Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хубаво момиче,но трудна задача...


  • Заключена тема This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Todor Azov

Todor Azov

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 22 January 2012 - 06:08 PM

Здравейте,
в Библията намерих много полезни неща,но все пак искам да чуя мнението ви.Аз съм 11клас,момичето което харесвам ми е съученичка.Отношенията са ни приятелски,но ме е срам да я заговарям пред всички,а по фейсбука рядко ми отговаря.Има си гадже ама ми е мерак да я сваля.Предложения?

#2 fancooler

fancooler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 23 January 2012 - 12:41 PM

Единственото действие за което се сещам в твоя случай е да излезеш с нея и да й кажеш, че не виждаш бъдеще в приятелството ви. Кажи й, че искаш нещо повече, но без да обясняваш какво чувстваш към нея. Лошото на този вариант е, че вероятността да развалиш приятелството си с мацката без реално да постигнеш нищо, е много голяма. Помисли добре преди да направиш каквото и да е в тази посока. Замисли се как те възприема тя - иска ли нещо повече от вашите взаимоотношения.

Ще си позволя един съвет - жените са страшно много, а приятелките се броят на пръстите на едната ти ръка... Струва ли си да развалиш приятелството си с девойката? Излизай по-често и се запознавай с повече момичета, може би в това се корени проблемът при теб.

Успех! :)

#3 Todor Azov

Todor Azov

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 23 January 2012 - 08:33 PM

Единственото действие за което се сещам в твоя случай е да излезеш с нея и да й кажеш, че не виждаш бъдеще в приятелството ви. Кажи й, че искаш нещо повече, но без да обясняваш какво чувстваш към нея. Лошото на този вариант е, че вероятността да развалиш приятелството си с мацката без реално да постигнеш нищо, е много голяма. Помисли добре преди да направиш каквото и да е в тази посока. Замисли се как те възприема тя - иска ли нещо повече от вашите взаимоотношения.

Ще си позволя един съвет - жените са страшно много, а приятелките се броят на пръстите на едната ти ръка... Струва ли си да развалиш приятелството си с девойката? Излизай по-често и се запознавай с повече момичета, може би в това се корени проблемът при теб.

Успех! :)

То добре,но тя си има приятел,надали ще приеме.Както казах обаче ми е голям мерак!

#4 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 23 January 2012 - 09:33 PM

То добре,но тя си има приятел,надали ще приеме.Както казах обаче ми е голям мерак!


Щом имаш мерак, направи го, от сега обаче приеми, че има голям шанс да се развали приятелството ви. Ако предприемеш ход не започвай с "знам, че имаш приятел". Не знаеш или си забравил за момента. Трябва да си супер уверен, малко пропукване на фасадата и дори малките шансове отиват на кино.

Edited by consilieri, 23 January 2012 - 09:33 PM.


#5 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 23 January 2012 - 10:52 PM

Аз пък не мога да разбера смисъла от вербализиране на подобно нещо. Просто я покани да излезете, флиртувай с нея, забавлявайте се, но не просто да си говорите, а наблягай на физическия контакт. Приближи се до нея на по-интимно разстояние, докосвай я и следи реакциите й. Ако стане неловко и реакцията й е отрицателна значи по една или друга причина няма да се получи. Ако реакцията й е положителна продължавай, не се притеснявай да я целунеш и не само. Действай според обстоятелствата.
Голям смисъл да мислиш много няма, повечето неща се правят по усет. Но да й обясняваш как искаш да станете нещо повече от приятели и т.н. ми се струва безсмислено. Ако нещата се получат ще е въпреки, а не благодарение на това.

Edited by Kura mi Qnko, 23 January 2012 - 10:53 PM.


#6 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 24 January 2012 - 12:05 PM

Аз пък не мога да разбера смисъла от вербализиране на подобно нещо.


Вербализирането или обясненията са извън всякакви разисквания...не случайно го има това в Библията.

#7 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 23 May 2012 - 03:31 PM

Кура ми янко даде отговор на въпроса.