Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

За изневярата...


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 22 January 2006 - 10:20 AM

Здрасти на всички.

Имам едни приятел с който се виждаме от време на време и си лафим за сякви работи. Той си има сериозна приятелка от поне 1,5 год. Та той ми разказва напоследък, че гаджето му - прибира се късно от работа, вечно е изморена и не и се прави секс, държи го на сухо дълго време. понякога му се налага да си проси за секс. Тя излиза с колегите си от работата - за това не знам колко често. Но те двамата никога не ходят никъде. Нито на дискотека или на пица или просто да са двамата навън.
Мислите ли че тя си е намерила друг просто за секс? Щото мен тва ми хрумна, от това което той ми разказа?

Въобще кога на една жена и писва и си намира друг партньор просто за секс?

Ще се радвам да чуя интересни мнения по темата, даже истории, ако някой е бил в подбна ситуация. Как се стига до там, къде спред вас се крият причините?

#2 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 22 January 2006 - 01:45 PM

Според мен момичето си е намерило забавление с някой друг.... Надявам се искрено да греша, но след всичко описано от теб всичките симптоми на държанието й говорят за още един в играта.

Нека поговори с нея и да се опита да разбере какво става зад кулисите. На мнение съм, че 9 от 10 проблема могат да се разрешат с един нормален разговор, ако двамата са достатъчно на акъл. Нека се опита да разбере дали има някъде проблем от негова страна, който да не знае за него, а всъщност може да изглади и по този начин да оправи нещата или просто момичето е видяло края на тяхната връзка, но още не може да намери начин да му го каже или я е страх.... Знам ли!?

Аз имах за съжаление авсолютно същия проблем преди вече 6 години, но тогава момичето реши, че ме обича много и сподели с мен, че ми е изневерило..... Което за мен беше грешка от нейна страна, но няма сега да обяснявам защо.

Успех!

#3 usssssss

usssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 22 January 2006 - 08:25 PM

Някъде бях чел ,че жената/момичето никога не изневерява на мъжа/приятеля си ,освен ако няма основателна причина.Почти винаги те са по-вярната половинка от връзката и привържат ли се към даден обект на тяхните желания трудно изневеряват.

Това вярно ли е и при какви обстоятелства може да очакваме от жените да ни изневерят?

#4 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 22 January 2006 - 11:31 PM

Мислите ли че тя си е намерила друг просто за секс? Щото мен тва ми хрумна, от това което той ми разказа?

Друг мъж е възможна причина, но не е задължително да е точно това.

Липсата на желание за секс може да се дължи наистина на преумора, натоварен ден, главоболие ...
И когато мъжът не знае как да подходи в тези случаи, става точно това като при твоя приятел.
Възможно решение - трябва да я предразположи с галене, масажи и пр., а не да насилва и изисква.

Друга възможна причина е еднообразието. Когато сексът се е превърнал в рутинен и когато жената знае какво, как, къде ще се случат нещата. Липсата на разнообразие убива желанието за секс.
Възможно решение - изненада от негова страна, различни пози, смяна на обстановката и пр. Трябва да бъде различен и изненадващ.

Съжалявам, че трябва да кажа и това, но е възможно тя да иска да се раздели с него, но й е трудно да му го каже директно и иска той да го направи.


Въобще кога на една жена и писва и си намира друг партньор просто за секс?

В повечето случаи, когато не получава това, от което има нужда; когато е пренебрегвана и приемана като даденост от партньора си.

Причини много ..., а дали са основателни или не, зависи от гледната точка.

Edited by Silia, 22 January 2006 - 11:39 PM.


#5 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 23 January 2006 - 10:08 AM

а това наистина ли се случва с твой приятел,или с теб самия ?

#6 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 23 January 2006 - 10:44 AM

а това наистина ли се случва с твой приятел,или с теб самия ?

<{POST_SNAPBACK}>


Категорично заявявам, че се случва на приятел не на мен. И това което той ми сподели провокира пускането на тази тема тук. Не съм му казвал на него, за форума. Просто искам да знам защо една жена може да се държи така. Чудя се и дали да му намеквам за това което си мисля или да го оставя сам да се сети.

Доволен съм от отговора на Silia. :D

#7 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 27 January 2006 - 11:44 PM

Какво става хорааа? Никой друг ли няма добави нещо? Кажете де, подобно нещо на вас случвало ли ви се е?

#8 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 28 January 2006 - 11:29 AM

Прочети пак мнението на Silia - тя ти е отговорила най-точно!!!
Според мен тази връзка ако продължава така няма да я бъде много. Не е нормално да не излизат никъде двамата, дискотеката е едно ама дори на пица, кино или на кафе с общи познати. ;)
Много е възможно на момичето да не получава нещо от него и да го търси при друг, или просто да си търси друг ебач или спонсор. Това нейно излизане с "колеги" много понамирисва на изневяра.
Иначе причини да се стигне до там - с лопата да ги ринеш, особено ако са се събрали да живеят заедно. Тогава се проявява и споменаваното при разводите - несъответствие или несходство в характерите.
Добре ще е да посъветваш твоя приятел да погледне малко материалчета от тези форуми, а той сам ще си намери каквото го интересува и ще си направи изводи. ;)

#9 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 01 February 2006 - 05:26 PM

eйййй вен,
силия е права, въпреки, че и на мен направо ми смърди на рогца. дааааааааа аз се пържа на същия огън въпреки, че аз съм от страната на рогцата :(
даааааааааа това са симптомите: 1. никакъв интерес да излиза с мен. 2. брейй никакво желание за секс, 3.постоянни вечери с приятели
и накрая разбрах причината - една кестенява и една руса ;)
брейй какъв съпруг..... ама то ще му се върне с лихвичките.... ;) :) :P

но пък може и да е друга причината - свикването, инертността...

#10 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 10:52 PM

eйййй вен,
силия е права, въпреки, че и на мен направо ми смърди на рогца. дааааааааа аз се пържа на същия огън въпреки, че аз съм от страната на рогцата  :P
даааааааааа това са симптомите: 1. никакъв интерес да излиза с мен. 2. брейй никакво желание за секс, 3.постоянни вечери с приятели
и накрая разбрах причината - една кестенява и една руса <_<
брейй какъв съпруг..... ама то ще му се върне с лихвичките.... :(  :P  :D

но пък може и да е друга причината - свикването, инертността...

<{POST_SNAPBACK}>



Аз на жените не мога да ви се начудя. Ме като ще изневерявате го правете малко по прикрито. Не да се прибираш с подарък букет дузина червени рози и да обясняваш че не знаеш от кой са и ги оставил някакъв куриер.
Или пък да се прибираш в къщи с подарък прафюм и да обясняваш че си го спечелила от някаква игра...

Баси ми кат не те кефи този до те*е кажи му и да се приключва...
Това да не го казваш, а да действаш неприкрито е баси оскърблението според мене. :rolleyes:

#11 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 01:22 AM

Здрасти на всички.

Имам едни приятел с който се виждаме от време на време и си лафим за сякви работи. Той си има сериозна приятелка от поне 1,5 год. Та той ми разказва напоследък, че гаджето му - прибира се късно от работа, вечно е изморена и не и се прави секс, държи го на сухо дълго време. понякога му се налага да си проси за секс. Тя излиза с колегите си от работата - за това не знам колко често. Но те двамата никога не ходят никъде. Нито на дискотека или на пица или просто да са двамата навън.
Мислите ли че тя си е намерила друг просто за секс? Щото мен тва ми хрумна, от това което той ми разказа?

Въобще кога на една жена и писва и си намира друг партньор просто за секс?

Ще се радвам да чуя интересни мнения по темата, даже истории, ако някой е бил в подбна ситуация. Как се стига до там, къде спред вас се крият причините?

<{POST_SNAPBACK}>


Може да се говори на дълго и на широко по този изложен от те*е проблем, но не може да се разсъждава точно върху проблема, без да познаваме лично героите, участващи в него ( разни хора, разни идеали ).
Най-добрия вариант и подход, който би могъл да направиш е да посаветваш твоя приятел да поговори с половинката си за тези опасения, които го тормозят. Така и двамата ще са наясно със се*е си. :rolleyes: