Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ем какво да ви кажа


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 18 October 2013 - 02:09 PM

Нещата могат да бъдат толкова лесни.

 


Edited by ItalianMike, 18 October 2013 - 02:10 PM.


#2 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 18 October 2013 - 08:38 PM

Просто им казваш да ти дадат телефона си и те ти го дават? На пълен непознат... звучи много хубаво , но съм малко скептично настроен.

И все пак утре ще го пробвам   :D



#3 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 19 October 2013 - 11:03 PM

Андрю: Хей, сложи си номера в телефона ми?

Мацката: Защо?

Андрю: Защото така казах...

 

:D :D

 

И двамата са големи пичове, и много радват и забавляват, Майк, благодаря ти че сподели тоя клип с нас! :) Големи майтапи имат тия, много смях се смях тия дни като гледах техни клипове...

 

А успехите им се дължат на това че се сериозни и самоуверени (даже Андрю надменен изглежда), плюс това че са готини, отделно че имат много много голям опит в комуникацията с непознати мъже и жени, на видеото са като алфи.


Edited by Johnny Strong, 19 October 2013 - 11:07 PM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 20 October 2013 - 07:19 AM

Lenzz , недей да бъдеш скептично настроен, защото е напълно възможно и то не от вчера или от скоро, а от много време и винаги е било толкова просто, само, че сложното е да достигнеш нивото на пичовете от клипа или които и да са други, които го правят с лекота. Мисля, че не веднъж съм казвал, че няма значение какво казваш, а как го казваш, имай предвид, че трябва: да изглеждаш добре и уверен и да говориш със самочувствие. Тези неща ако ти липсват, не се постигат лесно, но могат да се постигнат и за отрицателно време в зависимост от това колко труд полагаш. Аз от няколко години насам, не съм се замислял за никакви схеми как да взема номера на някоя, кога да й го поискам и т.н. Просто ми хрумва, че й искам номера, казвам й да ми продиктува номера и готово.

 

Когато решиш да караш колело, ти просто се качваш на него и тръгваш, правил си го хиляди пъти и когато тръгваш да се качваш - не се колебаеш дали можеш да паднеш преди да потеглиш, защото си се убедил, че си добър в карането на колело и няма какво да те спре. 

 

Страх ли те е преди да се качиш на колелото ? - НЕ!

Чувстваш ли притеснение преди това ? - НЕ!

Наслаждаваш ли се на карането след като потеглиш? - ДА! 

Това се нарича увереност!

 

Същото трябва да стане и с жените, трябва да ти е комфортно когато се приближиш до тях и когато разговаряш с тях, ако не изпитваш никакво притеснение от това, тогава няма да има значение как ще поискаш телефоните им.

Заложи на натуралната игра и зарежи всички заучени и изпитани фрази и т.н.

Започни да заговаряш всички хора, само със "Здравей!" - без да очакваш никаква реакция от тях, просто го казвай на когото решиш. Когато ходиш по магазини, разговаряй колкото се може повече с персонала, карай ги да те консултират, ако купуваш и мериш дрехи, попитай за мнението им, как ти стоят и т.н. В бутиците в най-голям процент работят мацки, които са задължени да говорят с теб, защото им плащат, възползвай се от това, така ще преодолееш безпокойството от разговор с жени и няма да се чудиш за какво да си говорите когато заговориш някоя мацка с цел!

 

Познавам толкова отракани момчета, които ако ги погледнеш отстрани - ще кажеш, че са изсмукали всичката информация от всички пик-ъп форуми, защото подхода им наистина го бива, начина по който говорят - също, и абсолютно всичко, което е важно за една свалка. Но истината е, че повечето от тях дори не знаят какво е пик-ъп, не знаят, че има форуми за свалки и ще се спукат от смях ако им го споменеш, те просто ще ти кажат: "ходи и говори с мацката и я закарай у вас", може би ще кажеш: "да, бе, баш така става", ами баш така става, те не осъзнават колко добри са станали с опита си и благодарение на алфа излъчването им вече всичко им се струва прекалено лесно, защото когато си алфа, не са ти нужни много усилия, също така не знаят, че благодарение на големия си опит са придобили качества за които много мъже могат само да мечтаят. Затова, моя съвет е: практикувай и ще се ошлайваш! Повечето принципи, които си чел във форума са верни и ще са ти от полза, но само в началото, после вече всичко ще работи в твоя полза както и да го правиш, ако го правиш с увереност!

 

Edited by CASAN0VA, 20 October 2013 - 07:29 AM.


#5 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 25 October 2013 - 09:17 AM

Много си прав ... откакто почнах да чета тия пикъп материали и т.н. играта с момичетата почна да ми се влошава отколкото да се подобрява . Колко момичета съм загубил заради тия простотии не е истина... И един ден просто ми писна да се държа като малоумник , да следвам някъв "боен" план за сваляне на момичета и пратих всичките неща по дяволите . Интересното е че след като го направих спрях да бъда толкова срамежлив и т.н. и почнах просто да .. не знам как да го опиша просто действам без да мисля са кой опенър да използвам , дали ме харесват и всякакви други пречки . Сега  не отричам , че имаше и много полезни неща , които ми отвориха очите , но като цяло след като прочетеш главните неща от там нататък следва само да почнеш да излизаш навън и да не ти дреме толкова  :) .

 

А колкото до тва с клипчето - пробвах го с едно момиче и беше пълно бедствие  :lol: Момичето си пишеше нещо по телефона и реших да пробвам все пак нищо не губех  :

 

Аз: Здравей , какво правиш?

Тя: Ами , пиша си с гаджето ми.

Аз:(Мамка му защо точно с гаджето...уфф аре бе кво толкова ) Ааа... супер , дай си номера.

 

В тоя момент тя извади няква супер шокираната усмивка и ми каза да почакам малко и почна да си рови в телефона.

 

Тя: Това е гаджето ми . 

 

Тоя беше ебаси гиганта  :lol: .

 

Аз: Аааа... е добре бъдете щастливи . 

Или нещо от тоя род и си тръгнах  :D  Не знам дали ми говореше истината или не , ама на момента ме хвана шубето и просто трябваше да си тръгна  :D .



#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 October 2013 - 05:38 PM

:D на момента ме хвана щубето хахахах

абе какво от това че гаджето и е някаква горила (химик), забранил и е да се вижда и да излиза с други момчета/хора ли?

що не и показа пък ти някаква снимка на готина мацка и да я контрираш с..."еййй изчакай малко..." и да и покажеш някаква готина мацка на тела ти с репликата: "е виж и мойта приятелка не е по-зле..."



#7 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 25 October 2013 - 08:54 PM

Хаха , еми по принцип още нямам много опит с ,,Cold approach''.   Най-вероятно , като заговарям повече момичета и аз ще почна да мисля като теб (да не ми пука особено ) , но още имам много хляб да ям . Така де още съм новобранец все пак  :D.