Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Когато бившата ти приятелка те потърси отново


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 01:12 PM

Случая е следния последните дни бившата ми приятелка ме търси постоянно по скайп и даже днес дойде на работата ми за да ме види(аз знаех че ще го направи понеже е познавам достатъчно) , не си говорихме много понеже няма закакво все пак общи приказки си казахме докато тя незапочна направо да си говори затова за което е дошла и ми каза " В момента съм си вече сама , сегашния не се виждаме по 2 седмици и повече то така все едно неходим" и след малко се осети и вика : "Ама да де то така е по добре" както и да е разказа ми че предишната вечер е плакала много за мен за нас и разглеждала нашия албум който и остана. Отделно е споделила на една наша общо позната че е плакала и.т.н и не е издържала без да дойде за да ме види .
В момента ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея , но явно има някакви чуства останали в мене които пак се появиха.
И сега се двоумя дали да е изведа някаде да излезнем понеже знам че сега имам някакъв шанс да сме отново заедно, но от друга страна си задавам въпроса дали наистина го искам понеже само аз си знам как тя се подигра с мене и последните месеци бях като сянка.
Абе изобщо съм объркан ,кажете ми според вас какво може да са значили тези нейнио действия и какво е най разумно?
Понеже когато съм в такива ситуации немисля много трезво.

#2 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 01:45 PM

"Където е текло пак ще тече." Историята не познава повторно събрали се да успеят. И друг мъж е имало и болка и т.н. Недей! Това е моят съвет.

#3 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 02:12 PM

Историята ??? За коя история говорим ? :lol:

Всеки осъзнава какво е имал след като го загуби !!! Може и да е проумяла какво е имала кой знае ?!?!?!

Казваш , че се е подиграла с теб ..... незнам какво е било , но бих ти казал да си по предпазлив за да не се повтори пак. Проучи ситоацията и виш какви и са точно намерения кам теб и дали наистина иска да е с теб .....

Най - вече мисли трезво до колкото е възможно. И успех :huh:

#4 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 02:21 PM

Случая е следния последните дни бившата ми приятелка ме търси постоянно по скайп и даже днес дойде на работата ми за да ме види(аз знаех че ще го направи понеже е познавам достатъчно) , не си говорихме много понеже няма закакво все пак общи приказки си казахме докато тя незапочна направо да си говори затова за което е дошла и ми каза " В момента съм си вече сама , сегашния не се виждаме по 2 седмици и повече то така все едно неходим" и след малко се осети и вика : "Ама да де то така е по добре" както и да е разказа ми че предишната вечер е плакала много за мен за нас и разглеждала нашия албум който и остана. Отделно е споделила на една наша общо позната че е плакала и.т.н и не е издържала без да дойде за да ме види .
В момента ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея , но явно има някакви чуства останали в мене които пак се появиха.
И сега се двоумя дали да е изведа някаде да излезнем понеже знам че сега имам някакъв шанс да сме отново заедно, но от друга страна си задавам въпроса дали наистина го искам понеже само аз си знам как тя се подигра с мене и последните месеци бях като сянка.
Абе изобщо съм объркан ,кажете ми според вас какво може да са значили тези нейнио действия и какво е най разумно?
Понеже когато съм в такива ситуации немисля много трезво.


Разкажи повече каква връзка имахте, обичаше ли я, колко време се виждахме и как завърши всичко.

#5 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 02:27 PM

Историята ??? За коя история говорим ? :lol:

Всеки осъзнава какво е имал след като го загуби !!! Може и да е проумяла какво е имала кой знае ?!?!?!

Казваш , че се е подиграла с теб ..... незнам какво е било , но бих ти казал да си по предпазлив за да не се повтори пак. Проучи ситоацията и виш какви и са точно намерения кам теб и дали наистина иска да е с теб .....

Най - вече мисли трезво до колкото е възможно. И успех :huh:


Виж какво го съветваш? Да прави сметки, да проучва, да следи... Защо? За какво?

Да, осъзнаваш какво си имал след като си го загубил (минало-свършено). А цената, която той е платил? Нима ще забрави? Или следващият път ще поиска и той малко да кривне, да "загуби"? Безмислено.
Точно се е окопитил и отново в същия казан? Не, благодаря!!!!

#6 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 02:30 PM

Ебаси драмата :lol:
Излез от главата си.
Излез от вас.
Може и в обратна последователност.

#7 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 02:33 PM

Да, осъзнаваш какво си имал след като си го загубил (минало-свършено). А цената, която той е платил? Нима ще забрави? Или следващият път ще поиска и той малко да кривне, да "загуби"? Безмислено.
Точно се е окопитил и отново в същия казан? Не, благодаря!!!!


Прочетох и другата тема, в която си постнал същото. Склонна съм да се съглася. Не се вкарвай пак там от където си излизал с месеци. Дай си време и бъди с други момичета. Това, че тя те е потърсила го приеми като напомняне, че още не ти е минало от раздялата ви.
А относно нея, тя е избързала, имала е залитане и е искала да се отърве от теб по-бързо, за да си изконсумира интереса на другото място.
Липсваш й определено, но не се поддавай на такива провокации... :lol:

Edited by She, 14 August 2008 - 02:34 PM.


#8 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 03:57 PM

Първо да благодаря на всички за отговоирте.

Значи бих разказал за връзката която имахме но по накратко,понеже навлизам доста в подробности.
Ходихме 3 години ,като последните 2 и половина бяха хубави ,макар че като се замисля те бяха такива благодарение на мене,понеже тя ме ревнуваше от всичко и недаваше да излизам вечер нито някаде другаде и аз в добрия тон го правех,за което и мн съжалявам ,но тогава какво да направя че съм мислел по различен начин а и несъм искал да и става гадно.
Тя се държеше малко лигаво с мене и доста често си позволяваше да ми посяга с шамарчета които уж на майтап ме обиждаха ,казвал съм и го но винаги съм правел компромиси понеже разликата ние 4 години и все си виках тя ще се осъзнае,но така нестана.
Последната половин година аз просто неиздържах на това и след като ми посягаше е предупреждавах а на 2-то отвръщах със същото .
Понеже ми писна да ми нямат уважение и със времето тя се събра във училище със други приятелки и те малко или много потвърдиха поговорката " С какъвто се събереш такъв ставаш".
И така дойде един ден когато искаше да замине за София в студентски град , а преди това аз бях ходил на банкет от фирмата и нямаше как да откажа, въпреки че тя не ми даваше и дори се караше с мене ,ревеше абе не е за разправяне как изобщо постъпваше.
И след като се върнах тя изведнъж реши че трябва да отидела уж при братовчедка и , след което се повтори няколко седмици по късно ,но този път отиде във едно село и от там знаех че неотива ей така усещах вътре в се*е си че замине ли там за 2 дни нещата ще се объркат много.
Така и стана тя отиде и от там всичко свърши ,след като се върна ..остана да спи унас вечерта и на другия ден си отиде а вече на по другия ,дойде на работата ми и започна с думите " Ами объркана съм ,за момента незная какво искам трябва ми време, след което аз се обидих и казах че неискам да продължаваме така след като за 3 години незнае какво чуства.
И след което се виждахме понеже доста трудно ми беше а и градът ни е малък и се засичахме често.
Небях на се*е си доста дълго време ,абе който го е преживял знае за какво става въпрос.
И след което тя се намери друг приятел от въпросното село в което ходи ,аз имах възможност но неисках да наранявам човека срещу мене понеже нищо нечуствах а и още страдах за нея.И така общо взето се виждахме през 10 дни понеже тя повече неиздържаше и идваше в магазина да ме вижда,но както се случва явно сега с този нещата не и вървят и вижда че аз съм давал всичко за нея .Просто разбрах че тя беше всичко за мене така е чуствах когато бяхме заедно,но така и тя не го осъзна и накрая реши така да направи и се разделихме.
В момента след като днес се видяхме и ми каза тези неща ,доста си мислих дали да отида да е видя и да си изкараме една хубава вечер,но отвътре ме боли за начина по който тя постъпи с мене ,а отделно когато се разделихме и в началото се държеше с мене все едно говори с някакво животно и това се случи когато една вечер и звъннах понеже исках да е чуя и останових че тя не си е в града а е отново в това село.
Доста ми е трудно ...... много хубави отговори сте ми дали всички за което отново ви благодаря.
Та това е накратко историята ми.

#9 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 04:38 PM

Стой настрана! Още те боли. А искаш да й помогнеш сега, защото си добър човек. Но щади се! Това момиче не те заслужава :lol:

#10 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 07:02 AM

Виж какво го съветваш? Да прави сметки, да проучва, да следи... Защо? За какво?

Да, осъзнаваш какво си имал след като си го загубил (минало-свършено). А цената, която той е платил? Нима ще забрави? Или следващият път ще поиска и той малко да кривне, да "загуби"? Безмислено.
Точно се е окопитил и отново в същия казан? Не, благодаря!!!!


Защо ли ...

В момента ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея , но явно има някакви чуства останали в мене които пак се появиха.


Да сагласен съм , че цената не е малка и едва ли би забравил нещатата , които тя му е причинила , но какво да му кажа подтисни си чувствата и продалжавай напред !!!? Все пак осъзнаваме грешките си , но това май не важи и за нея защото той е бил явно "мъж под чехъл" а това да си контролиран и манипулиран с единият рев не е работа. Никой неможе да ти каже как да си живееш живота , всеки е напално свободен ...

Пак и след последният му пост съм доло горе на твоето мнение.

#11 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 10:04 AM

Айде да разкажа какво се случи .
Вчера тя ми се обади отново след като беше при мене и уж да ми кажела че имам имен ден на следващия ден,та както и да е това си беше предтекста след което за други работи взе да ми говори да ме пита кога пак ще караме ски ей такива приказки които са свързани с двамата.
Както и да е реших да отида точно когато свършва работа да е забера без да и казвам каде отиваме и след като отидох и личеше радоста по очите по всичко че съм там след което и казах "Тръгваш с мен" и тя ама каде отиваме просто и дадох ключовете от колата ми и казах карай аз ще ти давам насоки.
И е заведох на един ресторант който е доста тих , нарочно избягах силните музики за да може да се говори нормално.Малко и ставаше на моменти преди да влезнем гузно че така го лъже или някакви такива,но аз настоях и тя не и трябваше много да мисли за да тръгне след мене веднага.
Настанихме се и след като ни сервираха , започнахме да разговаряме за всичко държах се супер нормално и го нямаше това безсилие което проявявах преди ....На моменти започна да ме пита защо изобщо съм е забрал , но не и отговорих просто и казах замълчи и продължавах с друга тема.
Разказа ми за връзката която имала ,че много много не била за нея връзка понеже се виждали мн рядко , а и започна да ми показва наши снимки на телефона и които си е оставила и отделно преди беше му наслагала снимките на екрана сега гие махнала,както и да е това ми направи малко впечатление.
Разказа ми колко съм липсвал на всичките и роднини родители ,понеже аз със тези хора се сближих много и те много хубаво ме приеха, кой ходи на тези дни на село на Картоф за да помага на приятелката си :) . Аз отивах за да им покажа че тяхната дъщеря,внучка не е за мене само за една вечер или нещо подобно.
Попита ме и въпроса: Обичаш ли ме още ? Тука искам да разбера от вас първо какво би трябвало да отговоря или поне как трябва да го покажа? След което ще ви кажа и какво съм казал.
Както си приказвахме изведнъж ми казва супер спокойна : "Да знаеш в събота си с нас на дискотека" като аз опули очи и викам и как така го реши , та едни приятели били при нея да е видят и те подхвърлили идеята (Тези приятели са една двойка с която излизахме постоянно и им беше супер с нас,както и на нас).Говорихме за още неща смяхме се абе изобщо накрах е да си изкара добре. После постояхме още малко навън преди да се прибере , но точно когато тя оставяше моята кола и тръгваше да вземе своята ,аз и подадох едно Цвете направено от станиола на кутиите за цигари.
И казах че и го подаравям за завършек на прекрасната вечер,точно немога да се сетя какво и казах понеже доста информация ми се насъбра в главата.Както и да е тя се посегна и ме целуна по едната страна на бузката, след което повтори целувка по устата ми ,но аз нетръгнах да се възползвам от това понеже исках да и покажа че аз съм излезнал с нея за да си изкараме една прекрасна вечер , а не да покажа че искам да се събирам със нея ,понеже незнам дали го искам на 100% абе изобщо немислих затова.Незнам може да кажете повечето че е трябвало да тръгна да е целувам също безспиране , но аз реших че няма смисал да правя така.
После е изпратих до тях казах и приятна вечер и си тръгнах . Тя ми благодари за прекрасната вечер и се прибра.
Прибрах се във къщи вече към 11:50 ч. и си лягам във 00:10 и тъкмо се унасям и телефонът ми звъни , виждам звъни ми тя .
Обади ми се да ми каже че майка и ме е поканила на гости у тях утре вечер на "Пържолки" ;) .След което ме пита дали ще отида доста се замислих ,но и казах че ще отида.
Кажете ми вашето мнение ,според вас къде съм сгрешил, абе изобщо какво мислите за постъпката ми ?

#12 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 10:39 AM

До болка познато! Сигурно аз съм човека давал най - много шансове на безсмислените си връзки.
Много хубаво, че си изкарал такава прекрасна вечер, но няма да спреш до тук.
Пак ще започнете да се виждате най - вероятно, а тя още не се е разделила с другия и пак ще се "обърка в чувствата си". Каквото и да ти кажем виждам, че ще послушаш сърцето си ;)
Да видим къде ще му излезе края.

Поне се забавлявай докато я виждаш :)

Edited by She, 15 August 2008 - 10:47 AM.


#13 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 10:59 AM

Тогава кое е най добре да се направи , да спра да е тръся , но в действителност не е търся аз а тя.
И защо така сме устроени хората че лошите моменти ,не ги пазим дълго време в главите си ,а добрите винаги излизат на преден план?
Така или иначе аз няма да съм още дълго в нашия малък град и искам да работя в София колкото и да ми е трудно съм го решил че ще се опитам да избягам от този град тука няма развитие.Несъм се вторачил да се събирам със нея отново понеже тя ми показа с доста неща че трудно бих и имал доверие отново.
Говорят ми че след като съм и подарил часовник от там връзката ни е тръгнала надолу понеже Часовник не се подарявал на приятелка или приятел>
Незнам затова мисля си че е своеверие за някои хора. Но интересното е че точно когато се разделихме и часовникът е спрял да тик-така .
Изобщо немисля да се вкарвам във казанът както беше писал един съфорумец по нагоре .

#14 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 11:05 AM

Тогава кое е най добре да се направи , да спра да е тръся , но в действителност не е търся аз а тя.
И защо така сме устроени хората че лошите моменти ,не ги пазим дълго време в главите си ,а добрите винаги излизат на преден план?
Така или иначе аз няма да съм още дълго в нашия малък град и искам да работя в София колкото и да ми е трудно съм го решил че ще се опитам да избягам от този град тука няма развитие.Несъм се вторачил да се събирам със нея отново понеже тя ми показа с доста неща че трудно бих и имал доверие отново.
Говорят ми че след като съм и подарил часовник от там връзката ни е тръгнала надолу понеже Часовник не се подарявал на приятелка или приятел>
Незнам затова мисля си че е своеверие за някои хора. Но интересното е че точно когато се разделихме и часовникът е спрял да тик-така .
Изобщо немисля да се вкарвам във казанът както беше писал един съфорумец по нагоре .


Все пак имаш здрав разум :) Пък и си от добрите момчета ;)
Дръж се на положение и не й давай да ти завърти главата отново.
Това за часовника и аз съм го чувала, не знам колко е истина, но аз също се разделих с гаджето, на което го подарих! ;)

#15 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 15 August 2008 - 11:51 AM

Незнам реших да отида довечера , ще се облеча със един панталон и една ризка все пак не мога да си отида домашно.
Ще гледам да си прекарам добре и най вече да неразговарям много с нея а с майка и понеже хората ме уважават много както и аз.
След като си тръгна от тях нямам намерение както и досега да е търся , за Събота вечер дискотека ще има ако тя дойде с нас иначе да е карам да идва не благодаря.
Одеве дойде в магазина отново и постоя замалко след което отиде на кафе и после дойде да ме помоли да е закарам до тях , аз не и отказах понеже знам каде живее а и несъм някой който да се стиска за нафтата или колко ще ми изгори,майната му на това , та закарах е до тях и преди да влезне реших да направя един тест : Викнах и "Хей голям скръндза си значи '' :) и тя ме попита закакво , казах и ами "Едни цунки недаваш ;)
И ми даде , но по бузката ;) , и сега незнам дали постъпих правилно понеже можеше и без това но все пак какво .
И така със мене , най много мразя във се*е си добротата която имам ,понеже доста от хората небиха дори погледнали този човек,аз несъм от този тип хора и затова си страдам.Сега нестрадам понеже минах с доста страдания през това и ако сам небях излезнал нямаше кой да ми помогне,но както се казва трябва да изстрадаш за да се поучиш.