Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

C&F


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 13 January 2013 - 09:14 PM

Здравейте ще давам направо с темата , а тя е именно -C&F.
Много се запалих тия дни и реших да пробвам на момичетата от моя клас и искам да ви попитам за мнение за някои неща :D , използвам го като за нещо от сорта на тренировка да видя как ще реагират,какво правя като хората кво не правя и т.н. (не съм имал намерение да ги свалям мисля , че вече изясних това :) )
Та в началото почнах с една 10 ... което както ще разберете май не беше добра идея :D Това което ми беше странно беше че усещах как се забавлява и успявам да я разсмивам... но по едно време почна да ме удря и да ме рита и аз казах нещо от сорта на : Уоу имаш нужда от валериан или нещо такова и в общи линий я заебах и си намерих друго момиче, на което да тренирам. Тази беше 7 или 8 и определено с нея нещата се развиха много добре , което ще рече че някъде ... почти целия ден в който сме на училище съм и използвал C&F и тя като че ли искаше още и още , но това което стана на другия ден ... не знам как точно да го приемам затова ви питам вас - ВСЕ ЕДНО БЯХ НЕПОЗНАТ ЗА НЕЯ ... каза ми едно здрасти и отиде да си говори с някви нейни приятелки , а единственото нещо което за което можех да си мисля беше : какво по дяволите ?? Но както и да е седях така към 5 минути и я пратих по дяволите :D Разбира се не се отказах и намерих възможно най-бързо следващия таргет- пак 8 , която вече като че ли реагира най-добре от всичките . За 3 дни като че ли бяхме като брат и сестра не знам по какъв по-добър начин да го опиша :D Страшно добре реагира на моето C&F и в замяна получих ЦЕЛУВКА ПО ВРАТА и няма как да кажа че не бях изненадан , защото не съм имал никакви намерения да я свалям и като че ли през това време което прекарах с нея миналите две са ни наблюдавали и по някакъв начин това цялото нещо им е повлияло не знам и аз по какъв начин , но в края на седмицата 1-во ме гледаха по различен начин и 2-ро сякъш искаха да прекарват повече време с мен .
Та въпроса ми към вас е ако някой може да ми обясни, поведението на 10 и първата 8 в началото и в края , защото съм сигурен че е очевидно , но просто не мога да го разбера в момента. Това което правих и с трите момичета беше здрав C&F и ... още малко C&F :D
Ще бъда благодарен на коментари :)

#2 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 13 January 2013 - 10:54 PM

Аааа да пропуснах да кажа че използвам и доста KINO :)

#3 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 22 April 2013 - 11:05 PM

Братле и на мен много често ми се случва след К§Ф да получавам юмруци, ритници и хапания (то е все пак до каква степен си Коки) и не мисля, че си се справил зле, щом се е забавлявала 10ката. А пък 8-цата може да е по притеснителна и няма как за един ден да те търси постоянно. Покажи и още малко внимание 1 2 дни, после се отдръпни и ще клъвне