Преход към съдържанието

Снимка
- - - - -

Проблем с ерекцята

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 rossi46

rossi46

Нов

• Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 26 December 2010 - 10:39 AM

Здравеите, на 19 години съм иии проблемът е такъв .... Без Презерватив сичко е ОК сложа ли го пада иии неиска да стане или пък ако стане е прекалено слаб и негоден за работа има ли вариант да е от анфетите иии как да го премахна тоят проблем ;s

Моляви Помогнете :s

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

Маниак

• Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 360 Мнения:

Posted 26 December 2010 - 08:42 PM

Да знаеш,че е от Амфетамина :) Майтап,не е от него,но е супер лесно да разбереш,като не го употребаваш! За първи път чувам за подобен проблем.Без презерватив ставал,с презерватив-НЕ ?! Амфетамина,до колкото съм чул отзиви от познати и приятели е в + при издръжливостта,имаш повече енергия и свършваш много по бавно.До колкото съм чул възможна е продължителност до 2/3 часа,зависи от качеството на стоката,но съвсем не мисля,че от него е проблема.Както казах спри го за известно време и опитай на трезво :D

#3 Christian Troy

Christian Troy

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 07:14 PM

Има вероятност да си елергичен от латекса .. Ако продължава отиди на лекар

#4 BHPC

BHPC

Нов

• Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 10:46 PM

Другия вариант е да си смениш пола. Чувал съм, че работи безотказно :)

#5 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

Disaster

• Users
  • 128 Мнения:

Posted 15 December 2011 - 03:01 AM

Аз не мога да разбера, как 19-годишен се определя за зрял/семеен?! Пич, не ме карай да се чувствам като пенсионер!!! :very_happy: :cj:

Edited by manuel_de_la_mare, 15 December 2011 - 03:02 AM.

#6 mentola

mentola

Нов

• Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 02 April 2012 - 10:37 AM

Пробвай различни презервативи?

#7 niko_niko

niko_niko

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 14 September 2013 - 01:32 PM

аз съм вече доста над 19 ,но ми се е случвало понякога,та от време на време взимам стимулант и нямам проблем после

провай с тея билковите витагра,не са хич скъпи към 15 лева

ако искаш да ти дам линк пиши на лични,че да не изглежда като реклама :)

#8 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

Disaster

• Users
  • 128 Мнения:

Posted 29 January 2014 - 06:12 PM

Някъде бях чел, че тия т.нар. стимуланти за покачване на тестостерона, могат да пообъркат доста мъжкият организъм. В сми', че тялото ти произвежда определено количество тестостерон в няк'ви си там норми, да кажем...

И когато започнеш изкуствено да стимулираш нивото на тестостерона, този който си го произвеждаш се занижавал, поради по-високото ниво. В следствие, когато се спрат стимулантите, количеството на произведения от тялото тестостерон, оставало с ниски стойности.

Незнам доколко е вярно, ...аз лично съм взимал трибестан преди години (имах 3 постоянни партньорки тогава и малко нанагорно ми идваше), после не съм имал проблеми, поне тогава.

Но пък от друга страна, напоследък нямам особено силно желание за секс, май не ми достига съня, все тренировки и работа, както и повечко добавки. А, и съм спрял сладките неща и въглехидратите като цяло са ми силно ограничени.

Тази вечер, ще идва една мацка, стара любовница ми е, обааачеее... ми е малко все тая. Може и в мен да е проблема, пък може и да е от жената... Просто не ми е секси. :|

П.П. Тя темата малко 4 годишна вече, ама нищо. :D

Edited by manuel_de_la_mare, 29 January 2014 - 06:19 PM.

#9 enjoy

enjoy

Опитен

• Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 03 February 2014 - 01:32 AM

Хах, напоследък имам същия проблем. Реших да сменя дуркса, че не ми се даваха по 3 лв. и започнах да купувам виталис. И героя умира за отрицателно време, а като махна гумата и всичко е на 6. Дайте съвет за някакви по-евтини презервативи, които да са добри?

#10 Johnny Strong

Johnny Strong

Seducer

• Moderators
  • 392 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 08:20 PM

Sure са добри и евтини, аз по принцип с такива еба.