Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как да я спечеля


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 petkan

petkan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 01:10 PM

Здрвейте. Случая ми е следния: познавам едно момиче от лятото (тя е на 18г., аз на 23г.). Излизаме с обща компания. Държанието й към мен е провокативно.. уж се зайграва, но в същото време ме реже постоянно. Уж ме игнорира, но ми мята погледни от време на време. Винаги ми отказва да излезем на кафе само двамата - или ми казва имам работа или имала вече уговорка, което до някаква степен в моите очи го виждам, че си оставя вратичка... До тук добре. Наскоро бяхме ходили до Бургас на разходка само двамата ( как се съгласи не знам ). Всичко мина по мед и масло, усещах близост.. държа се все едно ми е гадже (или просто близка приятелка) - в магазините влизаме като двойка, пуши ми от цигарите, гледа ми в телефона (оставил бях няколко провокативни смс-а от други момичета). Когато ги видя й стана тъпо за малко.. уби й се настроението, не че после не й го оправих с малко бъзици и глупости. Това ме навежда на мисълта, че може да ревнува. Преди 2 месеца бяхме ходили с наши приятели на дискотека и аз бях взел едно момиче, което тя не познава, с мен. Беше ме изгледала като стръвница и в момента, в който това момиче се дръпна за кратко, тя ме пита "коя е приятелката ти". Аз го приех отново като ревност.. но на другия ден пак ми отказа за кафе. Наскоро един приятел бил говорил с нея защо се държала грубо с мен, а тя му отговорила, че ме харесва, но искала да излиза с нас като с приятели, като му казала, че харесва еди кой си. Тя на всеки казва, че харесва някой.. и все различни имена. :D  Малко след това я бях питал дали иска да опитаме връзка заедно и тя ми отговори с не. Искам да попитам по-опитните от вас как да постъпя сега, как да се държа с нея. Не я искам за приятелка, искам я за повече от приятелка. Имам си основанията да смятам, че би могло да се получи нещо. До колкото я познавам не би си легнала с момче за една нощ. Помогнете как да я спечеля. Ако е имала интерес преди време и съм изпуснал момента, какво да правя от тук насетне? Да продължавам ли или да спирам, да не изглеждам като прекалено нуждаещ се?  Благодаря предварително на отзовалите се.



#2 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 02:23 PM

Още от заглавието на темата си с грешната нагласа - ТИ си наградата тя трябва да те спечели. Просто си го набиваш в главата и действаш по този принцип, разбира се че я искаш и ти, но пред нея трябва да ги играеш по недостъпен и ТИ да се дърпаш от време навреме точно както тя е правила с теб. Защото постоянните покани за кафе и излизане те представят като нийди. Питаш я веднъж и ако каже не или че има някаква работа (най-обичайното), отговаряш "Ок ти губиш! Аз каня веднъж, следващият път си ти." и ще видиш после как сама ще поиска да излезете.



#3 petkan

petkan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 03:55 PM

Значи да си правя пас докато или ако изобщо тя вземе да ме харесва ли? :D Свикнал съм да съм активния, но след като чух отговор НЕ и ми се промени малко нагласата.. и сега наистина не знам как да постъпвам.



#4 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 04:33 PM

Покажи и че не се интересуваш от нея, базикай си я, разказвай и случки как си излизал с някоя друга (дори и да са измислени), щом това я кара да ревнува, можеш да и кажеш нещо от сорта: Има нещо различно в теб, преди беше по-готина/красива или преди ми харесваше повече, напоследък си много скучна, а аз не харесвам скучни момичета. Ще видиш как ще и се събуди интереса отново като види, че вече не я искаш и ще иска да те спечели пак.

Нали знаеш когато държиш конец/прежда над една котка и тя постоянно подскача за да го вземе, обаче в момента който го пуснеш на земята и тя вече го има не и е интересно вече. Нещо такова е и с жените, така че бъди конеца.



#5 petkan

petkan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 05:12 PM

Благодаря ти братле за съвета :)



#6 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 19 November 2013 - 11:32 PM

От прочетеното ми се струва, че въпросната мадама е калпава и хич не си заслужава вниманието, тъй като е неориентирана и не знае какво иска. Забелязал съм, че едно от най-често разпространените отрицателни женски качества, които са в ущърб на много мъже, е това, че искат много внимание от много мъже, искат те да ги харесват, въпреки че те самите не изпитват нищо подобно- просто си чешат егото, а мъже като теб им го позволяват. Тайната не е да се преструваш, че не ти пука, ами наистина да спре да ти пука. Изкарай си го от главата, че тя е единствената жена на света, че тя е специална и т.н. В момента, в който осъзнаеш, че има МНОГО красиви жени по света и спреш да се държиш needy, ще имаш значително по-голям успех. Имаше много важен съвет в Библията- винаги имай резервна опция! Трябва да има усещане, че си спокоен и че не си я поставил на пиедестал.



#7 petkan

petkan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 20 November 2013 - 01:08 PM

Научих, че си имала друг, когото харесва, а той искал само да я ч**а, но не му пускала точно заради това, че иска връзка с него. Явно мен ме е използвала. Toss, много си прав за вниманието, аз го виждам. Още като почна от компанията и стигна до келешите неин набор.



#8 Domi

Domi

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 17 February 2014 - 09:55 AM

Баба ми казваше че голямата любов е само една . Нейната бяха моряците :)



#9 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 08 June 2014 - 11:13 AM

Стифлър - Не мислиш ли,че това „ ти си наградата..” Е прекалено....наградата не СИ ТИ ,А ТВОЕТО ВНИМАНИЕ ;)

#10 Piterrtwa

Piterrtwa

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 04 October 2017 - 08:29 AM

Здравейте имам проблем който много ме измъчва изпитвам чувства към жена но не съм и споделил понеже се страхувам че може да не изпитва същото и да ме отсвири проблема е сега че аз съм в Чужбина а тя в България В началото мисля че и тя изпитваше къммен нещо но сега мисля че е охладняла С нея потдържаме контакт по интернет Последния път когато и писах и я попитах как е тя ми каза че е супер и била на заведение с приятел от товаме заболя защото се страхувам да не би да има нещо общо с него и ревнувам кажете ми моля ви как да действам за да я спечеля и ако има нещо с този човек как да яспечеля в бъдеще дайте ми и съвет ако ми пише че е заета с този какво да и отговоря дане се унижавам и после как да действам да я спечеля дайте ми кураж и самочувствие моя ви имам нужда от това отчаянсъм