Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Прекалено внимателен


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 TZV2

TZV2

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 16 March 2012 - 01:47 PM

Здравейте! Харесвам едно момиче от моя клас и работата се задълбочава - започвам да се влюбвам.... Проблемът е, че имам доста странен характер и сега съм прекалено внимателен към момичето и дори не говоря с нея по тази причина... Започвам да се съмнявам в се*е си, как изглеждам и най-вече ме е страх ако случайно започна разговор да не кажа нещо тъпо..... И наистина може би има причина да се съмнявам в това как изглеждам, защото не съм толкова фешън и забавен като другите момчета..... Имам ли шанс?

#2 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 25 March 2012 - 08:44 PM

Здравейте! Харесвам едно момиче от моя клас и работата се задълбочава - започвам да се влюбвам.... Проблемът е, че имам доста странен характер и сега съм прекалено внимателен към момичето и дори не говоря с нея по тази причина... Започвам да се съмнявам в се*е си, как изглеждам и най-вече ме е страх ако случайно започна разговор да не кажа нещо тъпо..... И наистина може би има причина да се съмнявам в това как изглеждам, защото не съм толкова фешън и забавен като другите момчета..... Имам ли шанс?



Разбира се,че имаш шанс...винаги имаш шанс,просто трябва да знаеш,как да го исползваш :)
Няма от какво да се притесняваш от това как изглеждаш и как се държиш,бъди просто се*е си,тя трябва да се съобразява с теб а не ти с нея !!! "не съм толкова фешън" го забрави...фешън си и още как ;) ако ти не се харесваш и другите няма да те харесат,имай самочуствие...
Разговаряй,често с нея и се дръж нормално,можеш да и направиш някой комплимент (не прекалявай) (ПРОЧЕЛ ЛИ СИ БИБЛИЯТА?)
може пък мацката да те хареса,точно заради "странния характер" и заради това, "че НЕ СИ ФЪШЪН :angry: "
Действай смело и разказвай после,колкото повече отлагаш,толкова по зле ;)