Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как най-заобиколно да попитам ......?


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 January 2005 - 01:20 PM

Така, на скоро се запознах с едно момиче на което съм хвърлил око....... Вчера отидох да я видя на работното й място.... говорихме си много, даже тя ми показа някакви нейни снимки....... и на някои от тях беше, както тя няколко пъти каза "бившия ми приятел" , обаче аз искам да разбера сега дали си има приятел....... а не искам да я питам директно........ та как мога да и задам въпроса "Имаш ли си приятел(гадже)" :) така че тя почти да не се усети.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 15 January 2005 - 04:10 PM

На колко си години electric? Всеки си има мнение (TOT CAPITA - TOT SENSUM), ето го и моето:
Първо, на те*е не трябва въобще да ти пука, ако тя има гадже в момента! Ако тя разбере, че в твое лице може да намери човек, който я подкрепя емоционално и който е добър любовник, гарантирам ти, че ще предпочете теб пред всички останали. То се подразбира. Имай голямо самочувствие, защото всичко е в троите ръце и всичко зависи от твоят подход към това момиче.
А, ти не спомена дали искаш неангажираща връзка само секс или нещо по-сериозно?
Иначе ето това, което искаш да знаеш:
Не можеш да я попиташ има ли си приятел без тя да се усети! Затова пробвай това:
ТИ: Хайде да излезнем и да прекараме един страхотен ден заедно?
ТЯ(ако си има гадже): Може и да стане, но си имам гадже...
ТИ: Ами поздравления! Но аз искам да се видим насаме с теб, без той да присъства :) [така показваш алфа-поведение, доминантност и че ти си мъжът и юздите са в твоите ръце]

Това е просто пример, който ти давам. Може да измислиш и нещо друго...
Успех и после кажи как е минало :)


#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 January 2005 - 06:49 PM

това на колко съм няма значение, но не съм малък....... и не ми пука особено дали си има гадже, но просто ме човърка от вътре.... иначе на там знам как да процедирам
10х

#4 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 16 January 2005 - 04:00 AM

Само съвет - никога не ги питай дали си имат гаджета!!! Ти си си достатъчно мъж и дали ще я свалиш въобще не зависи от това дали нея някой я тъпче по настоящем. Точно това трябва да излъчваш. Питаш ли я - това показва зависимост на начинанието ти от фактора "приятел". Не трябва да си зависим от нищо...И да си - не трябва да го показваш!

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 January 2005 - 03:03 PM

Така, на скоро се запознах с едно момиче на което съм хвърлил око....... Вчера отидох да я видя на работното й място.... говорихме си много, даже тя ми показа някакви нейни снимки....... и на някои от тях беше, както тя няколко пъти каза "бившия ми приятел" , обаче аз искам да разбера сега дали си има приятел....... а не искам да я питам директно........ та как мога да и задам въпроса "Имаш ли си приятел(гадже)" :) така че тя почти да не се усети.

<{POST_SNAPBACK}>


просто я покани на среща и тя сама ще си каже...а момента със снимките е бил достатъчен повод да разбереш и аз мисля че всъщност тя сама си е казала че има приятел но бивш... :)

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 16 January 2005 - 09:25 PM

ок ок ,ще видим как ще станат нещата : )

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 January 2005 - 11:29 PM

най заобиколно ще ти кажа как става....ако се сещаш за онзи виц... ;) аха същия ....обикаляш я обикалаш и я центрираш с въпроса :D ;)
шега злато не се стягай :D пиши после завъртя ли и главата докато я обикаля :D

#8 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 18 January 2005 - 11:52 PM

аз от обикаляне ще взема да си завъртя мойта и ще стане лошото ;)

#9 toko

toko

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 21 January 2005 - 09:01 PM

това на колко съм няма значение, но не съм малък....... и не ми пука особено дали си има гадже, но просто ме човърка от вътре.... иначе на там знам как да процедирам
10х

<{POST_SNAPBACK}>

колега според мен грешиш, ако мацката има сериозни отношения... аз лично не правя интриги с обвързани /не само секс/ жени, доста по усложнени са и резутата не се знае /все пак не сме перфектни!/....
виж ако зверчето е хлътнало по мацката си прав, но..