Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бъг в теорията за НИ


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Bir4o

Bir4o

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 December 2004 - 09:24 PM

Здравейте!
Не мога да разбера нещо, което наскоро ми се случи за втори път...

Защо жените, които показват най-голям първоначален интерес, след това бягат като от чума?

Ще поясня. Запознавам се с дадена жена, когато сме в по-голяма компания. Докато сме заедно (вечеря, кафе, или каквото там дойде), ме гледа втренчено и слухти какво ще кажа. Дори да седи на другия край на масата, ме гледа все в устата, да не изпусне нещо. Когато всички си отидеме, пак ме зяпа. Ръкостискането е по-дълго, държи се напрегнато, неестествено, дори гузно :blink: .

Обаждам й се веднъж, заета е. Повече не й се обаждам :lol: Следващия път пак се засичаме случайно в една компания, същото положение - зяпа ме, та чак да ми стане неудобно ;) Довиждане, ръкостискане...

Втората мацка, пак се запознах чрез общи приятели. Изкарахме си хубава вечер в широк кръг, пак ме зяпа, прави ми четки от сорта "на никой друг не знам какво си". Като я изпращам, започва да мърмори глупости от сорта "дано не ти е било скучно" и "ще се видиме непременно". Трябваше на Нова година да сме заедно, но се оказало, че е на работа...

Да дам още пояснения - не става дума за сватосване от страна на приятели, девойките не са имали никакви очаквания спрямо мен. И не става дума за пуберски изпълнения, на по 24-25 години са. Което май не е гаранция... Абе не знам, та за това ви питам: ЗАЩО ТАКА? Имам си 2 ръце, два крака, 2 очи... абе що годе съм нормален ;)

#2 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 30 December 2004 - 03:23 PM

Това ми напомня на една история която едно момиче ми разказа на скоро. Много си харесала тя едно момче на купон. Чудела се как да стане работата, ама нали момиче и не смее тя да подеме нещата. Накрая приятелите им ги заключили сами на една тераса за около час. Излизат двамата, разбира се нищо не става, момчето отишло при приятелите си и казало недоволно: "Ебаси недосетливата мадама, една свирка не се сети да ми направи!"

Та и твоета история на нещо такова ми прилича. Хубаво е да си алфа и да си даваш велю като не й обръщаш внимание, но все по някое време трябва да направиш стъпка.

ЦЕЛУНИ Я!

#3 Bir4o

Bir4o

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 30 December 2004 - 07:06 PM

Още малко инфо от кухнята, вчера ме светнаха. Първата мацка си падала по манекени, а от мене малко лъха на груба сила (193 см, 130 кг), и дори се карала на общия ни приятел, че ми е дал телефона й. Та там никакво действие не помага.

За втората още не си вадя никакви изводи. По принцип нямам самочувствието на алфа-ДЖ, ако преценя, че си струва, ще вложа повече усилия и изобретателност. Но неадекватното им поведение меко казано ме обърква... А и двете в никакъв случай не бих ги описал като притеснителни.

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 04:19 PM

Първо, трябвало е да вземеш телефона от самата нея, а не от приятеля си. Това щеше да й покаже, че не се притесняваш.
Второ, както каза Тодор, трябва ТИ да водиш действията.
Трето, първият отказ за среща може да е просто проверка дали ще се откажеш. Винаги кани и втори път.
Четвърто, замисли се какъв е първоначалният интерес, който имат към теб. Не е хубаво, ако те възприемат като разказвача на вицове на компанията или нещо подобно.

Не знам повече подробности, така че засега, толкова :blink: Успех

#5 Bir4o

Bir4o

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 09:19 PM

Мерси :blink: за мненията.