Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

След като прочетох библията


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 everlong

everlong

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 13 January 2012 - 04:58 AM

Здравейте, този форум ми бе препоръчан от един приятел преди време, не му обърнах внимание поне до поредния провал, който дойде с една продавачка от магазин за дрехи. Няма да разказвам подробно. Общо взето направих доста грешки с нея и тя ми каза: "нищо няма да стане, ти си като по-малкото ми братче, седя, гледам те и нищо". След този провал се амбицирах, прочетох цялата библия ред по ред. Видях си грешките, осмислих ги, разбрах ги и започнах нови опити, усъвършенстван и уверен. На нова година се запознах с едно момиче, правех всичко по книгата, дърпах и се, държах ниво, правихме секс още на 2рата среща, в началото всичко беше наред, тя беше влаюбената и заинтересованата. Но след няколко срещи усетих че нещата не вървят на добре и ето сега получавам съобщение:

Xxxxxxx ne ti vdigam telefona, zashtoto neznam kakvo da ti kaja. Ne sum gotova za vruzka, nqmam vreme koeto da ti otdelq, az edva sus sebe si se opravqm. Ne go priemai li4no, no ne iskam da se vijdame pove4e, ne vijdam smisul. Ne se surdi :))

Чувствам се много зле. Много съм чувствителен и незнам какво да правя. Всъщност имам идеи, но май крайния резултат е ясен... Пак провал. Дайте едно рамо. Не искам да падам пак по гръб!

Вчера момичето ме прегръщаше и ми казваше че съм прекрасен и като стоя й се иска да ме снима, все едно че съм модел (буквално вчера, ние се познаваме от 1ви януари. Тя ми казваше, че годината й е започнала прекрасно, защото аз съм най-хубавото нещо и първия човек който й се е обадил и днес...)

Edited by everlong, 13 January 2012 - 05:06 AM.


#2 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 14 January 2012 - 03:47 PM

Тактиките не са добра идея когато не ти пасват на стила и начина на мислене. Държанието ти в една и съща ситуация може да е индентично, но реакцията към него да е коренно различна в зависимост от това дали просто си такъв или имитираш поведение, което не е естествено за теб. Струва ми се, че тя се е усетила, че ти нямаш високо мнение за себе си, че не се държиш естествено (т.е. смяташ, че истинската ти същност не е достатъчно добра и приемаш роля) и т.н. и за това се е отдръпнала.

Ако имаш високо мнение за себе си, доволен си от начина, по който се развиваш, правиш това, което искаш, не си зависим от резултата и не се опитваш да вдигаш своето самочувствие с даденото момиче, а просто ти е приятно да си с нея (ама не да го рационализираш по този начин, а наистина да е така) значи проблемът вероятно е в нея.

Предвид предишния ти опит и реакцията ти не изглежда така. Просто се запитай какво ти е истинското мнение за теб, дали разсъждаваш как да впечатлиш нея или гледаш какво тя прави да те впечатли, дали ако видиш някой като теб с дадено момиче ще ти се стори естествено или не. Ако се окаже, че всъщност нямаш високо мнение за себе си, започни да се осъвършенстваш, да се развиваш и да действаш вместо да премисляш всяка ситуация. Като цяло да бъдеш щастлив, че си такъв, какъвто си и да не спираш да се развиваш. Жените идват естествено.

Въпросът е просто да не използваш горното като оправдание, а наистина да започнеш да работиш върху себе си (но не с цел да впечатлиш другите, а за себе си) и да формираш мнението си отвътре, а не на базата на това, което ит казваш тези около теб.

Edited by Kura mi Qnko, 14 January 2012 - 03:49 PM.


#3 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 31 January 2012 - 10:22 PM

Трябва да гледаш на своя характер като на нещо, което е в процес на развитие. Не може днес да си един човек, а утре съвсем друг. От едното до другото ниво се стига постепено и с развитие. Това, че до скоро си имал проблеми с жените, а сега си успял да стигнеш до fclose с друга е развитие. ОК, връзката не се е получила, но погледни от тази страна - или в началото си тръгнал добре, но после си объркал някъде и, за това са се провали нещата или всичко от твоя страна е добре и просто проблемът е бил в нея. И в двата случая обаче мисля, че има ясно изразимо развитие спрямо предишното ти аз. За това вместо да се огорчаваш анализирай как са се развили нещата и изведи тези неща, които си направил правилно и са ти помогнали да успееш и тези грешки, които са ти попречили. Така ще можеш да си изведеш поука от случая и следващия път няма да повториш същите грешки.

#4 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 26 February 2012 - 02:49 PM

На мен друга идея ми идва в ухото:
1. Дърпа се за да провери дали наистина ТЯ представлява такъв голям интерес, колкото й демонстрираш [Съответно тук "Аз съм наградата" трябва малко да наклони везните към нея]
2. Някое бивше гадже се е върнало (някого когото обича или от когото се страхува (евентуално) да не "подлудее" че ТЯ е с друг)

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 27 February 2012 - 12:31 AM

Подкрепям всички мнения по темата и най-вече последното.

Всичко е много добре казано от всички, просто последното е най-логичното,
тъй като за толкова кратко време няма как да те е разгадала и разнищила до такава степен,
за да реши, че си й безинтересен.

ИЛИ

Проблемът си е изцяло неин и ти никога не си бил единственият, с когото си ляга, от самото начало.

#6 fancooler

fancooler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 28 February 2012 - 11:09 AM

Колегите от форума са ти дали добри съвети, обърни внимание на думите им!
Помисли и върху казаното от самия теб... Според мен си постигнал чудесен резултат - за два дена си успял да из**каш момиче, което до този момент не си познавал. Не задълбавай и най-важното - не се обяснявай! Да, задаваш си много въпроси в момента, но не виждам особен смисъл да го правиш.
Сега просто трябва да продължиш напред!
Мини на следващата, ако не стават нещата както го желаеш - N.E.X.T.
Схвана ли идеята? ;)

Успех!

Edited by fancooler, 28 February 2012 - 11:21 AM.


#7 everlong

everlong

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 21 March 2012 - 06:14 AM

Това беше отдавна, но гледам че има мнения по темата. Аз бързо се оправих и общо взето сам си стигнах до тези изводи. Благодаря за мненията, напълно съм съгласен с тях. Не стана с момичето, ама нито беше най-хубавата, нито най-подходящата. Следващата :) Поуката до която стигнах е, че ако нещата не потръгнат отчаяните опити за връщане само влошават нещата. Трябваше да свия чадъра още по-рано и да пробвам с друга. Проблем ми е, че социалния кръг ми е доста ограничен и ми е доста дървено да се запознавам с някоя на улицата, ако трябва да действам на момента, но ще го оправя.

#8 FireMan

FireMan

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 25 March 2012 - 12:00 PM

И аз имам подобен проблем. Някак дървено ми е да се запознавам с напълно непознати на улицата. Пробвай да разшириш социалните си контакти, може да започнеш да посещаваш разни места подходящи за запознанства, курсове, танци, разни такива.

#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 08 April 2012 - 10:08 PM

Че кое му е дървеното и кофтито да се запознаваш с момичета навсякъде!?
Всичко е до вътрешното ти състояние и настроението ти. Има 1 куп закачи, шеги и базици с които можеш да се запознаеш с всяка една мадама
даже и с неверни неща :D