Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

www.drink.bg


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 January 2011 - 11:01 PM

Здравейте, колеги, ще ме извинявате, че използвам сайта за реклама, но какво да се прави - безплатната реклама е прекалено голямо изкушение :)

Та тези дни стартирах едно ново бизнесче... безплатна доставка на алкохол, цигари, захарния изделия и безалкохолни напитки по домовете( към момента офертата важи само за град Пловдив, но за в бъдеще да сме живи и здрави, кой знае :) ).

Сайта е http://drink.bg/ Там можете да разберете повече за предлаганата услуга, да видите артикулите и цените им, да разберете начините за поръчка и т.н.

Надявам се майничките да помогнат малко с рекламата като кажат и на приятелите си :)

Поздрави :)

Изображение

#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 11 January 2011 - 11:39 PM

Успех в начинанието. :)

#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 12 January 2011 - 02:54 AM

Аз мисля,че тва е супер! И ако рекламата се разпространи,бизнеса ще потръгне несъмнено :) УСПЕХ Брат :)

#4 Nem3siS

Nem3siS

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 12 January 2011 - 07:16 PM

Супер е! Една идея е да добавиш и пури/пурети към продажбата, ще стане по-добре! Успех и след време да си поръчвам и в София от тебе! ;D

Edited by Nem3siS, 12 January 2011 - 07:17 PM.


#5 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 16 February 2011 - 11:12 PM

Мерси за хубавите отзиви, колеги! :)

Пиша, защото смятам да пораздам малко уиски безплатно и може би някой от вас ще се заинтересова. Офертата важи за цялата страна, така че налазвайте без притеснения. :)

Цялата нужна информация за врътката можете да намерите тук http://www.facebook....=app_4949752878

Особено ако обичате Джони Уокър, Джак Даниелс и/или Балантайнс, тази оферта е точно за вас. :)

Успех на всички!