Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бизнес възможност


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 14 May 2014 - 06:09 PM

Здравейте, колеги!

 

Малко хора от форума ме познават лично и знаят с какво се занимавам, така че ако трябва да го опиша накратко - аз и мой приятел имаме маркетингова агенция, която се занимава с онлайн и офлайн маркетинг. Имам 5 годишен опит като собственик на различни видове бизнес извън маркетинговата агенция, но маркетинга си е моята страст, като изключим литературата. 

 

Като цяло предлагаме услуги като SEO оптимизация, направа и поддръжка на сайтове, бизнес блогове, Social Media маркетинг, Кънтент маркетинг, Online Reputation Management и много други. В някои услуги сме може би най-добрите в България, в други сигурно има и по-кадърни от нас, но общо взето като цялостен опит в интернет маркетинга смятам, че сме едни от лидерите на българският пазар. Сега по принцип избягваме да работим с български клиенти, заради селяндурския манталитет на бизнесмените по нашите географски ширини и за това работим главно в клиента от Европа и САЩ, но наскоро решихме да дадем шанс и на българските фирми да ни станат клиенти. 

 

И тъй като смятам, че този форум е пълен с начетени хора, които знаят какво искат от живота и преследват мечтите си, съм сигурен, че все се намира някой с по-широки бизнес връзки. Така че предложението ни е - ако някой от вас има роднина, приятел, познат и т.н. който си има собствен бизнес и смята, че можем да му бъдем полезни - да каже на човека една добра дума за нас. Ако сключим сделка, така добрият съфорумец който ни е запознал с клиента ще получи 10-20% от стойността на сделката. 

 

Офертата е реална, но ще помоля да не ни пращате хора с нереални очаквания, тъй като наистина нямаме време да се занимаваме с хора с български манталитет. Какво имам предвид? Попитайте клиента, преди да го насочите към нас, колко му е бюджета за реклама на месец. Ако е нещо от сорта от 100-200лв. и т.н. небивалици няма смисъл да губим и нашето и вашето време с хора, които не си ценят бизнеса достатъчно и не знаят как да го развиват. 

 

Така че ако познавате някой, който има добър бизнес и му трябва малко помощ с рекламата, за да направи бизнеса си страхотен - ние можем да поемем проекта му, и както клиента, така и вие ще спечелите от това. 

 

Така че ако някой има нещо на предвид, да ми пише PM. 

 

Поздрави!


Edited by ItalianMike, 14 May 2014 - 06:12 PM.