Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Душевни терзания :)


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 16 May 2006 - 08:24 PM

Хора,днес на път за училище вместо за предстоящите изпитвания по ред гадни предмети,взех че се замислих за взаимоотношенията ми с момичетата.У мен възникнаха някои въпроси,до отговор за които трябва да достигна сам,но искам да видя вашите мнения.Но нека първо ви разкажа своята "творческа" история.

До 8 клас се държах с момичетата,които харесвах като типичното добро момче.Бях внимателен,възпитан и романтичен,повече от необходимито.Никога не съм бил задръстен или пък подмазвач,но когато ходех с някое момиче,изпълнявах повечето и прищявки.Интересното обаче беше,че не се притеснявах да правя това,което смятах за правилно.Сега ме е срам,че съм подарявал плюшени играчки и дори съм писал стихотворения,но тогава не ми пукаше от това как ще изглеждам в очите на момичето.И не знам как,но тогава въпреки че бях добро момче ми вървеше с мацките(дори май повече от сега).Знам че в 7-8 клас взаимоотношенията между момче и момиче не могат да са мерило,но все пак.

През последните 2 години се промених,но от самосе*е си,ей така-естествено,без да се стремя.Вече не изпълнявам всяка женска прищявка,не подарявам плюшени играчки,не пиша стихотворения.Казано най-общо тръгнах по пътя,който би ме превърнал в лошо момче.Но нали знаете-не от безчувствените кретени,на които не има пука за абсолютно нищо,а от добрите лоши момчета.Вече пазя сърцето си повече(както съветва master-dj), имам впредвид,че пак продължавам да си бъда възпитан и да се държа като кавалер,но само когато трябва и за която трябва.
Просто се самовъзпитах малко,защото доброто възпитание,което родителите са ми осигурли трябваше да бъде допълнено от мои собствени истини за живота,за взаимоотношенията ми с хората.Май в днешно време въобще не е достатъчно(но е нужно) да си внимателен и възпитан,да казваш "Добър ден","Лека работа","Приятна вечер" и т.н.,защото животът смачква хората,които не знаят как да отвърнат на идиотското поведение,с което се сблъсква ежедневно всеки един от нас.Не говоря само за момичетата,а за хорските взаимоотношения като цяло.

Сега вече съм по-интересен,по-"недостижим",по-мистериозен за момичетата(не им свалям звезди както преди),но аз от своя страна започнах много повече да мисля какво правя,как изглеждам и как ме възприемат.Мнението ми е,че съм се променил към по-добро,но днес се зачудих дали от "добро момче" съм се превърнал в "добро лошо момче" или съм някъде по средата,объркан и незнаещ какво става с мен?!?

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 16 May 2006 - 08:45 PM

хей, здравей, MeRLiN  :D
моят съвет е да не мислиш за това какво си мислят другите за теб ...  твоят живот си е твой ... никой от страни няма да плаче с теб или да се втурне да ти помага, когато имаш нужда ... трябва да се държиш така както ти идва отвътре и ти харесва ... да не ти пука от околните и мнението им ... никога не можеш да угодиш на всички - така че няма смисъл ... затова прави това което на теб ти харесва . говори това което на теб ти харесва. дръж се така както на теб ти харесва. и никога не съжалявай за това . живота е е един - живей го така както искаш  :unsure:  :)  :rolleyes:

#3 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 16 May 2006 - 09:34 PM

MeRLiN ние с теб имаме доста сходна съдба само дето аз не съм писал стихове :rolleyes: Написаното от теб е написано все едно от мен.Така като гледам сме на почти еднаква възраст и аз съм точно в този "стадий" на развитие,в който си и ти.До сега едно нещо съм разбрал-ако не си направиш живота интересен няма кой друг да ти го направи.Сигурен съм че и ти като мен ще продължиш с промяната към така нареченото "доброто лошо момче" което не прави подаръци на 3та среща и не подарява рози,просто защото е романтичен.

#4 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 17 May 2006 - 10:17 AM

Когато бях на тази възраст..и аз бях така...Дори ми се подиграваха някой момичета, че съм им посветил стихове и т.н. Но сега мога да те уверя, че всички тези момиче искат да са с мен, по един или друг начин. Но мене ме няма за тях. Свиркай си и не се притеснявай за нищо. Дори и да мислиш, че си се променил ще видиш, че не си.... неможе хубавото да изчезне :rolleyes:

#5 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 17 May 2006 - 11:15 AM

Май се оказа,че в ранните си години не само аз съм правил грешката да бъда твърде благосклонен към всяка женска прищявка :rolleyes: .

Ама как само всички обърнахте внимание на стиховете :unsure: .Мисълта ми беше,че това вършеше работа,защото не го правеше никой друг,а и аз самия не се притеснявах да го правя.Сега разбира се не бих написал стих на момичето,което искам да сваля,но незнайно как заедно с тази моя поетическа дарба,малко поизбледня и качеството ми да си пускам пердето и да действам без да мисля.В сравнение със съучениците ми и с мои приятели съм по-нахакан,по-самоуверен и без проблеми със запознанствата,но все ми се струва,че мога да се отпусна още малко :).

Не знам,но като че ли съм прекалено самокритичен.Като ги гледам повечето момчета ги е срам да се усмихнат на едно момиче,пък камо ли да отидат и да се запознаят с него.Но все пак не тези момчета ми служат като база за сравнение,а по-отворените и по-самоуверените от мен,колкото и малко да са те :D .

Благодаря ви,Huma,ridddick i zizi,с мненията си ми помогнахте да разбера,че всичко ми е ОК и няма от какво да се притеснявам.

Edited by MeRLiN, 17 May 2006 - 11:17 AM.


#6 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 17 May 2006 - 07:04 PM

Благодаря ви,Huma,ridddick i zizi,с мненията си ми помогнахте да разбера,че всичко ми е ОК и няма от какво да се притеснявам.

<{POST_SNAPBACK}>


Естествено, че всичко ти е ОК ...той поета си го е казал...ралични хора различни идеали! :rolleyes:

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 17 May 2006 - 09:01 PM

Хеллоу Мерлин ;)
Какво да кажа- и аз също съм така :) И аз на твойте години... и аз със тази житейска съдба :)
Едно време и на мен не ми пукаше,даже в първите дни когато почвах да прохождам по разните там дискотеки,ми се е случвало да си кажа ''ей тази ще бъде моя'' и да го знам от самото начало.Зажалост това чувство в мен някак се изгуби :o :unsure: След няколокото пъти,в които човек се понаака :) и почва вече да си мисли ''тва добре ли е не е ли добре,да го правя ли ,да не го ли правя''. А дори и да си успял да се абстрахираш от тези дребни мисли-дали да я докоснеш,да я прегърнеш...(аз де ) просто не мога да си кажа ''сега давам газ до дупка и квото стане.'' Все приемам поведението на момичето като обратна връзка и си коригирам своето,вместо аз да съм шефа :D .
Разбира се,има и доста пречки за момичетата на нашата възраст,които могат да ни послужат за оправдания-примерно почти всички яки мацки ходят с някви по-големи гъзарчета... (макар че и тва не е така,като знам кви лешпери ходят със еб*х ти П*ТКИТЕ!)Нооо имам чувството че правилната нагласа е,просто хем да правиш всичко за удовлоствие,хем да си си внушил че тва ти е единствения шанс...дет се вика ''за последно'',но по начин,който не те спича. :rolleyes: нещо такова.
Но явно тази нагласа идва с практиката.Така че не се сдухвай дори за миг и продължавай-опитът си е опит,това никой няма да ти го вземе,п*тки винаги ще има B) Айде със здраве и успехи :P

#8 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 07:26 PM

Ей Al`,кой клас си ти братле.Аз съм 10-ти.А бе в гимназията има достатъчно мацки за всеки,който знае как да си вземе неговото.Аз обаче не съм свикнал да действам в училище.Не съм настроен просто :lol: .А това хич не е хубаво,щото там най-често се виждам с хубавите момичета,които са ми хванали окото.

Edited by MeRLiN, 18 May 2006 - 07:27 PM.


#9 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 08:09 PM

Еми братле аз съм 11 :lol: . Абе аз си общувам даже много и ми се натискат дажее... по няколко,(незнам дали ще ми повярваш ):lol: обаче като излезнем някъде на дискотека,купонче,ала бала насаме и не се дават :lol: и после пак ми се натискат да си говрят с менее,нещо да ми се висят на врата :lol: ала балааа :lol: Мамата си е *бало и напраооо от тея женски игричкии направо ми се гади следващия път просо ще кажа ШЕ РАЗТВАРЯШ ЛИ КРАКАТА ИЛИ ПАК МИ ИГРАЕШ ПИЕСИ :lol:

#10 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 08:20 PM

Еми братле аз съм 11 :lol: . Абе аз си общувам даже много и ми се натискат дажее... по няколко,(незнам дали ще ми повярваш ):lol:  обаче като излезнем някъде на дискотека,купонче,ала бала насаме и не се дават  :lol: и после пак ми се натискат да си говрят с менее,нещо да ми се висят на врата  :lol: ала балааа  :lol: Мамата си е *бало и напраооо от тея женски игричкии направо ми се гади следващия път просо ще кажа ШЕ РАЗТВАРЯШ ЛИ КРАКАТА ИЛИ ПАК МИ ИГРАЕШ ПИЕСИ  :)

<{POST_SNAPBACK}>


Виж купончетата в някоя квартира са си друго нещо.След малко пиене(колкото да ме отпусне) нищо не може да ме спре :) .
А за такива,дето само говорят и флиртуват направо не ми говори.Много се отварят и говорят,а като дойде момент за нещо повече се правят на недостъпни и на много важни.Просто ги хваща шубето и намират някое тъпо извинение.Не си ли е някое маце,което говори по-малко и действа повече :lol: .Стига,че се размечтах,а утре е много гаден ден :lol:

#11 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 08:51 PM

Здравйте! и аз сам 10 клас.и аз не съм свикнал в училище да действам и ме е яд сега като се замисля.Трябва да се промени това! а има няколко готини фустички, с които често си засичаме погледите. :lol:

#12 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 May 2006 - 09:48 PM

Да ви кажа честно-миналата година в 10 клас много много не си контактувах.Но сега вече се осъзнах. :lol: Ще видим как ще е при вас,момчета :lol: ХеХе :lol:

#13 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 19 May 2006 - 01:12 PM

Ей Al`,кой клас си ти братле.Аз съм 10-ти.А бе в гимназията има достатъчно мацки за всеки,който знае как да си вземе неговото.Аз обаче не съм свикнал да действам в училище.Не съм настроен просто :lol: .А това хич не е хубаво,щото там най-често се виждам с хубавите момичета,които са ми хванали окото.

<{POST_SNAPBACK}>


дам.Така си е.И аз съм там някъде 9-10клас :lol: За шибаните им игрички вие почти всичко написахте по темата