Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ТЯ неможе да забрави бившето си


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Deeper

Deeper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 22 February 2005 - 08:14 PM

Реших и аз да постна нещо.
С това момиче след една седмица щяхме да направим 11 месеца. Преди 3 дена бяхме на по бира в един бар и тя каза, че трябва да си поговорим. Започнахме ние и се оказа, че нямало смисъл да продължаваме, защото интересите и целите ни били различни. Стреснах се аз малко и продължихме да говорим. Така половин час обсъждахмеи разбрах , че яно нямам шанс да иа убедиа. Въпреки това я поканих да идем в студенски град в "Строежа"- там пускат любимите и KOЯN и исках да прекара прекрасно. Може би не беше правилно да я поканя да ходим след този важен разговор някъде, но просто съм добър човек и трперия някак си над нея. Мина ноща и си тръгнахме.... поканих я да идем в къщи да спим , защото всеки да плаща за таьи няма смисъл. Така и стана. BTW пропуснах да кажа, че като я поканих да идем в "строежа" тя невероятно се промени и стана много готина - както преди :unsure:.И така на другия ден тя беше много студена и си тръгна към тях. Аз на другия ден вече не издържах и започнах да я обстрелвам с sMs-си. Тя пак ми обясняваше, че по-добре да се разделим сега, за да не стане нещо лошо между нас и да се разделим с сърдити.
Пропуснах да кажа , че с нейното бивше гадже, с което се е разделила преди 2 години е прекарала 6 години. За тези 2 години е имала 1-2 гаджета , ама само за секс е било с тях. Та за тези 6 години се свиква с този човек и е трудно да го забравиш.
Днес си поговорихме и исках да ми каже истината. Е оказа се, че истината е , че още не е забравила гаджето си и. И се оказва , 4е не иска да се събира с него , защото той най-вероятно няма да иска да е с нея повече. Той си е ванал сериозно гадже и така. И тя сега иска да остане сама.
Тя е тотално влюбена в мен и затова не иска да ме лъже вече за НЕГО. Утре имам среща с нея и търсия помощ , за да си я върна отново. Даже иа поканих в петък да идем да се повеселим малко и тя ми намекна , че е съгласна.
Помогнете ми моля ви. Не искам да я загубя. А и нямам много време.

#2 Deeper

Deeper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 23 February 2005 - 10:33 PM

Някой няма ли да ми помогне?

#3 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 24 February 2005 - 02:12 AM

Нещо не схванах май? Как така е "тотално влюбена" в теб и едновременно те къса заради бившия си. Хмм...нещо не ми се връзват нещата. Не смятам, че ако тъгата по него е истинската причина да те отреже, тя е влюбена в теб. Явно не си разбрал правилно поне едно от двете (за причината и за влюбеността)

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 February 2005 - 01:47 AM

Помогнете ми моля ви. Не искам да я загубя. А и нямам много време.


МИЛИ СЛЪНЦА НЕКА ВИ ОБЪРНА ВНИМАНИЕ....НЕ ПИШЕТЕ ...ТУК НЯМА АБСОЛЮТНО НИКОЙ ДА ВИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ ...НЕ ОЧАКВАЙТЕ ПОМОЩ ОТ ХОРА НА КОИТО НЕ ИМ ПУКА ЗА ВАС ....

ТОВА БЕШЕ ЛЮБИМИЯ МИ ФОРУМ Е ВЕЧЕ НЕ Е И ДОРИ НЕ ВЛИЗАМ НО МНОГО СЕ ДРЯЗНЯ КОГАТО ПРОЧЕТА ..."МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ" И НЯМА НИКОЙ НАСРЕЩА :unsure: :unsure: :( ПОНЕЖЕ ТЪПИЯ АДМИН НЕЩО МУ СТАНА И СПРЯ ДА ПИШЕ....ЯВНО НЕЩО СЕ ПОДТИСНА КОПЕЛЕТО КОМПЛЕКСИРАНО И СЕГА НЕ СЕ ВЯСВА ВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦИ ... ПИЧ КЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА ?*???**??? :( :( ЗАТВОРИ ШИБАНИТЕ ТЕМИ САМО ДА СЕ ЧЕТАТ И ТВА Е КВО СЕ ПРАВИШ ЧЕ РАБОТИШ ИЗЛЕЗ ОТ ДУПКАТА СИ И ГОВОРИ КАТО МЪЖ ....

ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ПРОСТО КОЛКО ВРЕМЕ НЕ Е ПИСАНО ТУК ...КОГАТО ОТГОВАРЯТЕ НА ТЕМА ВИЖТЕ ДАТАТА НА ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ ЩЕ ВИ СТАНЕ ЯСНО ЧЕ ФОРУМА Е МЪРТЪВ ....МЪРТЪВ Е ПИЧ СОРИ

ПРОСТО НЕ ОЧАКВАЙТЕ НИЩО САМО СИ ЧЕТЕТЕ И СИ ВИСЕТЕ НА ТЪПИЯ КОМП ДОКАТО ЖИВОТА ВИ ПРОСТО СИ МИНАВА И ПАК СИ УМИРАТЕ СЪС СЪЩИТЕ СТРАХОВЕ С КОИТО СТЕ ВЛЕЗЛИ ТУК....

НЕ ОЧАКВАЙТЕ ФОРУМА ДА ВИ НАПРАВИ ВЕЛИКИ...ТРЯБВА ДА СИ ГО НОСИТЕ В СЪРЦЕТО ....ДА УСЕЩАТЕ ...НАУЧЕТЕ СЕ ДА ВИЖДАТЕ ПРЕЗ ОЧИТЕ НА ДРУГИЯ ДО ВАС ДА ЧУВАТЕ МИСЛИТЕ МУ...ДА УСЕЩАТЕ ВИБРАЦИИТЕ ...ЖЕЛАНИЯТА ...


ако някой все пак има проблем да пише тук...
http://www.svalki.co...dex.php?act=idx
тук все ще се намери кой да ви отговори....

Attached Files



#5 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 28 February 2005 - 03:56 PM

Орхидейке, стига с тези траурни изказвания. Форума е средство, не цел. Иначе си права че не е хубаво да ти минава живота по форуми и чатове.

Както и да е. По темата. Мацката да ти кажа май не е много тотално влюбена. Ама ако е поне малко влюбена, най-добрият начин да я върнеш е да спреш да я търсиш. Ама изобщо.

#6 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 02 March 2005 - 12:39 AM

Мдааааааа вие се сетихте че форума хич го няма вече, не че май на някои му е притрябвал.Понякога със седмици не влизам и когато го проверя не намирам нищо ново най-много 1-2 темички измукани от пръстите.

ПРОСТО НЕ ОЧАКВАЙТЕ НИЩО САМО СИ ЧЕТЕТЕ И СИ ВИСЕТЕ НА ТЪПИЯ КОМП ДОКАТО ЖИВОТА ВИ ПРОСТО СИ МИНАВА И ПАК СИ УМИРАТЕ СЪС СЪЩИТЕ СТРАХОВЕ С КОИТО СТЕ ВЛЕЗЛИ ТУК....

НЕ ОЧАКВАЙТЕ ФОРУМА ДА ВИ НАПРАВИ ВЕЛИКИ...ТРЯБВА ДА СИ ГО НОСИТЕ В СЪРЦЕТО ....ДА УСЕЩАТЕ ...НАУЧЕТЕ СЕ ДА ВИЖДАТЕ ПРЕЗ ОЧИТЕ НА ДРУГИЯ ДО ВАС ДА ЧУВАТЕ МИСЛИТЕ МУ...ДА УСЕЩАТЕ ВИБРАЦИИТЕ ...ЖЕЛАНИЯТА ...

Kво повече да ви кажа,а интересува ме къде отиде оня мастера на мастерите сред донжуаните,тоя книжен плъх дето сичко му беше ясно и сичко знаеше,видите ли тои ги крадял статиите ама за наше добро да помага на другите,че нии да не сме по-тъпи бе,винаги съм си знаел че тия дето се праят че са голяма работа дето най-много приказват са най-големите мишки ама....

#7 Deeper

Deeper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 02 March 2005 - 09:03 PM

Благодаря Ви. Ще я пооставя на мира малко и ще чакам :unsure: .