Преход към съдържанието

Снимка
- - - - -

Какво мислите за интернет запознанствата

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 enjoy

enjoy

Опитен

• Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 14 January 2013 - 01:06 AM

Здравейте,
Реших, че ще е интересно да чуем мненията за интернет запознанствата. Някой практикува ли ги и какви са отзивите?
Спомням си още когато mIRC беше популярен начин за нови запознанства и дори като ученик се запознах с едно гадже там.
В момента е пълно със сайтове за запознанства със всякаква насоченост и най-големия от всички според мен е фейсбук.
Сайтовете за запознанства има всякакви, но най-вече ги обособявам в две групи: с обща насоченост и специализирани ( секс запознанства, брак и др.).
Главното, което бие на очи е, от регистрираните потребители мъжете са в пъти повече от жените. Жените, от своя страна, поради факта, че са "търсена стока", а както споменах търсенето на жени превишава предлагането поне 2-3 пъти, под въздействието на пазарните сили и други "си вдигат цената", или в случая самочувствието и самооценката. Друга последица е присъствието на доста компаньонки и др. девойки търсещи платежеспособни господа. Не на последно място сайтовете за запознанства изискват множество данни и детайли за нас , както и снимки, с които в последствие всеки може да злоупотреби.
В заключение, според мен сайтовете за запознанства не са от реална полза в момента за тяхната основна цел - "запознанство" и човек по-лесно може да пофлиртува и да си намери партньорка в ежедневна обстановка, а не в такъв сайт. От друга страна тези сайтове увеличават предлагането на сексуални услуги и с оглед на ниските разходи (доста момичета там не работят в клубове или със сводници, и не се отчитат за "протекция") предлагат услугите на по-ниски цени и разбиват монополите в този вид пазари. От тази гледна точка сайтовете имат и ползотворно въздействие.
Другия интересен феномен е фейсбук. Там всеки може да намери почти всеки с множество снимки и информация за човек. Така като се запознаеш с някого и си размените фейсбука, на следващия ден вече знаете всичко за се*е си и не може да си играете на "mistery guy". От друга страна може да ограничите достъпа до профила си и да не споделяте никакви лични данни с никого. По този начин имате преимуществото да разузнаете обекта си на интерес без тя да може да направи обратното и оставате "mistery guy", но пък тук вече може да ви сметнат за леко параноичен и странен, което не е добре, когато се опитвате да привлечете вниманието на даден човек. Моя съвет е поне в началото, на дадено запознанство и/или връзка да не споделяте фейсбука си. Така ще избегнете въпроси "Ааа, а коя е тази, която е с теб на снимката и т.н.", пък и ще може да се опознаете интересите си на живо. От друга страна, според мен не пречи да прегледате профила на момиче, с което имате среща, за да видите какви интереси има - музика и т.н., не върви да я заведете в рок-бар , тя да слуша само чалга и подобни. Какво е вашето мнение?

#2 Stifler

Stifler

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 April 2013 - 10:00 AM

Лично мен не ме влекът интернет запознанствата, поради простата причина, че отнема много време да седнеш в фейсбук-а и да чатиш с някоя с часове. Предпочитам по телефона което е по-удобен вариянт, а пък една среща някъде навън е още по-добре.

#3 posveteniat

posveteniat

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 01 May 2013 - 07:34 PM

Аз да попитам:

според вас, по големите в ирархията от начинаещите като мен, добре ли е за човек с малко самочувствие и много срамежливост да се запознава с момичета онлайн, и да търси компаня посредством интернет?!

#4 Johnny Strong

Johnny Strong

Seducer

• Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 15 July 2013 - 12:52 AM

Аз да попитам:

според вас, по големите в ирархията от начинаещите като мен, добре ли е за човек с малко самочувствие и много срамежливост да се запознава с момичета онлайн, и да търси компаня посредством интернет?!

Категорично НЕ. Ще ти изгради едно фалшиво самочувствие, като един балон с въздух. Виртуалния свят го забрави като опция за сваляне и зарибяване.Тренирай само и единствено на живо, онлайн комуникациите са за комуникация тип уговаряне на среща за познати/приятели. Ще се повторя, тренирай само на живо, женките гледат на тия които ги зарибяват по интернет като "жалки, смотани, страхливи с липсващ социален живот", което е много непривлекателно и ти прави мощно DLV.

Не се занимавай да се запознаваш изобщо по интернет с момичета, безсмислено е.

Edited by Johnny Strong, 15 July 2013 - 12:52 AM.

#5 hristomir

hristomir

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 02 October 2015 - 02:57 PM

Аз съм против тях, никога не знаеш кой ще е от другата страна. Винаги може да бъдеш измамен.

#6 tosho

tosho

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 08 October 2015 - 09:44 AM

Аз пък съм на мнение,че там може да се създадат истински приятелства, стига да попаднеш на правилните хора, разбира се, съществува и опасност.

#7 lowriderzzz

lowriderzzz

Нов

• Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 18 October 2015 - 11:54 AM

Аз да попитам:

И-нет запознанствата са добри, ако са ти слаби комуникационните умения. Ако ти липсават такива в онлайн сайтовете за запознанства може да ги развиеш.

Иначе, този вид начин за запознанства е много неефикасен. Отнеме много време, често не се разбира емоцията. Няма език на тялото (който говори много повече от думите) и т.н. Но ако си съвсем съвесен неопитен със запознанствата - пробвай в нета. Но рано или късно ще трябва да излезеш на среща с момичето и там вече е друго. 

Ако се научиш да се запознаваш в реалния живот - то в ще ти се струва много лесно, даже скучно. 

По-добре давай на живо.

#8 tosho

tosho

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 12 November 2015 - 12:30 PM

Да, за интровертни хора това е добър начин да срещнат своята сродна душа и да бъдат щастливи. Като си пишат с някой в нета мога да се отпуснат и да не бъдат толкова затворени в се*е си.

#9 hristomir

hristomir

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 16 December 2015 - 05:47 PM

И ти си прав донякъде. Има такива хора и по този начин им е много по-лесно да срещнат любовта.

#10 snattence

snattence

Нов

• Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 03 March 2019 - 11:12 AM

Първо бих желал да се извиня, че по невнимание дадох предпоставка за объркване. Обявата не ме вълнува, нито ще го купувам, нито ще го продавам. Под "тази HONDA" нямах предвид дори конкретния мотор, а модела. Или по-точно има ли въобще такъв модел?? Предполагах, че се подразбира и не съм и допускал, че някой ще отдели незаслужено време за коментар на безсмисления, грозен и забележително некоректен текст от обявата. На второ място - благодаря за "топлото" посрещане във форума. Бях забравил колко хубаво и ползотворно е в родното интернет пространство. Аз по принцип избягвам да пиша, за мен четенето е доста по-интересно. Някак си научаваш повече... И последно, но не по важност, моля ако някой все пак знае какъв е този мотор да сподели. Според мен е "нещо" доста доработвано, различно от Shadow, но какво? Това би придало все някакъв смисъл на цялото упражнение, който до момента отсъства. P.S. Този пост е цялото внимание, което ще отдам на изписаното до тук. Отново признавам, че то до известна степен е плод на недоразумение, но искам да отбележа, че всеки следващ паралел между мен и примата, родил тази забележителна обява, ще приема като обида. Нямам никакво намерение да влизам в спорове и т.н., затова не очаквайте други отговори от мен в тази връзка. P.P.S. Съжалявам, че поста ми се получи толкова дълъг. Това не е типично за мен, но се старая към максимална точност, с цел да избегна други недоразумения. Чета този форум от доста време. Смятам, че е доста полезен и ако темата не получи смислени отговори до ден-два, то бих помолил модераторите да я изтрият. http://misselle.ru

#11 MichaelExofs

MichaelExofs

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 16 March 2019 - 12:10 PM

allopurinol

#12 MichaelExofs

MichaelExofs

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 21 March 2019 - 03:21 AM

antabuse

#13 Aarongok

Aarongok

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 30 March 2019 - 10:23 AM

nolvadex propranolol nolvadex bupropion 300mg xl antabuse ampicillin generic citalopram hydrobromide high clozaril order lasix 100mg lexapro desyrel 50 mg lotrisone

#14 Aarongok

Aarongok

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 01 April 2019 - 08:08 AM

bactrim atenolol celebrex online sildenafil allopurinol zyloprim citalopram found it lexapro orlistat

#15 MichaelExofs

MichaelExofs

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 05 April 2019 - 04:20 PM

cephalexin methotrexate get more information clicking here tadacip paroxetine sildenafil baclofen acyclovir