Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

С колко жени сте правили секс?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 31 August 2013 - 02:20 PM

Лично на мен този въпрос ми е интересен именно в този форум, затова нека всеки сподели.
Аз съм неопитен, спал съм с 4 жени.
Вие сте!



#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 02 September 2013 - 12:02 AM

над 20 и по-малко от 50



#3 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 12:40 PM

...над 50



#4 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 01:30 PM

Това е доста сериозна цифра. Можеш ли да споделиш на какво според теб се дължи успеваемостта ти и респективно да опишеш накратко как са изглеждали най-активните ти периоди? Това ме интересува, тъй като осъзнавам, че имам проблеми с втората част от съблазняването и конкретно пътят от целувката до леглото. Лятото излизах с не малко момичета ( 6-7, не че е кой знае какво, но не е и малко ), с всичките имаше игра, целувки и т.н, ама до секс се стигна само с една. Няколко от пропуските бяха в следствие от това, че работих от понеделник до петък в София и прибирайки се след работа в седем и нещо, можех да отида единствено да потренирам, да хапна и да си легна, съответно само през уикендите имах реална възможност за секс, докато си бях вкъщи. И все пак ще ми е интересно да чуя как е изглеждало ежедневието ти в период, в който, да кажем, за три месеца си спал с 10+ жени, респективно специфичните неща, на които се е дължал успехът ти.



#5 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 02:18 PM

Ммм, не мисля, че е сериозна цифра, а по-скоро необходимия минимум от жени, през който един мъж трябва да мине. Как иначе ще придобие представа, каква би била идеалната за него жена, след като е опознал едва 2/3?! ...та те всички са толкова различни (характери, външност, маниери, интелигентност и пр.), а и също толкова еднакви (физиология и анатомия общи и донякъде чувства). :)

 Аз съм зодия близнаци, предполагам си срещал традиционния й етикет 'най-добрите свалячи'... Не е точно така, поне аз нямам самочувствието на един от най-добрите, но съм достатъчно самоуверен в се*е си, когато пожелая една жена и достатъчно опознал жените, за да разбера, дали ще спя с нея или не. Очите показват много, ама наистина много неща! 

 Сега съвсем друг е въпроса, дали ще имам и желание към нея, тъй като не налитам на кифли. За мен, първо жената трябва да ме привлича интелектуално, а след това и сексуално - не в обратният ред. Ако нямам за какво интересно да си говоря с нея, предпочитам да пропусна. По-добре качествено сам, отколкото зле придружен. За някои е странно това, но да кажем, че така редуцираш броя на боклуците около се*е си. Е, ест' нямам предвид, да правиш секс с очилати зубърки и кариеристки, мислещи се за (без)крайно интелигентни... :D ...и нямам, и предвид някакви 2-ки, 3-ки и пр. Целиш се винаги над 7, ама поне 7-ци и отношението към тях, винаги трябва да е еднакво - не с 10-ката като с принцеса, а със 7-цата - като със слуга. Към всички еднакво, леко арогантно и леко джентълменско. Повярвай ми, двете се допълват доста добре. ;)

 Не мога да ти кажа нищо за конкретен период, може би най-силният ми беше едно тримесечие, през което имах 3 постоянни интимни партньорки (като си спомням един ден, в който правих секс поотделно и с трите, въпреки силното ми желание, да е едновременно с трите :D :D :D)...ама и т'ва не си е работа, колкото и да си корав, ще ти писне ...най-малкото да сменяш чаршафи като камериерка. :D

 Иначе като цяло, не съм чак толкова активен, в сми' за 3 месеца да спя с 10+ жени ...това не съм го правил никога, ...то и ако го правех, броят на жените, с които съм бил, би трябвало да е над 500. :D Но да се върнем на земята... :D

 Въпреки, че бях силно полигамен, има някакво постоянство в интимните ми отношения с някои. С едната все още правим приятелски и неангажиращ секс, включително и снощи (...май вече 7-а година). Там е ...стриктли бизнес, както се казва - тя знае за какво идва, както и аз ...секс, уиски с бадеми, секс, вечеря и пак секс. На сутринта се събуждам щастлив и доволен, тя е сгънала прилежно тениската, която съм й заел за спане (нали ги знаете как си падат все по няк'ви пижами, блузи, тениски и т.н.), целувка и завиване за чао и си е извикала такси.

 Се ла ви, животът понякога е безкрайно красив. :)

 

 А ти като работиш, по време на работата си, не срещаш ли приятни и красиви жени?! В сми', работата не би трябвало да ти пречи на прелъстяването. Все пак, предполагам не си атомен/ядрен физик, а и съм убеден, че те също се заиграват с асистентки и т.н. :D (Мога да те извиня, само ако си надзирател в затвор или арест, ...там определено няма да има какво да сваляш. :D

 Похвално е, че си излизал с 6/7 мацки (както и това, че намираш време и за тренировки - така и трябва!), но защо само с едната си правил секс?! Мисля, че малко си се поразпръснал в повече, аз лично бих се объркал, коя какво харесва и за какво да си и не си говорим с всяка. :D Излизай с 2/3 до 4 потенциални секс партньорки и се концентрирай по приоритетност и сигнали. 

Като съществена и незаменима част от успеха сред жените, бих определил комуникацията, като съществена част от женското одобрение. Вярно е, че те се славят като по-добрите в нея, но само така изглежда, ...при положени леки усилия, почти всеки, достатъчно интелигентен мъж, може да ги задмине. В Библията ви го бяха написали, упражнявайте се повече. ;) Нали знаеш, че жените обичат с ушите си?

 Освен ако ест' не си с тяло на бог, тогава може и да си мълчиш и просто да го вкарваш, без да се напъваш много, много. Аз не съм от тези с божествените тела, затова винаги съм се старал разговорът да тече гладко и приятно, с повечко хумор, самоувереност и леко игнориране. Можеш да усетиш дали е така, по непонятно обзелото ви чувство, че се познавате от доста повече време, сякаш години. :)

Ще цитирам Марк Твен: "All you need is ignorance and confidence and the success is sure."  True! ;)


Edited by manuel_de_la_mare, 30 January 2014 - 02:46 PM.


#6 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 03:08 PM

Благодаря много за изчерпателния отговор!
Съгласен съм с теб за абсолютно всичко, което си написал. Приемам, че действително е било грешка да се разпилея така и да излизам с толкова много различни момичета (въпреки че не съм излизал с повече от 3 по едно и също време), като наистина в определен момент просто изгубих фокуса си. Също така са еднакви мненията относно това, че трябва да пробваш различни неща, за да прецениш кое е важно за теб и към какво да се стремиш в това отношение. Точно в този етап наистина ми се иска да премина през някакъв много похотлив период, въпреки че си давам сметка, че сравнително бързо ще ми омръзне, но до голяма степен точно това ми е целта, за да мога да се концентирам върху по-сериозни неща. Отделно ми се струва наистина много важно да си намериш поне 1-2-3-4 жени, с които да изградиш взаимоотношения като твоите с тази мадама, така че да си сигурен, че винаги има с коя да правиш секс. Всъщност смятам, че това е много важна част от изграждането на характер и имидж на сваляч, тъй като редовният секс ти осигурява мъжкарско излъчване и отмива образа на AFC и загубеняк. Като цяло имам чувството, че жените усещат, когато някой мъж е задоволен, което вероятно личи по увереността му, и когато е загорял и се държи като 15-годишен.
Относно работата- работих като програмист в малка фирма, в която имаше само една служителка, с която нямаше и какво да стане, най-малкото заради факта, че не ме привличаше. Оттам нататък нямах никакви други социални контакти, така че си беше определено социална карантина. :D
Относно комуникацията се чувствам уверен в се*е си, знам как да забавлявам момиче и да направя така, че да ме харесва. Проблемът ми сякаш е да я заведа до вкъщи и да я изч**ам. Случва ми се нерядко да ми се дръпне някоя, след което аз като цяло се отказвам...
И все пак си мисля, че ми трябва още малко опит, въпреки че и сега не мога да се оплача от липса на женско внимание. Ще поразмишлявам над съветите, които си ми дал, ще ги анализирам и ще опитам да извлека максимална полза от тях!
Благодаря отново!



#7 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 03:56 PM

Молим, щастлив съм ако помагам с нещо. :)

 Относно желанието ти за 1/2/3/4 постоянни интимни партньорки - да, вероятно имаш достатъчно потенциал и можеш да го осъществиш, но проблема е другаде, приятелю (ако мога да те наричам така, тъй като си ми приятен :) ) ...а именно в поддържането на този ...да го нарека приятелски интимен кръг, в който ти си Слънцето, а те гравитират около теб. Просто риска от сблъсък е много сериозен, ...крехък е баланса там и ако си опознал женската злоба (а по-добре е да не си все още, колкото по-зрял я опознаеш - толкова и по-добре), не би рискувал прекалено много.

 Знаеш ли, че травестита е най-труден за биене - женска злоба, в мъжко тяло. :D

 E, не е случайна тази мисъл... :)

 На прав път си за мъжкарското излъчване и увереният вид, тези неща жените ги надушват, както акулите - капка кръв в радиус от 3км. :)

 Тия нуждаещите, незадоволените и т.н. с представка НЕ отпред, няма да ги коментираме изобщо, тъй като всеки, предполагам е бил свидетел, на жалката гледка на такъв субект (аз ги наричам путкопоклонници), нерядко освен с поведението на 15-годишен тийн, а и с визията му.

За нормален (на плеър) и пълноценен сексуален живот, са ти достатъчни една ...да я наречем условно 'сериозна' приятелка -  за пред обществото, родителите, приятелите и колегите ...и максимум две други, постоянни интимни партньорки (необходимо е да са две, за да не им се засичат месечните цикли, както и не забравяй, че винаги едната ще е по-добра в (не)традиционния секс, а другата - в оралния/аналния ...или к'вото там те кефи). 

...Ако все пак, държиш да са повече, поне гледай да са по-далеч една от друга, и задължително да НЕ се познават (това важи за всички, не само за в повечето). През последните 5 години, при мен са:

 една постоянна и една полупостоянна в града ми, и една която работи и живее в близък град, и си идва през месец, два.

 Без 'сериозна' приятелка съм от месец и малко, но и преди, както и по време на връзката ми с нея, схемата си бе същата. :)

 Разбирам те напълно, за 'социалната карантина', ...доста интересно и предизвикващо усмивки съчетание. :D Но, пак мааалко градивна критика ...скайп/фейс/уотсъп/вайбър?!?

 Не бездействай, те са там и те чакат ...а ти явно имаш дар слово и писменост. Не ги пести само за програмите. ;)

А след като се чувстваш...

 

 уверен в се*е си, знам как да забавлявам момиче и да направя така, че да ме харесва. 

 

...няма какво толкова да ти обяснявам и помагам, ...ти имаш и базата, и уменията, и желанието. :)

Решението на проблема ти, относно закарването на плячката вкъщи (то т'ва вероятно, някой тарикат пещерен човек го е решил в няк'ъв ментален проблясък, ...що да я носи на гръб или влачи до пещерата, като може да я опитоми и тя сама да се заведе с него :D) ...e, мисля описано в Библията добре. Препрочитай я пак, аз също го правя на моменти, но акцентирам само на 'Машината'. Тъ... по темата с твоят проблем... 

Привилегията да си интелигентен на или над нивото на жената, обект на желанията ти, ти дава уникалното право да се направиш на глупав, с реплики от сорта на: 'да идем вкъщи да пием по едно к'во да е, ще ти покажа новата си кафемашина/микровълнова/рибка в аквариума' и пр., и пр. глупави предлози (домашна киновечер пък си е класика в жанра :D). Не забравяй, че след като си постигнал желаният ефект, за нея е все тая, какъв точно ще е повода на посещението й у вас, просто трябва да е достатъчно благовиден пред обществото ...сещаш се, че 'айде да те карам към нас/бунгалото/хотела, да ми въртиш свирки' ...не би сработило никак добре, с една интелигентна красавица?! Има и изключения ест', сгъваем ключ на Бентли/Ауди ...от ония с очната линия и т.н. ще ти спести излишните мотивации и изтъкване на поводи, но те не са по темата сега. С тях не се брои ...там всеки е пич, и ч**а 10-ки. :D

 

Те така ...не се отказвай толкова лесно и не забравяй, че провалът не е нищо друго, освен правото на един нов, по-интелигентен опит за успех! Хубава вечер и успех желая! :)


Edited by manuel_de_la_mare, 30 January 2014 - 04:26 PM.