Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Към жените в този форум?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 22 December 2004 - 01:27 AM

[COLOR=red]И така,първо искам да ви кажа,че вие/жените/сте най-невероятното творение на природата ;) Човек може да е имал и хиляди жени и пак няма да е разбрал КАКВО,КАК,КОЛКО И КЪДЕ!!! ;) :D :D
Искам в тая тема да споделите и вие нещичко за това,какво ви харесва в секса и как точно ви е било най-хубаво и направо сте се отнасяли от тоя свят!
Мисля,че за всички ще е интересно да разберат нещо повече за женския оргазъм и да съберат малко информация от извора.А нищо чудно да направим щастлива и някоя жена с ваша помощ :D защото най-голямото удоволствие за един мъж,е да успее да задоволи жената до се*е си :P
Със здраве на всички,усмивка ;)

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 December 2004 - 12:09 PM

усмихвам се докато чета това ...не се пресмивам напротив радва ме това че все пак има и такива които си казват колкото повече опознавам жените и техния свят толкова по добър ще стана и е така ...всяка има различни усещания и възприема секса по различен начин за мен преди беше необходимост просто задоволяване на нагон сега е много повече и много по различно ...самата аз се учудих на някой неща които чак сега разбирам за се*е си и сексуалноста си ...струва ми се прекалено скандално за да го разказвам тук а и съм сигурна че малко мъже ще повярват че е истина....аз самата трудно повярвах че ми се случва....затова ще разкажа някой прилични нещица ... :D
макар че в темата "кама сутра" съм разказвала доста за секса и не само там ...
нека разкажа за последния път когато се чуствах на седмото не*е... :P та беше прекрасен уикенд и бях със един мъж извън града в приказен хотел в гората....първо пихме кафе във фоаето на хотела не се бяхме виждали отдавна после се качихме в стаята взехме душ и си поръчахме хапване но неуспяхме да го дочакаме защото той ме сервира на масата и започна да ме целува по гърдите /а знаете ли че лапането на цялата гърда и засмукването и но нежно е доста интересно и хубаво усещане/ после изля мартини върху мен и започна да го пие бавно от кожата ми ...мушна се между краката ми лиза ме и засмуква бавно и нежно клитора ми... накара да свърша няколко пъти чак тогава мушна пръсти в мен при което аз вече бях откачила и едва тогава правихме секс ...
ще пропуснем хапването и минаваме пак на душ след което бяхме вече в спалнята и пуснахме телевизора на секс канала а това отново разгорещи и двама ни....

май ще се наложи да продължа по късно ...викат ме няма начин....

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 December 2004 - 02:54 PM

със него не се притесняваме да гледаме обсъждаме и експерементираме фантазиите си стига да са възможно просто го правим... та в спалнята сме и гледаме еротичния канал и той казва виж само със каква страст и наслада го лапа и как го облизва смуче ...докато го каза аз вече бях отгоре му и правех същото а той гледаше канала после и мен и когато усетих че онзи сладък момент наближава той ме спря...е поне опита защото хванах ръцете му и не спрях докато не свърши....след кратък душ пак бяхме на спалнята аз със цигара а той върху мен изучаваше с наслада всяко местенце от тялото ми и спря на по чуствителните като започна от косата ми вратлето ушетата гърдите пъпа и стигна до най горещата точка между краката ми...и докато ме лижеше или мушкаше пръсти в мен поглеждаше и телевизора явно това допълнително го влудяваше ...сложи две възглавници под мен и продължи поне час и нещо незнам колко но беше страхотно и това само със език усни и пръсти тази вечер нямам идея колко точно оргазъма съм имала ако ги броя вероятно щях да шокирам и се*е си те просто бяха един след друг и сякаш очаквах нещо още по силно и разтърсващо със всеки следващ ...невъзможно е да се опише със думи няма такива ...
пак ще продължа това е едва началото ...

#4 bbeast

bbeast

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 22 December 2004 - 05:17 PM

Ако някой иска книжката "One hour orgasm" да ми прати лично съобщения да му я засиля по мейла.. Мъжете имат какво да научат от нея, а жените могат да се възползват от научения материал :P

bb

#5 bbeast

bbeast

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 23 December 2004 - 12:02 AM

Ако някой иска книжката "One hour orgasm" да ми прати лично съобщения да му я засиля по мейла.. Мъжете имат какво да научат от нея, а жените могат да се възползват от научения материал  :D

bb

<{POST_SNAPBACK}>


Абе аз луд ли съм :P Сбърках името на книгата
Истинското заглавие е How to Make lоve All Night (and Drive a Woman Wild)

bb

#6 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 24 December 2004 - 01:20 AM

az nqmam ni6to protiv da mi prati6 taq knijkda da q pro4eta 6te sam ti blagodaren!!!:P))na [email protected]
a teb diva orhideq iskam da te pitam ti ne be6e li omujena?*?i ako da kak vuzpriema6 iznevqrata?*??

#7 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 26 December 2004 - 02:09 AM

пак ще продължа това е едва началото ...

<{POST_SNAPBACK}>

Пичове нямам нищо против книжката :D но предпочитам жена да разказва за това което я побърква.............Орхидейке,ти обеща :P Чакаме с нетърпение!
Усмивка :D

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 December 2004 - 12:04 PM

a teb diva orhideq iskam da te pitam ti ne be6e li omujena?*?i ako da kak vuzpriema6 iznevqrata?**?

<{POST_SNAPBACK}>


знаеш ли мисля че личния ми живот не е твоя работа ...дори мисля че знам кой си ....а решенията си ги вземам аз и не винаги са толкова лесни колкото изглеждат ....нито е лесно да носиш избора си но понякога това е начин да се справиш със някой неща...

момчета съжелявам но се налага разказа ми да свърши до тук ....имам причини...ако някой се интересува от продължението да ми остави еmail

#9 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 30 December 2004 - 09:14 PM

[sujalqvam purvo 4e sam na kirilca prosto sam za adski barzo v neta sq nqmam vreme nikvo.....
kakto i da e diva orhideq kak bi mogla da me poznava6 samo po nicka?*??az ne znam koq si pone za momenta ...tva nqma nikvo zna4enie
vseki izbor malak ili golqm e malko ili mn truden za6toto e IZBOR a pri izbora trqbva da ostrani6 edno ili pove4e re6eniq za smetka na pravilnoto spored teb!!!
ne sam iskal da se barkam v li4niq ti jivot !!!iteresno mi be6e edinstveno kakvo misli6 TI za iznevqrata kato qvlenie!!!a ne kato na4in na jivot pri teb samata....nezavisimo dali su6testuva ili ne!!!tva e si4ko ....leko nedorazumenie ot tvoq strana dano sega me razbra ...i mi napi6i maila si !!!:)4al

#10 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 31 December 2004 - 12:38 AM

оооо забравих да спомена и факта 4е си с около ...абе по голяма от мене доста така че преположението ти че ме познаваш е ....да кажем неправилно

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 03 January 2005 - 10:43 AM

kakto i da e diva orhideq kak bi mogla da me poznava6 samo po nicka?**?

iteresno mi be6e edinstveno kakvo misli6 TI za iznevqrata kato qvlenie!!!a ne kato na4in na jivot pri teb samata....nezavisimo dali su6testuva ili ne!!!

<{POST_SNAPBACK}>


няма значение как и от къде познавам те....

а щом толкова те интересува какво съм писала за изневярата ми чети хубаво щото не ми се ще да се повтарям някъде изтемите съм писала не веднъж за изневярата.../виж в темата за ревноста/ ...не смятам това за недуразумение беше си чист намек от твоя страна но само помисли дали на теб ще ти е приятно някой да ти се бърка в живота и да те пита "абе ти не беше ли женен и кво правиш тук с това гадже" супер тъпо е затова повечето отричат изневярата иска им се но не им стиска заради другите които ще ги осъдят ....МАМКА МУ И ДОКАТО НЯКОЙ ТИ СЕ БЪРКА В ЖИВОТА А НЕ ГЛЕДА СВОЯ СОБСТВЕН КОЙТО СЪЩО Е ДОСТАТЪЧНО ОПЛЕСКАН АМИ ТЪПО И БЕЗМИСЛЕНО....ЖИВОТА СИ Е МОЙ И АЗ СИ РЕШАВАМ КАК ЩЕ СИ ЧУПЯ ГЛАВАТА....А ТИ РЕШАВАЙ ЗА СВОЯ ВМЕСТО ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАШ ОТ МОЯ....

ЧЕ КАКВО ТОЛКОВА ЩЕ ТЕ ТРОГНЕ МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ИЗНЕВЯРАТА НЕ РАЗБИРАМ....ИЛИ МНГОГО ЩЕ РАЗБЕРЕШ КАКВО МИ Е НА МЕН ПЪК ЗАЩО ДА СИ ПРАВИШ ТРУДА....

ТАКА ЧЕ ФРАЗИ ОТ РОДА "МИ ПРОСТО ИСКАХ ДА ЗНАМ ..." НЕ МИ МИНАВАТ ТЪЙ ЛЕСНО ....


ТЕМАТА Е ДРУГА И АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ НЕЩО ИЗВЪН НЕЯ НАПРАВИ ДРУГА ТЕМА НО АКО ТЯ ЩЕ Е "РОВЕНЕ ИЗ ЛИЧНИЯ ЖИВОТ" ЗАБРАВИ ....АКО НЕ СИ РАЗБРАЛ ТОЗИ ФОРУМ Е ЗА ДА ОБСЪЖДАМЕ НЯКОЙ ПРОБЛЕМИ И ДА ГИ РЕШАВАМЕ ....Т.Е. ДА СИ ПОМАГАМЕ

Edited by diva orxideia, 03 January 2005 - 10:51 AM.


#12 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 09 January 2005 - 05:47 PM

Първо - исках от теб да ми кажеш какво МИСЛИШ за изневярата а не какво СИ ПИСАЛА за нея!!!!тук съм длъжен обаче да призная и моята грешка , а по точно че наистина не бях прочел какво си писала по същата тема в другфите форуми!!!! да се ако наистина това което си писала там е това което мислиш тогава с удоволствие ще го прочета и ще ти се извиня и то още сега!!!!!!
НИКОГА не правя намеци а казвам това което мисля!!!не съм и няма да се опитам да ти се бъркам в личния живот просто защото не ме интересува ,не те познавам и е против моите принципи
Наистина е гадно да ти се бъркат и аз самия го изпитвам на гърба си всекидневно!!!гадно е но не можеш да избягаш това е препядствие което трябва да бъде преодоляно
Не съм имал намерението да бъда трогван от мнението ти и то не бе могло да ме трогне по никакъв начин!!!! то просто ме интересуваше на момента тва е!!! незаввисимо минават или не тъпите фрази "ми просто исках да знам..." те изразяват нечия мисъл независимо чия е тя трябва да бъде уважавана като такава!!!ако се бях сетил за синоним на тази фраза бих го използвал ,но не се сетих и писах каквото можах :D
пределно ми е ясно за какво е този форум и ако не беше така нямаше да съм тук!!!моят проблем се състои в това че искам да се усъвършенствам и ти можеше да ми помогнеш. За жалост ти ме нападна най жестоко и за малко да ме смажеш!!На това ако му се вика помощ ;) ;) :D
сега имаш уникалната възможност да ме унищожиш тотално или да ми подадеш ръчизца ;) B)
вече се поразлигавих и за това трябва да завърша сериозно!!! мерси все пак няма значение за какво

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 January 2005 - 12:19 AM

Първо - исках от теб да ми кажеш какво МИСЛИШ за изневярата а не какво СИ ПИСАЛА за нея!!!!тук съм длъжен обаче да призная и моята грешка , а по точно че наистина не бях прочел какво си писала по същата тема в другфите форуми!!!! да се ако наистина това което си писала там е това което мислиш тогава с удоволствие  ще го прочета и ще ти се извиня и то още сега!!!!!!

да ми подадеш ръчица ;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>


мога да ти кажа само че аз винаги казвам и пиша каквото мисля ...съжелявам че реагирах така остро но някак ми омръзна да ме гледат и осъждат изучават като че ли знам всичко за живота....

изневярата е избор...избор който никак не е лек и определено трудно се носи...не е за всеки и последиците от него могат да разрушат целия ти живот или да го обърнат в друга посока която може да се окаже и по добра...е аз не търся нищо и определено не исках да правя тази крачка в живота си....осъждах и неразбирах хората които го правят е сега съм една от тях ...и вече разбирам защо....само че според мен духовната изневяра е много по страшна....изневериш ли със сърцето си връщане няма...

трудно е да го правиш просто така за удоволствието трябва да си махнал много бариери и предразсъдъци....а това става само със времето особенно ако 10г си бил само със половинката си...като всяко начало и тоава е трудно ...има един лаф свиква се...знам звучи гадно ужасно дори но е така....удряш едно две и скачаш....аз изобщо не съм такова говедо но немога да кажа че съжелявам...последната година разбрах много за се*е си за секса и за мъжа си....както всяко нещо си има две усриета така и това...рискуваш едно за да разбереш друго и да се чустваш жив желан обичан...нещата заради които една жена изневерява първо е точно за това после идва усещането и секса и чак тогава можеш да направиш анализ дали всичко това си заслужава какво по дяволите стана защо се случи какво да направя и най вече какво искам да направя ...как ще продължи живота ми...хиляди въпроси...ние сме като децата задаваме си въпросите въпреки че вътре в се*е си знаем част от отговорите....

защо съм тук и пиша...за да помогна на онази част от мъжете които си мислят че ставайки рано сутрин и да не целунат половинката си не е престъпление...и като цяло малките жестове на внимание и нежност ....грешка която след време ще е късно да поправят...
мога да говоря още много за изневярата...но сега немога трябва да вървя ...ако те интересува още нещо питай...

#14 Alex_155

Alex_155

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 05 April 2005 - 08:00 PM

мога да говоря още много за изневярата...но сега немога трябва да вървя ...ако те интересува още нещо питай...

Аз искам да питам. Много добре разбирам какво казваш по-горе. Но нека първо обясня за какво става въпрос, за да ми разбереш правилно въпроса.
От месец и нещо се виждам с една страхотна жена - по-голяма е от мен с около 6 години, но това не ми пречи да се побърквам само като я видя и заговоря. Та значи "виждам се" означава единствено кафе - през другото време говорим в тъпото ICQ. Тази жена изживява ужасния период на семейния си живот - този, през който не иска да вижда мъжа си, не иска да си мисли дори за него, да не говорим да го целуне/да му даде да я целуне или пък нещо повече. Дори ми каза, че ако той се опита да прави секс със нея, ще заведе иск за сексуален тормоз...
Работата е там, че в момента в който излязохме скришом за първи път, аз просто попаднах в черна дупка, която не знам къде ще ме изведе - засега знам само, че пропадам все по-навътре. Тя го усети - дори доста бързо. Очеизвадно е, че аз й предлагам неща, които "нейния" няма да й предложи, или не й е предлагал от години... Тя иска тези неща, но не го казва - усещам го по очите й... И сега точно идва тъпия въпрос - защо, след като знае и вижда, че аз мога да й дам това, от което има нужда, тя се отдръпна от мен ??? Страх ли е това ... страх от това, че после няма да може да се прибере спокойно вкъщи... страх от това, че няма да иска да си тръгне от мен ... страх от какво ?
Питам теб не защото четейки постовете ти си мисля, че изневеряваш ей-така, а защото виждам, че си го направила по приблизително същите причини. Как да я накарам аз тази жена да се почувства отново жена - желана, обичана, жадувана ? Последното, което ми каза по повод на желанията и болката от тяхната липса е "Защо мислиш, че копнея за нещо, което не ми липсва?" (за пояснение ставаше дума за това как се е затворила в черупка и не я интересува нищо повече от външния свят).
Знам че този мой пост изобщо не се вписва в идеята за ДЖ или каквото и да е тук - но аз искам да накарам тази жена да живее наново ...
Благодаря предварително на тези, които са положили малко усилие дори да прочетат до край написаното дотук.


#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 April 2005 - 01:25 AM

от думите ти личи че ти държиш на тази жена ...

вися на темата от часове...просто изникна проблем и ...немога да пиша сега тъжна съм ...но ще го направя утре ...