Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Идея за преминаване към следващата крачка


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 01 November 2005 - 11:22 PM

така...попринцип не обичам да питам....ама този път искам да видя вашите мнение, пък и току виж сте ми дали някоя интересна идея....
Паднал съм си по една мацка...... запознах се с нея, не исках да бързам да я свалям, тъй като търся нещо по-дълготрайно, за това започнах да я обработвам и да я опознавам , за да видя дали е мой тип......е познайте какво ? мой тип е :blink: и мисля че определено ще си допаднем.
Водих я на ресторанче , плямпахме си , ала бала....научих много за нея.
Сега вече искам да й покажа че се интересувам от нея и я искам, но по много фин и оригинален начин.....
днес използвах номера с подчертаването на буквите в даден текст.... написах и да си освободи съботата :D
но кажете вие , как по какъв начин да направя следващата стъпка....както казах искам нещо оригинално, така че тя да разбере за какво говоря, но не искам да е с директна фраза....аз си занам защо :)
тенкс ;)

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 November 2005 - 10:18 PM

:blink:

по-добре сам да постигна целта си

Edited by electric, 02 November 2005 - 10:20 PM.


#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 03 November 2005 - 11:58 AM

Я, колко си досетлив. Няма кой да постигне целта ти вместо теб. Всеки гледа собствените си проблеми.

Искаш нещо фино, нещо оригинално, нещо което да ескалира отношенията ви до следващото ниво... Мой човек, прави каквото искаш, казвай каквото искаш, но не забравяй винаги да бъдеш се*е си и да си ИСКРЕН. В случаите когато се опитваме да сме интересни и оригинални ние най-често се правим на това, което не сме. На мацката й харесва. Ще питаш "к'во лошо има в това?" Много просто - тези взаимоотношения изградени на нестабилната основа на манипулацията и лицемерието се поддържат наистина много трудно, изисква се много съобразителност и усилие.
Написах ти всичко това просто за да ти кажа, че не всичко зависи от това да си оригинален пред нея. Знаеш, че за да стане нещо сериозно се изисква силна ОБРАТНА връзка, демек тя да хлътне по теб. А ако това не стане по естествен начин (твоят външен вид, държание, характер, хумор и пр.), то няма да стане по никой друг начин.

#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 03 November 2005 - 11:04 PM

да пич мерси....винаги съм бил естесвен, поради простата причина , че немога да се преструвам....просто ще наблюдавам нейните реакции, как откликва на това което правя и говоря.

#5 longboy

longboy

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 15 November 2005 - 01:30 AM

Извинете за offtopic-a обаче някой ще ми обясни ли какъв е тоя номер с подчертаването на буквите :blink:

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 November 2005 - 10:25 PM

мдам......например твоята мацка чете книга....и когато я остави, отвори на страницата която си е отбелязала....и започни да почертаваш буквички....така че да се получи някакво съобщение като "харесвам те", "обичам те" бла бла.... :blink: и тя ако обърне внимание....ще започне да следи подчертаното и ще го сглоби...
при мен обаче номера не стана :D тя нищо не забеляза :)

#7 Innocent

Innocent

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 15 November 2005 - 11:04 PM

Я деа .. това е готино бе :P Аз го пробвах на сестра ми .. и тя се зачуди ся пък това от каде се е появило :D Но след ден,два ще го пробвам на гаджето, ма проблема, е че не чете книги .. но нищо аз ще и го направя когато ще си преговаря урока (ние сме от едно училище, но не от един клас). Гениално ако питате мен ;)

#8 Sebastian

Sebastian

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 11 December 2005 - 02:50 AM

Пробвал съм това с подчертаването на букви на 2-3 момичета и имаше страхотен ефект.Само че аз го прилагам по друг начин.Пращам някакъв смс на въпросното момиче и във всяка дума(не е задължително да е във всяка) слагам скоби около една от буквите.Ако момичето свърже всички букви в скобите се образува скрито послание като "желая те","обичам те" и т.н. Надявам се схванахте идеята.

#9 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 11 December 2005 - 02:39 PM

Водих я на ресторанче , плямпахме си , ала бала....научих много за нея.
Сега вече искам да й покажа че се интересувам от нея и я искам, но по много фин и оригинален начин.....

<{POST_SNAPBACK}>


Здравей electric,

ТИ вече си и показал,че се интересуваш от нея.Това ,че си я завел на ресторант е доста специално за едно момиче.Приказвали сте си много,разбрал си много за нея - това,показва също,че се интересуваш от нея и тя го е разбрала и няма смисъл от повече показни...
Няма спор,момичето те е харесала много.
Радвай се и дерзай :rolleyes: :blink:

#10 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 11 December 2005 - 05:00 PM

Готин, няма нужда да изнасилваш нещата, направил си нещо красиво в нейните очи, следващото не трябва да е скоро. И трябва да е заслужено.
Дръж се пичовски и й покажи, че може да разчита на теб, да споделя всичко.
Ако я искаш за сериозна връзка, първо трябва да създадете едно здраво приятелство помежду си. Любовта, която може да се появи по-късно се крепи на основата на здравото приятелство, което включва споделяне, предлагане, помощ, подкрепа, искреност, сериозност, твърд характер, но нежен, закрила, сигурност и чак накрая доброто финансово състояние (за повечето момичета мисля, че е така, ако греша представете ми статистическа извадка).
Дано си схванал идеята ми, не трябва да прибързваш, пусни се по бавното и приятно течение :D
Всичко ще си дойде на мястото и ако ти помагаш от време на време за посоката на лодката ще постигнеш това, което желаеш :rolleyes:
ПС : Тя не трябва да усеща рязка, коренна промяна в отношението ти към нея, защото това ще я уплаши, продължавай да си такъв, какъвто си :blink: