Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Любов, разбрана впоследствие


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 St3althX

St3althX

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 23 September 2011 - 04:56 PM

Здравейте,историчта е много дълга и ще гледам по накратко...Значи всичко започва с фейсбук случайно се знаем с момичето по физиономия и и писах и от дума на дума стана ясно че е скъсала с нейния,с който е била няколко години няколко от които от разстояние.Беше ми самотно и реших да и кажа да се видим и се съгласи отидохме на разходка в друг град говорихме си всичко си е супер(винаги съм имал симпатий към нея!!!)Втората ни среща мина супер и по един прекрасен начин се целунахме и просто нямам думи да го опиша.И двамата бяхме адски заслепени и ни беше наистина супер и на вторият ден като я изпращах се поразгорищихме и се стигна до секс уникален.Почти всяка вечер го правихме просто толкова хубава връзка не съм имал и за първи път ми се случи да съм с толкова красиво момиче и да искам да прекарвам много време с него.Наистина мога да кажа че давах всичко от се*е си и си заслужаваше,постоянно като си говорихме ми казваше колко е щастлива че сме се срещнали и от това просто се чувствах наистина мъж успчвах да правя всичко от което се нуждае едно момиче.Наш общ приятел постоянно казваше всичко,което правим на баща й,понеже рабптеше при него...не можеше да се отпусне пред приятелите ми.Минаха 4 седмици от връзката ни и трябваше да започвам работа на 50 км от града и да се прибирам 1 ден в седмицата ,но това за 2-3 месеца,а след това да уча отново на 50 км , но нямаше да ме има 3-4 дена в седмицата.Когато тръгнах на работа тя отиде при една нейна приятелка да може да е близо до мен за няколко дни и да се прибере после.Първата вечер излязохме всичко добре,и темата на разговор ни беше че има чувството че мисля само за секс и по всякакъв начин и обяснявах че не е така...на другата вечер и бях казал че пак ще излезем,но бях много скапан и й казах че наистина не мога ...Замина си тя и на другата седмица се прибирам обаждам й се съмсем друга сякаш ми се кара крива и реших да се срещнем като дойде ми се нахвърли направо и беше уникална тръпка.Обаче ходи тя на интервю за работа и много нервна и й дойде и постоянно ми се кара за всичко и почнах и аз да се нервя промени се нещо...всички нейни приятелки казваха че не са ч виждали толкова щастлиша никога!!!и на другия ден нещо се сдърпахме по телефона защото пак ми се кара и беше крива и толкова мина малко време и каза долу съм пред вас слез за малко и познайте...вече нямала никаква тръпка към мен и нямало смисъл да ме залъгва( не го вярвам честно) и просто ми беше като шок .От тогава насам това става преди 3 месеца не съм аз просто постоянно ми е тъпо ,на нищо не се радвам и ми липсша адски много просто уникално беше!!! След като скъсахме мина 1 месец и и звъннах говошихме си 1 час общи приказки и ми беше много яко,след това след няколко разговора каза че може да дойде в края на седмицата да дойде където работя да се видим.Наистина дойде и като ме видя супер много се зарадвахме един на друг и ме прегърна просто... говорихме си .но не и за нас де... минаха 1-2 седмици и се бяхме разбрали да се пуснем с колите на гонка :Д и идва деня пак крива много кара ми се (понеже и беше дошло пак)и се пуснахме но ми даде насила прегръдка и искаше да се прибира набързо и ме отряза и това беше писах и смс преди 1-2 дена не ми отговори.Просто незнам какво да правя наистина не мога да я забравя,но не мога да разбера какво става по дяволите моля ви дайте ми съвет...