Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да разбера дали момиче ме харесва?...


  • Заключена тема This topic is locked
19 replies to this topic

#1 Dirk Nowitzki

Dirk Nowitzki

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 04:55 PM

Как да разбера дали момичето ме харесва с един прост въпрос? Само това ми трябва за да действам,но не искам да е насаме,защото в повечето случаи има някой около нас...Имам предвид с нещо по скайп.Нещо манипулиращо без да се усети.Мисля да й кажа ''Смени си снимката на профила че не ми харесваш" според вас добър въпрос ли е ?

П.С. С момичето се познаваме отдавна,но не сме добри приятели.Сега се е разхубавила и искам да опитам :) Мерси предварително!

#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 12 November 2008 - 05:23 PM

еЛеМенТаРнуУ Ве Уотсън!
Можеш да разбереш, че те обича като си бил достатъчно дълго време с нея и тя ти каже че те обича.
Можеш да разбереш, че и харесва да бъде с теб като ти се усмихва докато и говориш и не се държи дръпнато.
Можеш да разбереш още хиляди неща за/от нея, с едно единствено дейстие и то е както вече се досещаш: ДЕЙСТВАЙ!

Наслука.

П.С. Слагаш каручката пред коня. Просто покажи признаци на живот и се размърдай малко. Отиди като победител и не се връщай като бито куче (независимо от резултата).
П.С.2 Добре че прочетох всичко отначало. Действай в никакъв случай не значи да я питаш по скайп директно. А това което си измислил за мен е един дърт НЕГ и само в този контекст не ми се струва забавен. Идеи за това как да действаш можеш да намериш в БИБЛИЯТА.

Edited by exort, 12 November 2008 - 05:27 PM.


#3 Dirk Nowitzki

Dirk Nowitzki

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 05:26 PM

Мерси много...Нахъсах се :) Със здраве

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 05:47 PM

абе то малко е изтъркано вече... ама... що не пробваш да и искаш номера, за да излезете някой път

а да и в така наречената "Библия" май има някакви идейки за това онова

ама ква Библия, кви телфени, кви 5 лв... джиткай си в скайпето като best friend и туй му е майката :)

#5 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 06:30 PM

Само това ми трябва за да действам,но не искам да е насаме,защото в повечето случаи има някой около нас...

Не става дума да я питаш "Харесваш ли ме?"! Ако тя те търси с поглед, ако се опитва да бъде в компанията ти максимално често, ако има искри и привличане помежду ви /което няма как да не го усетиш/ значи няма какво да се чудиш за варианта какво да питаш.. А и винаги уверено съм смятала и твърдяла, че делата са много по-добрият вариант да разбереш нещо, отколкото думите :)

Имам предвид с нещо по скайп

Тъпа идея.. Все пак ти си мъж, не мухльо. Бъди по-уверен :)

''Смени си снимката на профила че не ми харесваш"

Ако на мен ми изтърсят нещо такова не само, че бих си казала : " Що за самонадеян идиот" , ами и вече не бих го мислила за човек, който ме оценя правилно

#6 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 07:32 PM

Действай,дори и да не може да те гледа,винаги можеш да обърнеш нещата в твоя полза

#7 GATS

GATS

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 08:12 PM

Как да разбера дали момичето ме харесва с един прост въпрос? Само това ми трябва за да действам,но не искам да е насаме,защото в повечето случаи има някой около нас...Имам предвид с нещо по скайп.Нещо манипулиращо без да се усети.Мисля да й кажа ''Смени си снимката на профила че не ми харесваш" според вас добър въпрос ли е ?

П.С. С момичето се познаваме отдавна,но не сме добри приятели.Сега се е разхубавила и искам да опитам :) Мерси предварително!


Покания да излезете. Личното ми мнение, че докато седите на РС-тата в скайпа, няма никакво развитие. И може някой друг да я покани - "Стига с този скайп. Млад съм още, не искам хемороиди. Да излезем на разходка в парка/квартала/по центъра/Мол-а. Предния път беше толкова забавно." :)

#8 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 09:30 PM

Докосва ли те "без да иска" докато седите, вървите, говорите си и т.н.?

Усмихната ли е, когато говори с теб?

Търси ли погледа ти?

Когато си покрай нея, настроението й приповдига ли се? Имам в предвид - става ли по-нервна, чуди ли
се с какво да се заиграе, играе ли си с косата си, държи се по-мило, по-любезно с останалите и с теб?

Заговаря ли те?

Търси ли мнението ти по незначителни въпроси?

Когато я прегръщаш/хващаш ръката й, дърпа ли се?

А когато хванеш ръката й и я стиснеш, тя отвръща ли със същото?

Търси ли компанията ти?

Подкрепя ли те в мнението ти по даден въпрос?

Смее ли се и на най-тъпите ти шеги?

Прави ли физиономии, когато говориш или се забавляваш, или се смееш на шегите на други момичета?


Въпросът ти не е подходящ. Така все едно и казваш "Аз не мога да комуникирам нормално с момичета и единствения начин да го правя е като си го изкарвам на тях, чрез подобни тъпи коментари и обиди".

Не сте насаме често. Какво по-хубаво от един въпрос - "Хайде с мен еди-къде си! :)". Отивате, по пътя решаваш да отидете някъде другаде за малко. Говорите си, следиш реакциите й, правиш си изводите. Шегувай се с нея, подкачи я на някоя болна тема за нея. Попитай я какво мисли за външността на еди-кое си момиче - някоя хубава ваша позната. Реакцията й нещо от типа на "Като говориш така за тая не мога да я дишам!" ли е?

Използвай въображението си, но все пак не прекалявай. Мисли.

Успех.


:)

Edited by Rolan, 12 November 2008 - 09:32 PM.


#9 Spinner

Spinner

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 06 December 2010 - 02:54 PM

Моя случаи е такъв..Харесвам си едно момиче от много време но не съм сигурен дали тя ме харесва.По скаип се държи добре но като се видим в училище се държи леко дръпнато.Досега не сме имали възможност да се видим насаме.Обърква ме това че всеки път когато мина покрай нея сам тя се усмихва и се закача с мен но когато има някой около мен тя се държи дръпнато сякаш не ме познава..Незнам какво да правя ако някой има идеи да пише.


П.С- Мерси предварително...

#10 felix

felix

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 10 December 2010 - 03:34 PM

Ами това според мен е ясно какво е.Щом се държи добре с теб когато сте сами значи те харесва.Но щом когато е с приятели и се дъжи сопнато това значи че просто не иска те да знаят.
Като за начало според мен е добре да се виждате и да си лафите повече сами пък ако нещата потръгнат вече ще разбереш защо се държи така когато е с други и дали изобщо ще продължава ;).

Искам да попитам и аз за един мой случай.
Не за мен ами за един приятел.
Той много си харесва едно момиче но не е някакъв известен красавец идула на класа ами е обикновенно момче.Момичето не се държи гадно със него нито пък го отблъсква държи се съвсем нормално.Но той доста се притеснява и няма как изобщо да говорим за пряк въпрос към нея дали го харесва.Аз от друга страна не я харесвам(в смисъл като гадже) просто сме приятели.Гадното е че аз се разбирам с нея добре(като приятели) и не се притеснявам ,а няма как да му помогна.Може те ли да ми помогнете и на мен.

Edited by felix, 10 December 2010 - 03:39 PM.


#11 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 11 December 2010 - 12:17 PM

Защо да се чете библията след като има кой да ти я преразкаже като зададеш въпрос ... ;)

Кучето с гледане и месар щеше да стане хехе :)

Далеч си от идеята приятел, препрочети библията отново (ако си я чел и веднъж)

#12 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 12 December 2010 - 06:12 PM

Amazing! Сигурно има 30 теми написани с едно и също заглавие "как да разбера дали ме харесва" хора търсете поне малко,имайте уважение към отговарящите

#13 lubaka088

lubaka088

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 December 2010 - 10:55 AM

Здравейте бих да споделя и моя проблем запознах се с момиче тя е от филипините и подьржаме врьзка по скайп но вече се изчерпвам доста е гадно когато не можеш всичките др неща дайте сьвет

#14 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 19 December 2010 - 05:13 PM

Отиди и на гости

#15 lubaka088

lubaka088

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 20 December 2010 - 04:28 PM

(n)