Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Да възвърнем тръпката


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 09 September 2004 - 03:13 PM

Така един потребител в предишната моя тема, каза че ако е изчезнала тръпката от страната на момичето, но ние още даржим на нея , означава че нямаме шанс с момичето вече! Тоест : Няма тръпка, няма бъдеще с това момиче, колкото и да го искаме !

Та въпроса ми е ! КАК ДА УСПЕЕМ ДА ВЪЗВЪРНЕМ ТРЪПКАТА ,КОЯТО МОМИЧЕТО Е ИЗПИТВАЛА КЪМ НАС ?

#2 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 09 September 2004 - 03:54 PM

Значи, от една страна, докато се чудиш как да си я върнеш, можеш да свалиш поне други 10 като нея.

И не ми казвай, че няма като нея :P

Сега, ако пък наистина си се заинатил, действай на принципа "две крачки напред, една назад". Ама крачката назад ти е много важна, колкото и нелогична да ти се струва.

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 09 September 2004 - 05:41 PM

по рождение се падам инат и този път яко съм се заинатил !
Мисля точно по този принцип да действам! Но никак няма да е зле ако разясниш как се работи с него ! 10х

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 09 September 2004 - 08:48 PM

Значи, първо се отпусни, престани да се инатиш и престани да се стремиш на всяка цена да я спечелиш. Това ти връзва камък на шията.

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 09 September 2004 - 09:06 PM

да ,вече определено се чувствам по-добре, вече ни ми е като фикс идея(някъде бях чел че НЕ трябва дадена жена да се превръща във фикс идея)
Мисля че постепенно започвам да се отпускам! :P

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 October 2004 - 05:46 PM

КАК ДА УСПЕЕМ ДА ВЪЗВЪРНЕМ ТРЪПКАТА ,КОЯТО МОМИЧЕТО Е ИЗПИТВАЛА КЪМ НАС ?

Не е невъзможно напротив аз за сетен път се убеждавам във това общувайки със собствения си мъж вече 7г....когато реши може да върне тръпката и няма ли желание да бъде със мен успешно я унищожава....
За да върнеш апетита и желанието на жената се иска малко ...припомни си моментите когато всичко е било ОК и тя е имала желание към теб , помисли какво сте правили ...какво обича ...действай по метода на съблазняването ако тя си пода по есктремни ситуации дай и малка доза адреналин...ако е от спокойните дай и повече романтика нежност ...направи нещо специално за нея дори и травиално /нещо което не правиш всеки ден но е добре изпитано и действа/
Понякога и не само понякога а в повечето случаи чуствата ,страста ,любовта , всички тези приятни усещания ежедневието ги убива бавно но сигурно особенно когато то е достатъчно еднообразно....така че не оставяйте любичмия човек да скучае или не го лишавайте от ласки и нежност...
Сигурен начин да загубим човека до се*е си е да си кажем тя/той е мой защо да си правя труда да и купувам цветя...да го изненадвам когато се прибира от работа и да го чакам на вратата по бельо или халат излизаща от банята ухаеща на свежест и пълна със страст...повярвайте на тази гледка трудно се устоява....
Така че вложете фантазия любов и страст