим момичета на Моста на Влюбените (ТМ). Намерихме 2 хубавици (и двете ранг 8/10) седящи на перилата на мостчето, приказвайки си тихо - да ги наречем Русокоска и Чернокоска.

Заговори ги voyager, доколкото си спомням с "кой лъже повече - мъжете или жените". След секунди имахме вниманието им, поговорихме на темата за още няколко секунд. Разказах им емоционално една рутина за цветята, за да им върна емоционалното състояние. Засмяха се, започнаха за се споглеждат заговорнически, бъзикнах ги че се познават отдавна и че е очевидно. Обясних им че само добри приятелки се споглеждат и се разбират без думи, бла бла бла...

Voyager си хареса Чернокоска и я ангажира в разговор, аз млъкнах и оставихме Русокоска без внимание. Обърнах се най-накрая към тях (досега бях с body language настрани от тях, все едно ще си тръгнем всеки момент). Русокоска се отегчаваше, след като voyager свърши темата си с Чернокоска, казах на Русокоската подозрително:
"Знаеш ли, напомняш ми на някого... носът ти се мърда много смешно като говориш..."
Русокоска: "Не е вярно!"
Аз (към Чернокоска): "Ето виж, пак го направи, мърда си нослето като говори, много е сладко"
Закикотеха се.
Продължих да разговарям с Русокоска, казах й че ми напомня на Бъгси, зайчето за което съм се грижил като малък, и как братовчедка ми го уби по нехайство и после баща ми ми купи ново зайче за да не забележа и т.н.

Отново се засмяха, бяха емоционални, това беше добре. Тогава зацепих малко, но Voyager започна на бъзика избраницата си стил C&F. Получихме си атракшъна.

Те седяха, ние бяхме прави пред тях като идиоти, което ни сваляше ранга. Направих уморена гримаса и нахално седнах до тях, Vogayer седна от моята страна. Така можехме да разговаряме само с Чернокоска, Русокоска беше далече от нас. Разказах на Чернокоска рутината за Най-тъпата мъжка свалка. Тя започна да ми задава въпроси, които отбягвах. Русокоска усети че е извън разговора, и стана, заобиколи и застана права пред нас. Чернокоска направи същото, за да не е сама Русокоска. Целта беше постигната. Ние с Voyager седяхме, а те бяха прави пред нас - добра ситуация.

Реших да квалифицирам Русокоска, тъй като тя беше пренебрегвана. Казах й че съм убеден че ще излезе страхотна журналистка от нея, защото говори много... и че има сладък акцент сякаш е от Русе. Тя се засмя, реших че е време да я квалифицирам аз, и започнах да й задавам въпроси за това каква всъщност би искала да стане, ако имаше възможност да е каквато си поиска и други неща. Не беше готова за това - получих рапорт, но изгубих преждевременно атракшън. Voyager забавляваше Чернокоска, видя че квалифицирах и реши да мине на рапорт материал.

Той събра двете около се*е си и им приложи Куба - 3-4 минути. Атракшъна отиде на майната си, но се сближавахме и им беше приятно. След него им направих теста за ягодовата градина и на двете. Хареса им. Попитаха дали сме психоаналитици или нещо такова. Ударихме на рационално ниво и още загубихме атракшън.

Поговорихме общи неща, още рапорт... видяхме че ще си тръгват скоро. Voyager поиска да им вземе телефоните, не се получи, въпреки че висяхме с тях 20 минути.

Репликата беше "хайде да си разменим телефоните, и да излезем 4мата някой път", те отказаха, но не си тръгнаха веднага. Как можеше да им вземем телефоните - въпреки леко прецакания атракшън, имахме рапорт.


Сет2:
На спирката на 280. 2 "бизнесдами". Едната 8-ца, другата 5-ца. 5-цата да я кръстим УГ (Ugly Girl), 8-цата ХБ (Hot Babe).
Влязох директно с усмивка, спокоен body language, неемоционален.
Заех позиция обърнат към ХБ, но разговарях с УГ. Лесно получих вниманието им. Бяха супер сериозни, аз - също. Започнах C&F със спокоен тон. УГ не се засмя нито веднъж, стоеше като статуя. 2 минути приказвах с нея, никакво внимание на ХБ. След малко ХБ се почувства изолирана и се опита да се включи в разговора с "какво работиш?" Оттук нещата поеха...

ХБ: Какво работиш?
Аз: Странно е че питаш. Търгувам с роби... внос, износ, сещаш се. (супер сериозен)
ХБ: Хаха! Не, сериозно, с какво се занимаваш?
Аз: Ок, жиголо съм. Чух че се изкарват добри пари, но гей поръчките са твърде много, а не съм готов за това. Трудно ми е (престорено тъжен)
ХБ: Хахаха, глупости. Кажи ми де?
Аз: Добре де, хвана ме. Клонирам хора.

Най-накрая получих атракшън. УГ, която мислеше че я свалям, започна да си играе с косата и т.н. да си върне вниманието. През това време продължих с C&F бъзиците към ХБ със сериозен тон. Хареса й, смееше се.

Дойде автобуса, качиха се, качих се с тях, продупчих билет и ги игнорирах за малко. Не ме заговориха. ХБ седна в ъгъла, УГ на седалка близо до моята. Нямаше как да разговарям с ХБ оттук. Седнах до УГ, тя ми каза че искала да види света. Казах й че моя приетелка е била във Франция и оттам нарича французите "франсета" - французи + прасета = франсета. Усмихна се, но си сдържа усмивката, играеше труднодостъпна. После й казах как италианците са най-директните хора на света и как италианец заговорил моя приятелка и я попитал дирекно "Прощавайте, бих искал да ви лижа тази вечер" докато я гледах в очите. Подтекста беше добър, тя се отвори и започнахме да градим близост (рапорт) за 5-6 минути. ХБ беше изолирана.

Трябваше да слизат, ХБ се здрависа много топло с мен, каза че й е било приятно но не сме могли да разговаряме много. Тук трябваше да им взема телефоните (или поне на ХБ :blink:), но тя каза че нямала време. Очевидно и двете имаха атракшън към мен, но не знам как да им взема телефоните докато ме притиска времето, не успях по-рано. Идеи?


Сет3:
На пейки в градинката до СУ. 2 момичета (ХБЦици & ХБСнежанка) и и едно момче (АМОГ).
Влизам с висока енергия, до 10 секунди съм в разговора им. АМОГа е някакъв пич със скъпи дрехи и педалска прическа. Влязох дирекно с рутината за цветята, отправена към ХБЦици. Тя избегна зрителния контакт, но се засмя. Продължих да я бъзикам C&F, тя влезе във някакъв филм тип Ебати-Колко-Съм-Готина-Като-Имам-Едри-Цици. Изиграх добре щита й, рефреймнах нещата сякаш тя иска да ме свали. Отвреме навреме разменях няклко думи пасивно с ХБСнежанка. АМОГ-ът правеше проблеми.

АМОГ: Абе пич, виж се на какво приличаш.
ХБЦици: Трябва доста да се постарае за да има шанс с мен.
Аз: Не съм сигурен че ме привличаш чак толкова (тъпо от моя страна)
АМОГ: Ти си привличаш много добре изтривалката ми, хахаха.

Игнорирах АМОГ-а напълно, той се ядосваше и губеше ранг. Държеше се като идиот.

Аз: ХБЦици, искам да те питам нещо...
ХБЦици: ми давай, но едва ли би искал да ме питаш каквото си мисля, все пак си интелигентно момче.
Аз: (директно въпроса) Имаш компания с която се движиш извън тази, нали? Обикновено ти ли си лидера в компанията си?
ХБЦици: ми не знам... но винаги съм център на внимание
Аз ХБЦици, надявам се не се спъваш във всичко по пътя си за да си центъра на внимание (лека усмивка)
АМОГ: Сигурно се спъва в такива като теб, хаха.
ХБЦици: Аууу! Не мога да повярвам че каза това! (атракшъна е налице)
Аз: ХБЦици, ще се наложи да свикнеш, често казвам такива неща.

ХБЦици започна да ми се квалифицира, игнорирах я напълно изведнъж и се обърнах към ХБСнежанка. Тя беше много усмихната и се радваше на вниманието. Разказах й 2-3 рутини, все още игнорирайки другите двама. АМОГ-ът ставаше все по бесен и реших да го неутрализирам.

Аз: АМОГ, пич имаш страхотни обувки
АМОГ: ем че как, по-хубави от твоите, хаха
Аз: АМОГ, страхотни са, сигурно имаш много пари. Пич, много си готин, ех как бих искал да те впечатля.
АМОГ: Имам ами, аз имам всичко!
Аз: Супер! Много искам да съм като теб, супер готин си ман.
АМОГ: Да ама не можеш, аз съм неповторим!

Оставих го малко да се направи хубавичко на идиот пред мадамите с тъпото му самочувствие, те му се хилеха, а той си мислеше че е забавен като се самоизтъква.

Няма да разказвам подробно как играх ХБСнежанка. Накратно: игнорирахме другите двама, влязохме си в наша реалност. АМОГ и ХБЦици се адосаха и ХБЦици се опита да сваля АМОГ-а за да я заревнувам. Не й се получи :o

Аз: ХБСнежанка, хайде да поговорим друг път, защото предизвикваме твърде много завист от АМОГ и ХБЦици :o
ХБСнежанка: Хаха, айде.
Онези двамата се смееха изкуствено.
ХБСнежанка: Ама не се познаваме, аз не съм лесна :) Трябва да се потрудят доста за да ме спечелят
АЗ: Тогава съжалявам тези които трябва тепърва да те спечелват.
ХБСнежанка: Ами, ти знаеш ли колко момчета ме питат дали могат да ме почерпят или да ме целунат всеки ден?
Аз: Не бих те питал. Ако ми харесаш, бих те целунал.
ХБСнежанка: Но дали ще ти позволя?
Аз: Всъшност, след като ме харесваш толкова много, защо още не ми ме поканила да ме черпиш кафе? Какво чакаш?
ХБСнежанка: Аааа, аз не съм казала че ще излизам с теб.
Аз: Да, права си, не е добра идея да се виждаме повече. Твърде сме еднакви с теб, ще сме проблем един за друг.
ХБСнежанка: Защо?!
Аз: Ти имаш реално самочувствие както и аз. АМОГ се хвали винаги, а ХБЦици търси отчаяно внимание. Ние с теб - не. Много сме еднакви, еднаквите хора не се привличат. (бях адски брутлен, но атракшън имаше на макс)
ХБСнежанка: Е, не сме чак толкова еднакви.

Ето тук трябваше да взема телефон. Как трябваше да продължа? ХБЦици и АМОг-а бяха на другата пейка, бях сам със ХБСнежанка, тя заряза приятелите си за да говори с мен! Оттук просто дирекно поисках телефона й, тя каза че не била сигурна дали си носи телефона и т.н. а аз станах много арогантен и загубих сета. Казахме си чао с нея, и си тръгнах.
Идеи?

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 June 2006 - 06:08 PM

пич, направо ме хвърли в джаза... аз като ги чета тия сет-ове останах с доста добро впечатление. т.е. много добре си ги провел, но защо те са отказали да ти дадат телефона си ? Може би проблема е в самото държание.....нямам си и на идея, може просто да е било някаква случайност...станала 3 пъти :)

#3 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 24 June 2006 - 08:52 PM

според мен, горе долу еднаква грешка и на 3-те.

сет 1 ... твърде дълго - щом искаш телефон а не инстант дейт - трябвало е да прекъснете някъде около момента със сядането - тогава изведнъж ще си тръгвате и взимате телефоните

сет 2 ... подобно - можеше да слезеш преди тях и да вземеш телефоните

сет 3 ... нещо изгубих нишката и не можах много да си представя много добре ситуацията

#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 25 June 2006 - 11:08 PM

Сега вероятно голям брой псевдо-пикапьори и мамини дон-жуанчета ще се намесят със съвети, ще спамят и поста ще почне да мирише. Преди това да се случи, ще споделя моето мнение, но искам да поясня, че не съм добър пикапьор... имам още мно-о-ого да уча.

Така... към темата. paradox, наистина си се справил добре с тези 3 запознанства. Добре запознат си с терминология, психология, език на тялото и т.н. Но все се намира нещо дето да ни спъне... в този случай телефонните номера.

Има един ключов фактор, на който трябва да обърнеш внимание, защото от това, което прочетох не се разбира че си запознат с него. Винаги... ВИНАГИ ти ПРЪВ трябва да приключваш разговора! Не ми обяснявай "ама аз усещам кога ще си тръгват", а наистина се научи ти пръв да слагаш край на сладкият разговор.

Този съвет беше бекграунда на ситуацията с взимането на номерата. Има 2 основни начина да получиш номер:

1. Готови фрази
2. Според ситуацията / Импровизация

(Колкото и глупаво да звучи на някои хора, готовите фрази могат да се окажат изключително полезни и да свършат перфектна работа! Аз лично ги използвам често. (повечето са си авторски от мен :blink: ))

Пример за момента на въпроса:
Мацката обяснява колко обича кученцето си и как мисли да му купи маркови дрешки... абе каквото и да обяснява... и ти внезапно казваш: "Дай ми номера си." Така за няколко секунди ще е в транс, което е твой голям плюс.

Примери за момента, когато тя ти откаже или си намира глупави оправдания (което ще се случва почти всеки път):
- Дай ми номера си.
- Неее... ти ми дай твоя и аз ще ти се обадя след няколко дни! (с други думи "никога")
- Хей, не ми пробутвай тоя изтъркан и лъжлив шит! Дай ми номера си! (трябва да си спокоен, без емоции... както забеляза тук има елемента "транс" :) )
=================================

- Дай ми номера си.
- Не... няма да го дам. / Нямам време... бързам. / Не искам. / ... или какъвто и да е лъжлив отказ, който не ти харесва
- Айде без игрички! Не си оригинална... Дай ми номера си.
=================================

Важно е да запомниш, че готините мацки винаги ще те подлагат на ТЕСТ чрез отказ. Трябва да свикнеш с това и да се научиш да се забавляваш с тези тестове. Ако "подвиеш опашка" след отказа, ако кажеш смирено "ОК...", ако позволиш да те разиграват... я познай какъв ще иглеждаш в техните очи... Дааа, точно така! МУХЛЬО!

#5 Slayer

Slayer

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 08:32 AM

Paradox,
Вече на живо ти го обяснявах този момент, но пак на кратко ще ти кажа, че в момента, в който искаш телефон без тя да показала някаква стойност за теб - сам се закопаваш. Процента на добро продължение след това се смъква много така, защото тя става наградата (за това и триминутния клоуз е с много нисък процент бърз секс след това...). Вместо това след като имаш ИОИ-та я хвани тя нещо да ти се хвали и доказва и да се побори за теб...
Иначе виж какво става:
1. Ти влизаш по индиректния метод...
2. Негваш я или показваш безразличие + DHV към Сета, с което предизвикваш интерес и ИОИ-та...
3. И.... изведнъж от нищото и искаш тел. номер и на нея веднага и светва - от къв зор и искаш тел. номер като досега си се превил на недостъпен и незаинтересован?!? Има нещо гнило - явно прикриваш нисък ранг и нийдинесс...

Ако фейкнеш (или дори е реално - много често), че тя е предизвикала интерес у теб и те е спечелила - това е вече друго нещо...

-Slayer


#6 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 05:10 PM

Аз пък си мисля че след като си поискал и ти откажат ,просто един полу-строг,полу-изненадан поглед е достатъчен :blink: По-добре човек да не казва нищо,просто да я стресне,а после да я изпита с очи :o :o След такива въпроси като телеона ти,искаш ли да го направим...след тях думите губят смисъл :) Не мислите ли :o

#7 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 06:26 PM

Знам, че не е по темата ама искам да попитам какво представлява по-точно body language? Само контакта с очите ли или има и нещо друго? :)

#8 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 07:06 PM

Ееее, стига де, ти ме травмира психически за 2 седмици напред! Не знаеш какво е "език на тялото" ?! :) Препоръчвам ти да си купиш книгата на Алън Пийз и Алън Гарнър "ЕЗИКЪТ НА ТЯЛОТО; СКРИТИЯТ СМИСЪЛ НА ДУМИТЕ". Страхотна книга! Научих много от нея. Има я и в нета в .doc формат, но без картинките, което е пълна простотия, щото за да ти стане ясно как ИЗГЛЕЖДА дадена поза, трябва да я ВИДИШ... нали така?
Конкретно по въпроса ти: НЕ, езикът на тялото НЕ Е само контакта с очите, макар това да е една доста важна част от него.

Този "език" има няколко части:
- Да се научиш да го "четеш", да разпознаваш отделни движения, както и цели жестомимични снопове, да знаеш каква мисъл има в главата на човек, само като го наблюдаваш;
- Да се научиш да прилагаш този език върху ТЕБ самия, да си създадеш навици да използваш определени жестомимики и пози, които ще ти помогнат без дори да осъзнаваш това;
- Да се научиш да КОНТРОЛИРАШ езика на тялото си, да го използваш когато и където поискаш или когато се налага, и да влияеш подсъзнателно на другите.

В книгата няма да срещнеш тези части... сега ги съчиних с мои думи, но е пределно ясно че те съществуват :blink:

P.S. Извинявам се на paradox, че му спамя поста, но темата за body language не е за подценяване!

#9 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 07:45 PM

Абе тука в саита някои беше качил книгата reading body language със снимки ама там нямаше почти нищо.Имаше да разчиташ какво значи като някои си е кръстосал ръцете или краката и някви жестове докато пушиш.се такива простотии.намаше нещо по съществено. :)

#10 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 09:16 PM

electric
ми може :o. Дано да няма много такива случайности.

whocares
седнахме на втората минута някъде, рано беше за телефон. Искахме да играем солидно и затова опитахме да влезем добре във C1 фаза и да си направим хубав рапорт. Но наистина си прав, трябваше по-рано да вземем телефон.
А иначе - няма как да знам коя е тяхната спирка и да сляза преди тях, и второ, не бих слязъл далече от къщи заради един сет.

BoY-ToY
Всичко което ми казваш го знам, и си абсолютно прав. Директно "Дай да разменим телефони" след някаква тема дава резултати. Вчера със Voyager (взехме и ilian_790112 да види някои неща) взех 4 тел. номера така. Ако има съпротива след това, или просто си вадя... телефона :blink: или питам случаен въпрос игнорирайки нейната глупост.

Виж "айде без игрички, не си оригинална" е вид съпликейшън, молиш я да не играе игрички? Изпробвал съм подобно нещо десетки пъти и не е добро.
Да, за шит тестовете си пак прав... и го знам :)
P.S. Нп за body language-a :o спести ми писане.

Slayer
Пич, прав си.
Бтв, моите негове са си чисти insults, затова правя CF. Няма ме в неговете нещо.
Би ли ми дал идеи как от А2 да мина в А3?
Сипя си аз материала, атракшъна го има, имам пълното им внимание, очите им светят, усмихнати като за снимка... и като започна да ги квалифицирам за А3 ми отговарят с по една дума и... забивам. Или влизам в рапорт или продължавам с А2. Но иначе телефони вземам вече доста често :o
Би ли ми дал ми някое bait-hook-reel-release който използваш? Извън материалите на Mystery?
10x

Al`
хаха, това е добро :D Ама не знам колко страшен трябва да съм, за да я спека така. Ще се пробва на 10-20 сета тази седмица!

Bobo_gr
Хората които пишат тези книги как да четеш нечий body language не ч**ат жени... имай го предвид. Излез и играй.

Edited by paradox, 26 June 2006 - 09:19 PM.


#11 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 10:24 PM

Ам на мен SENSUCHT ми прати една книжка с картинки за body language и аз доста след това се упражнявах наживо :) Много ме кефи като тръгвам да взимам момиче/момичета от среща да ги посрещам с делови поглед,после вече да седна да им разправям нещо и да се смеем на социален...след две три питиета -интимен ,а после ... :blink: :o
Абе въобще много полезно четиво.

#12 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 08:59 AM

Сега вероятно голям брой псевдо-пикапьори и мамини дон-жуанчета ще се намесят със съвети, ще спамят и поста ще почне да мирише. Преди това да се случи, ще споделя моето мнение, но искам да поясня, че не съм добър пикапьор... имам още мно-о-ого да уча.

<{POST_SNAPBACK}>



Al`, Slayer,Bobo_gr , няма смисъл да пишеме, явно бой-той трябва да отговаря на всички питания във форума, след като не е псевдо-пикапьори и мамини дон-жуанче. Не за друго, а просто за да не се налага да слагаме противогази, когато неберем адреса : http://donjuan.cobrabg.com

#13 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 09:01 AM

Ам на мен SENSUCHT ми прати една книжка с картинки за body language и аз доста след това се упражнявах наживо  :)  Много ме кефи като тръгвам да взимам момиче/момичета от среща да ги посрещам с делови поглед,после вече да седна да им разправям нещо и да се смеем на социален...след две три питиета -интимен ,а после ...  :blink:  :o
Абе въобще много полезно четиво.

<{POST_SNAPBACK}>


прати я и на мене да видя за ко иде реч

#14 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 10:30 AM

Al`, Slayer,Bobo_gr , няма смисъл да пишеме, явно бой-той трябва да отговаря на всички питания във форума, след като не е псевдо-пикапьори и мамини дон-жуанче. Не за друго, а просто за да не се налага да слагаме противогази, когато неберем адреса : http://donjuan.cobrabg.com

<{POST_SNAPBACK}>


Брато, когато писах това най-малко пък съм имал предвид теб! :) Що сам се ръгаш и се причисляваш към тази групичка?!
"псевдо-пикапьори и мамини дон-жуанчета" са разгонените възхормонизирани заблудени 13-14 годишни момченца които влизат тук и тепърва навлизат в материята на пикапа.
Написах го защото поста е сериозен и не исках да се превърне в спам-пиршество! Пак се извинявам на paradox за оффтопика, но трябваше да го изясня, за да няма инфекции :blink: Мир.

#15 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 10:41 AM

хммм щото основната маса която пишеме във форума сме аз, ти , Ал , Бобо и още 2-3 ма и за туй викам че и нас си ни причислил към тея:) добре...вече не ти се сърдя :blink: