Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Кажете ми как да постъпя..


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 howareyou

howareyou

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 06 August 2013 - 01:56 AM

Първо добър вечер на всички.

Защо пиша тук? Ами заради жена естествено :)

Така, нека започнем с малко история.

 

Срещнах едно момиче преди 3 месеца, докато учех още.. Тя си имаше приятел, но той много не и обръщаше внимание и тя го знаеше.

След това свърши семестъра и последния ден си изкарахме много добре. Тръгнах си и като се пребрах започнахме да си пишем всеки ден, до преди 3-4 дни. Смеехме се много, говорихме по скайп, по телефона, смси и т.н. Пращаше ми целувки, прегръдки, както и аз на нея. Всичко беше ок, докато един ден вечерта не ми написа, че иска да говори с мене, усетих на къде вървят нещата, но хайде, викам нека говорим.

 

Писа ми, че иска да изясним някои неща, който е по добре да се знаят, за да няма недоразумения.

Каза, че не знае какво иска. Че не искала да оставам с грешно впечатление, да изглежда, че има нещо пък да няма нищо... xaxa представяте ли си? :D

Казах и че или иска да сме заедно или не иска, средно положение няма.

Писа, че не знае как щели да се получат нещата? .. Е бахти ти ако не пробваш как ще разбереш??

Искала да помисли, искала просто за момента да излиза с приятелки :D

Питах я има ли нещо друго/друг за което не знам? - Каза не, няма.

Хубаво казах, помисли си.. Тя: Аз не казвам нищо окончателно..........

Казвам: да определено в мене има някакъв проблем.... И тя: Неее проблема не е в те*е, ти правиш сичко за което някога съм мечтала... wtf

Горе-долу това беше(за сега)

По-късно ми беше писала, че не иска да ме кара да я чакам или нещо подобно... и тука вече ми станаха ясни нещата.

 

Вече знаех, че ме баламосва нещо.. и и казах да ми каже точно как стоят нещата за да съм наясно...

Казах и да дава направо и да спре да ме баламосва, като опция ли бях за те*е?

 

"Просто не мисля, че ще стане нещо. Аз ако още от сега не съм сигурна дали изобщо ще се получи, нужно ли е да ти го кажа същото това нещо след 1 месец примерно ? Искаше ми се да се получи, но просто не мога. И изобщо не искам да те баламосвам, нито пък да си втора опция, точно за това ти го казвам сега."

 

В този момент ми казва, че с приятеля и още не са скъсали(2 месеца по късно ми го казва!! 2!!!) "Нещата са сложни, все още не знам дали сме заедно" (То аз бях сигурен, че аз се чувам по често с нея, отколкото те 2мата)

Както и да е... писахме си още и накрая ми написа:

 

"Ами не знам, иска ми се да не се подминаваме като се засечем някъде" - Така завърши разговора.

 

Не съм и се обяснявал в любов и не съм пращал любовни съобщения и т.н.

От време на време и правех комплименти, но някои бяха докато се шегувахме...

 

Просто всичко в нас двамата беше толкова еднакво, толкова си приличахме, толкова си пасвахме, толкова я исках и на края стана така, просто за няколко часа. Не вярвам, че ще намеря друго такова момиче с което да сме толкова един за друг..

 

Нека добавя още инфо: На 21 години съм,а тя е с 2 години по голяма. Далече сме един от друг(220км), но учим в един град, най-вероятно ще се засечем, рано или късно.Наистина държа на нея и дори след това което направи, все още искам да съм с нея...

 

 

1.Кажете какво мислите, имам ли още някакви шансове с нея?

2. Мислите ли, че трябва да и пиша или да чакам тя да ми пише и след това да и кажа, че не и се сърдя и че всичко е ок, че благодарение на това което е направила съм се променил и т.н. и примерно, че дори трябва да я почерпя за това на майтап да го кажа(или нещо подобно, че да подържаме връзка, и наистина да и покажа, че съм променем(така може би пак ще и събудя интереса)(Искам да и привлеча интереса в случай, че нещата не се получат с приятеля и). Защото, ако и кажа, че я ненавиждам и нещо подобно дори и да не се получат при тях, тя няма да ми пише и няма да имам шансове с нея никога повече. Така може да излизаме и ако наистина си е мечтала за нещо като мен, то нещата ще си тръгнат сами..

 

Как да постъпя според вас? Ако не и обръщам внимание нищо не печеля, но ако пробвам така се надявам да ми излезе късмета. :)


Edited by howareyou, 06 August 2013 - 02:15 AM.


#2 Johny Depp

Johny Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 06 August 2013 - 10:09 PM

Във форума е пусната тема ,която отговаря и съветва как да се постъпи - http://donjuancentre...-да-си-я-върна/

 

- Моят съвет е да не мислиш толкова двустранно ... Ако тя те харесва и цени ,колкото горе си описал ,ще разбере и почувства липсата ти ( ще търси начин отново да продължите , дори бих казал при правилна игра може да станеш още по-привлекателен за нея.)  , Но ако ти задълбаеш и се противиш на взетите решения от вас (да напираш  м/д вас да има нещо повечко  )  ,като стойност ще отпадаш в нейните очи., докато не и станеш буквално играчка или момче резерва (на повикване) . Успех butty ! :)


Edited by dinasty, 06 August 2013 - 10:18 PM.


#3 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 07 August 2013 - 10:06 AM

Дългото писане/говорене без да я завършиш никога не е добра идея. Като е избрала да е с авера си, остави я да усети липсата ти. Пишеш, че се забавлявате заедно, ама нали не искаш да си само клоуна който я забавлява, а тя да си е с приятеля си....

Винаги е добре след като си показал много внимание и интерес, да се отдръпнеш за известно време и ако наистина има шанс да стане нещо тя ще те потърси.



#4 howareyou

howareyou

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 07 August 2013 - 10:55 AM

Точно и това мисля да направя, ще я оставя тя да ме потърси :)



#5 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 August 2013 - 12:11 PM

Хм...

 

Ти възприемаш нещата по този начин:

 

Тя си няма приятел( или поне аз не знаех, че има), много си приличаме и много се забавляваме заедно, постоянно си пишем и си говорим по телефона, аз я цена много и тя мен също, аз я харесвам и тя ме харесва, мисля, че имаме бъдеще заедно.

 

А в действителност са:

 

Ти общуваш с нея, тя общува с теб, но ти го възприемаш като любов, а тя го възприема като флирт/закачка. Ти се забавляваш с нея, но същевременно очакваш развитие в бъдеще, тя просто се забавлява. Разликата е, че ти влагаш повече отколкото взимаш, ти инвестираш в отношенията ви, като предполагаш, че щом нещата не вървят назад, то определено вървят напред. Факта е, че това е грешна стратегия. Хамстер който върти онова голямото колело като бяга по него рано или късно се изморява. Така става и с чатенето/говоренето по телефона, когато имаш за крайна цел мацката отсреща да ти стане приятелка. Защото факта е, че колкото и да си добър и в двете, тези неща не са самодостатъчни, за иницииране на връзка. С тях можеш да покажеш, че си забавен, интелигентен, хитър, приятен човек и т.н. други привлекателно черти, но това е само начин да влезеш в свалката с по-добри карти, а не да я започнеш и завършиш по този начин. Не че е невъзможно, възможно е и всеки по-кадърен човек може да изиграе свалка по чата и телефона, проблема е, че тази свалка е неестествена. Започва правилно, но се развива неправилно, неестествено и това може да се усети и от теб и от мацката. Хората не са създадена да си намират гаджета с чат в нета, нито да правят деца чрез чат в нета. Езика на тялото ( тук се включват визията ти, дрехите ти, миризмата ти, начина по който се движиш, погледа ти, вниманието ти -да, човек може да усети върху какво си съсредоточен когато седи до теб, както и редица други неща) е нещото, което прави връзката естествена и смислена. Чрез него нещата се развиват и вие минавате от фаза познати, към фаза 'мисля си за нея когато мастурбирам, а тя си мисли за мен'( това е съвсем образно казано, но да, ако тя си мисли за теб докато мастурбира, значи си на прав път). Защо ти казвам тези неща? Защото когато общуваш с някого чрез чат/телефонни разговори и т.н. си има граници до които можеш да докараш нещата, така че да можеш да използваш това че сте си чатили и/или говорили по телефона за да започнеш от ниво 2 когато се срещнете наживо, а не от ниво 0 или 1( разбирай 'ниво 0 - непознати', 'ниво 1 - знаем си имената и дотам'). И по принцип няма лимит на това колко време можеш да поддържаш интереса на някога чрез чат и телефонни разговори/смс-и. Стига да знаеш, че нещата не опират само до това, което си пишете/казвате докато сте онлайн/говорите. Нещата опират до това да накараш мацката да мисли за теб докато не общувате, защото точно тогава тя започва да има нужда от теб. Разбираш ли? Това че си прекарвате добре времето пред компютъра в чатене нищо не означава, аз мога да си прекарам добре времето пред компютъра и гледайки сериали, сърфирайки в интернет, играейки игри, това не означава, че съм влюбен в сериалите, сайтовете, игрите респективно. Просто си прекарвам добре. И вие си прекарвате добре докато общувате. Но тя се влюбва в теб не докато общувате в чата, а докато си мисли за теб когато не общувате, докато наблюдава езика на тялото ти докато сте заедно на среща, на разходка, етц. Или пък докато си мисли за теб след срещата ви, или докато мастурбира!!! ( сори, не мога да се сдържа, но това също е нещо полезно да се знае и използва) whatever. 

 

Сега също нещо много важно:

 

Ти ще кажеш ли на някоя, която харесваш/в която си влюбен - ем не знам на къде отиват нещата, дай ми време, ем не знам дали ще се получи, ама пък не искам да те баламосвам? 

 

Отговор: Едва ли.

 

Нали?

 

Защо?

 

Защото я харесваш и искаш да я изч**аш. Веднъж или много пъти, сега или за постоянно, но искаш да я изч**аш. И евентуално да прекарвате повече време заедно. Но искаш да я изч**аш. 

 

Не казваш на някоя, която искаш да изч**аш, да се махне от живота ти и че никога повече не искаш да общувате. Е, може да го кажеш, ако е част от стратегията ти, но не и да го мислиш сериозно, нали? 

 

От това какъв е извода?

 

Помагам. 

 

Че тя или не иска нищо от теб, поне когато говорим за връзка и секс, или е много хитра и играе 5 хода напред, за това ти казва тези неща, карайки те да се почувстваш отблъснат и да я искаш още повече. Обаче чакай, тя едва ли е толкова хитра и умна, едва ли мисли стратегически, а и ти определено звучиш като хлътнал по нея, така че защо да си прави труда да усложнява нещата, за да хлътнеш още повече? То повече няма и на къде ако питаш мен. 

 

Така стигаме до логичния извод, че тя не те харесва по този начин в момента. И честно казано шансовете ти да промениш това са малки до никакви. Защото не знаеш как, защото не си го предвидил по-рано и не си си оставил вратичка, защото двамата играете различни игри и тя определено е по-наясно какви са правилата в нейната, отколкото ти в твоята.

 

Моят съвет е "call it a lost hand and go on for the next one". Чисто и просто - вземи си поуките, научи правилата и следващият път играч правилната игра по правилния начин.

 

Защо си играх да пиша толкова дълъг пост след като според мен няма как да обърнеш нещата в своя полза? Защото е важно да знаеш защо няма как да обърнеш нещата в твоя полза. И защото си мисля, че може написаното от мен да ти е полезно сега и за в бъдеще, както и да бъде полезно на други хора, които правят същите грешки. 

 

Когато си чатите/разговаряте по телефона/пишете си смс-и с някоя мацка, можете да стигнете до определено ниво. Ако разчитате само на това да я карате да се смее докато си пишете до никъде няма да я докарате. Трябва да накарате мацката да си мисли за вас когато не общува с вас. Става лесно, но тази тема не е за това.

 

Не съм от най-редовните що се отнася до сваляне на жени в интернет, но съм успявал да накарам мацка да си мисли за мен и да ми пише смс-и ( от онези дето наистина показват интерес и влюбеност) посред нощ, докато е на море и се забавлява по барове( т.е. някви парцали я свалят своевременно), а аз си спя спокойно вкъщи. Не казвам това за да се хваля, не ми плащат заплата за това което пиша тук във форума, нито за това колко голям мъж съм, пиша го за да ти стане ясно, както и на другите имащи мераци да свалят мацки в нета - че да, интернет е супер за сваляне на мацки, стига да знаеш, че само с говорене не стават нещата, а трябва да успееш да й влезеш под кожата, така че тя да мечтае да е твоята приятелка, а не ти да мечтаеш за това. 

 

Но хайде стига толкова писане, че до един момент това което имаш да кажеш е полезно, но от даден момент нататък си става празно бръщолевене. 

 

Горе главата и другият път малко по-сериозно подхождай към нещата - нямам предвид да обмисляш всяка своя дума, но от време на време да обръщаш внимание на това ти на къде си мислиш, че отиват нещата и на къде в действителност отиват.

 

Поздрави! :)


Edited by ItalianMike, 07 August 2013 - 12:21 PM.


#6 howareyou

howareyou

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 07 August 2013 - 03:32 PM

Благодаря ти много ItalianMike, наистина ще си взема поука от този провал. Но исках да те питам, ако реша да пробвам пак, как да се държа? Както казах скоро ще започнем да учим и най-вероятно ще се срещнем...


Edited by howareyou, 07 August 2013 - 03:35 PM.


#7 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 August 2013 - 10:23 PM

Принципно не че имам нещо против да ти отговоря, но нещата опират до това ако ти кажа как да си я върнеш на кой ще направя услуга - на теб или на мацката. И в случая ще направя доста голяма приятелска услуга на мацката.

 

Но пък живота си е твой, по-добре да имаш избор, отколкото да нямаш нали? 

 

Моят съвет е да прочетеш долното и да не го правиш. Да не разчиташ на него, защото си е трън в задника да гониш такива мацки, след като вече веднъж си се поиздънил. И все пак... какво толкова хитро можеш да направиш, че да поведеш в резултата? 

 

Общо взето в момента се сещам за това - дългосрочната ти цел трябва да е да я накараш да се влюби в теб, като същевременно ти държиш интереса си на ниво "каквото стане". Честно казано в моментното ти състояние това да ти се получи е по-скоро оптимистично пожелание, но все пак опитай да не си толкова зависим от това дали ще станат нещата или не, в противен случай изобщо не се захващай. 

 

Краткосрочните ти цели са малки стъпки, които да водят до голямата цел. Нещо по-подробно? Ето:

 

Обади й се по някое време, кажи й че разбираш защо нещата са се стекли така и и ти също смяташ, че е най-добре да сте само приятели. Поговорете си малко общи приказки, кажи й, че може да й звъннеш някой път за кафе, а дотогава да внимава какви ги върши. Можеш да използваш същите думи, шеговито разбира се. Ако не си добър актъор не ползвай същите думи - не искаш да звучиш изкуствено. 

 

Когато вече и двамата сте в един град й се обади да я питаш как е и съвсем лежерно си уговори среща с нея с предтекст "да наваксаме малко", т.е. да си поговорите как вървят нещата при вас двамата. Няколко часа преди срещата й се обади й я помоли да доведе една-две приятелки със се*е си, тъй като на някой твой приятел са го зарязали наскоро, преживява раздялата трудно и те е помолил да излезете тази вечер и ще ти е неудобно да му откажеш, а много държиш все пак да се видиш и с нея, за да понаваксате. Естествено преди това уговори някой приятел да дойде и да си изиграе ролята, пък може и той да намаже, кой знае. 

 

В този случай тя или ще се съгласи или ще отмени срещата - ако я отмени, сори, обаче моя съвет пак се връща на "call the night and get to bed". 

 

Ако се съгласи - отиваш на срещата спретнат и щастлив, даже е добре малко да се поразмотаете с твоя приятел преди самата среща, за да може да сте в настроение и ако ви попита какво сте правили да имате интересна тема подръка. 

 

Та ако се съгласи - отиваш на срещата в настроение, говориш си с нея общи приказки, ако е довела повече от една приятелка си избираш една от нейните приятелки, по възможност по-красивата, но ако смяташ, че ще имаш по-добри шансове с по-грозната - насочваш се към нея. Идеята е да не показваш много интерес към приятелката й, но в същото време да се държиш с тази която те е отсвирила като с обикновена приятелка, с която не сте се срещали от много време и имате толкова много интересни неща да си говорите, но дотам. Докато в същото време съвсем леко загатваш интерес към някоя от нейните приятелки.

 

Защо по този начин? Защото те ще го забележат. Защото ще ги обърка, най-вече тази, която искаш наистина да свалиш. Каква ти е на теб ползата от това? Общо взето нещата се свеждат до това - тя не трябва да знае какви са твоите планове и желания. Когато е объркана тя ще играя твоята игра, а не ти нейната. Това за самата среща.

 

След това направи така, че пак да се срещнете. Само двамата. Поговори с нея за приятелката й, която уж си харесал като си я срещнал на срещата ви. Но пак бъди дискретен и много лежерен - не искаш да изразяваш сериозен интерес, защото нямаш такъв, искаш тя да си помисли, че обмисляш дали да не я попиташ дали може да продължиш с нейната приятелка, но още се колебаеш. На тази втора среща си прекарайте добре, но пак - само като приятели, които имат да наваксват и се радват на компанията на другия, но дотам.

 

Трета среща - покани я пак на среща, нещо съвсем семпло. Пак по приятелски. Този път най-вероятно тя ще повдигне темата за това какви са ти намеренията относно приятелката й. Любопитството е голямо нещо да знаеш. :) Свий рамене, измънкай нещо неразбрано и продължи да си говориш с нея, все едно нищо не е станало. После!!! По някое време просто леко, много леко й дай пръстче - т.е. някакво много леко загатване, че имаш интерес и към нея, не само към приятелката й. Внимавай - ако й подадеш прекалено много от пръста - пак ще ти отхапе ръката. Важното е тези три срещи да ги минеш както трябва. Подаваш й леко пръстче и после пак продължаваш с нормални теми за разговор. Ако тя намекне нещо - вдигаш рамене и все едно нищо не се е случило. 

 

Остави я да се чуди ти ли си направил нещо или тя си въобразява. 

 

Объркай противника, обкръжи го и го накарай да се предаде.

 

Това за третата среща. 

 

След това по същата схема - продължавай всеки път като общувате да й даваш смесени сигнали, които да я държат объркана. Накарай я да се чуди какво ти искаш и дали я харесваш, това ще я накара да иска да я харесваш. 

 

В крайна сметка в един момент или ще се провалиш или тя ще е твоя. 

 

Но каквото и да стане - важното е, че ми беше забавно да напиша горните неща. Понякога сам си се чудя на акъла. 

 

Ако имаш смелостта, пробвай горното, може да проработи, може и да не проработи. 

 

Аз те съветвам да си спестиш усилията и да се преориентираш, но тъй като съм наясно, че едва ли ще ме послушаш - действай и провери как ще се развият нещата.

 

Поздрави! :)


Edited by ItalianMike, 07 August 2013 - 10:26 PM.


#8 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 August 2013 - 09:21 AM

Тази сутрин ми хрумна и нещо друго, което можеш да направиш, пак в духа на горното. 

 

Уговаряш първата среща по същия начин, пак малко се поразмотаваш с твоя приятел преди нея, купуваш едно готино цвете, роза или каквото там решиш, но да е нещо по-така, отиваш на срещата и го подаряваш още в началото на нейната приятелка, без да казваш нищо. После все едно че нищо не е станало си продължаваш разговора и се държиш лежерно. Все едно изобщо на никой никакво цвете не си дал. Не показваш интерес към която и да е от двете, просто си отишъл да се забавляваш. 

 

Следващите няколко срещи пак трябва да успееш да я накараш да идва с приятелката си.

 

На втората среща отиди без цвете и пак се дръж приятелски и с двете. Тази среща трябва да е нещо по-раздвижено, за да не ти се налага много много да говориш. Билярд, боулинг, картинг, whatever. Можеш веднъж по време на срещата съвсем леко да намекнеш за интерес към тази, с която си поддържал връзка 3 месеца. Но съвсем леко, веднъж и така, че да се чуди дали не си е въобразила.

 

Няколко дни след това ги каниш на нова среща. За предпочитане е да не е кафе, тъй като искаш да има какво да ви убива времето. Може разходка в парка примерно. На тази среща носиш едно цвете. Подаряваш го на приятелката й, все едно това си е нещо съвсем нормално и рутинно. После се държиш приятелски, все едно нищо не е станало. По някое време пак леко намекваш интерес към момичето, което искаш да свалиш, но леко, така че пак да се чуди дали не си е въобразила. 

 

Четвърта среща - да не е кафе. Някое от изброените горе неща, или пък кино, театър, разходка до някаква забележителност в района, музей, whatever. Тук не подаряваш цветя, просто отиваш и се забавляваш. Като обръщаш повече внимание на момичето, което искаш да свалиш, но не "обичам те" тип внимание, а "забавно ми е да си прекарваме времето заедно" тип внимание. 

 

И кулминацията - пета среща. Каниш ги на кафе или ресторант, някъде където ще можете да се отпуснете, да си поговорите и да си прекарате добре. Трябва така да направиш нещата, че те да седнат на някоя маса и да те чакат там. Това е много важно, ако трябва закъсней 5 минути за срещата и им се обади да сядат. За тази среща ще трябва да носиш някакъв наистина готин букет, с повечко цветя. Не говорим за 10-20-100 червени рози, но нещо красиво от поне няколко цветя. Да не е прекалено неврачно, да не е прекалено крещящо - всичко се крие в баланса. И трябва да е нещо, което ще се хареса на момичето, което искаш да свалиш. Досега си подарил два пъти по едно цвете на приятелката й. Но този букет няма да е за момичето, което искаш да свалиш. Нито за приятелката й. Да преговорим - среща в кафе или ресторант, на приятно място, те вече трябва да са седнали и да те чакат на масата. Ти влизаш, насочваш се към масата с букет в ръка. Те най-вероятно ще предположат, че пак носиш букет на приятелката й. Та така - те се приближаваш към масата. Избираш си място до тази, която искаш да свалиш. Сядаш и оставяш букета между вас двамата, малко по към нея, но не прекалено, просто между вас. Не казваш нищо, не посочваш нищо, оставяш букета на масата така, все едно не е за никоя от двете. Защото той не е. След това си прекарвате добре, покажи интерес към мацката, която искаш да свалиш, но по-лежерен, релаксиран и ненатрапчив начин, и то само 1-2 пъти за цялата среща. Като усетиш че наближава време да си тръгвате, кажи че си забравил че имаш някаква работа, или накарай някой приятел да ти се обади с тъпо извинение - ела да ми оправиш Xbox-а примерно, и стани първи от масата, естествено след като платиш набързо сметката. Остави букета на масата, все едно изобщо не е там. След като първоначално оставиш букета на масата, изобщо не му обръщай внимание. Не избягвай да гледаш към него, просто се дръж така, все едно е прозрачен. Тръгваш си все едно този букет не го е имало никога. 

 

Какво си постигнал до тук - цветята са червена херинга. Т.е. уловка. В две от срещите си подарил по едно цвете на приятелката й - и двете ще си мислят, че имаш някакъв интерес към нея, но по някаква причина не бързаш да го изразяваш. Но в същото време в някои от срещите изразяваш съвсем леко интерес към тази, която искаш да свалиш. Това ще ги накара да се объркат - коя от двете искаш? Тази, която искаш да свалиш по някое време най-вероятно ще се досети за плана ти - в това няма нищо лошо, защото ще оцени колко хитро можеш да подхождаш. На последната среща слагаш букета между вас двамата, т.е. не й го подаряваш, но пък тя ще се досети, че е за нея. Но няма да може да го вземе, защото ще се изложи. Поне не и преди да си тръгнеш от масата. Също така ако не е пълна патка ще оцени и колко грижливо и хитро си напасвал нещата. До този момент ако в предишните срещи си си изиграл картите правилно, двете момичета ще са те обсъждали все всяка среща, т.е. ефекта който ти искаш, защото когато мислят за теб, се влюбват в теб. Едната ще те харесва, защото й подаряваш цветя и се държиш готино. Другата ще те харесва, защото те е отхвърлила и сега можеш да започнеш да ходиш с приятелката й. И защото се държиш готино и играеш интересна игра с тях двете. А функцията на този букет в последната среща е да кажеш без думи "Харесвам теб, но този път знам, че ти ме харесваш повече отколкото аз теб, ти гониш". 

 

И което е по-важно - след това вече можеш наистина да излезеш на среща с нея. Когато я поканиш на следващата среща, но само двамата, тя ще приеме, защото вече иска да е с теб и да я харесваш. И от там нататък няма да ти давам повече съвети.

 

Избери си един от двата варианта, които ти дадох. И при двата варианта се изисква да можеш да си безстрастен към обстоятелствата и да си играеш ходовете методично и решително. 

 

И така.

 

Поздрави! :)



#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 August 2013 - 11:27 AM

Колегата е написал три страхотни публикации! Страхотни! :)

 

Аз ще бъда "лошият". Няма да успееш да осъществиш горенаписаното. Защото си си позволил да "хлътнеш" безпричинно. Заслужил си това, което мацката ти е поднесла.

 

Нещо повече. Въпреки че съм един от хората, благодарение на които този форум съществува през последните години, ще си позволя да отхвърля частично един от принципите на ДЖ Библията. Има ли си приятел (принципна позиция: от ОСЕМ и повече месеца) и си позволи да ти го каже и продължи да го подхвърля след втората/третата среща - не отделяй повече от времето си за нея. Освен ако целта ти е само секс, разбира се. Тогава е друго. В противен случай, ако целта ти е дългосрочна връзка, такива жени не заслужават усилията ти. Ще попиташ "Но защо, нали излиза с мен, нали е красива?"; защото, приятелю, тя е нестабилен човек, който си търси причина да зареже сериозния си приятел, а ти не искаш да си следващият, зарязан от нея без видима причина.

 

Или пък само и единствено си играе с теб. Нищо повече.

 

Винаги можеш да обърнеш играта в твоя полза, но някои неща не си заслужават. Считам случая за такъв. Може да звучи крайно, но е житейски вярно.



#10 howareyou

howareyou

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 11 August 2013 - 05:36 PM

Благодаря за съветите! Точно това се опитвам да направя в момента, да я накарам да мисли за мен, вече не влизам толкова често в скайп,фейса и т.н. Писах и един ден, на следващия тя ми писа,покани ме на дискотека като започнем даскало... сега няма да и пиша 2-3 дни и пак ще и пиша, надявам се пък тя да ми пише първа :) Но честно да ви кажа, мисля, че нещата отиват към "Ние сме приятели и си пишем, когато ни е скучно" :D Много кофти, а? :)


Edited by howareyou, 11 August 2013 - 05:40 PM.


#11 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 August 2013 - 08:44 PM

Мда, горкия ти. 

 

От кажи-речи милион жени в страната, от които можеш да избираш, вече нямаш шанс с една от тях, която всъщност вече е доказала, че не те заслужава, както каза hadzhiev по-горе. :)

 

Общо взето ти остават 999 999 опита. Шансовете са, че или ще намериш някоя, която си струва, или не. То друго няма какво да стане като се замислиш.

 

А и ти си млад - не забравяй, всеки ден нови момичета стават на 18. :P

 

Поздрави! :)


Edited by ItalianMike, 11 August 2013 - 08:44 PM.


#12 howareyou

howareyou

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 12 August 2013 - 04:04 PM

Тая една да ми беше безразлична като всички останали, както и да е, нямаше да ми пука грам.... лошото, че съм хлънал много по нея(много леко казано) чак корема ме заболява като се сетя, а постоянно мисля за това, всеки ден, всеки ден мисля толкова за нея, колкото и вчерашния :/ държа се мъжки, ама по дяволите, адски е гадно!! За 2ри път през живота си се чувствам така, последния път ми трябваха години..... Направо не виждам края! Нямам желание за абсолютно нищо вече... И как по дяволите е възможно да стане така от такова разстояние??? 


Edited by howareyou, 12 August 2013 - 04:09 PM.


#13 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 August 2013 - 01:02 PM

И как по дяволите е възможно да стане така от такова разстояние??? 

 

Този въпрос е обиден спрямо мен и другите хора, писали по-горе в темата.

 

Честно казано ако още не си разбрал отговора му, е време да го намериш и осмислиш, защото това е капан в който според теб си попадал поне два пъти и най-вероятно ще попаднеш още много пъти, доста от които можеш да избегнеш просто като обърнеш внимание на това, което са те посъветвали хората от форума. 

 

Поздрави! :)



#14 enjoy

enjoy

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 28 August 2013 - 12:46 AM

Според мен няма да се получи нищо хубаво. Ако хлътнеш твърде много винаги свършва зле според мен, а в описаната ситуация с приятеля ѝ и момиче, което не знае какво иска, най-доброто, според мен, е или да не се занимаваш изобщо или просто да преспиш с нея, ако ти се отдаде възможност, и пак да не се занимаваш повече.

Като цяло, смятам, че да се занимаваш с заети жени или такива, които току що са приключили дълга връзка, е само за секс, но в дългосрочен план не можеш да очакваш нищо.



#15 nickname

nickname

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 13 September 2013 - 08:25 AM

Така, откъде да започна...Значи винаги съм имал проблеми с момичетата...и то не точно проблеми ами нещо такова -> държа се наистина добре с всяка една и при запознанство и с такива, с които се знаем от малки както се казва, но просто нещата не се получават...Много момичета ме смятат за забавен, интересен, уча добре и се представям на едни от най-високите нива в университета, но не парадирам с това, гледам да помагам на когото мога, не съм злобар някакъв или завистлив, но резултата е винаги ПРИЯТЕЛИ ЗА ПОСТОЯННО - Как мога да направя така, че да не ме приемат толквоа като някоя тяхна приятелка, не се ли усещат, че ги харесвам, с какво мога да го показвам...Много пъти съм се прецаквал разбира се като съм признавал, че харесвам някоя и после ест си оставаме едни "големи" приятели...На 20 съм, ето сега ще дам пример отскоро:

Започнах кормуване пред 2 седмици и на теорията се запознах с едно момиче, с което се оказахме в един университет, но след два дена, през които ходихме двамата до мястото, където се провеждаше и явни сигнали че ме харесва (когато сме се разкарвали след теорията тя говореше много и дори когато й казвах, че бързак тя само казваше ОК и продължаваше, при което измъкването ставаше трудно....постоянно ме питаше какво ще правя, дори се бяхме уговорили да ходим заедно на една лекция, но аз пропуснах, изобщо държеше се страхотно) тя ми изтърси следното - "С моя приятел ония ден еди си кво си правихме" - и до там бях....на другите дни пак беще същото, личеше й че се кефеше като е с мен, смееше се много,но това с приятеля й......

 

 

А това, което пиша е само пример, а не че ще действам някак си в тая ситуация, но въпросът е, че точно някъв ми се къса нишката след запознанството и то около 3 или 4 ден....Всичко изглежда добре, говорим си разкарваме се с дадено момиче и след това или си има приятел или нещо просто не се получава....или избързвам, или съм прокълнат, но нещо не е както трябва....Предполагам трябва да се държа малко по грубо с тях за да ми обърнат внимание....но е странно като цяло..........Тако някой е изпадал в подобни ситуации и нещата са като при мен ще изчета неговите съвети...

 

П.С. И забравих, че когато сме на кафе хич ме няма по тая част с докосването, изобщо нито мога да се престраша, нито да го направя така, че да не изглеждам нервен или че е нарочно направено, трябва май отвътре да ти идва а на мен не ми идва щото не знам как може да реагира и колко му е шамар или упрек да получа и дори и кафе да няма, но това е ...........

 

БЛАГОДАРЯ !!!