Преход към съдържанието


- - - - -

Да я търся ли отново ?


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 25 October 2008 - 06:25 PM

Работех на едно място и естествено се зарибявахме с една колежа, бяхме стигнали до фазата така да го нарека с целувките
обарванията и натисканиците.(галел съм я между краката с две думи)Една вечер тя изяви желание да отиден на кафе след работа - говорехме си за нейния и моя личен живот без много подробности.До колкото съм
усетил момичето е от тези дето им се иска ама не им стиска - боли ме ,че ме сърби.След срещата съм правил опити по тела да се видим отново някъде извън работа - без успех.
Два-три пъти на диско с приятели сме се събирали и нищо - танци манци и чао.След това напуснах работа и след месец без да сме се виждали и чували - отново купон на колегите сътветно аз и тя сме там в един апартамент в който спя сам за известно време.
Кам 1 часа вечерта уж да отидем на диско и вс се пръскат наляво надясно оставаме аз тя и още трима човека.Решаваме ,че ще отидем да хапнем някъде - при което аз съм вече на 3-4 ракии в джаза - устата ми не спира да ръси простотии уж забавлява някой.
Сядаме един до друг ,останалите срещиу нас вътре тъмно.Поръчваме си - хапваме с една вилица двамата лиготийки.Ръката ми не слиза от бедрата,гърба дупето й още малко ще и скъсам белъото.Говорим си и й вмятам.
Аз: нали каза ,че ще спим заедно тази вечер ?
Тя: Да добре така ли съм казала ?
Аз: Ми щом е добре ей сега ставаме и както съм те хванал в първото такси и вкъщи.
Тя: не миличък това ти го каза че ще спим заедно
Аз: Да добре но ти каза че си съгласна преди това.
Тя: моля те не тази вечер, обадими се друг път когато си сам.
Аз: знаеш кога съм сам.Идваш ли или не.Сега или никога.
Тя: Пак ме разсмиваш.Утре съм наработа сутринта знаеш не искам тази вечер.
Аз: Ок.Искаш да ти звъня и никой да не ми отговаря отсреща ли.
Тя: Не наистина обади ми се ,искам да се видим.
Аз: Даа бе.Хайде да ставаме всички и да си ходим.

Въпроса ми е има ли смисъл да и звъня ?

#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 25 October 2008 - 07:43 PM

тъй, тъй...значи. Много директно си подходил към неща, то няма лошо но само ако усетиш че и тя иска същото. Но тук явно сте били на различни фази ;)


"Аз: нали каза ,че ще спим заедно тази вечер ?" голяма грешка ->"тази вечер идваш да спиш при мене" казано с усмивка. Ти раздаваш правосъдието...не тя ;)
"Тя: моля те не тази вечер, обадими се друг път когато си сам."
"Аз: знаеш кога съм сам.Идваш ли или не.Сега или никога."
"Тя: Пак ме разсмиваш.Утре съм наработа сутринта знаеш не искам тази вечер."
"Аз: Ок.Искаш да ти звъня и никой да не ми отговаря отсреща ли."-> и ся кво, на жертва ли се правиш. Тя е единствена така ли?
"Тя: Не наистина обади ми се ,искам да се видим."-> като иска да се видите и тя има телефон и тя може да звъни ;)
"Аз: Даа бе.Хайде да ставаме всички и да си ходим."

Измъква се!!! Дърпа се яко.
Един път защото не си сам, втори път била на работа...ако беше продължил да настояваш сигурно и в цикъл щеше да е :lol:
Не бих и се обадил, та ако ще и да е последната на тоя свят :angry:

enJoy

Edited by Vasil_G, 25 October 2008 - 07:43 PM.


#3 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 25 October 2008 - 09:11 PM

Зависи от теб дали има смисъл, когато един човек реши нещо да бъде негово или да го постигне не се отказва така лесно!

#4 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 25 October 2008 - 09:49 PM

Първо се извинявам за правописа.Много набързо написах поста и не мога да намеря edit-a.
Това момиче го бях отписал преди няколко месеца докато работехме заедно ,но след тази ни среща искам пак да я видя и сигурно ще я потърся.За въпросната вечер, доста алкохол изпих и някои думи не си ги спомням.Беше ми хубаво, забавлявах се и в момента съм малко объркан.

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 October 2008 - 12:07 PM

какво ти пречи да пробваш? звънни един път и сам виж :angry: ако става - става, ако те замотае или се оправдава пак или... продължаваш напред и готово :lol: какво го мислиш толкова???

#6 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 26 October 2008 - 01:16 PM

Нищо не ми пречи ще провяра интереса и след още 2дена.

#7 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 26 October 2008 - 09:31 PM

Нищо не ми пречи ще провяра интереса и след още 2дена.



Потърси я. Няма много пички които просто искат да бъдат хванати за чатала. :Д
Вероятно просто иска да изчака, знаеш ги момичетата - 'Не трябва да съм лесна, ще ме помисли за курва' и т.н.
Според мен ти се кефи много. Виждам че си много настоятелен, на прав път си. Вкарай малко романтика , поговори откровено с нея за това какво харесваш в нея, вкарай няколко комплимента но не директни, обясни й наистина какво искаш да кажеш с тях. 'Намирам те за много очарователна, когато си говоря с теб сякаш чувам собствените си думи интерпретирани по нов начин, който пробива предпазливостта на чуствата ми и ме кара да се чувствам сякаш винаги съм те познавал'. Нещо такова, импровизирай на момента, гледай я в очите, говори меко, нека си личи че мислиш върху думите. Направи нещата естествено. Накарай я да почувства че я цениш. И след това отново стани настоятелен. Сменяй настроения, объркай я. Мисля че на 80% си успял. Стила ти е добър.

#8 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 October 2008 - 10:54 PM

mugen, защо не предположиш че вината може да е твоя? Причината колежката ти да се дърпа постоянно е в теб, не в нея. Вероятно си чувал израза "сексуално привличане". Време е и да понаучиш как действа. Не можеш я да накараш да спи с теб. Можеш да я водиш към тази мисъл, като провокираш емоции и си "играеш" с тялото й. Ако го правиш правилно, ще създадеш в нея море от чувства, което заглушава разума/логиката - ще намали шит-тестовете, ще намали оправданията и ще спре да се дърпа.

Конкретно по въпроса ти - ДА, има смисъл да й звъниш. Но този път обърни внимание на подхода си. Не отлагай неизбежното :angry:

#9 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 27 October 2008 - 11:17 PM

Имам среща, вечеря в сряда.Успех :angry:

#10 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 28 October 2008 - 12:06 PM

Вечеря? Я раздуй: навън, у вас, у тях, къде?
Че аз отдавна не съм водил момиче на "вечеря" :angry:

#11 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 28 October 2008 - 03:45 PM

Вечеря? Я раздуй: навън, у вас, у тях, къде?
Че аз отдавна не съм водил момиче на "вечеря" :angry:

Хахахахах аааааааахахахаахаха."Вечеря" как звучи само ?Комерсиал а?И на нея и се стори думата много интересна. Ха.Девойката е чиста 9ка.Много натегачи има покрай нея, а си няма приятел.Сигурно и тъпкач има.Попринцип някой ако я потърси по тела тя никога не отговаря от първия път.Чак след 2-3 часа може да вдигне и после почва оф ами аз това правих,срах,пиках лиготийки бях заета или спах.Сякаш ти казва:Оо искаш да се видиш с мен? А, нещастник? Видях я в skype:
Аз:Къде ти е личния телефон?
Тя:В мен.................Защо??
Аз:За да го вземеш, ще ти звънна.
Тя:Ок.Ама след 5мин.
След 5мин вече говорехме по тела.

#12 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 28 October 2008 - 04:00 PM

Аз: Къде ти е личния телефон?
Тя: В мен.................Защо??
Аз: За да го вземеш, ще ти звънна.
Тя: Ок.Ама след 5мин.
Аз: Не, сега.
Тя: Не не, след 5 мин.
Аз: След 5 мин. вече ще е късно...

Изчезваш от skype, звъниш й сега, не след 5 минути. Ако вдигне, добре, ако не - майната й за днес.
Аз бих постъпил по този начин.

#13 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 28 October 2008 - 04:22 PM

Нейните пет минути означаваха чакай да си взема телефона!Нямаше повече мои писаници.Даже не съм изчезвал послe от skype.И попринцип нея не я търся в чата от месеци.Не си пишем.Тя наскоро преди да се видим е правила опити да ме пита как съм в skype.Не съм отговарял.
Докато говорехме по тела аз си пишех пред компа, а тя питаше кой ти пише ей :angry:Вечерята ще е навън, по-близко до тях.

Edited by mugen, 28 October 2008 - 04:24 PM.


#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 October 2008 - 09:09 PM

много си надъхан... много си се афектирал, а по-скоро трябва да се абстрахираш от нея и от това, че адски много я харесваш... иначе ще си поредния. правиш ли разлика между надъхан сладур и оплезил език сладур?! :angry: успех все пак!

#15 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 29 October 2008 - 11:02 PM

Нямаше среща :lol: Отрязаха ме. Обади ми се по телефона да ми каже как чакала братовчеди от Испания :angry: Само казах:
Аз:Е сори друг път, имаш ми телефона.
Тя:Да да утре ще ти се обадя или към края на седмицата.
Аз:Няма да ме има в София, по-нататък.
Тя:Е къде ще си?
Аз:Не те интересува.
Тя:Оф леле.
Аз:Имаш ми телефона, нямам нищо против да се видим.

Не ме е*е дали лъже или аз съм с грешния подход или колко съм афектирал.За кво трябва да си губята времето с такива насрани мисли.Не я познавам от вчера и евала на Vasil G.