Преход към съдържанието


- - - - -

Да я търся ли отново ?


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 07 November 2008 - 09:59 PM

NEXT !!!!

#32 Searcher

Searcher

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 11 November 2008 - 03:33 PM

Да ,най-лесно е да кажеш следващата.По принцип така трябва да бъде.Но защо трябва да отрязваш нещата по такъв начин.Да отрязала те е един път два пъти,десет ако щеш.Но замисляш ли се че ако ти наистина беше МЪЖЪТ ,който може да я побърка из основи тя щеше да продължава да те реже?
Следователно по чистата логика на нещата има нещо което не и даваш или не можеш да и дадеш.Но след като си се хванал да се развиваш,може след време да имаш тези качества и тогава тя да не може да ти откаже.Така че замисли се отново защо е трябвало да си груб и да я режеш.Плюс това единственото което тя е разбрала от поведението ти е било ИМАМ ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМО ЕГО СКАПА И НЕ МОГА ДА ПРЕГЛАТНА МИСЪЛТА ,ЧЕ ТИ МЕ РЕЖЕШ ТАКА.Телефоният разговор от последният път е бил чисто и просто изразяване на твоята неувереност и неконтролируемост.
Не можеш да контролираш ситуацията само се*е си.В един момент си бил супер готин спокоен ,самоуверен ,че ще ходите на вечеря ,а след това тя ти съобщава нещо изглеждащо изключително дребно и ... ти правиш от това световен проблем ,дори и да не изглежда така.
Ако сравниш постовете си от вечерта в кръчмата и телефонният разговор би трябвало да забележиш нешо- И в двата няма никаква РАЗЛИКА!
Така че помисли си отново за щастието ,за развитието и какво всъщност се случва реално.Можеш да бъдеш много по-добър! :)

Сори за дългият пост ...

#33 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 November 2008 - 04:02 PM

Да ,най-лесно е да кажеш следващата.
Но замисляш ли се че ако ти наистина беше МЪЖЪТ ,който може да я побърка из основи тя щеше да продължава да те реже?
Следователно по чистата логика на нещата има нещо което не и даваш или не можеш да и дадеш.Но след като си се хванал да се развиваш,може след време да имаш тези качества и тогава тя да не може да ти откаже.Така че замисли се отново защо е трябвало да си груб и да я режеш.Плюс това единственото което тя е разбрала от поведението ти е било ИМАМ ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМО ЕГО СКАПА И НЕ МОГА ДА ПРЕГЛАТНА МИСЪЛТА ,ЧЕ ТИ МЕ РЕЖЕШ ТАКА.Телефоният разговор от последният път е бил чисто и просто изразяване на твоята неувереност и неконтролируемост.
Не можеш да контролираш ситуацията само се*е си.В един момент си бил супер готин спокоен ,самоуверен ,че ще ходите на вечеря ,а след това тя ти съобщава нещо изглеждащо изключително дребно и ... ти правиш от това световен проблем ,дори и да не изглежда така.

Така че помисли си отново за щастието ,за развитието и какво всъщност се случва реално.Можеш да бъдеш много по-добър! :)

Сори за дългият пост ...


не е дълъг и ми харесва :)

сори за офтопика

#34 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 11 November 2008 - 04:25 PM

Да е егото ми е супер велико мога спокойно да кажа ,че ми стига до брадата и си го лигавя с кеф.
Много добре знам какво се случва реално и каква ми е целта за следващите три-4 години.
Държа на думата си.Когато съм се уговорил ,че ще се видя с въпросната преди три дена е логично тя да си направи план за свободното време ако има желание ,не е в нормата да ми се отвръща чакам братовчеди от Испания.Защо не е в нормата ли ?->Майка ми е на летището ,ама аз с нея не се разбирам попринцип ,ама все пак искам да ги видя.Душата забравя преди 2 месеца как ми се кълне в очите ,че майка и е най-голямата приятелка и че на нея всичко споделяме.И следовател съм и мога да разбера дали ми се казва истината.Има по оригинални извинения.Избухвам като животно когато ме правят на глупак :)

#35 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 November 2008 - 08:57 PM

Да е егото ми е супер велико мога спокойно да кажа ,че ми стига до брадата и си го лигавя с кеф.
Много добре знам какво се случва реално и каква ми е целта за следващите три-4 години.
Държа на думата си.Когато съм се уговорил ,че ще се видя с въпросната преди три дена е логично тя да си направи план за свободното време ако има желание ,не е в нормата да ми се отвръща чакам братовчеди от Испания.Защо не е в нормата ли ?->Майка ми е на летището ,ама аз с нея не се разбирам попринцип ,ама все пак искам да ги видя.Душата забравя преди 2 месеца как ми се кълне в очите ,че майка и е най-голямата приятелка и че на нея всичко споделяме.И следовател съм и мога да разбера дали ми се казва истината.Има по оригинални извинения.Избухвам като животно когато ме правят на глупак :)


писане, писане, писане... и накрая не, че няма положителна обратна връзка... няма никаква обратна връзка...

#36 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 08:09 PM

Да е егото ми е супер велико мога спокойно да кажа ,че ми стига до брадата и си го лигавя с кеф.
Много добре знам какво се случва реално и каква ми е целта за следващите три-4 години.
Държа на думата си.Когато съм се уговорил ,че ще се видя с въпросната преди три дена е логично тя да си направи план за свободното време ако има желание ,не е в нормата да ми се отвръща чакам братовчеди от Испания.Защо не е в нормата ли ?->Майка ми е на летището ,ама аз с нея не се разбирам попринцип ,ама все пак искам да ги видя.Душата забравя преди 2 месеца как ми се кълне в очите ,че майка и е най-голямата приятелка и че на нея всичко споделяме.И следовател съм и мога да разбера дали ми се казва истината.Има по оригинални извинения.Избухвам като животно когато ме правят на глупак :)

Бас ловя,че и следващата ще те резне като кисела краставица.
Помня времето,когато "всичко знаех и можех" :)

#37 GATS

GATS

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 08:58 PM

Ето я развръзката на нещатата :) Нищо няма да стане с въпросната мацка.Колкото повече я опознавам толкова повече ме разочарова.Наистина хлътнах яко по нея.Опитах различни начин, но отговорите и винаги стигат до "няма да мога тази вечер".Много филми има, не са един или два не ми се задълбочава да разказвам.Има сескуално привличане.Само ,че някой не може да го разбере или не иска.Да се спасява.Не приемам ,че подхода ми е грешен т.к. при други момичета действа и се усеща много много ясно.


Не съм изненадан. Наруши две основни правила на Библията - Пази сърцето си и Висок интерес, но постепенно намаляващ - следващата.
Това , че ти си хлътнал е твоя грешка и тя няма вина.
Отговорите й показват, че не е гъвкава - следващата.
Тя знае за сексуалното привличане, освен ако не е темерутка. :) Щом не иска - следващата.
Да си се замислял за варианта, че и тя има стратегия. :) Мастъра казва , че в такъв случай - следващата, защото само единия трябва да има стратегия. :)
"Не приемам, че подхода ми е грешен..." + "Имам голямо его..." = провал. Лично мнение. Подхода не е нещо универсално, защото момичетата не са еднакви. Затова не всяка ще го приеме. Пак ще цитирам Мастъра "Какво беше общото във всичките ми провали? Аз самия." :)
Мисля, че като не я остави "да се спасява" в началото, когато е трябвало, сега ти се спасяваш, но търсиш вината в нея. Нищо лично и успех с другите момичета. ;)

#38 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 12 November 2008 - 09:42 PM

Мастъра казва , че в такъв случай - следващата, защото само единия трябва да има стратегия.


Мастъра може да каже много неща. Ако това, което правиш не го чувстваш добре вътре в се*е си, по-добре не го прави. Изглеждаш неестествено и се прецакваш. Подражанието и прякото следване на правилата е самоубийство в случая. Действай както го чувстваш вътрешно. Ако сгрешиш, ще разбереш къде си сбъркал. И след това ще действаш по най-правилния начин. И ще разбираш какво правиш. Но този път всичко ще е естествено и ще ти идва от вътре. Така се градят уменията навсякъде.

Ако смяташ, че "стратегията" ти е по-добра от нейната, какъв е проблема. В крайна сметка ти ще излезеш победител. А какво по-хубаво оръжие имаш от това, тя да знае, че няма да играеш игричките й и че може да си тръгнеш, когато поискаш.

:)

Edited by Rolan, 12 November 2008 - 09:43 PM.


#39 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 12 November 2008 - 11:08 PM

Щях да изригна пак в стил дълбок афект.Благодарско за мненията ви.Да видим какво съм разбрал този път.
В скоро време съм на купон с момичето отново.

#40 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 03 December 2008 - 01:41 AM

E купона си мина както си му е реда.Аз бях с друга ,а и тя се целуваше с познат.Чисто и просто всяко мое желание за постигане на единствената ми цел, да спя с нея се изпари с времето.Проблема ми е ясен може би - много мои провалени шит тестове или не съм си задавал въпроса точно какво искам - секс или нещо повече.Още в първия пост когато споменавам за намерението ми да спим става ясно ,че тя не е в моята фаза ,но пияната ми тиква друго мислеше(ей сега ми падна).След това искам да излизаме да се виждаме - веднъж,втори трети опит все вързачка и така след всеки път избухвайки като глупак става ясно ,че съм поредния мухъл изпаднал в дълбока нужда, избистряйки нейниете съмнения и въпросчета за какво точно ставам.Кофти ,но факт.Слабия самоконтрол говори за това колко ми е голям опита в такива ситуации.
Доволка съм от всичко ,човек се учи.Сега има точно две момиче на които мога да звънна и са готови да излезнем да нищим темите за живота :) .