Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Интересен случай


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 02 July 2014 - 11:28 PM


До одеве бях на басеин с приятели.Бях супер отворен и позитивен запознах се с много мацки..на някои им взех тел , а други ми даваха фб...но както и да е :) . Видях една много симпатична мацка(тази ще нарека У) и отидох до нейният чадър и й казах , че е жалко да седи така само момиче и че ако дойде с мен до бара , ще я черпа 1 бира...дойде , изпихме си я и после влязохме да плуваме..не отричам да съм я хванал за дупето във водата уж да й показвам как се плува ^^ ^.^ . Обаче имаше един проблем който доста често се среща...досадна приятелка жадна за внимание.Първоначално се бях насочил и към двете и общувах главно със приятелката й (ще я нарека Х) и чак после се обърнах към целтта си.Но на Х явно й хареса вниманието ми ,защото почна да ни се меша безмислено в разговорите , да ме следи на всякъде като покорно кученце и т.н...

Та говоря си аз със таргета си и по едно време Х идва с думите: 'за какво си говорите, искам и аз " 
У я изгледа много злобно и я попита дали не иска да се попече на шезлонга :D . Moмичето се садна леко и излезе с думите "ок и без това ми е тъпо със вас" 
Излизам аз от водата и оставям У на нейния си чадър.Подсушавам се и отивам до басейна , топвам си краката и започвам да снимам моите приятели с телефона си (който е скъпичък).
Идва някой и ме бута в басейна със все телефона.Излизам от водата с цел да пребия онова копеле....и к'во...оказва се , че това е У.
Тя дойде и започна да ми се извинява , много съжалявала ,не видяла , че съм с телефон и така...аз понеже съм си песимистичен човечец :D и казах 'няма страшно маце , само дай 1 кърпа" .Идва тя с кърпата и започва да бърше телефона по най-некадърният възможен начин.Слава Богу се включи и след малко и казах , че ще трябва да се реваншира за това някък..тя попита как и  се замислих и й казах "мммм ми виж целувката е добра компенсация" .Тя се засмя и ме целуна.
Имам и телефона...имам и сигурна среща , защото съм показал стойност..
Интересно ми е обаче , дали е искала да ме целуна или ме е целунала ,защото се чуства длъжна и й е гузно след случката.(И такива ги има :D ) .