Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Фейсбук


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 31 May 2014 - 04:45 PM

Здравейте , сега искам да отговоря на един въпрос, който ми беше зададен на скоро относно Facebook-a:


Въпроса:  -Не е ли по-добре да и взема Фб , защото тела е твърде лично?

..Дзънннн, НЕ..Погледни го по следният начин..заговаряш някоя мацка и и взимаш ФБ...
1-во: Трябва да чакаш 2-3 дена преди да я добавиш..
2-ро: После трябва да чакаш още 2-3 дена преди да и пишеш .. (след като и пишеш трябва да земеш телефона)
и 3-то: След като го вземеш трябва да чакаш още няколко дена преди да й се обадиш..  

Някои ще се питат: "Ми не е ли по-добре да се разберем да излезем някъде по ФБ"
-Ми Не..! Защото в най-добрия случай ще получиш някой от следните отговори:

"Не знам дали ще мога"
"Имам работа"
"Трябва да уча"
и т.н и т.н....
Много по-добре е да й звъннеш по телефона..по този начин ти ги поставяш в неудобно положение..изваждаш ги от комфорта..Те са длъжни да ти кажат или "да" или "не"...Но запомни..ВСИЧКО ОСВЕН ДА Е НЕ!  

Прочети го пак и пак-Осмисли го..

Фейсбука е ужасно нещо..Има един цитат: "Социалните Мрежи сближават тези, които са разделечени,но  разделичават тези , които са сближени" 

И това го прочети пак...
Като цяло избягвай чата във фб с дадената мацка , ако нещо ти пише от сорта "как си  , кп?" , отговаряй кратко.. ако е много досадна й бии игнора до срещата :)  
Аааа , за малко да забравя...целувките и сърцата в чата са СТРОГО ЗАБРАНЕНИ, комплиментите също , по простата причина , че  може да си филмират , че си влюбен в тях :D :D .КАто започнеш да пращаш такива лиготийки за щяло и не щяло , спокойно можеш да си отрежеш топките и да й ги дадеш :)
Надявам се  да съм помогнал :D  



#2 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 31 May 2014 - 07:53 PM

Коментарите са добре дошли :)



#3 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 04 June 2014 - 11:50 PM

Съгласен съм с абсолютно всичко, което си написал :) КУ* за фейсбука :D



#4 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 05 June 2014 - 09:28 PM

Абе к*р.и за нас ,че го използваме :D

#5 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 13 June 2014 - 10:43 AM

При първата ми свалка значи съм изкарал късмет и то Голям взех и телефона от дискотеката там каних я тя се направи първия път (когато и звъннах след 3 дни) ама ми беше завъртяла главата и звъннах след 2 два дни пак и пак се направи и викам заебавам я после ме добавя в фейсбука аз естествено не и приемам веднага а след няколко часа,като я приех тя почна да ми пише някакви работи от сорта да се видиме днес и те така 


Edited by LuDiA, 13 June 2014 - 10:44 AM.


#6 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 14 June 2014 - 08:52 PM

Вече всеки втори иска фейсбука на момичето при запознанство. Едно време плейбой-те взимаха телефоните и се отличаваха като по-достойните. И сега нищо не се е променило. Като се запознавате с момиче, създайте привличане, покажете, че сте забавни, готини и т.н. изградете кратък рапорт и телефонния й номер ви е в кърпа вързан, дори и срещата ви е почти сигурна, но не трябва да чакате много дни след като сте й взели номера, защото бързо ще забрави хубавото начално впечатление и ще се зачуди защо изобщо ви е дала телефона си. Най-много 2 дена може да чакате. И запомнете, вие контролирате нещата, вие сте лидерите, вие звъните когато на вас ви е удобно, а не на нея, така, че вие контролирате цялата ситуация. Фейсбука важи, но при мацки с оцена до 6 или 6.5 по десетобалната система, в много редки случаи може да накарате 7-ца да ви пише, камо ли да се видите. Така, че упражнявайте социалните си умения, но в реални ситуации, разговора на 4 очи винаги създава по силна връзка, заради очния контакт по време на разговора.


Edited by CASAN0VA, 14 June 2014 - 11:24 PM.


#7 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 15 June 2014 - 03:40 PM

CASANOVA.-Аз лично съм карал 7 и нагоре да ми пишат във фб...не започвам със „здрасти” ,а директно с коментар.. Примерно „на профилната ти снимка си излязла много намръщена....” И те подобни..След това разгръщам КАКВАТО И ДА Е тема...държа се леко агресивно и леко джентълменски...(това е доста ефикастно.Силно препоръчвам.) След 5 тата минута чат една 8 ца ми каза:
„знаеш ли,ти си пишеш каквото ти дойде на душата и се държиш с мен все едно се познаваме от 10 години..-Това ми харесва” ...дръж се лежерно и не бъди нийди.
На мацките им харесва.

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 June 2014 - 06:47 PM

Не ме карайте да ви се смея... аз самият съм излизал с две 8-ци досега, а вие пък ги зарибявате всеки ден по фейсбук... :D

 

10-тобална система за оценка на жените.

За съжаление 10-тобалната система за оценка на момичетата се трактува от много .... не съвсем адекватно. Например, един перец пише като описание на момиче, което му харесало: “Фигура добра, а лицето за 7-ца”. Хора, 7 – това е добре, ако е за фигура. А той предава негатив. Още по-добре е да кажем 8, то тогава девойката ще е дори много добре. Некрасиво се получава.

По-долу привеждам описание на скалата. Няма да се позовавам на автори. Да кажем така – тя е съставена от Достойни Членове. (Добре де, добре, първоначално взех скалата на Кладун, малко я попромених, дадох по-подробно описание с допълнения и я поредактирах не без помощта на уважаемите ... от типа на Блек Панда и Фагота)

0 – недостижим максимум на отвратителни външни данни
1 – отвратителна
2 – уродлива
3 – страшничка
4 – некрасива
5 – неутрал, нулево впечатление
6 – симпатична
7 – много симпатична
8 – красива
9 – много красива
10 – недостижим максимум на привлекателни външни данни

Сега по-подробно описание.

0 – Тук всичко е ясно, в природата, за щастие не се среща.

1 – Ами много уродлива. Като например най-страшната и мръсна просякиня на Централна гара. На когото наистина му е интересно може да отиде и да се убеди. Накратко “чудовищно подобна мутантка”.

2 – Уродлива значи уродлива. Пфу. Има се предвид, че спокойно не можеш да я гледаш. Ще ти се или да се обърнеш или да псуваш. Накратко, най-гадното нещо, което може да ти се яви на жизнения път. Не дай боже такива колеги и партньори по бизнес. Ще се наложи да общуваш.

3 – Това вече е по-добре. Най-страшната жена, която засега все още не предизвиква отвращение. Т.е. може да се общува без проблем. Тя не естрашна, а именно страшничка. Между другото – обикновено са много добри по характер момичета (ако разбира се не са се озлобили срещу тежката си съдба).

4 – Просто некрасиво момиче. Може да се каже глуповатичка. Ами не й е дал господ външни параметри, случва се. Между другото, както практиката показва, започвайки от четворките влизат в действие личните качества на ... Т.е. четворката на единият... може да се окаже шестица в картата на друг. Въобще, като че ли картите дават разсейка плюс-минус 2 бала. Ако ти си изкопал шестица, то не се съмнявай, че някой ще я вземе за четворка, а някой за осмица. Но виж, тройка или девятка тя почти сигурно няма да бъде при никого.

5 – Най-разпространената категория. Обръщам внимание, че нулево или неутрално впечатление се създава не само ако жената има изтъркана външност “ни риба, ни рак”, но и по съвкупност на параметрите. Например: красиво лице и келява фигура. Или още нещо. ПРосто, оцемявайки я в цялост, разбираш, че не прави никакво впечатление. Еми петица и петица. Какво още може да се каже.

Петица с потенциал. Това вече е неофициална градация, използвана от неголямата група на ДЧ. Просто от неутралните се изисква по някакъв начин да се отделят момичетата, които не са нищо особено, но все пак има нещо привлекателно в тях. Случва се, гледаш момичето и да я наречеш симпатична някак езикът не ти се помръдва, ами несимпатична е тя, макар че какво да правиш и петица с мъка я определяш, момиче та момиче, слава богу, ако не е четворка, а те привлича, разбираш, че е некрасива (се*е си не можеш излъга), но някаква зацепка в нея има. От операта “с малко биричка ще стане”. Но това си е такава градация – за любители.

Следва чист позитив.

6 – Най-важното е да разбереш и запомниш: шестица – това е добре. Това е реално мило и симпатично момиче, с което ти се иска да излизаш, така да се каже, да общуваш във всички (или в някои) плоскости. Ако по повод на тройките, четворките, петиците всеки си решава сам, индивидуално, то шестиците ние ч**аме с удоволствие, задължително :-). Между другото това е такова, поддържащо убеждение, по принцип може и да не ги ч**аме. Огромното болшинство .... започват да ч**ат от 4-ки или от 5-ци, особено придирчивите - от 6. Тези, които ч**ат “не по-ниско от 8”, просто неправилно калибрират.

Момчета “много симпатична” – 7. Тук всичко е ясно – момичетата стават все по-добри и по-добри – това е реалният максимум, който се среща в ежедневието. Красиви единици са и се натъкваш на тях рядко. При мен ,в сградата работят хиляда души или малко повече от хиляда. Столовата е обща. За няколко месеца видях практически всички. Та така – има две-три седмици. Това е най-доброто, което има.

Спомената в предисловието седмица с фигура осем (както и със седма) – това е класно момиче, която може да се постави в МЛТР, без да се замисляш. С нея можеш да се гордееш, нея можеш да вземеш за реално вдигане на имиджа при каквито и да е събирания. 6 и 7 – това е максимумът на това, което можем да срещнем в местата за обществени разходки, от типа на Централните площадзи и улици. Блошинството напредал народ общува именно с тези нива (6 и 7), т.е., със симпатични и много симпатични от тяхна гледна точка момичета и това е прекрасно : -)

8 – А ето, че тук вече, момичето е реално красиво. Една-две на хиляда. Фразата “някакви изтъркани жени, само осмици ми попадат” няма никакъв смисъл. Хора, “красотата” – това е рядко качество, такова звание го заслужават единици. Красотата – това е когато ти я гледаш и не ти се иска да си отместиш погледа, когато ти се иска да гледаш и да гледаш. Разбира се, критериите при всички са различни, но под думата “красива” в класическият смисъл се подразбира известна уникалност, отделяща момичето от тълпата подобни й. При определянето на баловете съветвам да се изхожда от следната естествена пропорция:


на една 7/10 се падат десетина 6/10,
на една 8/10 се падат пет 7/10,
на една 9/10 се падат двадесет до четиридесет 8/10


Съответно, на една 9/10 се падат няколко хиляди 6/10, което не е чак толкова много. Изводи си правете сами. И личната карта при това не играе, вкусовете са различни, но понятията и термините са общи. Лично аз познавам много авери и единици от тях могат успешно да се запознаят с осмица. Всички тези вопли във филдовете “Тя беше 8.5, а в леглото заслужи останалите 1.5” – са евтинии. Нито умението да бродираш, нито това как правиш минет не добавят балове. Ако си е да речем шестица, шестица ще си и остане. Често осмица става седмицата, към която изпитваш чувства, доколкото тя твърде много ти е допаднала на картата. Тогава за теб тя е красива. Да, тогава тя е осмица. Ти я отделяш от останалата маса подобни на нея. Това е правилно. А заявления от типа на “имах три седмици и пет осмици и дванадесет деветки за последната половин година” – са свидни опити, фукня, напразни опити да се окажеш по-готин, отколкото си, предизвикани от неувереност в се*е си, недостиг на глюкоза в организма или опити да следваш някакъв график за деня, който превишава емоционалните, умствените и физическите ти възможности.

9. – По отношение на броя на Деветките беше казано по-горе, но ще повторя. Деветката е една на десет-двадесет хиляди!!! Разбира се, че може да обявяваш всяко момиче за деветка, гот е, но ако в картата на други авери тя се окаже 3/10, то тук няма какво да правите. Повтарям, работата тук не е във вкуса и в картата, работата е в термините: можеш да назовеш джип малък мотоциклет, но той от това по-голям няма да стане. За да се калибрира по-лесно има едно простичко правило. Деветка е тази, която на пръв поглед ти се е сторила непостижим идеал. Момичето си е просто супер. Максимумът достижим на тази планета. Момчета, аз съм виждал за 2003 година живи около пет (не петдесет, а пет!) деветки. Това бяха реални красавици. Не наричайте деветка който ви падне. Ако момичето е красиво, то това е осмица. Деветката е безпределно красива. Икономисвайте тази оценка като оценявате момичетата. Думата “Деветка” заменя ентусиазирана псувня от тридесет-четиридесет думи. Деветката е максимума. Това означава, че по-красиви момичета на тази Земя просто няма. Има още нещо за това ниво. Като в спорта – в един вид могат да бъдат 3-5 върхови спортсмени и световни шампиони по различни критерии. Ето това са и аналозите на деветките. Деветката е просто “The best”. По-добро няма.

10. – За да подчертая нереалността ще я опиша така: Десятката е праймер на митичното сферично гуру във вакуум. : )

 

И накрая малко условна статистика:

В Москва има, примерно 5.000.000 жени, от тях във възрастовата граница от 15 до 30 години са 2.000.000 Разпределението по балове изглежда по следния начин

 

Бал
Фактическа численост

% 1 от 9

100
По-малко от 5 %от общия брой
8 от 20 хил.

8

4 000

20% 7 от 500 7 20 000 10% 6 от 100 6 200 000 40% 5 от 10 5 500 000 25% 4 4 850 000 40% 2 3 400 000 20% 5 2 20 000 1% 100 1 2 000 0.1% 1000

 
 

Таблицата най-вероятно отразява почти достоверно ситуацията - с 4-ки и 5-ци е пълно, 6-те и 3-ки стигат. Седмици ако потърсиш, също е напълно реално да намериш. Крайностите 1,2,8,9 – се срещат рядко. При което 1-ци и 2-ки пет пъти повече от 8 и 9. да, животът си е помия, остава винаги повече отколкото от нещо що-годе прилично.

РАВНОСМЕТКАТА: Всяко десето момиче има бал 6 и нагоре. Наистина има и още една новина – еднозначно скапана (1-3 ) се оказва едва всяка пета. Така че, я си помислете, видели ли сте днес пет-шест десятки и цял вагон с осмици или това най-вероятно са били все пак шестици с четворки.

Още няколко думи по отношение на практическото използване. Цялата тази десето бална система върши много добра работа за последващата обратна връзка. След полева работа, при случайни запознанства и др. Не възниква необходимост да се правят нюанси. Достатъчно е само да определиш готов ли си да ч**аш това момиче. Ако си готов – върви се запознавай. Останалото после. Болшинството авери поставят филтъра си на 5. То ест, 5 и повече е ДА (запознаваме се, общуваме, ч**аме). Което е по-ниско – НЕ, използва се само за РА (развлечение на аверите). Особено придирчивите пери като че ли работят от 6, но това не е съвсем така. Реално те работят с петици с потенциал. За това и собствено се въведе дадената спомагателна градация. Тя дели момичетата на ДА/НЕ. Така да се каже – дву-бална система, където границата минава по петицата.

Още веднъж повтарям. Оценявайте момичетата реално, по външни данни/външно впечатление/външен вид. Нейният вътрешен свят може да се опише отделно. Когато гледаш момичето душата, все едно не я виждаш. Защо ти е да я отчиташ. Вътрешният свят няма никакво отношение към дадената скала. Не си струва да завишаваш оценката – от това по-готино на никого няма да стане, а пък за сметка на това в очите на останалите приятели можеш да се окажеш евтино парче или просто глупак, за по просто. Трябва ли ти?


Edited by CASAN0VA, 15 June 2014 - 06:53 PM.


#9 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 15 June 2014 - 09:59 PM

Да,явно съм попревишил тая „8мица...”..
Съжалявам за грешката


Поздрави,Казанова :)

#10 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 03:47 PM

Аз до много голяма степен не съм съгласен с написаното както и с голяма част от коментарите свързани с фейсбук, които витаят из форума. Лично аз винаги при запознанство с момиче, когато имам намерението да я поканя на среща, взимам телефонния и номер, защото това е най-естественото действие за мен в конкретната ситуация. До някъде се дължи на факта, че ми се е случвало момиче да ми звънне първа, при което реално осъзнавам колко по-голям е моментът на изненадата в сравнение с изпратено приятелство по facebook и колко по-емоционална и различна връзка се създава от много ранен етап на комуникацията ви. Това със сигурност обаче не значи автоматично, че facebook е неподходящ посредник на комуникацията с момиче в определени ситуации и определено не бива да бъде заклеймен с думите "К*Р за фейсбук".

Има ситуации, в които facebook ще ни създаде много удобства и ще ни даде помощни колелца, което много ще улекоти работата ни на по-късен етап. Мога да дам три конкретни примера:
1. Запознавате се на нестандартно място, по-скоро в по-нестандартна компания, с момиче, което не е много вероятно да видите отново случайно. Обстоятелствата са такива, че нямате възможност да си поговорите насаме с нея, съответно реално само сте разменили имената си при запознанството ви. При повече гъвкавост, ако намерите това момиче из facebook, или още повече ако тя ви намери, имате реален шанс да си създадете игра с момиче, с което иначе би било невъзможно да се случи каквото и да било.

2. Преди време, година-две-три, сте се запознали с момиче или само сте се мярнали някъде си, без дори да обменяте имената си, след което един от двамата е изпратил приятелство на другия. Обстоятелствата тогава са били такива, че нищо не се е случило. Изведнъж буквално години по-късно мадамата си поства нещо, което като тематика ви е много познато и е предпоставка за виртуален opener. В такъв случай може да пишете на момичето и в определени случай това може да ви доведе до среща и оттам нататък до нещо повече. Да, ощетени сте от гледна точка на това, че губите целия си арсенал от тактики, свързани с невербалната комуникация, но това със сигурност не изключва категорично възможността за успех.  Съветвам ви да разлистите листа с приятелите си във facebook и ще осъзнаете реално колко много такива момичета имате.
3. Това е моя много любима тактика, при която целта ви е да пишете на момиче, което не познавате почти изобщо. Целта обаче в случая е просто да представите се*е си в готина светлина и по никакъв начин да не сваляте момичето. Идеята е да и пишете 2-3 пъти, чрез които да се рекламирате (което реално е един от най-големите плюсове на фейсбук, че дава много добра възможност за изтъкване на качествата ви, за което с удоволствие бих написал статия), но по никакъв начин да не сте настоятелни и да показвате интерес. Това го правите в ситуации, в които знаете, че почти сигурно след време все някъде ще се срещнете с въпросното момиче и ще имате възможност да комуникирате с нея. Плюсовете на този подход са, че няма никакво напрежения както за вас, така и за нея, докато си пишете, защото вие реално не я сваляте и няма как да fail-нете, но същевременно изграждате добра представа за се*е си в очите и, след което ще имате много предимства в началото, като ви се открие възможност за реален контакт с нея.

И трите неща са ми се случвали и са ми предоставяли възможности, които без фейсбук не бих имал. След време възнамерявам да подкрепя становището си с по-нагледни примери.

Обобщено ще кажа, че по никакъв начин не съм някакъв фанатичен пропонент на свалките във фейсбук и не смятам, че това е най-добрият подход. Просто смятам, че социалната мрежа може да ви отвори страхотни възможности, които не бихте имали без нея. Като цяло ви съветвам да не изграждате някакви радикални мнения от порядъка на "к*р за фейсбука, за нищо не става, само за загубеняци е" само защото сте го прочели, аджеба, някъде из форума. Не вярвайте на всичко, което е написано във форума (включително и на този пост), независимо дали е написано от някой, който изглежда много вещ и опитен. Затова и никога не съм харесвал "Библията", защото има крайно императивен характер и иска праволинейно да ми внуши конкретна нагласа, като в противен случай, ако не се подчиня на заръките и, няма да имам успех сред жените. Ами не е така, тъй като просто наистина няма универсален подход и всяка ситуация е уникална сама по се*е си, съответно едва ли има неща, които абсолютно категорично да бъдат отречени. За да си Дон Жуан, трябва да си безкрайно гъвкав и да можеш да се възползваш от обстоятелствата, като си в крак със събитията, характерни за времето, независимо дали става въпрос за създаването на мобилните телефони, facebook, телепортация и т.н- просто трябва да си гъвкав и да превръщаш всякакви обстоятелства в свое оръжие, без да се интересуваш как са подхождали донжуановците от едно време. Ами преди е нямало мобилни телефони и са си тропали дирекно на вратите. Това не е ли по-социален подход от звъненето по мобилния? Със сигурност е, това не означава, че мобилните телефони няма да ни отворят хиляди възможности, които не бихме имали иначе. Същото важи и за фейсбук. Бъдете в крак с времете и използвайте всеки малък детайл от заобикалящите ви обстоятелства.

Това са моите two cents по темата, не искам да натрапвам мнение на никого, просто се надявам да провокирам хората да мислят извън кутията и да се замислят над радикалната си позиция.
 


Edited by Toss, 19 June 2014 - 03:48 PM.


#11 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 04:58 PM

С голям интерес бих прочел темата ти относно изтъкването на качествата в социалните мрежи. Що се отнася до императивния характер на библията съм на мнение, че тя е написана така, поради таргет групата, която се предполага, че ще обслужи. А именно най-вече отчаяни омаломощени АФЦ, който се нуждаят от мисловен ритник по задника, за да се върнат в суровата действителност с някакво самочувствие и план. А на тях им трябва именно вече изпробван работещ план. Помощни колела, за които се знае, че работят защото да паднат отново в канавката на отчаянието, едва проходили би било фрапиращо. Това което пишеш ти според мен е вярно но се отнася по-скоро за вече проходили донжуановци, които след малко практика, са готови да изхвърлят господин ръководство. Те са добили необходимия усет и биха могли да импровизират повече, като разчитат "миризмата" правилно и непосредствено естествено, забавлявайки се по пътя към успеха.


Edited by asfr, 19 June 2014 - 05:12 PM.


#12 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 06:54 PM

С голям интерес бих прочел темата ти относно изтъкването на качествата в социалните мрежи. Що се отнася до императивния характер на библията съм на мнение, че тя е написана така, поради таргет групата, която се предполага, че ще обслужи. А именно най-вече отчаяни омаломощени АФЦ, който се нуждаят от мисловен ритник по задника, за да се върнат в суровата действителност с някакво самочувствие и план. А на тях им трябва именно вече изпробван работещ план. Помощни колела, за които се знае, че работят защото да паднат отново в канавката на отчаянието, едва проходили би било фрапиращо. Това което пишеш ти според мен е вярно но се отнася по-скоро за вече проходили донжуановци, които след малко практика, са готови да изхвърлят господин ръководство. Те са добили необходимия усет и биха могли да импровизират повече, като разчитат "миризмата" правилно и непосредствено естествено, забавлявайки се по пътя към успеха.

Много съм съгласен с гледната ти точка относно императивния характер на библията и функцията, която изпълнява. И все пак съм на мнение, че успоредно с ръководството, което тя предоставя, новаците трябва да се заредят с непримирим копнеж за експериментиране, изкачвайки стълбицата на донжуанството, като самостоятелно отсяват кое работи и кое не, което значи, че трябва да имат желание да анализират всичко случващо им се и въз основа на това да предприемат експериментални ходове в определени ситуации, като е много важно да държат главата си високо вдигната дори и нещо да не работи.

Относно статията, сега съм затрупан от изпити, но след около месец ще имам значително повече време и съм замислил няколко статии, с които смятам, че минимум ще ви накарам да се замислите над интересни неща. Ще започна с това как можем да превърнем facebook в свое оръжие, защо е важно да сме добри в леглото и една лично моя теория, която наричам "Threshold/top". Виждам, че си вписал шах сред интересите си, така че очаквай след въпросния месец и отправено предизвикателсто като ЛС. Прекратявам off-topic-а, като допълнително ви предизвиквам да отворите листа с приятели във facebook и да напишете следните два реда(като две отделни съобщения) на първата готина мадама, която не познавате особено добре:
"23см

оп, това не беше за теб..."
(fun purposes only :D )


Edited by Toss, 19 June 2014 - 06:57 PM.


#13 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 07:01 PM

С тази „брилянтна” фраза,най-много да те блокира. ;) избощо не съм съгласен с теб.Да не мислиш , че не съм пробвал да заговоря непознато момиче във фб
...отговора в повечето случай ще е „сеен” .. Защото във фейсбук всички са красиви...„във фейсбук красавици,а на живо-бегай надалече” :D

#14 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 07:20 PM

С тази „брилянтна” фраза,най-много да те блокира. ;) избощо не съм съгласен с теб.Да не мислиш , че не съм пробвал да заговоря непознато момиче във фб
...отговора в повечето случай ще е „сеен” .. Защото във фейсбук всички са красиви...„във фейсбук красавици,а на живо-бегай надалече” :D

Относно "брилянтната" фраза, изрично отдолу съм написал "fun purposes only", въпреки че ако момичето има подходящо чувство за хумор и знаеш как да си изиграеш картите, може и да се получи нещо (и все пак предизвикателството беше отправено основно с цел забавление).
Иначе дори не разбрах точно какво опровергаваш и с какво не си съгласен. С някоя от точките, които споменах, с подемането на чат с непозната или изобщо, че facebook може да бъде полезен в каквато и да е ситуация? За да може да има полза за някого от мнението ти, е добре да го подкрепиш с някаква обосновка, като цялостно становището ти трябва да има следната структура:

<позиция по въпроса>, защото <обосновка на позицията>. Например <пример, подкрепящ обосновката>

С едно бивше гадже с забихме изцяло по facebook, като тя ме добави, а аз просто я питах дали се познаваме. С едно момиче, при което комбинацията визия+умствен капацитет беше на много високо ниво, започнахме разговор по facebook, без реално да се познаваме, защото бяхме коментирали някакъв си пост и аз директно и писах нещо свързано с коментарите ни. С още 3-4 момичета facebook страшно много ми е помогнал. И то при мен случаите не са чак толкова много, имам приятел, които основно сваля момичета чрез социалната мрежа, като идея си нямаш колко високи попадения има...

А това, че на теб не ти се е получило, не значи, че по принцип не се получава. Или си пробвал малко пъти (1-2-3), или си започнал с нещо меко казано банално и си се чудил защо не ти е отговорила. За да ме опровергаеш, те предизвиквам условно да преразкажеш какво си писал на 1-2 момичета, че отговорът да е Seen.

А това, че във facebook са красивици, не знам до каква степен има връзка с темата. Може би искаш да кажеш, че самочувствието им във facebook е по-високо отколкото в действителност, затова те режат. Ще отговоря на това с един любим мой цитат "Няма непробиваема крепост, има само слаба атака".



#15 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 19 June 2014 - 07:28 PM

Добре в този случай си прав..
Съжалявам за неизчерпателния отговор...поради причината,че нямам време....защото имам да пиша тема за „момичатата” за утре...а нищо не ми идва на ум :(