Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Мисля че изпуснах шанса си - МОЛЯ ЗА СЪВЕТ


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 06:23 PM

Така значи от известно време започнах да изпитвам някакви чувства към една съученичка , понякога си мисля че и тя изпитва някакви но не мога да бъда сигурен.Наскоро ни се наложи да спим заедно в една стая , каза ми че и е студено и аз веднага и отвърнах ако иска да дойде при мен , на което тя отвърна аз да съм отишъл при нея , спорихме така около 10тина - 15 минути , и накрая нещата бавно започнаха да замират , та въпросите ми са правилно ли постъпих че се държах така или трябваше аз да отида , и има ли смисъл да опитам отново нещо , защото сега ме е толкова яд че не направих нищо и не мога да си я избия от главата....

Моля ви дайте някакъв съвет или мнение!



#2 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 08:50 PM

Щом тя ти е казала , че иска да отидеш при нея значи работата ти е била много лесна , ама не си издържал да се направиш на интересен и май за това така си я изтървал мацката . Аз на твое място директно щях да скоча в нейното легло и да я сграбча , ама това съм си аз  :D . Това , което искам да ти кажа , е че не е трябвало да го мислиш толкова , щом веднъж си получил разрешение от нея няма нужда да и натякваш , че си някъв господар на вселената, и да трябва да изпълнява всяка твоя команда. Другия път като получиш зелена светлина ще знаеш какво да правиш  B)



#3 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 08:56 PM

Да ама по-принцип и съм много мераклия , и се чудя сега има ли смисъл да опитвам на ново...



#4 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 09:21 PM

Еми не ви знам отношенията кви са ви , че да ти казвам дали има смисъл да опитваш отново ... не може да се каже със сигурност след такава случка на нея дали не си и заприличал на задник (по грешния начин ) и тва , че си се опитвал да се правиш на интересен не я е отблъснало. Според мен малко си си пропилял възможностите с дадената мацка , защото имах един случай на един купон се запознах с едно много готино момиче и тя ми показваше напълно ясно , че ми е навита , ама аз нали да се направя на много готин и почнах да и говоря глупости в стил : ама трябва да се потрудиш повече за да ме имаш и в крайна сметка ме отеба  :D . Та както и да е , загубих мацката , ама научих урок и той е - като ти дават зелена светлина няма нужда да се правиш на Бог - директно я ч**аш  B) . А относно тази в твоя случай не мога да ти кажа как трябва да постъпиш , но според мен най-добре е да търсиш следващата  :rolleyes:



#5 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 09:55 PM

лесно е да се каже , по-трудно е за изпълнение :D иначе се водим "приятели"


Edited by taricat, 10 February 2014 - 10:02 PM.


#6 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 10 February 2014 - 10:12 PM

В интерес на истината въобще не е трудно , както Мастърът е казал: в жената няма нищо сложно - мъжките умове ги правят такива. Така , че наистина , ако ти кажа колко много мацки , ама КОЛКО МНОГО съм загубил щото съм премислял - са трябва ли не трябва ли ... просто не си струва . Наистина трудно е в началото , но един път като го преодолееш тоя страх идва само забавлението и да струва си  :D Изчел съм все теория , всякакви глупости дето са зверски абсурдни и мога да ти кажа , че само с приказки нещата няма да станат. Веднъж преодолееш ли си страха от неизвестното - чакат те много хубави неща  B) Така че не му мисли , а другия път направо и скачай в леглото и я почвай  :D



#7 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 08:13 PM

Като цяло съм съгласен с ленс, но тук идва и тази особеност, че ако си отишъл директно при нея показваш един вид че и се подчиняваш. По принцип според мен не е хубаво да и се подчиняваш... Това дали е хубаво или не, в крайна сметка е важно да правиш секс с нея, има момичета които искат те да са доминантни и да контролират, просто така им харесва. Естествено не е много мъжко момичето да те врътка и командори и ти да и се връзваш, НО, трябва да си хитър, да виждаш и да действаш според твоя интерес - ако ще постигнеш целта си, ходейки малко по свирката и, то направи го. Трябва да усещаш нещата, границата.


В твоя случай, аз бих и се усмихнал и бих и казал, "аммм сладурано, искаш да ме изкараш от леглото което съм си затоплил вече, окей ще дойда при теб, но ще направиш ли нещо за мен, примерно 1 лек масаж на рамената и гърба ми? :) " и с това ще инициирам докосвания тя ще ме докосва а после аз нея и от там ще преминем към целувки и секс. друга опция е да легнеш до нея, да я погледнеш в очите, да и погалиш лицето, да си поиграеш с косата и, да и кажеш че е много сладка, да я гушнеш (за да се стопли), да я целунеш и пак нещата да имат хепи енд. :)

 

Но, ленс е прав, понякога е лоша стратегия да се правиш на интересен и да протакваш, аз лично така съм изтървал много много момичета.


Edited by Johnny Strong, 25 February 2014 - 06:24 PM.


#8 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 08:31 PM

След случката и аз обмислях вариантите доста , ама все още се чудя има ли смисъл да опитвам нещо отново това ме мъчи главно в момента :D 



#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 10:03 PM

опитай пак :)



#10 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 10:09 PM

Ако не е нахално ще може ли да ми дадеш някакъв съвет :) 



#11 Domi

Domi

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 17 February 2014 - 09:38 AM

А Защо не пробваш да и се извиниш ? ( + правил съм тоя номер пея песничката на бонбоните мерси и я черпя ако не приеме падам на колене ) Да я попиташ защо така се отдалечихте ? (да поговорите ) . Това е от мен нов съм нямам много опит . Успех .


Edited by Domi, 17 February 2014 - 09:47 AM.


#12 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 17 February 2014 - 03:16 PM

А Защо не пробваш да и се извиниш ? ( + правил съм тоя номер пея песничката на бонбоните мерси и я черпя ако не приеме падам на колене ) Да я попиташ защо така се отдалечихте ? (да поговорите ) . Това е от мен нов съм нямам много опит . Успех .

 

Нееееееееееееееееее не му давай такива съвети моля те . Това беше най-нийди нещото, което бях чел . Да пада на колене? Да и се извинява? Бонбони и песни ? По-добре да ходи да се застреля.  Отивай да четеш Библията и ти :D

 

А относно какво да правиш... Ами не знаем почти нищо за отношенията ти с мацката освен , че си пропуснал един шанс с нея . Нищо конкретно не можем да ти кажем , защото няма конкретен въпрос , това ,, как да я спечеля'' е мноооого широко и можем да си говорим общи приказки , но не знам как ще ти помогне по-точно с тва момиче. Най-добрият съвет , който мога да ти дам е да не се тормозиш с нея . Знаеш , че си изпуснал възможност , са не трябва да се залепяш за нея просто ... майната му и продължаваш напред  ;)



#13 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 February 2014 - 06:36 PM

А Защо не пробваш да и се извиниш ? ( + правил съм тоя номер пея песничката на бонбоните мерси и я черпя ако не приеме падам на колене ) Да я попиташ защо така се отдалечихте ? (да поговорите ) . Това е от мен нов съм нямам много опит . Успех .

 

Надявам се че се майтапиш с автора на темата!? :D

 

Ако не се майтапиш, моля ти се, пусни си 1 тема, твоя, представи се и там си изложи вижданията и убежденията за жените, ако имаш някакви проблеми или въпроси... но по-добре не давай подобни съвети, просто ще прецакаш човека който ще те послуша. Ще си зададеш най вероятно въпроса защо? Защото:

 Непривлекателно и убиващо всякакво привличане към  теб у мацката е:

- да си загорял (нуждаещ се и да ти личи)

- да си лепка (да и тичаш по гъза повече от необходимото)

- да търсиш нейното съжаление, съчувствие или одобрение

- да се правиш на шут или клоун, ако по природа не си такъв образ (а ако си най-вероятно ще си в френд зоната)

- да я търсиш ти повече отколкото тя теб

Общото на всички тези неща е, че с тях показваш че имаш по-ниска стойност (value) от мацката, тя това го усеща а няма момиче което да иска да бъде с момче за което смята че не струва (повече от нея).



#14 MissFix

MissFix

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 27 February 2014 - 03:57 PM

Привет от мен,

 

Към автора - tarikat, не може изобщо да се говори за правилност или неправилност.

Поувлякъл си се в това да си придадеш малко повече добавена стойност, вероятно защото теорията ти е повече от практиката.

Очевидно мацката е искала да заиграеш нейната игра и за това си има няколко банални причини. Същите поради които една жена може да откаже на мъж среща насаме у дома му.

 

Ти пък ако не беше толкова вторачен върху това д не се даваш, просто можеше 2-3 минути да се правиш на голям работа, а след това да идеш до леглото й, да я грабнеш и да я преместиш на твоето, където на нея й е пределно ясно, че командваш ти.

 

А за напред - ако имате вече някаква близост и доверие с нея, аз не бих те съветвала да се извиняваш или дори да коментираш случката. Просто се дръж все едно този епизод не се е случвал, а ако тя повдигне темата - просто неглижирай.  Ако се беше случило нещо, с което е имало вероятност да си я обидил и наранил е едно, но в този случай няма причина да мизлиш, че трябва да изпитваш някаква вина. Ако с момичето сте в онзи територия, в която ти често се чувстваш просто приятелка, е добре да предприемеш малко по-радикални действия, за да провериш дали интересът й към теб надминава приятелския.



#15 tosho

tosho

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 15 September 2015 - 01:59 PM

Разбира се, че е трябвало ти да отидеш. Едно момиче никога няма да покаже че те иска, докато не направиш ти първата стъпка.