Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Първи стъпки по пътя на Дон Жуан...


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 22 August 2013 - 01:16 PM

От край време чета библията и следя форума, но едва наскоро се отпуснах и реших да пробвам наученото. Бях на море и реших да пообиколя сам и да се запозная с момичета :) Първоначално изпусках възможности, но след това видях 2 седнали момичета и си викам ето това е моя шанс. Отивам, сядам при тях и те първоначално ме гледат е така о.О, но после се заприказвахме и имаше много емоции. Усрах нещата, когато родителите им се появиха, но важен е опита! 
Вторите момичета не си паснаха много с моя характер, но пак всичко си беше ок. Там пък се прецаках когато по-готината ме пита какво да прави с някакъв неин приятел, който бил friendzoned от ГОДИНА и не се е занимавал с други момичета, а тя наскоро си мислела за него много.. 

Първите 2-3 пъти са леко странни, но после свикваш и го приемаш нормално.. Аз живея в малък град и затова не съм го правил тук все още, но ако ТИ живееш в голям град, не се чуди, а ДЕЙСВАЙ! 
 


Edited by Johnny Strong, 29 August 2013 - 07:01 PM.


#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 August 2013 - 02:16 PM

Евала, пич!

И не забравяй че за да започнеш да се чувстваш в свои води и да го приемаш само като поредния фън и да си спокоен, да си в добър фрейм и отпуснат, трябва често и много заговаряния да правиш, за да започнеш да ги правиш от натрупания опит естествено леки и неангажиращи.



#3 lucho13

lucho13

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 24 August 2013 - 11:10 PM

Дайте малко съветчета и отговори на един млад ДЖ. Така, наскоро се надъхах да започна сериозно. Нещо много важно, което и ме притеснява - на 15 съм.

1. Нямам увереност да заговоря момичета и мисля, че е заради възрастта ми.

2. На 15 съм, момичетата, които мога да заговоря са или на моята възраст или по-малки от мен - и в 2-та случая са деца, едва ли ще мога да ги обарвам след добра игра, да не говорим за секс...

3. Попринцип се смятам за готин, както и другите ме смятат за готин, с нужното самочувствие съм - интелигентен.

4. Без проблеми съм си разговарял с хора на по 20-25 години за живота като цяло, доста от тях са ми казвали, че разсъждавам по-добре от тяхните връстници (не се хваля, казвам го, да си избиете от главата, че съм на 15, защото хората като разберат за годините ми и ме гледат с едно око накриво - "бахти лапето", което всъщност няма нищо общо с това каквото съм аз, но едва ли получавам време за 1 разговор с човека отсреща за да му докажа).

5. До сега съм нямал приятелка, нов съм в ДЖ сферата, но съм напълно готов за промяната в живота ми и искам след време (като стана на 20-25) да стана мноого добър ДЖ (това прозвуча детско, сигурен съм).

6. Прочел съм цялата ДЖ Библия. Както е казано - "Прочетете ДЖ Библията преди да пишете."

 

Всякакви идеи, съвети и какво ли още не е добре дошло. Наистина искам тази промяна в живота си, но като гледам всички тук са доста по-големи от мен, едва ли някой мой връстник ще заинтересова в подобен форум, но наистина, прекалено ли съм малък за изкуството да бъдеш Дон Жуан?



Не си мислете, че съм някой загорял пубер, който е ултра пъпчасал и просто не може да живее без да мастурбира всеки ден по 2 пъти и иска вече да прави секс. Просто искам промяна в живота ми. Чувствам се психически готов да "порасна" и смятам, че тази промяна би ми помогнала доста занапред в живота като цяло.

 

Благодаря на всеки, коити ще се отзове и ще ми даде някой съвет, предварително.



#4 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 25 August 2013 - 12:47 AM

Вече даже отвътре ми идва да заговарям разни от града ми, с които се разминаваме по 30 пъти всеки ден :) Не знам дали всеки свиква толкова бързо, но аз заговорих 2 пъти 2 момичета и вече разбирам чувството, че няма какво да се случи. Най-лошия вариант да не си паснем и то пак има неща, за които да се говори :) Надявам се тези, които четат форума да не им отнема толкова много време и да прилагат наученото възможно НАЙ-СКОРО!



#5 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 August 2013 - 12:09 AM

lucho13, мхм, искаш промяна но не знаеш каква!? искаш да порастнеш - ами ще порастнеш с времето и опита (случките които си преживял). на твоята възраст аз познавах всички от района в който живеех и бях натискал, обарвал много мощно и "ходил" с всички момичета (те не бяха много де 4 и 1 която ме режеше винаги пък уж ме харесваше) които бяха с до +/-2г по-малки по-големи от мен. тогава нямах комп. и нет и всяка вечер лятото бяхме навън децата от квартала. беше лудо и щуро време, лапешко но много приятни спомени имам от тогава.

 

не знам какво да те посъветвам, според мен прочети основните неща от форума опитай се да ги осмислиш и да си ги обясниш, приеми ги и се впускай да зарибяваш с някой приятелче всеки ден или няколко пъти в седмицата и експериментирай.

пускай и фийлд репорти, да видим какви грешки допускаш или кое е проработило при теб.сега ти е безгрижното време, нямаш проблеми на главата, спортувай...

препоръчвам ти да си поставиш за цел да минеш примерно до края на годината 10 момичета, за да свикнеш и да натрупаш опит в комуникацията с жените и правенето на секс с тях. коварно е сега да си хванеш някаква приятелка дето да сте 100г заедно, сега ти е времето да дивееш и да си машина макар че си лапе и ще станеш някое нийди най-вероятно :Р

занимавай се с момичета или на твойта възраст или до 2-3г по-големи. за момичетата 15-16 е нормалната възраст когато правят секс и им се правят такива неща. те по принцип се развиват по-бързо от момчетата на тия години, по хормонални причини. една пикла на 15 е развита като момче на 17. ами това се сещам сега, успех и не забравяй форума и да пишеш по някоя случка (реална) някой път като имаш интересна, НО действай, трябва практика не се отчайвай от първите десетки неуспехи примерно които ще преобладават освен ако не си натурален сваляч.

 

п.с. ще ти преместя поста в отделна тема, в която ще можеш да си обновяваш постовете и да споделяш напредъка си...


Edited by Johnny Strong, 29 August 2013 - 07:05 PM.


#6 goshaki_

goshaki_

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 11 December 2013 - 01:56 PM

Аз съм новак, правя грешки момичетата ме отхвърлят отчайвам се вече