Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте малко информация за сложните жени :)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 simeon_0196

simeon_0196

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 26 January 2013 - 10:19 PM

Значи работата е там,че си падам по сестрата на един приятел.Значи в началото правих купон в нас при който тя сама пожела и дойде без да я каня,но разбира се не се случи нищо:).На другата седмица отново се събрахме и тя пак дойде без да съм я карал (зачудих се дали идва заради мен).Разбира се причината да не и се пробвам беше това че все се върти около някого и не можем да останем на саме да я обработя:).На третата седмица пак дойде тогава брат и се отряза и нямаше кой да я изпрати до вкъщи тъкмо да се отвори възможност да останем насаме и тя вика няма нужда ме изпращаш ще бягам до вкъщи.Отивам аз да зема бокса от хола щото беше късно вечерта (за всеки случай),така де тя остана в коридора и като излязох от хола вече беше побягнала.Аз като куршум се обух и хукнах ,но вече беше духнала някъде 50 метра и се отказах(не заради физическите си възможности де,не знам и аз защо но се премирих 1 вид).Аз лично не съм покзавал,че я харесвам,защото исках да е насигурно(все пак с брат и сме големи приятели и наще се знаят с родителите й за това).Истината е и че тя не го показва.Така де мислех си че е загубена йкауза,когато брат й ми каза че е трудна и си пада голяма резачка обичала да бъде сама,малко срамежлива и тнт.Но нещата не се получават,като сядам до нея в автобуса почваме да си говорим и в един момент тя вече е със слушалките и не ми обръща внимание (по-принцип обича много музика,но не знам дали не съм наивен да си мисля,че е заради това де )Така де смятате ли,че ме харесва,но не се издава,защото е срамежлива или това са си лично мои измислици ?

#2 Scribller

Scribller

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 January 2013 - 08:49 PM

Аз лично от това, което си написал не ми прави впечатление да е показала, че те харесва. Обаче това не значи, че не те харесва, това значи че ти трябва да направиш първата стъпка, за да видиш как ще реагира. Покажи, че ти я харесваш пък ако се окаже, че наистина не те е харесвала няма от какво да те е срам въпреки, че с брат й сте големи приятели.

#3 simeon_0196

simeon_0196

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 04 February 2013 - 09:08 PM

Аве не ме харесва казах и кво чувствам и се оказа че имала приятел :(
все пак в тая книга има доста верни неща.Аз усещах че не ме харесва и че нищо няма да стане но са пробвах и след сичкото ми старание да не осера нещата го направих с гръм и трясък ;Х

#4 Svetaged

Svetaged

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 28 March 2020 - 03:02 PM

Квартиры в новостройках в Иркутске. Как купить новую квартиру и остаться довольным
Недвижимость на сегодняшний день просто пугает своим разнообразием. Но по сравнению с предыдущими годами ценовая категория достаточно приемлемая для всех категорий населения. Например, новая квартира в новостройках Иркутска будет стоить намного дешевле, чем такая же квартира на вторичном рынке города. Поэтому квартиры в новостройках Иркутска все чаще и чаще выбирают среди тысячи предложений на рынке недвижимости Иркутска.
Список практичных материалов:
Купить квартиру|
Купить квартиру|
недвижимость дома|
купить недвижимость|
Рсточник|