Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Заяждане


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 09 July 2014 - 03:25 AM

Хора да ви питам как се интепретира като едно момиче се заяжда с теб ? Също така ако някой е зайтересован имам рапорт от днес,но утре ще стана и ще го напиша че днес съм леко пиян 



#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 10 July 2014 - 12:03 AM

Индикатор за интерес. Нормално е да ти пуска шитки ако е привлечена от теб, за да установи стойността ти. Ако притежаваш и валидираш такава ти е в кърпа вързана. Прочети темата ми за шит тестовете. Вярвам че ще припознаеш действията и в нея. http://donjuancentre...справим-с-него/


Edited by asfr, 10 July 2014 - 12:05 AM.


#3 MissFix

MissFix

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 13 July 2014 - 11:51 PM

Хора да ви питам как се интепретира като едно момиче се заяжда с теб ? Също така ако някой е зайтересован имам рапорт от днес,но утре ще стана и ще го напиша че днес съм леко пиян 

 

Заяждането може и да е индикатор за интерес, но не винаги е интерес обърнат към теб самия. Може да е провокация, момичето да си вдигне акциите в собствените си очи или тези на компанията си. За да си наясно дали това заяждане е интерес към теб, е нужно да не проследяваш само момента със зяждането, а да анализираш целия ви разговор, език на тялото й и пр.

 

Забелязала съм, че доста мъже са склонни да третират елементарни фрази на заяждане като шит-тест, но понякога те могат да значат просто  "пич, не ме вълнуваш".



#4 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 14 July 2014 - 12:11 PM

Не знам 2-3 пъти сме се виждали и само някакви теми за секс ми е намеквала ,,нещо от сорта,а какви гърди харесваш,мойте харесват ли ти,бръснеш ли се доло и някакви такива ама с истерясал тон'' а и всичките и приятелки ми се кефат на мен като цяло.



#5 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 21 July 2014 - 12:46 AM

Жена която ти говори за секс и те провокира, значи че те харесва и иска секс... Стигнете ли до разговори като това което те е питала харесваш ли циците ми, бръснеш ли се долу и т.н. значи това момиче мисли/фантазира за секс с теб. Не виждам защо не си продължил в нейния тон да я провокираш и ти и да работиш с въобръжението и. Имай предвид че за жените най-горещата G точка е техния мозък, можеш да я подмокриш дори като и разкажеш някоя история без да си я докоснал с пръст, ако си и симпатичен и тя си фантазира разни неща с теб.

Най-добрата проверка за това дали е сексуален интерес или неинтерес, а досада е НАПРАВИ ХОД - направи и комплимент, избазикай я нещо, докосни я някъде на по-интимно място, бъди провокативен с нея и виж тогава нейните реакции какви ще се - ще се дръпне ли и ще ти каже ли нещо или ще стои спокойна и ще се усмихва или ще се награбите.



хубаво е да напишеш цялата ситуация и разговора ви, за да се придобие по-голяма представа за конкретния случай.


Edited by Johnny Strong, 21 July 2014 - 12:44 AM.