Преход към съдържанието

Снимка
- - - - -

Сваляне на момичета през деня

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Lenzz

Lenzz

С малък опит

• Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 20 July 2012 - 07:15 PM

Здравейте :) , ще давам директно към въпроса - а именно аз съм на 17 и наще още не ме пускат по дискотеки и такива места ... затова единственото място , на което мога да се запознавам с момичета , за които се сещам са паркове, молове и на улицата , но вече втори ден си губя времето напразно ,защото още съм нов в тези работи и ми се струва , че тези места са адски трудни като за начало. И това което всъщност искам да ви питам е къде според вас мога да търся момичета с които да се запознавам през деня ... а ако няма други освен тези които съм изброил ще се радвам ако ми дадете някои съвети :)

#2 unleashed_heafy

unleashed_heafy

Нов

• Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 21 July 2012 - 01:49 AM

Еми... само едно ще ти кажа... по улици, паркове и тн е по- лесно отколкото по дискотеки... и аз преди да тръгна по дискотеки си мислех, че там ще е по- лесно, ноо не баш...

#3 everhardt

everhardt

Нов

• Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 July 2012 - 01:57 AM

Пич, вервай му. В дискотеките отиваш да се сбиеш с някой пиян борец или да му заговориш гаджето без резултат. Ако искаш просто да заговаряш за тренировка давай в супермаркета. Нали имаш приятели? Все някой от тях има приятелки. Излизай с тях, ако си пичага все някоя ще ти върже.

#4 Lenzz

Lenzz

С малък опит

• Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 21 July 2012 - 08:52 AM

Пич, вервай му. В дискотеките отиваш да се сбиеш с някой пиян борец или да му заговориш гаджето без резултат. Ако искаш просто да заговаряш за тренировка давай в супермаркета. Нали имаш приятели? Все някой от тях има приятелки. Излизай с тях, ако си пичага все някоя ще ти върже.

Ами тва което ти каза всъщност описва до са как съм си хващал гаджета :Д .Но напоследък почнах да се дразня на приятелите ми , те като цяло повечето са ми от училище , но там не искам да ти разправям кви лицермери са ... и за тва гледам сега да си намеря някви нови.А иначе като цяло , тва което искам да постигна е да съм по спокоен сред момичетата от самото начало, и ако някоя сладурана ми се усмихне да мога да отида да си я заговоря без проблем , но за тва ми трябва практика.
Благодаря за коментарите , оставам да си тренирам по улиците :Д

#5 wrry

wrry

Нов

• Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 08 May 2013 - 09:48 PM

В дискотеките е по трудно най лесно и приятно е да се запознаеш с момичета чрез приятели и лека по лека ще се навъдат момичета покрай те*е :)

#6 hristo00

hristo00

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 20 December 2015 - 12:48 PM

Потърси в училище или в някое кафене,  а също така в парка някъде, но трябва да бъдеш доста смел, за да отидеш при непознато момиче.

#7 Dracula

Dracula

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 01 January 2016 - 08:18 PM

Какво как да направиш бре? Виждаш момиче и го заговаряш. Какво толкова може да се случи? Да те отреже? Еми, тогава се обръщаш и заговаряш следващото . Нито я познаваш, нито ще я видиш повече. Какво значение има дали ще те отреже? Нищо не губиш. Най-лошото което може да се случи е да се ожените.