Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ненормални


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 26 July 2014 - 02:27 AM

Какво им става, на тези англичанки, незнам. Когато питаш момиче как се казва и тя те пита защо? Това тест ли е? Резачка ли е? Или просто е тъпа? Сигурно има значение и с каква физиономия, и интонация ти говори. Но днес минах през едно барче викам да седна, до две жени така на около 25-30. Бяха няколко масички една до друга и реших без да питам да седна, въпреки че така обикновенно е по трудно да започнеш нещо. Правиха си там знаците чекнеха си краката мятаха си косите наляво надясно не постоянно де, но така от време на време. Както и да е като си тръгвах бях свършил там пушене пиене и вземам си торбичката и правя крачка към тях.
Хай гърлс. и те Хай.
АЗ: Уатс йор нейм(към по младата). Тя вика я кажи пак. и аз пак същия въпрос, щото диелекта ми не е английски и не съм свикнал и доста хора ме карат да повтарям, както и аз някой около 20-40 процента. Таз поглежда приятелката си, пак ме поглежда и вика: уай бе ? и аз леко спек. но в състояние да реагирам. И така глупав въпрос не бях потготвен и викам ми незнам, просто питам, обаче физиономията ми и казва ти луда ли си да не ми кажеш името си и само да гледаш приятелката ти какво ще ти подскаже, както и да е. А всъщност  и  казвам ок няма нищо и си заминах, ако не бях отговарял с нищо а просто с физиономии и маниери, нямаше да се забия, така. Според мене приятелката й я хвана доста завист- ревинвост, че заговарям по младата и приятелка вместо нея, но може и аз да съм се объркал де. Обаче тая дъртата така ме изгледа, като им се изсмях и казах чао. Че направо ми се присра. Тя дърта дърта ама 6-7 си беше.
Друг ден около седмица две преди тази случка виждам момиче върви по тротоара настигам я на един сфетофар. С мръсните си работни дрехи и я питам. Как се казваш? тя пак. Защо? просто съм любопитен. И тя ми казва името си ама аз въобще не го запомних де.
И аз:
трябва да ходя що не си дадеш телефона или нещо от сорта. Ама това по един странен начин го казвам, като комедиен сериал такова се едно за пръв път искам номера на момиче. Но го правя и умишлено, защото беше доста малка. И тя вместо да си даде номера или да каже нещо. Вика имам си бойфриенд. И аз бая се отдалечих от пътя, казах и хубу чао. Завързах си връзките и айде наобратно. Само да анализираме сцените. Иначе ми е ясно. Повече импровизация, повече докосвания, повече приказки. Повече успехи. Не съм се депресирал спокойно. Аз съм си голям симпаптяга, само дето съм 170см и 60 кила. Май трябва да кача малко, но няма пари и време, пък и оправдания много, само си избери.


Edited by s7ony, 26 July 2014 - 02:34 AM.


#2 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 26 July 2014 - 11:12 AM

След няколко дена отивам към слънчака намислил съм си няколко фрази с който за започна разговора,но според мен трябва да има нещо преди да я питаш за името смисъл нещо от сорта извинявай искам да те попитам знаеш ли къде има магазин тук и тя почва там да ти лафи нещо след това и казваш всъшност не ми трябваше магазин просто исках да се запозная с теб . Според мен това е един много добър опенер.И не е важно как излеждаш филма е просто да имаш добра хигиена и да си МНОГО УВЕРЕН В СЕБЕ СИ !!!



#3 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 26 July 2014 - 11:42 AM

Какво би си помислил за човек който стои да речем 30 мин до теб храни се и се престрашава да те заговори едва на ставане? Тук е необходимо да вкараш в живота си 3 секунотоправило, което гласи "Ако видим някоя готина мацка трябва да я заговориш в рамките на 3 секунди" защото иначе започваш да рационализираш прекалено много (да си самовнушавашлогически причини да не го сториш с цел да запазиш егото си, повлиян от инстинкта ти за самосъхранение) и си казваме неща от сорта на: "Няма смисъл да я заговарям..." ,"Дали сега е правилният момент?". Дори и да го сториш по-късно, тотогава тя си казва. Толкова време събира куража да ме загори. Той не е достатъчно готин и смел.Не е алфа.

Това с името ако се вкара след опупънър и атракшън е шит тест. "и аз леко спек. но в състояние да реагирам." Шит тестът не трябва да те провокира на емоционално ниво. Трябва да го отговориш с закачка илипроактивен (емоционално отконтролиран на логическо ниво)ингор. Прочети темата ми за шитките.http://donjuancentre...справим-с-него/

"ок няма нищо и си заминах" Отказъл си се защото си се подплашил от шитката и си карал с тях на логическо ниво, като в разговор с мъж. Почувствал си се застрашен и си избягал за да защитиш егото си. Рационализирал си с това (те са збъркани че не ми казват името си) Напротив! Това което е необходимо да предложиш е емоция, и то не каква да е а редуваща се емоция. Жените са емоционални същества, не се повлияват от логистиката а от емоцията. Именно заради това няма значение какво казваш а как го казваш. Щом не ти казва името си, буташ малко емоция чрез атракшун разговора и провбаш пак.

"Според мене приятелката й я хвана доста завист- ревинвост, че заговарям по младата и приятелка вместо нея" Чел съм за много пикъп артисти и всеки подхожда по коренно различен и същевременно ефективен до някаква степен начин, което доказва колко гъвкава може да бъде играта. Егото на мацката е в приятелката и. Можеш да използваш това. Добре е да спечелиш социалния кръг на таргета. Мистъри използва даже специален подход според който отваря социалната среда натаргета с голям атракшън и рутини и игнорва самия таргетдокато на го предизвика да му се квалифицира. В този момент започва да редува пуш пул + кино, изолира я и ескалира. 

Обичам да експериментирам с различни оупънъри за забавление но златния опуънър в историята е именно "Здравей". Не можеш да и влизаш с "Как се казваш?" освен ако това не е част от опуънъра. След "Здравей" следва лекатракшън и чак след това запознанство. До телефона трябвада се ескалира! 

"Вика имам си бойфриенд. И аз бая се отдалечих от пътя" Ако това ти го каже след ескалация най-вероятно е шитка.

"Не съм се депресирал спокойно." Изключи егото от уравнението. Трябва да си създадеш една рамка с нагласата че това което ще представлява тя е по добра версия на теб и да се открехнеш към нея. В сета имаш цел но не си зависим от резултата, не се афектираш спрямо егото си. Това е изкуство. Отваряш в рамката си, дърпаш таргета в нея, калибрираш според рамката. Представи си го като един прозорец за твоята къща през който могат да преминат само определени критерий. Именно когато тази рамка стане част от теб ти ще се превърнеш алфа, пуа, себеопозната и ценена личност. За да създадеш рамка първо трябва много ясно да осъзнаеш кой си, след това трябва да разбереш какво искаш, да се убедиш че го заслужаваш.

Ето пример с моята рамка. Прецеждам всички в света си спрямо нея и получавам това което се изисква в нея само защото тя е устроена така че да го изисква.

- Знам кой съм
- Знам какво искам
- Знам че заслужавам това което искам защото притежавам параметрите да го развия и експлоатирам.
- Това което изисквам е част от моят фрейм и поради това ще го изисквам от околността безкомпромисно.
- Филтрирам това което не фигурира в спирасъка накритерийте от живота си.
- Не реагирам емоционално. (тук се чудя как да реагирам ако в крайна сметка бъда успешно амогнат?! Игнор ?)
- Изисквам уважение.
- Отреагирам на липсата на такова с елиминиране на дразнителя от кръга ми или ако е невъзможно то поне с игнориране. Таргета в случая няма стойност за мен. Не е задължително всеки да се побира в критерийте ми но определено тези които не са там не са стойностни за мен.
- Боря се за това което искам.
- Не правя компромис със се*е си.
- Ходя там където искам и правя това което искам без да позволявам външни фактори да преуформят мнението ми. Особено ако те нямат стойност за мен и не ги намирам за логически ъбгрейд. 

Изгради собствена рамка. Ако откраднеш моята това няма да си ти. Идеята не е да застанеш зад маска, а напротив, дапреуформиш характера си към по функционален модел защото го приемаш за необходимост поради факта че целишсамоусъвършенствне и подобряване на вътрешната игра. Не правиш това заради жените, не правиш това заради външни цели. Правиш го заради се*е си, а всичко до което довежда маргинално е ефект от себеизявата на новото ти аз. За да се превърне в факт е необходимо истински да вярваш в рамката си и в причините да си в нея.


Edited by asfr, 26 July 2014 - 12:08 PM.


#4 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 27 July 2014 - 10:15 AM

Да имаш право. Въпросът е там, че тези шитки ме хващат непотготвен, каквато е и целтга им, защото нямам голям опит. А аз вместо да измисля нещо се чудя дали въобще е тест или просто момичето ме реже. А това, че питаш за името, като на излизане и се бавиш. Аз преценям момичето първо, карам я да се изнерви малко, сама да ескалира. Почва да се пита харесва ли ме или харесва нея? Привличам ли го какво гледа в мен ? Защо постояно гледа часовника си/ (телефона от 2 лева) ?  но да набивам си куците филми, за които ти говореше. Повярвай ми секс сигналите са много. 3 секундното правило е готино, работи не винаги, но поне знаеш, че си опитал. Незнам струва ми се, че различните момичета и различните ситуации ме карат да реагирам различно в един тесен кръг  от възможности. Все пак съм човек преди да стана Дон Жуан? Примерно де, макар че сега мисля, съм далеч от това.Това 2рото с бойфриенда беше нещо като 3 секунди и бам. Просто ми идват отвътре, но се опитвам да нацеля точния момент, за мен тайминга е винаги важен във всичко, за мен е даже по- важно от това какъв глас вадиш, какво казваш, сякъш е равносилно на докосване в правилния момент. Имам проблеми с две неща очевидно, че неразличавам тестовете. И после имам и известен проблем с докосванията, сякъш си изграждам бариера, от която не искам да излизам. За да не изглеждам, загорял чикиджия или нещо от сорта. Имам и 3ти проблем, който може и да се окаже проблем на всичките ми останали. Момичетата, с които наистина се харесваме не стигам и  до запознанство от към 9-10. Или по- скоро 8. Защото това да нямаш големи хубави цици направо си сваля 2 точки, без значение колко яка е. Не съм сигурен, къде точно е проблемът. Изпадам с тези момичета в един флирт, който траее няколко секунди без думи, без много движения а само в контакт с очите в този момент аз трябва да се огледам на някъде или да спра щото, ще се блъсна и падна някъде. Искам да ги огледам целите а нямам и време. И тогава се оправдавам, на самият се*е си. Че приятелите са ми виновни, ако не бяха те щях да ги заговоря тези момичета. Мойте приятели нямат нищо общо с това което ние виждаме и усещаме. За тях тези секс сигнали не съществуват. Но те са ми най- малкият проблем. Уж имам голямо самоувствие, а пък немога да ескалирам ами направо си блокирам от към размисли и страсти. 8-10 ме побъркват, както и аз тях де, само че това не ми върши работа, ако не изч**ам поне една за разнообразие. Страх ме е не от това, че ще ме отрежат а от това, че сега изглеждам достатъчно добре за тях, а това може да се промени- а тези 2те са именно една и съща причина. Защо да ги заговарям, не не трябва да ги заговоря. Не не е толкоз хубава има някакъв косур. И през това време живота и тази енергия си затварят вратите. Но това с този уай е толкова тъп шит тест, че незнам.
Поне 3-4 пъти ми се е случвало и се на 7-8. И това другото с бойфриенда. Точно тези два теста, а това с бойфриенда така ме забива не щото си има приятел, но трябва ли въобще да го споменава. Какво иска да каже? Аз не съм курва ама бих се ч**ала с теб? Защо ти е да знаеш името ми? Ама има хиляди причини аз трябва да си избера 1 а аз си мисля, че момичето ме реже и си потеглям. Проблемът не е там, че нямам подход и импровизация проблемът, е че още не съм си освободил съзнанието на пълно за да различа шит теста от това дали съм отрязан. Темата за шит тестовете ти е съдържателна но мисля, че не открих точно къде да, чета за тези 2та, щото толкова често ми ги прилагат. Че чак ми идва еднообразие, ако не е едното ще е другото.



#5 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 28 July 2014 - 09:20 AM

Говориш за тайминг но ми се струва че пресилваш нещата. Струва ми се че прекалено много се фиксираш над детайлите. Бъди по гъвкав. Относно шитките. Има два начина да ги отразиш. Първият е чрез хумористична забележка или действие, не ти казва името след оупънъра, изсмиваш се и казваш о колко секси е с цялата тази мистериозност или "нямаш си? О тогава ще ти измисля едно. (и измисляш забавен прякор). Казва ти че си има приятел, изсмиваш се и казваш нещо от рода на "отъкмо няма да ти е скучно когато съм зает" или "тъкмо ще има кой да ни носи закуска на сутринта" Втория начин да преминеш шитката е чрез игнориране. Мисълта ми е че целта им е да провокират в теб емоционална реакция. Ако имаш рамка в която си достатъчноалфа дори да не ги забелязваш ще ги игнорираш достатъчнобезразлично, че да не може да се извлече ефект от тях. Такова нещо като шит в твоята реалност просто няма да съществува. Примерно: Преди няколко дни отворих една 7мица, поговорихме си 10ттина минути и на финала когато и поисках телефона тя ми каза нещо от рода на "виж колко съм добра", субкомъникацията може да се прочете и като "виж колко съм добра че ти го давам", на което може да се отговори с нещо от сорта на "ооо не щом си добра не го давай! Аз събирам номера само на лоши момичета." но рамката ми беше до такава степен доминантна, поне в очите ми, а ако е така това се усеща и от околните, че думите и дори не ми направиха впечатление, даже ми се стори, че ми се оправдава, че си дава номера понеже и е неудобно и въобще не го отразих. Навмесно това просто смених темата. Не е нужно да се вглъбяваш в шитките. Ако притежаваш затвърдена рамка, калибровката си идва от самосе*е си. 

Щом се притесняваш от 8+ отваряй повечко, не се стреми към да извлечеш някакви краткосрочни резултати, научи се да се отпускаш в тази среда. Предполагам че знаеш какво е зона на комфорт. Излизай по често от зоната си на комфорт. Щом усетиш че ти е неудобно да направиш нещо и рационализирашпрочини да не си го причиниш като така запазваш егото си и задоволяваш инстинкта си за самосъхранение, отиди и го стори. Да ще изпиташ всички тези емоции, на страх и прочиено по този начин ще разшириш зоната си на комфорт. А колкото по широка е тя толкова по свободен да сесебеизразяваш си ти. Пример: Имам един приятел който наскоро отиде при уролог без да има проблем с каквото и да било само за да си събуе гащите пред него, и импровизиражкиде опише въображаем проблем за да осъществи преглед. Момчето имаше спомен за това как когато бил на 12 му се наложило да установи основателен преглед при уролог и това за него е било притеснително. Повтаряйки това умишлено той разшири зоната си на комфорт. Не ти казвам да си развяваш патката по улиците, но ако отваряш достатъчно 8+ ще дойде момент в който ще започнеш да се отпускаш и да изразяваш по-добре се*е си и пред такива. С времето ще се повиши и социалната ти интелигентност. Тоест ще ти идва отръки да отваряш и разговаряш с жени без да го мислиш много много. Ще ти е по лесно да прескачаш от логическо на емоционално ниво с тях. Ако те среже с нещо на което не можеш да отговориш, не бягай веднага. Остани и извлечи ощеекспириънс. Смени темата, пусни забавен коментар, изсмей се на това което се е случило, разкажи някоя история. Можеш да и наговориш толкова много глупости преди да си тръгнеш. За това как е минал деня ти, какво ти е направило впечатление и причие. Това са все неща на базата на който тя ще извлече информация за теб, за личността ти. Това е и мястото на което можеш да и инжектираш доза емоция. А емоцията пристрастява. Ти си тръгваш защото се чувствашдисконфортно, ако не го сториш това не би се променило веднага но с времето ще ти бъде все по-лесно, докато в един момент това няма да бъде пречка за теб. 

Що се отнася до докосването. То е основната разлика междуфрендзоната и сексуалността. Ако не го правиш колкото и да си добър в останалата част ще си останеш просто приятел. Идеята е да заявиш намеренията си от начало за да те приема тя като потенциален партньор. Докосването е лесен начин индиректно да я предразположиш към това което е толкова естествено да последва в следсвие. Докосването започва с здрависването при запознанствата, то е лесен начин и да демонстрираш самочувствие чрез леко задържане. По късно преминава в леко докосване по рамото докато изпитва тя приятни емоции, казваш нещо смешно и я докосваш когато се засмее. По този начин тя ще асоциира докосването с чувството. С времето докосването ексалира. Има тема за това в библията, препрочети я. Помня че тесъветваха да разчупиш доскомфорта си от докосване в клуб защото там музиката е силна и докосването е по социалноприемливо. Така ще натрупаш по бързо повече практика извън зоната си на комфорт. 

Като че ли това е за сега. Най-важното е, че си започнал с отварянето на непознати жени. На мен ми беше достатрудничко да прескоча това стъпало. Не се вглъбявай в теорията за да се пребориш със страховете си. Тази битка се води навън. Най-естественото нещо в този момент е даизлезеш, за да продължиш напред.


Edited by asfr, 28 July 2014 - 09:44 AM.


#6 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 28 July 2014 - 08:43 PM

Да човек мерси тези съвети и заучени фрази са интересни и прав си, ако игнорираш теста. Пак минаваш метър, но идва тест след тест и си казваш, тази май не ме харесва достатъчно или се опитва да ме отреже в този момент си в зона на дискомфорт, в която те поставя мозъка ти и най- вероятно за това си тръгвам, а не че е от момичето. Но аз нямам проблем с непознати жени даже си изтърват работите от магазините и си забравят телефоните, ако ги загледам или им кажа нещо. Побъркват се преди малко пак сгафих с един шит тест, но просто не ми харесваше достатъчно момичето. И тези шит тестове ми се струват играй ми по свирката и предпочитам да ги заобикалям искам, моята игра не тяхната. Не че немога да стана добър в тяхната просто. Кои са те? Че да вкарват правила да ме тестват и съдят? Да неможе да бъде с всеки срещнат, но както и да е женска природа. И това ниво на интерест пада моментално ако сгафиш тотално на шит тест това не ме притеснява, но понякога се случва да сгрешиш и два пъти на един тест, не ми е проблем. Анализирам доста, трябва повече практика, на теория и приказки всички сме богати, и куче което лае не хапе. Въпреки, че не се придържам към поговорки. 
 Днес докоснах една по дупето, познаваме се и викам преди да съм влязъл в зоната на приятелство да и го бутнем веднъж, е нестана пък и по- добре. Обръща се тя подскочи и аз с много лош поглед, тя аха да се усмихне хареса и всякъш. Вика ми: Моля те повече не ме докосвай. А винаги ако я стресна или нещо без да искам де заставам зад нея тя се обръща и изведнъж без да я докосвам подскача, и аз добре ли си и я погалвам нещо по раката, но прекалено приятелско(предишни дни).  6тица е незнам, обиден съм че такова момиче ме реже. Тя после се съблича дупи се напред назад заговаря всички мъже, в къщата и флиртува. Викам таз пак с тъпите тестове или е курва. Както и да е отидох да искам цигара от момчето докато си говореха, знаех че няма да и харесам но това не ми пречеше повече ми се пушеше. И го изчаках да се изкаже и тя явно си помисли, че съм отишъл да им преча едва ли не. Казах пред двамата имаш ли цигари, тютюн нещо. И той я заеба, че женен към 40те отидохме да пушим. После пак я хванах за дупето знам, че е детинско и не е за мъж, а по скоро за дечица тинейджъри. Просто исках да видя за втори път  как ще реагира. Тя пак ох подскочи обърна се този път бях с мазна фълшива усмивак и леко притеснен. Повече не го прави. След малко идва и ми вика дай си телефона, ядосана ще ме бие моля ти се. Ама аз в една стая с още 3ма човека я щипнах, ама го направихме така, че никой да не се усети всякъш. Тя идва и ми вика пред всички дай си телефона. И аз разбрах за кво иде реч последно жена като ми говорише така бях на 4-5 одарих дъщеричката и в корема, щото ме обиждаше, а тя беше на 8. И майката кой е Мартин? И аз: АЗ, Аз. горд от постъпката си. Таз като ме хвана с едната ръка ме бие с другата ме държи да не падна, приятелите ме гледат отстрани, а ние се въртим с тази и тя ми бие шамари. И тази беше така ядосана викам и оспокой се малко ела с мен в другата стая запазих самообладание и изтрих номера и щото и звънях на няколко пъти. И тя се успокои.
Уж да излизаме тя спеше веднъж, звъннах,
Аз: спиш ли ? 
тя: да спа сори
Аз: лягай си пак ще се чуем.
звъннах и 2 пъти няма нищо. През 4 дена и звънях, щото рабрах, че в края на месеца заминава там при приятелят си, както и да е.
Аз: Веднъж ми вдигна викам айде на боулинг. Този ден,
тя: добре,
Аз: чакай аз съм зает тогава пък ми се стори, че боулинга не бачка, казах и аз друг ден
ТЯ: да вземем някой друг с нас по забавно. И предложи един мой приятел, с който разбрах, че са се натискали, но го отрязала уж заради приятела си.
Аз: боулинга е за двама
Тя: що искаш да сме двамата.
Аз: (леко изнервен) Искаш ли да идем или не ?
Тя: казах ти вече.
Аз: Значи искаш?
Тя: Да, но незнам защо искаш двамата.
Аз: Остави айде чао.
и щрак.
Имам и по интересна история.
отдавна в един влак. Влизъм в купето с непозната при непознати няма места. Но си харесах естествено.
С един тънък глас викам свободно ли е.
Нещо 8-9ка с приятелка 6 по- скоро.
Пак като тези двете с които отворихме темата. Скъсаха се от секс сигнали коси зад врата работи, по едно време се отчаяха.
И 9ката абе бая 9ка си беше вика на приятелката си: Той разбира, но го е срам.
Ей тогава не помня как реагирах, сякъш леко се усмихнах или се направих, че не съм ги чул. Разбрах, че е момент аз да поемам, щафетата, но много хора в купето някой спът други са със слушалки ако сме само 3мата. Щях да съм ги погнал отдавна.
Преди да слезем 9ката пак нали много отворена пу*ка. Ами сега кой ще ни носи чантите. И аз като слизаме момичета помощ? Да о мо. Мерси.  И понеже гарата някък си беше далечко пък, аз уж съм отварна и знам къде е, влака си пътува аз си държа чантите без да се усетя. Че таз 9ка пуска лафчета сега и едно кафе трябва да го черпим момчето виж как ни носи чантите, но го каза смехотворно. Викам тази гаргара ли си прави с мене, преди това или след това ми казаха да ги пусна на земята, че нямало смисъл, аз викам спокойно не ми пречи(нали може да е тест). Не бяха кой знае колко тежки но си беше неудобно.  Приех го като комплимент, но като слизахме едната каза. Дай си ми чантата 6цата отново братле ревнива. И ни остави да си приказваме, поне беше добра приятелка. И викам на 9ката остави аз ще си я нося. Спомних си, че ги чух да си говорят за уиски, и казах е само едно кафе ли няма ли уиски и за мен или нещо от сорта. Тя се засмя. Докато чакаме таксито казах на 9ката. Дай си телефона. Ами искай на приятелката ми, аз съм заета (рени се казваше). Аз или се засмях или игнор беше едно от двете. Рени: А що пък на мене или що пък моят що аз ли нещо такова. тръгват и те с такси викам искате ли заедно. Те ами да що не всякъш едва се навиха. Питах  проблем ли ще ви е ако, аз го платя, защото някой момичета го приемат кофти,  пък аз нямах толкова пари май. Щях да се оправя не*еше там проблема, но въпреки това бях притеснен от факта, че не ми стигат кинти. Те викат спокойно, ще се оправим, всякъш съм се опитал да избягам от отговорност. Казах си преди да се качим в таксито. Тези двете си играеха игра с мене, не ги интересувам поради простата причина, че първо много се опитваха да ме съблазнят и са си играли играта на коя е по привлекателна и накрая, като си избрах се изгавриха с мене. Прецених, че нямат никакво ниво на интерес към мене. Но явно съм збъркал, този тест с бойфриенда е толкова лесен банален, забиващ и скучен. Че в бъдеще сигурно момичетата ще ходят при синовете ми и ще им казват а бе ти знаеш ли, че аз си имам приятел без здрасти и нищо.  Пак много теория, но нямам приятел, който да е по- добър или поне на мойто ниво на мислене в тази сфера, всички до един изглеждат афц-та. Дори и с по- голям опит с жените от мене.



#7 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 29 July 2014 - 12:46 AM

Доста объркана представа имаш за шитките....почети малко , осмисли и приложи..в 1 вия случай не е трябвало да я хващаш толкова директно за дупето...тя е длъжна да ти каже „не ме докосвай повече” , инак ще излезе курва , а това е най-лошото за жените.„Звънях ѝ през 4 дена” ...още тук казвам СЛЕДВАЩАТА....Звънкаш ѝ 1-2 и ако се прави на путка я заебаваш..Относно боулинга ..когато тя ти е казала „искаш ли да вземем някой с нас” ...ЕТО ТОВА Е ШИТ ТЕСТ.Тя проверява твоята реакция.Ти не си се справил с теста,защото си се притеснил и изнервил...„Остави , аре чао” , по този начин ти се предаваш , а тя побеждава...егото ти е наранено,но и този момент го има в развитието.

За втория случай..
Секс сигнали казваш,а?
Това с косата не е особено сигурно...а пък ме съмнява и тая 9-ка ;) , те се срещат изключително рядко.
Да си прехапва устните постоянно, да кокетничи,да се облизва докато говорите, да е в отворена поза...ТОВА СА СИГНАЛИ.
Когато са те накарали да им носиш багажа , това е 3 тият вид шит..тест...по този начин те проверяват дали ще им се подчиниш безусловно , те те контролират..мисията е неуспешна.
Когато „9ката” , ти е казала ,да питаш приятелката ѝ, защото тя е заета - това е възможно да е шит тест..тя отново иска да види реакцията ти, ако се разочароваш тя ще те зареже , защото си слаб.Не е трябвало да позволяваш да те унижават така....но спокойно - по света има още много жени. :)

П.с. Съжалявам , че темата не е формирана правилна или , че е възможно да има грешки , но все пак пиша от телефон. :)

#8 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 29 July 2014 - 09:39 PM

Не и казах директно остави, чао. Казах еми боулинга е за двама. Може да идем двамата, а после да вземем някой с нас. Не исках да казвам директно искам да те ч**ам, за тва искам двамата. Еми човек то май всичко е шит тест незнам, трудна работа. Но не е неопродолима. Нали ти казвам говориха си той разбира, ама го е срам. Аз предложих да им нося багажа въпреки, че преди това те си говориха за това. А аз не съм толкова неразбиращ, ясно ми е че правят някви магии/ шитни. Но ми е през кура и се чудя как да реагирам, така леко забивам. Но някой го приемат пък за игнор. Както и да е  практика му е майката. Мерси за времето все пак но друго си е да излезеш с приятели и да се усети. На приказки незнам дали мога да докарам същата ситуация от същата гледна точка. Но иначе привличам момичетата само докато ги погледна, заприказвам или си стоя изправен. Изтърват разни, работи, забравят си телефоните на разни места разсейвам ги доста. Повярвай ми знам какво става, но стигам до едно място преди секса, в което се провалям, може би шит теста. Не ми е проблем да контактувам или докосвам момичета. Някъде посредата е. Но с повече докосвания и контактувания, ще се оправим :). Благодаря за съветите. Но неможах да намеря темата за шит тестовете в дон жуан кириите. Ако някой му попадне под ръка да метне някой темичка бая време и излагации ще ми спаси. Тази която asfr ми даваш брат е малко кратка, съдържателна, но не и изчерпателна въпреки, че едва ли има изчерпателни теми тук винаги може сякъш да се допълни нещо Хаха.



#9 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 29 July 2014 - 11:09 PM

Всичко е в практиката. Ти искаш някой да ти даде тема с готови отговори на всички шитки. Чел съм такива теми в други форуми но наистина са прекалено абстрактни и километрични. Става въпрос за две теми с над 300 страници с шитки надграждащи се всеки ден с потенциални отговори към тях. Шитка може да се измисли на практика за висчко. Те не са 20 за да ги заузубриш. само в темите има поне 1000 но идеята на темите е да се учиш да мислиш затапки. Ако ги искаш с тази идея ще ти ги дам на лично съобщение. Мога да ти ги линкна и сега но това което си мисля е че ако ти дам линкове към тях ще ти направя мечешка услуга. Ти ще продължиш да ползваш шаблони и да се изразяваш чрез чужди думи в съблазняването. И да това може да ти достави някакви резултати но в никакъв случай не те прави органичен. Най добрия вариант е да развиеш креативноста си така че сам да измисляш затапи. За целта поне аз правя следното упражнение. Когато върша някаква странична работа която не изисква да бъда фокусиран, да речем миене на чинии или да речем се разхождаш или излежаваш използвай времето си за да водиш разговори сам със се*е си в главата си над теми който те затрудняват. Да речем проведи в главата разговор с жена и сам си пусни шитка наум, после си измисли затапка, след това затапка на затапката, след това отново и отново, и отново. Така ще развиеш умението си да мислиш затапки заштики от такъв тип. А останалите тип шитки се преминават с алфа поведение. Вече ти писах за рамката и как да го постигнеш.


Edited by asfr, 29 July 2014 - 11:18 PM.


#10 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 30 July 2014 - 12:10 AM

Еми аз работя, чистач на къщи и ако не си пея, което се случва рядко. Си мисля и такива работи, за разговори и завъртанки. Както и да е прав си шаблоните не са най- добрия вариант. Но като стигна до един и същи тест а нямам креативност тогава ще ми потрябват, както тва за бойфриенда. Още не съм го пробвал но най- вероятно ще е успешно. Помислих си и това за въпросът. Как се казваш? тя: Защо? Аз: Ами имах един кошмар във който ми се обаждат познати момичета, но непомня тяхните имена, канят ме насреща и аз се съгласявам, но  се притеснявам, че не им знам имената. (този кошмар наистина го сънувах, но чак кошмар малко грубо казано, но немога да кажа и дрийм щото на англиийски ще излезе, че съм имал мокри сънища ХАХАХА). Сега ме интересува и ниво на интерес трябва и ам някоя темичка да прочета, но сега ми е късничко и съм изморен. Пък и ми писна да чета, ще трябва да се действа отново. хахах.



#11 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 30 July 2014 - 11:05 AM

Както казах с тренировките ще ставаш все по добър. Това което повечето мъже не осъзнават е че стойността не е еднаква за двата пола. Те гледат колко красива е жената и са привлечени от това. Казват си че щом красотата е самодостатчна за да пожелая тази жена в легото си то вероятно това се отнася и за нея. Даречем обаче че си грозен. Според този мироглед това наистина би било пагубно за съмочувствието ти. За да разбереш тези неща трябва да се замислиш за ценностите на пещерния човек. Съвременното общество е било такова прекалено малко в срявнение с човешката еволюция, а привличането и сексът не са от вчера. Сега да се замислим за ценността от която се интересъва един пещерен човек от мъжки пол. Впечатлява се от слаби жени. Защо? Слабостта означава младост. Впечатлява се от големи гърди. Защо? Гърдите означават плодородие. Нека се замислим и това коеот търси една пещерна жена в един мъж. Тя търси начин да оцелее и да остави плодовито потомство което да има възможно най-големи шансове да оцелее. И тъй като това е нещо завряно дълбоко в психиката и от както свят светува, на практика мъж предлагащ и подоби ценности излъчва стойност за нея. Сега да се замислим какви качества предлагат подобна стойност: Решителност, Изобретателност, Доминантност, Възможността сам да определяш реалността си вместо да се нагаждаш към чужда. Развивайки тези качества ти ставаш стойностен. А ако си такъв жените сами идват при теб. Дори да си много тъп, грозен и миризлив, съзнавайки това изведнъж ще станеш адски ценен и стоностен за жените. Умопомрачително стойносте. До толкова че чак не би го повярвал изпървом. 

Казах ти всичко това защото си мисля че ти не осъзнаваш как проекцията им е единственото важно нещо. Те се проектират чрез субкомуникацията. На практика няма никакво значение какво отговаряш на една жена. За това престани да се фокусираш толкова над това. От значение е това което стой зад думите. Какво трябва да показва субкомуникацията ти:

- Зрителен контакт 
- Интуиция
- Чувство за индивидуалност
- Доминантен език на тялото
- Хумор и закачливост
- Комфорт в обстановката
- Безразличие към това какво мислят хората за теб
- Концепции за личностни ограничения и това какво ще приемеш и какво не
- Контрол върху емоциите ти и чувството ти за реалност
- Увереност да казваш това което мислиш и да изпъкваш
- Способността да бъдеш фокусиран в целите си 
- Твоята целеустременост
- Да си наясно със критерийте си
- Чувство за правота в действията ти
- Готовност да преследваш целите си
- Емоцийте който изразяваш с думите си. 
 И всичко това за цялата социална среда в която се намирате не за самия таргет. 

Мъжат е визуално устроен. Търси слабо тяло (младост) и гърди (плодородие). Види ли ги се чувства привлечен. Това се случва за няколко секунди. На жената обаче и е нужно малко повече време за да види по горните изброени качества чрез субкомуниацията ти. Тя е така устроена че има по добро развито чувство за субкомуникация от мъжа. Тоест тя ще осъзнае дали ти си нейния човек след известно количество разговори и действия. Дори от утре да изгубиш всичко което притежаваш, външността, парите, домът. дрехите и дори крайниците си притежавайки стойността ти не можеш да изгубош жените около се*е си. Просто не можеш. Има малак процент жени който пренебрегват всичко това за пари или мания по нещо точно определено но те са изключително малко и не заслужават фокуса и стойността ти.  Сега се замисли какво диктува твоята събкомуникация когато се спичаш или се фокусираш над шитките, опитваш се за я впечатлиш, опитваш се да оправдаеш действията си пред нея или някой друг в средата, бягаш от нея защото се чувстваш застръшен. Целта ти не трябва да е да правиш нещо а да бъдеш самото нещо. 


Edited by asfr, 30 July 2014 - 11:27 AM.


#12 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 30 July 2014 - 02:20 PM

asfr , омъжи се за мен :3 :D

Практика трябва мой човек,забрави за момент форума,защото съм сигурен,че като забиеш мацка си мислиш „офф са кво да правя..кво пишеше във форума”..не трябва така , всичко трябва да ти идва от вътре...да го правиш натурално...ако си изкуствен , жените го усещат...хайде сега искам да излезеш ,да заговориш момиче (независимо дали е 3,4,5 или 8 ) и да ѝ вземеш номера...когато направиш това „упражнение” достатъчно пъти , ще си готов. ;)
Айде късмет и да кажеш как е минало.

#13 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 05 August 2014 - 08:43 PM

Говориш за тайминг но ми се струва че пресилваш нещата. Струва ми се че прекалено много се фиксираш над детайлите. Бъди по гъвкав. Относно шитките. Има два начина да ги отразиш. Първият е чрез хумористична забележка или действие, не ти казва името след оупънъра, изсмиваш се и казваш о колко секси е с цялата тази мистериозност или "нямаш си? О тогава ще ти измисля едно. (и измисляш забавен прякор). Казва ти че си има приятел, изсмиваш се и казваш нещо от рода на "отъкмо няма да ти е скучно когато съм зает" или "тъкмо ще има кой да ни носи закуска на сутринта" Втория начин да преминеш шитката е чрез игнориране. Мисълта ми е че целта им е да провокират в теб емоционална реакция. Ако имаш рамка в която си достатъчноалфа дори да не ги забелязваш ще ги игнорираш достатъчнобезразлично, че да не може да се извлече ефект от тях. Такова нещо като шит в твоята реалност просто няма да съществува. Примерно: Преди няколко дни отворих една 7мица, поговорихме си 10ттина минути и на финала когато и поисках телефона тя ми каза нещо от рода на "виж колко съм добра", субкомъникацията може да се прочете и като "виж колко съм добра че ти го давам", на което може да се отговори с нещо от сорта на "ооо не щом си добра не го давай! Аз събирам номера само на лоши момичета." но рамката ми беше до такава степен доминантна, поне в очите ми, а ако е така това се усеща и от околните, че думите и дори не ми направиха впечатление, даже ми се стори, че ми се оправдава, че си дава номера понеже и е неудобно и въобще не го отразих. Навмесно това просто смених темата. Не е нужно да се вглъбяваш в шитките. Ако притежаваш затвърдена рамка, калибровката си идва от самосе*е си. 

Щом се притесняваш от 8+ отваряй повечко, не се стреми към да извлечеш някакви краткосрочни резултати, научи се да се отпускаш в тази среда. Предполагам че знаеш какво е зона на комфорт. Излизай по често от зоната си на комфорт. Щом усетиш че ти е неудобно да направиш нещо и рационализирашпрочини да не си го причиниш като така запазваш егото си и задоволяваш инстинкта си за самосъхранение, отиди и го стори. Да ще изпиташ всички тези емоции, на страх и прочиено по този начин ще разшириш зоната си на комфорт. А колкото по широка е тя толкова по свободен да сесебеизразяваш си ти. Пример: Имам един приятел който наскоро отиде при уролог без да има проблем с каквото и да било само за да си събуе гащите пред него, и импровизиражкиде опише въображаем проблем за да осъществи преглед. Момчето имаше спомен за това как когато бил на 12 му се наложило да установи основателен преглед при уролог и това за него е било притеснително. Повтаряйки това умишлено той разшири зоната си на комфорт. Не ти казвам да си развяваш патката по улиците, но ако отваряш достатъчно 8+ ще дойде момент в който ще започнеш да се отпускаш и да изразяваш по-добре се*е си и пред такива. С времето ще се повиши и социалната ти интелигентност. Тоест ще ти идва отръки да отваряш и разговаряш с жени без да го мислиш много много. Ще ти е по лесно да прескачаш от логическо на емоционално ниво с тях. Ако те среже с нещо на което не можеш да отговориш, не бягай веднага. Остани и извлечи ощеекспириънс. Смени темата, пусни забавен коментар, изсмей се на това което се е случило, разкажи някоя история. Можеш да и наговориш толкова много глупости преди да си тръгнеш. За това как е минал деня ти, какво ти е направило впечатление и причие. Това са все неща на базата на който тя ще извлече информация за теб, за личността ти. Това е и мястото на което можеш да и инжектираш доза емоция. А емоцията пристрастява. Ти си тръгваш защото се чувствашдисконфортно, ако не го сториш това не би се променило веднага но с времето ще ти бъде все по-лесно, докато в един момент това няма да бъде пречка за теб. 

Що се отнася до докосването. То е основната разлика междуфрендзоната и сексуалността. Ако не го правиш колкото и да си добър в останалата част ще си останеш просто приятел. Идеята е да заявиш намеренията си от начало за да те приема тя като потенциален партньор. Докосването е лесен начин индиректно да я предразположиш към това което е толкова естествено да последва в следсвие. Докосването започва с здрависването при запознанствата, то е лесен начин и да демонстрираш самочувствие чрез леко задържане. По късно преминава в леко докосване по рамото докато изпитва тя приятни емоции, казваш нещо смешно и я докосваш когато се засмее. По този начин тя ще асоциира докосването с чувството. С времето докосването ексалира. Има тема за това в библията, препрочети я. Помня че тесъветваха да разчупиш доскомфорта си от докосване в клуб защото там музиката е силна и докосването е по социалноприемливо. Така ще натрупаш по бързо повече практика извън зоната си на комфорт. 

Като че ли това е за сега. Най-важното е, че си започнал с отварянето на непознати жени. На мен ми беше достатрудничко да прескоча това стъпало. Не се вглъбявай в теорията за да се пребориш със страховете си. Тази битка се води навън. Най-естественото нещо в този момент е даизлезеш, за да продължиш напред.

На това "ооо, виж колко съм добра" аз го интерпретирах в първия момент като - колко съм добра, че успях да те накарам да ми искаш телефона. ахаххахаахх, от което директно ти идва анти шит тест отговор. смятай колко съм се извратил с времето ;д



#14 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 30 August 2014 - 01:42 AM

Ами повечето пъти не мисля за форума, но понякога се прехвърлям тук. Когато става въпрос за секс сигнали, харесвали ме или ме реже. И тогава няма на къде да идеш. Ясно ми е, че се усещат нещата. И така гледам момиче в офис, аз чистя къща до нейният офис. Свършвам набързо и излизам, викам влизам сега тук и ще я питам за едно язовирче- парк. Както и да е тя в този момент излиза всякъш не случайно. Хей, контакт с очи. Да знаееш къде е езерото...... Ами с кола ли си или пеша(а пътят към езерото е един и същ). Мисля си що за въпрос. отговарям: Пеш. И тя почва да ми обяснява.Дъхът и беше доста лош и се отказах.  Продължих си и после се върнах след около 10мин. Беше яка дърта курва викам си, ще ме научи на доста неща пък и ме харесва, иска да е слаба и затова не яде. Бях пред офиса и забелязах, че говори по телефона. Влязох и обърнах гръб така ми дойде. Свърши си разговора тя. Ти не си ли онова момче дето пита за еди ко си. Гай незнам мъж ли се пада или момче. Да аз съм. А ти много бързо отиде. А аз не съм ходил. Тя: Аха. Аз: Аз даже не съм и искал и да ходя.  И аз директно хей яла ли си днес. Тук май английския ми куца, защото е сложно време някакво, а и няма значение, бях си убеден в се*е си. Да яла съм. Гледам макдоналдс на стола. Как се казваш? Каза си името на галено. Не съм се ръкостискал не ми дойде, да инициарам контакт, или просто съм го подтиснал. Дай си телефона. Сгодена съм. И аз Оуу наистина ли с ирония. Тук го използват, винаги с ирония си говорят особено, когато се обиждат. И тя ми показва пръстена си. И аз: Защо? И ако годеникът ми разбере няма да е много доволен. Тук видях колегата и да влиза и си казах момичето си е намерило път в живота за един секс мога да се отбия и друг път. Явно е уплашена, че ще остане сама мома. Минават 5-6 дена и се обадила в агенцията да се оплаче от мене. Не на същият ден, което си е странно. Или просто е искала да разбере кой съм. Казала е, че съм бил много настоятелен и т.н. Сякъш аз съм я питал дали е сгодена и има кола? Както и да е. Друг ден незнам преди това или след. Виждам момиче отново над 6-7 незнам вече и аз колкото повече заговарям толкоз повече им свалям ранка. На момиче без грешка и цици я вземам за 8. Същата със цици е 9. А за 10 нз. То момиче жена си беше над 26- 27. Контакт с очи. Някак си се озовахме двамата на касата мисля, че тя ме преследваше. Правя път като кавалер  тя вика. А не аз много неша имам давай ти. Викам: Сигурна ли си? (чакай това шит тест ли е? ) Кво ми пука няма се караме айде черта. Плащам си и си казвам искам да видя тук ко става. Изчаках я тя излезе. Проследих я до колата и на 20тина метра. Хей. погледна ме. Как се казваш? казва си името. Много несигурен хендшейк инициирах. Незнам защо така. Но пак се получи. Помислих си, че ще ми остане ръката там и няма да се здрависаме. Както и да е. Викам и трябва да ходя, дай си телефона. Немога омъжена съм, предната и тя каза немога незнам дали има някакво минимално значение и разлика от неискам може би за да не е груба в случей, че ме реже. Но съм почти сигурен, че е тест. Виждам, просто всякъш знам кво е да ме отрежат рязка промяна в настроението и физионмията на жената.Та към темата. Немога омъжена съм. (заеби тези кво ми пишат във форума тук работата е сериозна, тази ме иска). Секунда застой и с най- голяма артстичност но не и никак фалшиво с нотката на ирония усмиване и категоризиране. Това е красиво. И тя ме поглежда. И двамата изпадаме в груб докато аз се отдалечавам от нея с контакт очи в очи. Мисля че загуби доста това момиче, чак ми е жал за нея. Следваща 7мица яка прилича на проститутка ама от скъпите и се облича като готино момиченца, а отново е опитна кучка над 26-28. Двамата на касата в магазина аз зад нея оглеждам и опитвам да инциирам контакт с очи, но слабо. Почна да си оправа косата да нормално навик, но на място където няма вятър не на мене тия плийс. Взе някъв плик викам плащам и я настигам, нищо че касиерката е бавна баба. Мацката взе плика и се върна, няква пратка май има оферти да пращаш от този магазин пощи и т.н. Чакам пред магазина и си казвам по- добре тази да излезе по- бързо. Чаках 2мин. или нещо от сорта. Връшам се и се разминаваме. Хей. и тя се спира и ме поглежда. и аз: Това горнище от къде си го намерила? Дъщеря ми ми го купи. А много зле ти стои. И двамата се усмихваме. Тя първа. Аз как се казваш. каза си името. Аз го повтарям нали е важно да запомниш и схванеш името още от начало? Не е ли обидно за момиче да го забравиш, всякъш искаш само да я тъпчеш. Както и да е накарах я да си повтори името и аз го казах, тя каза да така е. Без да казвам нищо се здрависваме за кратко бавно и пускам ръката и тя почва със странни работи. Забързва похотката и казва. Аз трябва да стигна до приятелят ми. И тук почват в главата ми да изкачат всякакви глупости, но от забързаната похотка си помислих, че всякъш съм сбъркал някъде. Не че ми повлия много, но след секунда две и докато се отдалечаваше, а аз се бях спрял. И казах ти се шегуваш с мене. Тя се обърна и тя се спря погледна ме. И пак продължи. Чак тъжно ми става. Май ме хареса. Просто аз не съм достатъчно нахален, решителен или не ги разбирам достатъчно, или съм прекалено сериозен, груб незнам, аз ли бъркам. Или Кво. Не ме бърка много, защото знам, че жените които срещам по улиците са много. А тези които ме харесват са още повече. Мисля, че се притеснявам повече, когато жените ме харесват и ми дават сигнали, защото трябва да действам или някакъв страх да не се проваля някъде, а когато ме режат лесна работа, веднага им набелязвам кусурите и ги заебавам. В зона на комфорт съм винаги след, като заговоря хубаво момиче, в зона на дискомфорт съм когато говоря с момиче което не съм сигурен дали харесвам, или когато говоря с момиче а не съм сигурен, какво и се случва, чувствам се виновен,зашото нямам достатъчно опит да преценя, какво става. Така, че не ми обяснявайте глупости не съм се родил вчера, живял съм опитал съм и съм усещал. И един ден ще съм повече от вас с риск да ви обидя, знам че имате доста голям житейски и битейски опит. Но не ме поставяйте в долната графа, само защото съм средно задоволен чикиджия, както се изразяваме. И аз съм забавлявал момичета без да се старая и те са ме забавлявали. Просто си пиша с мъже тук да възприемам по- добре и по- бързо нещата. Нито ви завиждам, нито искам да приличам на вас. Но не ми прече да взема най- доброто от вас и да го обогатя през моят мироглед. Благодаря ви за времето и изразяването. Просто имам много да работя по се*е си. И вярвам, че ме разбирате. Може би трябва да показвам повече от характера си, а не да съм толкова затворен и същевременно с големи очаквания (когато се запознавам с момиче).


Edited by s7ony, 30 August 2014 - 02:09 AM.


#15 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 31 August 2014 - 02:20 AM

Днес друга случка с 8ца ние сме в колата с един приятел. Две момичета се разхождат едната ме поглежда и се облизва точно като отбиваме до бензиностанцията. И вика: What? А аз се стъписах и времето беше малко за реакця. Отбихме излязох от колата и викам. Хей. Тя ме поглежда поглежда към приятелката си и продължават. Казах и Come Back ама само толкоз тръгнах след тях те си продължиха. Аз се спънах нещо в колата лекичко. И се отказах. Глупаво но кво пък голям праз :) Трябва и с такива ситуации да се свиква хахахах