Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Вече втори месец ....сексът е мираж!?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 drpit

drpit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 09 January 2012 - 04:29 PM

Привет. На кратко, уча в чужбина в университет, който е пълен с хора от целият свят. Запознах се с една девойка, рускиня. Руса, сини очи, сладко излъчване, готин характер, просто е невероятна. Излизаме от около близо два месеца. Не искам да се впускам в подробности, смятам, че са излишни, но с нея си изкарваме много добре. Тя живее сама на квартира, ходя в тях, ядем, пием, излизаме по клубове заедно. Организираме си "боксови срещи", бием се, смеем се много, захласваме се от смях - екшън от всякъде. Говорили сме и на сериозни теми, давал съм и съвети за някой неща. Изобщо, без да се впускам в излишни детайли, искам да добиете представа, че връзката ни е готина, изпълнена с много смях, радост и забавления. Пишем си съобщения, като по-често тя е по-активната, казвайки ми колко много и липсвам и как си мисли за мен и т.н.
Добре, това беше по-приятната част от разказа ми. А сега ще ви питам, как е възможно все още да не сме правили секс?!
На няколко пъти (около 4-5) я натиснах здраво в тях, като тя просто ме отрязваше. А първия път ми отказа под предтекст, че е "сериозно момиче, и не иска всичко да е само за веднъж" ... Ок си казах аз.
Последните две седмици, аз бях на екскурзия в Англия, а тя в Русия. Аз се върнах онзи ден, а тя вчера - аз отидох и я взех от летището. Подари ми много готини подаръци от Русия - тениска, водка и едни чехли, които ясно си личеше, че тя ги е направила, в смисъл нашивки по тях и разни украшения, с които ми каза, че се е занимавала около 2 часа, а помощ в идеята е получила от майка си. Кой няма да хареса такъв подарък - собственоръчно направен - СУПЕР. Много се зарадвах. Като отидохме в тях, аз пробвах чехлите, но се оказа, че са ми малки, след което тя се обади на майка си и и каза, че трябва да ми донесе други, по-големи, моят номер. И така, както се досещате, след като прекарахме известно време в тях, посмяхме се добре, борехме се малко, чух разговора с майка и за мен - опитах се да я натисна отново, на което тя пак не отвърна и просто ме отблъсна. какво по дяволите става? Според мене има два варианта:
Вариант 1: Момичето ме тества до колко съм сериозен, тъй като тя самата изглежда наистина сериозна и знам, че е такава. Но и други момичета са ме тествали по този начин, и максимум на втория,третия път са ми пускали. Какъв е този тест близо 2 месеца ?!
Вариант 2: Просто ме исползва? Но не виждам причината, поради която ще го прави. Тя е от богато семейство, може да си позволи всичко, което пожелание. Аз пари не и давам, нито и върша услуги, нито излизам с нея само тогава когато и е скучно. Не съм и "най-добрата" приятелка, нито кошче за душевни отпадъци..

Отношението и към мен е прекрасно, надявам се сте разбрали това. Когато сме заедно винаги е весело, а явно аз съм много смешен, и се радвам за което, защото тя се смее от сърце на мойте тъпотий... И въпреки всичко, сексът все още е мираж..

Edited by drpit, 09 January 2012 - 04:32 PM.


#2 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 09 January 2012 - 05:02 PM

А защо не питаш нея какъв и е проблема?
И ние можем само да гадаем.

#3 drpit

drpit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 09 January 2012 - 05:17 PM

Петко, тъкмо бях тръгнал да обясня и за това, но ти ме испревари с въпроса. Ами питал съм я. Първия път ми отговори, че е сериозно момиче, и че всички момчета с които е излизала до сега са мислели само за секс, секс и нищо друго, което на нея не и харесвало. Приех го, все пак се познавахме от само седмица. Тя моментално ме попита, аз защо си нямам приятелка, а аз и отвърнах "защото всички жени, с които съм излизал до сега искат просто да ме изч**ат, приемат ме само като сексуален обект", на което тя не спря да се смее около 10 минути :hooray: Втория път като я натиснах, беше в 5 сутринта, бяхме пили и двамата, успях да е разсаблеча до някъде, тя се беше разгорещила и все пак не ми даде секс, а отговорът беше само "знам много съм лоша, извинявай много извинявай" след което не искаше да ме пусне да си тръгна, а ме прегръщаше силно на вратата и ме целуваше. WTF?! Помислих си ОК, познаваме се от 2-3 седмици, явно за хубавите и стойностни неща се изисква малко търпение. Последваха още 2-3 опита от моя страна да стигна до секс, на които тя просто не отвърна, а аз не можех да повярвам на очите си какво се случва и започнах да го обръщам на майтап с думите: "Ок, какъв е проблемът, не съм достатъчно красив за теб ли, или си имаш друго гадже и ме мяташ само" и т.н и т.н, на което тя просто се разсмиваше и отговарше, че съм много красив и много много ме харесвала и т.н , но никога не ми даде еднозначен отговор относно отношението си. Държанието и към мен е отлично, интересува се от мен, пише ми смс-и колко и липсвам, по някога дори ми е оставяла по 10-12 неприети докато не и отвърна на обаждането. Майка и е дала идеята за подаръка, а на нея и отнело около поне час докато го сглоби собственоръчно, просто си личи. Говори с майка си за мен, което мисля, че е добре също така. Абе въобще не смятам, че съм Дон Жуан, но имам обща представа как да се държа с една жена за да я правя щастлива и точно това правя в момента, но секс не получвам. Разбирам, че трябва търпение, но 2 месеца ?! Знам, че в женската психика, логика не съществува.... и все пак, where is the logic?! :D Лесбийка?! :happy2: Девствена?! (според мен едва ли :hooray: )

Edited by drpit, 09 January 2012 - 05:19 PM.


#4 Alekssandyr!

Alekssandyr!

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 09 January 2012 - 10:46 PM

Картина:
Ти и тя целуващи се всяка нощ в продължение на часове, все някога ще си отвори краченцата :beat_up:

#5 drpit

drpit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 January 2012 - 06:15 AM

Картина:
Ти и тя целуващи се всяка нощ в продължение на часове, все някога ще си отвори краченцата :beat_up:


Радвам се, че си разбрал картинката, която ти описах ;) Но не помогна особено много с това мнение.

#6 deportivolacoruna

deportivolacoruna

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 10 January 2012 - 12:49 PM

Аааа стига бе човек , рускиня да не пуска :blink: Сега сериозно - пич според мен , тя те е възпрела като приятел ! Не знам какво е станало, какво сте правили заедно, може би сте били прекалено много време заедно, споделеляли сте си някакви истории , тя си е въобразила , че може да й станеш добър приятел, който да й помага, да я изслушва, но нищо повече... Има и друг вариант - да не е няккаво по - сдухано момиче , но чак пък толко време да протаква и то с нейната визия , както я описа , ме съмнява много... Настоявай да разбереш, като къкъв те смята, гогвори с нея на тая тема свободно, поне да не си губиш времето.. Успех !