Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Усещам как ще се прецакам много здраво !!!


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 Rowan Atkinson

Rowan Atkinson

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 06:50 PM

Усещам как ще се прецакам много здраво !!! м 38 женен с 2 деца ,перфеткно семейство ,страхотни отношения в семейството , много добро финансово състояние , жена ми е просто е чудесна , съпруга и майка . Обичам я , уважавам я , ценя я много , както нея , така и децата с други думи , велико семейство ,стабилна връзка, чудесни отношения !!!
Но , винаги има това нооооо,..... от повече от 6 месеца стабилно се настанява в главата ми една изключително привлекатена мома , направо убийственна , невероятна външност , и изключително висок интелект , яка съобразителност и дискретност , съвкупността от тия нейни качества направо ме разбива .Омъжена с дете , по млада от мен с 7 г. и също с така чудесни отношения в семейството си ,така изглежда на пръв поглед .Не ми се разпитва много за семейството и , това са си лични неща , но по обноските и по начина и на живот съдя ,че мъжа и има доста дебел портфейл , и за капак на всичко ,по късно разбрах ,че съпругът и работи в държавната система на доста висока длъжност ( съвсем спокойно може да ми унищожи целия бизнес , и да ме занули напълно ) , но пък аз твърдоглавеца , продължавам да я ухажвам много внимателно , и галантно , тя бягя аз я гоня , но винаги ми остава една тънка нишка да има за къде да се докопам , възхищавам се на поведението на държанието и , просто знае как да го прави , най вероятно въобще не и либсва мъжко внимание , а как те кара да го искаш , и леко по леко да се побъркваш , не е истина , направо ще откача , с времето постепенно започна да се усеща как играта започна да става взаимна и невероятно красива , (или съм заслепен от любов и не се усещам как ме тънко ме манипулира ) почнахме взаимо да си звъним и да си говорим доста дълго време .
Този флирт е неземен !!!!!!!!! Влюбен съм това е истината , усещам се ,че хлътвам , и взех да се притеснявам да не би да си скапя семейството !!! като че ли и тя хлътва , ( или така ми се иска ) . Всъщност ние Не сме го правили все още , но мисля ,че желанието е взаимно и убийственно и най вероятно до коледа ще се случи !!! НЕЗНАЯ КАКВО ДА ПРАВЯ , КАК ДА ПОСТЪПЯ , ДИЛЕМАТА Е КРАЙНО СЛОЖНА И ЗАБЪРКАНА !!! помощ !!!!
Желая я толкова много , че чак изпитвам болка , не знаех че мога да усетя тия забравени чувства . Искам да опитам от този елексир , а и едновременно искам , и да не се размеквам и да отлитам в облаците искам контрол колкото и трудно да е това !!!!!! УСЕщАМ ЧЕ РИСКА Е ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМ , НО КОЙТО НЕ РИСКУВА НЕ ПЕЧЕЛИ !!! истината е че се опитвам да се нагаждам според ситуацията ама само аз си знам какво ми е !!! И Не забравяйте семейството ми ?!?

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 07:30 PM

Atkinson, мисля, че на твоята възраст не можеш да си позволиш лукса да си лекомислен. Трябва да мислиш няколко хода напред. Много добре знаеш до какво ще доведе една любовна авантюра с въпросната принцеса. А сега, отдели един час от времето си и помисли какво ще спечелиш, и най-вече - какво ще загубиш от подобна авантюра. Помисли сега, защото няма да имаш втора възможност.
Действай рационално, а не емоционално. Като гледам как пишеш, скоро ще се пръснеш от емоции и ще оплискаш всичко около теб... с тъга.
Виж, ако тоооолкова ти е завъртяла главата и тоооолкова я искаш, направи изключение и я ч*кай (само ч*кане и нищо повече) за да ти мине мерака. При този сценарий имаш 2 плюса:

1. Ако жена ти разбере и наистина те обича, ще ти прости.
2. Ако принцесата не е добра в леглото (имал съм такива случаи), можеш да я изриташ по всяко време, без да съсипваш семейството си.

Наистина не ме е грижа дали ще послушаш съвета ми. Не си малък, аз съм ембриона в този случай. Само това запомни - мисли няколко хода напред.

#3 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 08:19 PM

И моето мнение е подобно на NRG, ако имаш шанс да преспиш с нея, направи го и после премисли. Нещо ме навежда на мисълта че за нея това е само безобиден флирт, не го приемай лично, но всяка втора жена прави такива след дълга обвързаност с постоянен партньор. Може почти да ти седне на **** и да стане, докато ти се чудиш защо е така. Ти й даваш това което тя иска, и тя е щастлива, но има огромна вероятност тя да не иска да те замени за сегашния си партньор. На твое място бих се опитал да преспя с нея, и независимо от резултата бих поговорил с нея открито. Ако искаш дълго продължение, трябва тя да ти каже в очите как вижда нещата. Всеки един от нас във форума е бил замаян от красиви жени които се държат невероятно добре, и после са си отивали, и ние не сме знаели тогава защо. Каквото и да се случи, заслужаваш да чуеш как тя възприема нещата, защото ако ти се влюбиш и не се получи, цената няма да си струва. ТИ си най-важният!!

И още нещо последно - може би вече знаеш, голям си, но ако я искаш завинаги - бъди честен с нея, говори с нея със сърцето си - какво искаш от нея, защо я харесваш, как си представяш живота ви заедно, какъв букет от чувства и желания е породила в теб, говори влюбено и изглеждай секси, в 90% от случаите това разтопява жените и дава желаните отговори и резултати,аз не съм фен на мачо историите и практиката доказва че печелейки сърцето на жената е най-прекия път до удоволствията с нея. Но ако тя започне да увърта, ако не иска да ти каже иска ли те за постоянно или си търси извинения - разкарай я и си остани с жена си, разбирам че съпругата ти е много готина пичка, така че излизаш от играта чист и само с положителни точки. Успех!

Edited by Coldplay, 09 December 2008 - 08:25 PM.


#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 December 2008 - 08:26 PM

38 женен с 2 деца, перфеткно семейство, страхотни отношения в семейството , много добро финансово състояние , жена ми е просто е чудесна , съпруга и майка . Обичам я , уважавам я , ценя я много , както нея , така и децата с други думи , велико семейство ,стабилна връзка, чудесни отношения !!!

:) знаеш ли колко хора търсят това, което ти вече имаш?

Омъжена с дете, по млада от мен с 7 г. и също с така чудесни отношения в семейството си

без коментар :) или пък да ти кажа какво виждам?
просто секс, ако тя го поиска :)

Влюбен съм това е истината, усещам се,че хлътвам, и взех да се притеснявам да не би да си скапя семейството !!!
НЕЗНАЯ КАКВО ДА ПРАВЯ , КАК ДА ПОСТЪПЯ , ДИЛЕМАТА Е КРАЙНО СЛОЖНА И ЗАБЪРКАНА !!! помощ !!!!

не е сложна :) ти я правиш такава с мислите си, защото искаш нещо повече от секс ...избий си тези мисли...ПРОСТО СЕКС И ДО ТУК!

Желая я толкова много , че чак изпитвам болка , не знаех че мога да усетя тия забравени чувства . Искам да опитам от този елексир , а и едновременно искам , и да не се размеквам и да отлитам в облаците искам контрол колкото и трудно да е това !!!!!! УСЕщАМ ЧЕ РИСКА Е ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМ , НО КОЙТО НЕ РИСКУВА НЕ ПЕЧЕЛИ !!!

контрола е просто мираж за момента...
какво мислиш, че ще спечелиш?

И Не забравяйте семейството ми ?!?

ние?!? не, ти не го забравяй!! :)

приеми, че мъжете над 38/40 изперкват и това, което ти се случва е нормално...ако си умен- ще спреш до секса, ако си тъп - ще съсипеш две семейства...
вярвам, че разума ти ще надделее :)

Edited by diva orxideia, 09 December 2008 - 08:27 PM.


#5 Rowan Atkinson

Rowan Atkinson

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 10:41 PM

Благодаря за съпричаснотта към моя проблем ! Хубави мисли, звучащи доста разумно . Във всеки един до сегашен коментар намирам мъдри съвети.
Какво да кажа ?? Искам я - това е истината ! Всъщност и тя ме желае( казвала ми го е ) ..... толкова съм станал ХА-ХО ,че ми се струва че това ще бъде най най най красивата жена която ще легне в леглото ми , и не мога да си избия от главата как изучавам безупречния релеф на тялото и ....( не ми либсва секс ) ....просто тя се превърна в някаква фиск идея , някаква мания, някакъв наркотик ,,.... не знам явно съм замъглен и омаян съвсем !!! но пък , не знам какво ще се случи след секса ? не знам дали ще успея да се стопирам , за момента тя ми изглежда доста по уравновесена и мислеща спрямо мен .....аз просто съвсем съм се хумнал ..... искам тая еуфория да престане , искам да се успокоя, и всичко да приключи по най безболезния вариант !!!
наистина се надявам разума да ми проговори !!!!!!!! но за сега не го чувам !!?**?!!

#6 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 11:38 PM

Този флирт е неземен !!!!!!!!! Влюбен съм това е истината , усещам се ,че хлътвам , и взех да се притеснявам да не би да си скапя семейството !!! като че ли и тя хлътва , ( или така ми се иска ) . Всъщност ние Не сме го правили все още , но мисля ,че желанието е взаимно и убийственно и най вероятно до коледа ще се случи !!! НЕЗНАЯ КАКВО ДА ПРАВЯ , КАК ДА ПОСТЪПЯ , ДИЛЕМАТА Е КРАЙНО СЛОЖНА И ЗАБЪРКАНА !!! помощ !!!!
Желая я толкова много , че чак изпитвам болка , не знаех че мога да усетя тия забравени чувства . Искам да опитам от този елексир , а и едновременно искам , и да не се размеквам и да отлитам в облаците искам контрол колкото и трудно да е това !!!!!! УСЕщАМ ЧЕ РИСКА Е ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМ , НО КОЙТО НЕ РИСКУВА НЕ ПЕЧЕЛИ !!! истината е че се опитвам да се нагаждам според ситуацията ама само аз си знам какво ми е !!! И Не забравяйте семейството ми ?!?

Какво да кажа ?? Искам я - това е истината ! Всъщност и тя ме желае( казвала ми го е ) ..... толкова съм станал ХА-ХО ,че ми се струва че това ще бъде най най най красивата жена която ще легне в леглото ми , и не мога да си избия от главата как изучавам безупречния релеф на тялото и ....( не ми либсва секс ) ....

Ако не уточняваше възрастта си, повече от на колкото съм самият аз, не бих ти дал.

Любовнико...

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 09 December 2008 - 11:38 PM

но за сега не го чувам !!?**?!!


Ти го чуваш. И вече го чу.

Въпроса е ще се вслушаш ли в него?

#8 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 04:56 AM

Пусни една снимка на момата да ти кажем струва ли си риска, ще направим една анкета във форума. :lol:

#9 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 09:37 AM

просто тя се превърна в някаква фиск идея , някаква мания, някакъв наркотик ,,.... не знам явно съм замъглен и омаян съвсем !!! но пък , не знам какво ще се случи след секса ? не знам дали ще успея да се стопирам , за момента тя ми изглежда доста по уравновесена и мислеща спрямо мен .....аз просто съвсем съм се хумнал .....

След секса ли.. ще хлътнеш съвсем, ето това ще се случи! Престани да се самонавиваш! Имаш жена, деца и щастлив брак, струва ли си да ги рискуваш заради която и да било друга.. - НЕ ! Спиш ли с нея ще се вманиачиш, защото съм сигурна, че ЗА ТЕБ няма да е просто секс! Последиците ли.. ами ще разрушиш брака си, защото вече няма да се чувстваш част от него и жена ти и децата ще усетят промяната!
Последното, което искам да ти кажа - да бъдеш мъж не означава, че трябва да се водиш само по желанията на п**ката си, а да бъдеш трезвомислещ и отговорен

#10 Rowan Atkinson

Rowan Atkinson

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 12:50 PM

Добре дееее...женен съм от почти 9 години ,който е бил толкова време семеен най вероятно ще ме разбере....
чувствата които си усещал към партньора в началото не са толкова силни , постепенно се размиват , изчезва тръпката , неистовото желание , може би и страстта, не е толкова силна колкото преди 9 години е била .....може би любовта се пренасочва към децата , може би това е нещо съвсем естественно ? не знам !!! аз не заявявам , че не обичам жена ми напротив ОБИЧАМ Я !!! Но ми се иска , ако доживея до 60 г например да не се обръщам назад и да съжалявам за нещо което е било толкова близо до мен и не съм успял да вкуся от него ! и ми се иска да не се чувствам като ,че ли нещо съм пропуснал , в тоя живот . просто искам едно ( не знам дали едно) лудо приключение което ще се помни за цял живот !!!
толкова ли много искам ?*??

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 December 2008 - 12:57 PM

може би вече знаеш, голям си, но ако я искаш завинаги - бъди честен с нея, говори с нея със сърцето си[/b] - какво искаш от нея, защо я харесваш, как си представяш живота ви заедно, какъв букет от чувства и желания е породила в теб, говори влюбено и изглеждай секси, в 90% от случаите това разтопява жените и дава желаните отговори и резултати,аз не съм фен на мачо историите и [b]практиката доказва че печелейки сърцето на жената е най-прекия път до удоволствията с нея.


това съм го пропуснала

нима го съветваш - да разбие семейството си заради друга жена?
да говори със сърцето си? букет от чувства и желания? ти си бил поет ...

залагам 98% от задника си, че тази жена няма да напусне мъжа си! т.е. караш го да си направи сам харакири :lol: защото, ако тя разбере, че той е ужасно влюбен и секс няма да има...

може и да е по добре за него ...секса е нож с две остриета, както казва be-on-edge След секса ли.. ще хлътнеш съвсем, ето това ще се случи!

аз пък съм луда фенка на мачо историите :) имам си една голяма ножица за фалшиви мачовци

най голямата ви грешка е, че искате да откраднете сърцето на жената за да я вкарате в леглото...
не крадете сърцето и ...само страста и... http://donjuancentre...&...post&p=5718

#12 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 12:57 PM

Не искаш много ! Преживей го ! Но не наранявай жена си. Ако си кажеш че е само този път и се постараеш никой да не разбере, аз те подкрепям. И аз имах период в който въпреки че обичах приятелката си, 2 месеца спях с друго момиче - казах си че ще е само толкова, и спрях. Ти си доста по-голям от мен и имаш много по-силен контрол, така че всичко ще е окей. В крайна сметка аз останах с момичето с което имаме връзка и съм си с нея, и вече не хойкам. Дори връзката ми с нея стана по-силна. Мисля че знаеш какво да направиш, малцина от нас тук във форума имат бракове, но някои от нас ти влизат в положението. Ако семейството ти не разбере и си сложиш граници , всичко ще е перфектно.

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 December 2008 - 01:03 PM

Добре дееее...женен съм от почти 9 години ,който е бил толкова време семеен най вероятно ще ме разбере....
чувствата които си усещал към партньора в началото не са толкова силни , постепенно се размиват , изчезва тръпката , неистовото желание , може би и страстта, не е толкова силна колкото преди 9 години е била .....може би любовта се пренасочва към децата , може би това е нещо съвсем естественно ? не знам !!! аз не заявявам , че не обичам жена ми напротив ОБИЧАМ Я !!! Но ми се иска , ако доживея до 60 г например да не се обръщам назад и да съжалявам за нещо което е било толкова близо до мен и не съм успял да вкуся от него ! и ми се иска да не се чувствам като ,че ли нещо съм пропуснал , в тоя живот . просто искам едно ( не знам дали едно) лудо приключение което ще се помни за цял живот !!!
толкова ли много искам ?**?

аз съм омажена от 11г :lol: добре дошъл в клуба и в реалноста
вземи това което искаш и си стой стабилно на задника :)

Но не наранявай жена си.
Ако семейството ти не разбере и си сложиш граници , всичко ще е перфектно.

да

Edited by diva orxideia, 10 December 2008 - 01:07 PM.


#14 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 08:21 PM

Олеле майко, какви главоболия може да създаде една жена :)

Виж сега драги ми mr. Bean и целия форум да ти се изредим и да ти казваме "НЕ, НЕ и НЕ" ти си решил, че ще вършиш щуротии...така че надали ще се вслушаш в някой от нас. Щом си решил твърдо си непоклатим, и никой не е в състояние да ти въздейства (не ме питай от къде знам :P ). Само да си чешем пръстите нема смисъл....прави каквото си наумил.
Само помисли за децата, и какви беди можеш да си докараш на главата, защото ми се струва че това няма да е просто секс :)

LoVe Is ThE NaMe
SeX iS The GamE
ForGeT thE NamE
aNd PlaY The GamE

#15 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 10 December 2008 - 11:53 PM

Не ви е лесно на вас възрастните
Ама, това страшно звучи... при повечето ли бракове след 10-15г изчезват чувствата? Знам, че въпроса ми е тъпичък...
Добре им е на турците... имат по няколко жени...

Edited by razace, 10 December 2008 - 11:53 PM.