Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бъдещето на форума


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 01 February 2013 - 02:39 PM

Здравейте, приятели!

През 2014 г. се навършват 10 години от откриването на форума ни!

Понеже знам, че напоследък не му отделям толкова време, колкото ми се иска, искам да направя някои промени...

1. Искам всеки, който желае да помогне в разширяването на Библията, да се свърже с мен на ЛС и аз ще му предоставя материали, които да подготви. Могат да помогнат и начинаещите, стига да знаят английски език и да могат да превеждат добре. По-напредналите ще влагат повече от се*е си :)

2. Сложил съм 2 бутона за дарение най-горе под логото на форума. Нека всеки, който преценява, че форумът му е помогнал с нещо, сам да прецени какво може да дари за бъдещето развитие на форума. Освен PayPal и OKPay, скоро ще добав и нови начини, включително СМС-и. Парите от даренията ще се използват за форума и за хората, които помагат за развитието му - това са администратори, модератори, както и хората, които ще помогнат за разширяването на Библията по точка 1 :)

Нека заедно да отпразнуваме 10 години на форума с един обновен форум, с разширена Библия и много-много успех с жените и в живота като цяло!

Поставям първата цел - закупуване на лиценз за форума, за да бъде софтуерът легален и да нямаме повече проблеми със спам, ботове, актуализации на форума и други грешки, които понякога съпътстват кракнатите версии!

Цел: 175$

#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 02 February 2013 - 03:10 PM

аз мога да превеждам и да работя за библията, която ми помогна много преди време.
ако желаеш Мастър прати ми документи на имейла [email protected] или на скайпа ivangaydarov1988

#3 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 02 February 2013 - 08:09 PM

Ще ти изпратя, благодаря за отзоваването. Но нека първо видим колко души ще искат да се включат, за да разпределя задачките...

#4 Scribller

Scribller

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 05 February 2013 - 12:27 PM

И аз бих искал да се включа в разширяването на библията, нямам проблеми с английския и с превеждането. Ако ме одобриш да участвам email: [email protected]  skype: kbeshirev1

#5 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 26 November 2013 - 07:26 PM

С радост бих превеждал и поствал теми.Стига да има кой да ми даде темите де :)


Edited by John Wilmot, 26 November 2013 - 07:26 PM.


#6 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 16 June 2014 - 10:41 PM

Има един проблем ,доста често ми се налага да използвам мобилем телефон и съответно мобилната версия ...когато натисна на група по избор , примерно „дон.жуан статии и съвети” 1 вата страница с 7-8 теми е отлична,но натисна ли копчето „next" ми изписва „Грешка-Настройките на филтрите са невалидни.Върнете се и опитайте пак.” Използвам Опера браузер.

#7 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 17 June 2014 - 02:51 PM

И аз съм навит да превеждам и публикувам разни теми, ако има такива :)