Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бавно свършване


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 12 July 2008 - 08:50 AM

Здравейте и поздравления за прекрасният форум. На 24 години съм и имам известен проблем със свършването, сега съм с нова приятелка, и когато правихме секс, тя свърши за около 5 минути, а аз трябваше след това да бъхтя още 10 мин. и накрая ми мина желанието ;( Принципно нямам никакви проблеми с дигането, почти всяка сутрин като се събудя е горе, даже като я чуя по телефона понякога се над**вям, като пътувам в автобус или другаде също се вдига (понякога точно в най-неподходящите моменти) Но точно когато трябваше да свършвам, ме остави. Поне тя свърши.... Сега ми е малко притеснено какво ли си мисли за мен, освен това може ли някакъв съвет за по голяма възбуда или как да преодолея този проблем.

Темата е преместена от "В училище и университета" в "Здраве и фитнес".

Edited by NRG, 12 July 2008 - 08:02 PM.


#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 12 July 2008 - 03:32 PM

Здравейте и поздравления за прекрасният форум. На 24 години съм и имам известен проблем със свършването, сега съм с нова приятелка, и когато правихме секс, тя свърши за около 5 минути, а аз трябваше след това да бъхтя още 10 мин. и накрая ми мина желанието ;( Принципно нямам никакви проблеми с дигането, почти всяка сутрин като се събудя е горе, даже като я чуя по телефона понякога се над**вям, като пътувам в автобус или другаде също се вдига (понякога точно в най-неподходящите моменти) Но точно когато трябваше да свършвам, ме остави. Поне тя свърши.... Сега ми е малко притеснено какво ли си мисли за мен, освен това може ли някакъв съвет за по голяма възбуда или как да преодолея този проблем.

Мацката ти свършва за 5 мин?- това е интересно. Силна полова култура:), самоконтрол:blink:, явно се е научила "да си го вика"- дай боже всекиму. Това е прекрасно- пожелавам ти да я радваш много и тя да те радва.
Да бъхтиш още 10 мин- това е твое решение, има и други начини за финиширане.
Случайно да си чувал че човек има различни състояния на тялото?- един път е весел, един път му се прави нещо, а в следващия момент му се прави нещо друго. Нужно ли е при всяка случайна индикация на тялото ти да се шашкаш? Take It easy man или както се казва по българските земи - Стегни се ве копеле! :) :P

#3 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 12 July 2008 - 06:22 PM

Тя свършва за 5, но се стимулира допълнително с ръка, малко е кофти и това че иска бавно да се вкарва

#4 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 12 July 2008 - 08:59 PM

Ти оплакваш ли се или се хвалиш???

Не се притеснявай, няма какво да си помисли за това, че не си свършил/даже е по вероятно тя да "вини" се*е си за това, което е много лошо :lol: /

Иначе общо...15 минути... е радвай се- тя ще свърши 3-пъти и ще е по доволна. Все пак лично аз съм забелязал, че когато ми отнема повече време да свърша... самият оргазъм е по силенн :)

Както каза exort, много неща зависят от моментното ти състояние затова няма от какво да се притесняваш, днес няма да достигнеш върха...утре 2-пъти ;)



С мацката късмет си извадил, аз се попадам на такива които искат бързо и мощно :lol: напрово изнемогвам, но пък и на мен ми е кеф така

Edited by don_garson, 12 July 2008 - 08:59 PM.


#5 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 06:50 PM

С мацката късмет си извадил, аз се попадам на такива които искат бързо и мощно напрово изнемогвам, но пък и на мен ми е кеф така


Бахти, при мен е точно обратното - аз искам мощно и бързо, а тя бавно

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 July 2008 - 08:50 PM

Здравейте и поздравления за прекрасният форум. На 24 години съм и имам известен проблем със свършването, сега съм с нова приятелка, и когато правихме секс, тя свърши за около 5 минути, а аз трябваше след това да бъхтя още 10 мин. и накрая ми мина желанието ;( Принципно нямам никакви проблеми с дигането, почти всяка сутрин като се събудя е горе, даже като я чуя по телефона понякога се над**вям, като пътувам в автобус или другаде също се вдига (понякога точно в най-неподходящите моменти) Но точно когато трябваше да свършвам, ме остави. Поне тя свърши.... Сега ми е малко притеснено какво ли си мисли за мен, освен това може ли някакъв съвет за по голяма възбуда или как да преодолея този проблем.


такааа имам кафе машина, която отказа да бачка :) занесох я на ремонт и я оправиха

ти не си машина :P и това е нормално да се случи на всеки
не ми харесва, че при всеки малък неуспех, вие мъжете веднага се шашкате - ами сега? кво стана? що така?
ми защото си човек, ако беше машина ясно :P
преди това имал ли си подобни проблеми /според теб ...проблеми/?

разбираш ли на къде бия ...не си прави сам проблем в главата
може да се получи от стрес, превъзбуда /нормални неща/
ако си уморен може да не ти стане изобщо, това не значи, че имаш проблем с ерекцията :lol:

до колкото разбрах, ерекция си имал, не си свършил и накрая ти е паднал /за мен това е нормално/

относно съвета за по голяма възбуда - има виагра, но защо ти е?
аз разбрах, че проблем с ерекцията нямаш...според теб свършваш бавно /в което не виждам нищо лошо/

някой се хранят бързо, други бавно...ти може би тичаш по бързо от мен ...т.е. не винаги кантара показва едни и същи стойности :P


Тя свършва за 5, но се стимулира допълнително с ръка, малко е кофти и това че иска бавно да се вкарва


Бахти, при мен е точно обратното - аз искам мощно и бързо, а тя бавно


компромис - започваш както тя иска и свършваш както ти искаш :lol:


PS: и защо темата е във здраве и фитнес ;) секса не е спорт

#7 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 11:23 PM

Не бих казал че съм се шашнал, все пак ми се струва че остана доволна.
Освен това презерватива може би ми изигра лоша роля, малко ме стягаше, а и намалява донякъде усещането за контакт.

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 July 2008 - 09:38 AM

Не бих казал че съм се шашнал, все пак ми се струва че остана доволна.
Освен това презерватива може би ми изигра лоша роля, малко ме стягаше, а и намалява донякъде усещането за контакт.


презерватива ... дамм познато :) явно не го ползваш често
свиква се с времето :lol:

PS: пробвай ултра тънки, но различни марки /мисля, че имат разлика в размера т.е. така ще премахнеш проблема със стягането/

#9 Pesho24

Pesho24

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 05:27 PM

Точно такива ултратънки ползвам, а и не си го слагам аз сам, но ще взема да разнообразя наистина :)

#10 SwappeR

SwappeR

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 09 November 2008 - 11:43 AM

За да те успокоя - аз мойта бившата я лашках средно по 40 минути до 1 час, след което тя се отпускаше върху леглото като парцал и дишаше тежко. А аз още не бях свършил. И почти винаги се довършвах на ръка след това. Опитах се да въведа самоконтрол - по седмица да не го правим, след което се чувствах като животно, но даже тогава свършвах трудно с нея... Може би чувствителността ми е намалена. И това при положение, че след 1-вата година вече го правехме без презерватив. А ако трябва да си представя да го правя с презерватив - съвсем се отчайвам.
В крайна сметка - ясно е, че мъже, които свършват за две минути не се харчат особено. Но какво ще кажете за другата крайност - мъже, които след като изклатят качествено жената не успеят да свършат с нея? И това се повтаря в 90% от случаите? Винаги съм се чудел каква е женската гледна точка за този проблем.

#11 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 09 November 2008 - 07:54 PM

За да те успокоя - аз мойта бившата я лашках средно по 40 минути до 1 час, след което тя се отпускаше върху леглото като парцал и дишаше тежко. А аз още не бях свършил. И почти винаги се довършвах на ръка след това. Опитах се да въведа самоконтрол - по седмица да не го правим, след което се чувствах като животно, но даже тогава свършвах трудно с нея... Може би чувствителността ми е намалена. И това при положение, че след 1-вата година вече го правехме без презерватив. А ако трябва да си представя да го правя с презерватив - съвсем се отчайвам.
В крайна сметка - ясно е, че мъже, които свършват за две минути не се харчат особено. Но какво ще кажете за другата крайност - мъже, които след като изклатят качествено жената не успеят да свършат с нея? И това се повтаря в 90% от случаите? Винаги съм се чудел каква е женската гледна точка за този проблем.

:) В първия момент се почудих дали аз не съм го писал това...вече сме 2-ма :blink:
Аз съм питал доста жени по този въпрос....в повечето случай отговора е положителен. Но има и някой които са доволни и на 5 мин и тия 40 им идват в множко....но лично ми се е случвало момиче да остане адски доволно, от това че всичко е продължило повече от 10 мин. Не ми беше удобно да я питам колко бързи са били предишните :)

#12 Dimitar3175

Dimitar3175

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 06 September 2013 - 07:45 AM

Хапчета против преждевременна еякулация - climaxcontrol.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.



#13 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 29 January 2014 - 06:29 PM

Да бе, и като ти кажат: 'Не мога повече!' ...пък ти не си свършил, ...и к'во прайм?! Ами звънни на приятелка ве, мацко! Или ще играеш до край, или да те сменят!  :D

 

П.П. _diva orxideia_*, относно PS-a ти, ...ами за някои секса си е и спорт. Натоварва максимален брой мускулни групи, орелефява, както и освобождава напрежението, особено психическото. Абе както всеки един активен спорт. :D


Edited by manuel_de_la_mare, 29 January 2014 - 06:32 PM.


#14 Dimitar3175

Dimitar3175

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 02 May 2019 - 05:05 PM

Хапчета против преждевременна еякулация - https://buyclimaxcontrol.com