Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

За мен живота приключи


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 klod12

klod12

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 February 2013 - 03:03 PM

Минаха вече  2 месеца от нашта раздяла  ,която беше доста болезнена за мен  доста!
Обичах я истински  до полуда ,но тя ме остави направих няколко гнерални грешки ,но бях от любов  молих и се  да се върне  при мен но  тя не пожела ,като и  да е
оважих неиното мнение   осе раделихме   ,колкото и трудно да е за мен  нито я търсех нито нищо.Мина известен период от време и  тя почна да ми звъни и да  ме разпитва
как съм кво съм  и  казах   кво съм правил  ,което си беше самата истина  и тя полудя  почна даме  обижда  такъв съм бил онакъв ,след  което аз поисках да прекратим всякакъв  контакт  и така и стана за   за  една .две  седмици и пак почна да ме  търси  но аз я отбягвах и   дигнах  и казах  ,че неискам да имам нищо общо с нея  повече и  тя каза  ок  трия всички спомени и  така ни кост ни  вест от нея  месец. Незнам  какво се случва с мене   ,   но се чувствам супер зле  ама супер  несъм на  15-16  години а на 25   немога да я преодолея  а  искам  чувствам ,че живота за мене  свърши искам да спру да  мисла  за нея  по някъв начин    да не  сравнявам  с нея всяко момиче   МОЛ

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 01 March 2013 - 12:13 AM

Не се обвинявай за случилото се и за постъпките си, правилно си постъпил, като си й казал, че не искаш да имаш нищо общо повече с нея.
Аз не мисля, че като те е търсила по телефона или те е разпитвала, е искала да се съберете - нищо подобно, иначе щеше да го чуеш кратко и ясно!!!
Жените понякога са много тъпи кучки, искат просто да разберат дали изпитваш чувства към тях, колкото да нахранят ЕГО-то си, нищо повече.
Ако е било истинска любов между вас и сте се обичали много, ще я забравиш много трудно, и през това време ще се съсипваш адски много.
Единствения начин да се спасиш от депресии и личностно-разрушаване (така да кажа), е да си намериш друга, повярвай ми, няма да е лесно, но няма и да е невъзможно, опитвай постоянно, пробвай с различни момичета / жени докато не намериш следващата подходяща за теб, в която да се влюбиш и така да забравиш тази.
Няма лекарство, нито психо-техники, които да ти помогнат да я забравиш, единствено ТИ - САМ можеш да си помогнеш, като предприемеш действия да я замениш с друга. Прочети важните теми и статии из форума, ще ти отворят очите за много неща и ще допускаш по малко грешки за напред.
Надявам се да ме послушаш, ако искаш да бъдеш щастлив.

#3 klod12

klod12

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 08 March 2013 - 03:51 PM

Да прав си за всичко , но генералният проблем е ,че немога да повярвам ,че няма да я вида никога повече да я чуя ,че вече не част от моя живот е това опитвам се да не мисла за нея да се занимвам с ралични деиности да напредва във животта и така.Боли от предателсвото най-вече ,но кво да се прави надявам се един ден да срещна подходящата жена ,която даме накара да забрава нея !!!

#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 09 March 2013 - 03:25 PM

пич, на тоя свят идваш сам и сам си отиваш, приеми тази истина...
не е първата ти няма и да е последната, живота продължава... хора с по над 2г връзка късат, има и сгодени които късат ти си заплакал като някакво бе*е за момиче с което не си бил от 2 месеца, я се стегни малко... вземи прави нещо полезно за се*е си, концентрирай се върху се*е си и ще ти мине, няма начин, време малко трябва.
работи върху се*е си, това е решението, жени бол

Edited by Johnny Strong, 09 March 2013 - 03:27 PM.


#5 Alain Delon

Alain Delon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 09 May 2013 - 12:03 AM

Главният проблем е в хората, които се привързват много бързо.Тези хора просто са обречени да страдат и винаги ще ги зарязват.Така се затваря порочния кръг. Трябва да накараш жената сама да те търси, тя да изпитва нужда от твоята компания, ти да си инциатора на всичко, а тя само да му се възхищава, накарай я да се страхува да не загуби тя теб, не през цялото време ти да се страхуваш за нея. И въпреки всичко трябва да си готов ако в даден момент ти каже, че  си тръгва да и кажеш с усмивка - "Добре". Трудно е да забравиш какво сте преживели, но няма да го върнеш, веднъж щом е решила да се махне, значи нещата няма да тръгнат дори да се върне. Моя съвет е да не се измъчваш, научи се както пише навсякъде във форума да бъдеш мъж в истинския смисъл на думата, и ако тогава някоя жена не го оцени значи не е за теб.

Запомни нямаш нужда от такива пикли, които не знаят кво искат, търси жена на място, която да те оцени. Успех ти желая и колкото по-бързо я забравиш, толкова повече ще се усмихваш като се сетиш какви си вършил.



#6 aketto

aketto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 22 July 2013 - 02:32 PM

Подобен беше случаят и с мен. 3 годишна връзка, почти си бях изнесъл да живея при "единствената". На пръв поглед си бях намерил точния човек за мен - чаровна мацка, добричка, не ми се е противяла никога на глупостите. Но с времето от "алфа" се бях превърнал в типичното АФЦ - нямаше ден дето да не се чуваме по 3 пъти(когато не сме заедно). Инициативата за излизания бях оставил на нея(голяма грешка), почти бях от*бал всичките си приятели за тея 3 години - виждах се с някои от тях веднъж на 2-3 месеца... И в един хубав момент естествено всичко приключи. Ако не беше този форум(и един друг на подобна тематика, но няма да го казвам, да не правим реклама :D ), сигурно още щях да съм в дупка. Но четейки Библята(за която безкрайно много благодаря на автора) и разни подобни истории на моята във въпросните форуми, успях да превъзмогна "единствената" за има-няма седмица. Сега, 2 месеца след раздялата ни съм напълно нов човек - завързах нови приятелства, възобнових си стари такива. Нон стоп си излизам с готина компания, че и мацки има... Важното е човек да не се отказва и да не изпада в излишни депресии - жени бол на този свят. Важни сме ние ;) За финал една много мъдра мисъл, авторът е неизвестен - "People always think that the most painful thing is losing the one you love in your life. The truth is, the most painful thing is losing yourself in the process of loving someone too much, forgetting that you are special too."