Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Когато бившата ти приятелка те потърси отново


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#16 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 12:51 PM

Грешка е, че си я закарал!
Грешка е, че си поискал да те целуне!
Грешка е, че смяташ да ходиш на диско с нея и друга двойка!
Какво искаш от нея? Помисли си добре ;)
Имаш чувства, няма да можеш да се спреш и пак ще те боли.

:) Но нищо де, ние за тва сме тук ;)

#17 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 01:37 PM

Знеш ли направо ме закопа с този пост , но все пак благодаря за отговора. И знам че си адски права :)
Искам да те попитам нужно ли е винаги да се следва някакви си начини на държание,все пак всеки човек е строго индивидуален като цяло ?
Аз имам чуства към нея това е ясно . Но едва ли съм и безразличен и да ти кажа в момента виждам че имам някакъв шанс да се съберем , но въпросът е дали ще го използвам , след снощната си проява показах че ще действам , но има много въпроси на които ми се иска да знам отговорите а без действия няма отговори. Лесно е да намразиш някой по трудно е да простиш , а затова са някой път компромисите. И да вече ме е страх да покажа чуства понеже неискам да съм наранен и ако се съберем няма да се хвърлям толкова както беше преди.Но това са само предположения понеже незаем как ще се стечат обстоятелствата.
А и има друго може би така се случи в момента да нямам приятелка за която да мисля ,а ако имах едва ли нещата щяха да стоят така.
И незнам дали се интересуваш от Зодиите но аз съм козирог и сама можеш да разбереш колко даваме за една връзка и как обичаме колкото и да неискам да съм такъв това си е факт.
Относно това че има друг за мене този просто не е човекът който е заслужава след като ми разказва случка как седнали със приятели на кафе и един от тях направо си е свалял , а приятеля и само се бил изнервил адски много без дори да каже дума.Просто ако на мене ми направят този номер едва ли този отсреща ще го оставя така да се подиграва направо го изнасям от масата.Все пак имам някакво достойнство а и небих позволи така да се държат с нея.
Но не ме интересува изобщо за него искам да е накрам да се чуства супер добре след което после няма да е търся за да и оставя сама да си решава какво иска.Ако ли нестане поне ще съм си прекарал добре и живи и здрави гледаме напред , ако стане божа работа ;) .

#18 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:17 PM

Не казвам, че трябва да я намразиш. Ти дори вече си й простил щом отново си готов да й даваш. Това е сърцето, което обича.
Не, не е нужно да следваме модели на държание, но все пак хора сме, ситуациите се повтарят, това, което изпитваш ти и други хора са го изпитвали, нещата се повтарят. А иначе всеки си е индивидуалност.
Относно зодиите не знам много за мъжете козирози. В този ред на мисли бих те попитала тя коя зодия е?
И както разбирам от поста ти, вече обмисляш варианта "Ако се съберем..." Строиш въздушни кули...

#19 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:22 PM

И тя е зодия Козирог .....
Относно въздушните кули ,няма такова нещо просто го слагам като пример .
И само времето ще покаже какво ще стане,но във всички случаи ще гледам да си търся щастието ако не е с нея ще излезне някаде другаде ...
Мина ми онази мания да търся Приятелка преди още да сме се опознали и отделно сега съм си доста спокоен и знам че всичко се нарежда бавно.
Но вместо да си стоя във къщи сам мога да излизам и да се забавлявам дори някой път и с нея да е :)

#20 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:28 PM

Харесва ми как мислиш, дано и в живота да действаш така, както говориш!
Пожелавам ти никога да не дойде момента, в който да не можеш да дадеш логично обяснение на действията си ;))))
Относно зодиите, имате съвместимост ;) Според моя зодияк :) ;) :P ;)

Edited by She, 15 August 2008 - 02:30 PM.


#21 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:34 PM

За зодиите мога да ти кажа че единия винаги трябва да отстъпва понеже сме много рогати ;)...Това бях понеже и като по голям е нормално да проявявах повече разбиране.
Относно обясненията затова и пиша тук , понеже винаги съм обичал да виждам как хората виждат от тяхната страна нещата понеже е доста по добре като страничен наблюдател да дадеш обективна оценка отколкото когато съм във самите действия.
Пак благодаря на She за бързите и отговори и за тяхната точност :)

#22 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:37 PM

Ама моля ти се, удоволствие е за мен :) ;) ;)

#23 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 02:41 PM

За мене също ;) :) ;)

#24 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 August 2008 - 10:27 PM

Леле, ман! Имаш невероятен късмет, че някоя от по старите акули не ти е прочел все още поста, че да извади кошницата с шамарите.
Чета ти писанията и не знам от къде да те почвам?!

...аз си знам как тя се подигра с мене и последните месеци бях като сянка...

Мисля че подигравките в лицето ти са били малко, щом така бързо си ги забравил. Прочети се само какво си написал-
ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея; понеже тя ме ревнуваше от всичко и недаваше да излизам вечер нито някаде другаде; доста често си позволяваше да ми посяга с шамарчета които уж на майтап; все си виках тя ще се осъзнае; че много много не била за нея връзка понеже се виждали мн рядко; Разказа ми колко съм липсвал на всичките и роднини родители; аз и подадох едно Цвете направено от станиола на кутиите за цигари
Уморих се да ти вадя малоумните действия.
Как да ти го кажа така че да те заболи. Ти си ПЛУЖЕК! Ако си мислиш, че можеш да се наречеш МЪЖ, грешиш. Моля те не го прави в следващите няколко месеца. Ти не уважаваш се*е си и никой няма да уважава това което правиш за когото и да било. Молиш внимание и нежност от нея като куче. Казваш че тя те е унижавала- знаеш ли защо го е правила- защото чрез своите постъпки си го заслужил. Заебала те е защото няма нужда нито от плужеци, нито от кучета, нито от парцали.
Мога да ти кажа какво можеш да направиш сега.
Или хващаш магистралата и повече не се вясваш тука
или се хващаш и научаваш БИБЛИЯТА ред по ред, като те бутнат да я декламираш.
Момче, къде ти е акъла да и говориш такива работи:
"Викнах и "Хей голям скръндза си значи'' и тя ме попита закакво , казах и ами "Едни цунки недаваш""- тя те е шамаросвала, заебала те е, разказала ти е как си го е сложила с другия, а ти изгубил разсъдъка си се държиш като подлога.

Наченки на накакъв разум виждам тук:

И така със мене , най много мразя във се*е си добротата която имам ,понеже доста от хората небиха дори погледнали този човек,аз несъм от този тип хора и затова си страдам.Сега нестрадам понеже минах с доста страдания през това и ако сам небях излезнал нямаше кой да ми помогне,но както се казва трябва да изстрадаш за да се поучиш.

Страдането добре, но като гледам не си научил нищо. Язък ти за времето в страдание.

#25 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 August 2008 - 10:44 PM

Искам да те попитам нужно ли е винаги да се следва някакви си начини на държание,все пак всеки човек е строго индивидуален като цяло ?

Аз имам чуства към нея това е ясно . Но едва ли съм и безразличен и да ти кажа в момента виждам че имам някакъв шанс да се съберем , но въпросът е дали ще го използвам , след снощната си проява показах че ще действам , но има много въпроси на които ми се иска да знам отговорите а без действия няма отговори. Лесно е да намразиш някой по трудно е да простиш , а затова са някой път компромисите. И да вече ме е страх да покажа чуства понеже неискам да съм наранен и ако се съберем няма да се хвърлям толкова както беше преди.Но това са само предположения понеже незаем как ще се стечат обстоятелствата.
А и има друго може би така се случи в момента да нямам приятелка за която да мисля ,а ако имах едва ли нещата щяха да стоят така.
И незнам дали се интересуваш от Зодиите но аз съм козирог и сама можеш да разбереш колко даваме за една връзка и как обичаме колкото и да неискам да съм такъв това си е факт.
Относно това че има друг за мене този просто не е човекът който е заслужава след като ми разказва случка как седнали със приятели на кафе и един от тях направо си е свалял , а приятеля и само се бил изнервил адски много без дори да каже дума.Просто ако на мене ми направят този номер едва ли този отсреща ще го оставя така да се подиграва направо го изнасям от масата.Все пак имам някакво достойнство а и небих позволи така да се държат с нея.
Но не ме интересува изобщо за него искам да е накрам да се чуства супер добре след което после няма да е търся за да и оставя сама да си решава какво иска.Ако ли нестане поне ще съм си прекарал добре и живи и здрави гледаме напред , ако стане божа работа ;) .

Пародията продължава и тук.
- Да винаги следвай някакви начини за държание. Като за начало можеш да започнеш да уважаваш се*е си.
- Да използваш шанса да се съберете отново?! В това състояние в което си сега?! Само не рабрах за какво ще действаш- ТЯ трябва да действа, ТЯ трябва да ти покаже колко много значиш за нея, ТЯ трябва да ти сваля звездите, ТЯ трябва ... да те носи на ръце, ако иска да те върне обратно.
- Само не разбрах за какво са компромисите- да ги правиш постоянно със се*е си ли???
- В момента нямаш приятелка- нали сподели че преди известно време си имал друга. Защо я натири? Защо хленчиш сега?
- Демонстрираш достойнство- ако свалят девойката си готов да се биеш за нея :) . Малиииии човек... Евалата!
- Искаш да я накараш да се чувства супер добре, а тя какво е направила за теб? Цунки по бузката и тичка да си го сложи с друг през девет села в десето.

Стига ти толкова. Избирай си пътя! Ако имаш конкретни въпроси питай. Питане от рода: "И сега какво да правя?!" не заслужава отговор!

#26 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 10:52 PM

Fisher, по принцип ми харесваш, ама...
Чоовече... Твоята мадама случайно, ей така, да е свикнала да й се дава всичко и винаги да получава това, което иска?!
А ти случайно, ей така, да си й го давал?!

Тя се държеше малко лигаво с мене и доста често си позволяваше да ми посяга с шамарчета които уж на майтап ме обиждаха


Без коментар.

но винаги съм правел компромиси

понеже разликата ние 4 години и все си виках тя ще се осъзнае,но така нестана.


Защо е трябвало да се осъзнава, като вече се е била осъзнала? Ти си й давал всичко, правел си всичко за нея, извъртал си нещата така, че тя да винаги да е права. Правел си прекалееено много компромиси. Много глупаво...

Айде да разкажа какво се случи .
...


Излишно загубено време.

Викнах и "Хей голям скръндза си значи'' и тя ме попита закакво , казах и ами "Едни цунки недаваш"

А да ти пусне кокалче после, за да въртиш опашка от кеф?

А надолу започват глупостите, някакви зодии и прочие. Както и да е.

Та ако искаш пак да й търкаш задника докато си намери някой друг - ами съберете се отново. Бъди плужек, както каза exort


Добре, като четеш Библията не се мъчи да прилагаш всичко сляпо на практика. По-важно е да го разбереш. Не да го наизустиш - да го разбереш. Тогава няма да се стига до отчаяни смешни ситуации като тази.
Бъди мъж. Тегли й на тая твоята една майна в очите, поне да си върнеш малко достойнството. Чак аз я намразих като ти четох постовете.

ЕДИТ:

искам да е накрам да се чуства супер добре


Ужас...

Edited by Rolan, 15 August 2008 - 10:54 PM.


#27 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 August 2008 - 11:13 PM

Та ако искаш пак да й търкаш задника докато си намери някой друг - ами съберете се отново. Бъди плужек, както каза exort

Добре, като четеш Библията не се мъчи да прилагаш всичко сляпо на практика. По-важно е да го разбереш.

@Fisher, Обиждам те за да можеш да се стреснеш малко. Не си мисли, че ми прави удоволствие да псувам хората в интернет. Искам да се стреснеш, поне малко да обърнеш внимание на това което ти казвам.

Rolan се опитва да те набута в "А" група, само че да отидеш там трябва да се научиш да играеш. А като ти гледам писаниците си забравил да мислиш с твоя си мозък, него просто го няма. Затова прилагай БИБЛИЯТА на 100%, след време можеш да си позволиш да почнеш да я разбираш.

И да ти го кажа изрично: Всичко което сме написали горе не означава да прекъснеш контакти с това момиче. То/момичето не е лошо с това, че иска да се забавлява с хора от околните села и че е намерила начин да си играе с теб. Търси коректива в теб самия, пътят е пред теб. Давай! Не я мрази, не я обиждай, ако не те наранява срещай се с нея.

#28 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 11:19 PM

Леле, ман! Имаш невероятен късмет, че някоя от по старите акули не ти е прочел все още поста, че да извади кошницата с шамарите.

'
Kви шамари ,кви 5 лева. Пичовете дето играят с жените вече не пишат във форума.90% от постовете са "Харесваам едно девойче.Ами сега ??" , "Дали ша ма хареса? "
"Дали има ....? " , "Дали няма ....? " , "Кво да правя " , "Кво да не правя ".
Някой ако не го мързи да провери кога е писан последния Field Rerpot наоколо.


Оф топик - призив : Пишете повече Field Rerpots ( тези които играят ) и по малко сълзливи истории.
Така някой от "старите акули" може да и да се върнат пак да раздават шамари.

Edited by digger, 15 August 2008 - 11:20 PM.


#29 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 12:15 AM

No Comment ....... :)
Понеже явно направо ме разпиляхте ,незнам какво да кажа.
Бих добавил че днес нещата нестояха така както вие описахте ,но явно може и да съм заблуден и да ги коментирам ще го направя кратко.
След като отидох у тях тя ме гледаше все едно знаеше какво е загубила и плачеше,след което чух думите объркана съм .
Както и да е аз продължих да си разговарям с майка и понеже и тя беше там и след като си тръгнах тя излезна да ме изпрати остана малко в колата ми ..разкарахме се малко защото каза че не и се прибира . Доста говореше за нас затова че с този невърви просто е слушах и тя сама си задаваше въпросите и сама намираше отговорите . Накрая осъзна че с мене се е чуствала истински , и била объркана. След което казах човек сам си търси щастието ,ако не се чустваш добре ти сама можеш да разбереш кое е правилно и това беше от моя страна като приказки.Изобщо несъм говорил ами да си дадем 2-ри шанс ами така ами онака да се офлянквам.... Няма такова нещо . Тя сама го вижда а отделно ми разказва как нейните колежки постоянно и говорели затова че с мене е била най добре(Това знам че го казва с някаква цел и все пак всичко което казва все да е свързано с нас)
Просто слушах и си отговарях на мои въпроси които са ми стоели настрана.
Откаде мислите че съм вече сдал багажа , и какво ви кара да мислите че аз е търся ?Защо да правя аз действията ,като тя действа и го показва.Аз просто направих на нейните действия противодействие.
А не както преди да и виках спри да ме търсиш понеже ми става гадно или някакви си ей такива приказки на един мухльо,сега не е така защо да страдам?А и не се знае как ще се стечат обстоятелствата ,но ако се водим само по традициите не всеки път става , някой път се нарушават .Видя ли сме се несъм показал слабост което се вижда че на нея и харесва промяната ми ,вижда че наистина съм човек който държи вече на се*е си и това чвно е кара доста да се замисля.Все едно ще се разбере накрая,но дали ще се чака някой за нейните обърквания тя да си се оправя.
Библията така наречената Библия.....Прочел съм е но да действам по нея ..не мерси ,от нея научих доста неща и разбрах много истини ,които преди несъм ги осъзнавал.
Когато пиша ми е трудно да се изразявам понеже се губя в темите и правя мазало ;) .
Затова обичам да пиша с някой или онлине или да говоря.

#30 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 10:48 PM

Пич,виждам,че в твоята тема има коментари с по 100+ реда размисли,няма смисъл да те е страх дали ще сгрешиш,живота е един,ти решаваш как да си го живееш,ако ти харесва да си с нея-бъди с нея,ако не-недей :)

Edited by sad3, 19 August 2008 - 10:49 PM.