Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

А ако аз я искам..


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 alakazar

alakazar

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 03 July 2010 - 09:45 AM

Здравейте.
Първо да кажа, че излязох от една двугодишна връзка преди 3-4 месеца. Разделихме се учудващо човешки и в общи линии нито аз, нито тя изпаднахме в депресивни състояния.
Реших да продължа напред. И момичето изскочи в най-подходящия момент - от курса ми, преди изобщо не се бях запознавал с нея. Излизахме с групата й, от която познавах 2-3 души. Установихме много приятни отношения, на 2 пъти ме пита имам ли приятелка, докосваше ме като се виждаме, гледаше ме по малко по-особен начин. Безпроблемно й взех телефона. И оттук нататък взеха да се забатачват нещата.
В момента сме в сесия, и така от около месец. Преди известно време й звъннах. Поговорихме си, каза ми, че е седнала и учи като побъркана и поради това много съжалявала, но нямало как да се видим. Разбрахме се да се чуем след първия й изпит. Пожелах й успех в смс, един вид колкото да напомня, че и мен ме има на тая Земя. Обади ми се с думите, че категорично нямало как да излезе, че следващия й изпит бил след точно седмица. Обясних й, че и аз съм в такова положение, но 24-часово четене не е градивно блабла, но тя си настояваше.
Случайно се засякохме в университета на мой изпит. Все така усмихната, излизаше от втория си изпит. Изглеждаше много .. влюбена. Докосна ме, на тръгване понечи да ме прегърне, но се спря и затова аз го направих:) Тя продължи да си се усмихва, не показа някаква .. неприязън от това. Няколко дни нямахме никакъв контакт. Затова й звъннах и й предложих да излезнем. Тя ми каза, че се е върнала в родния си град и ще остане там до началото на юли, когато ни е общия, последен изпит за тая сесия.
И ситуацията вече започва твърде много да не ми харесва. На практика нито веднъж не сме се виждали tête-à-tête, все в компания, все разговори за някакви общи теми. И сега се чудя как да постъпя - дали да махна с ръка и да продължа, воден от някаква абстрактна гордост или да продължавам в тая посока. Честно казано, иска ми се да вярвам, че всичко това е просто стечение на обстоятелствата, отколкото действителна липса на интерес от нейна страна, но се разрових из сайта и прочетох как доброто момче винаги оправдава обекта на желанията си заради незаинтересоваността от нейна страна. А тази мисъл неведнъж ми мина през главата - че я оправдавам, в името на собствените си желания.

Изпадали ли сте някога в подобна ситуация?

#2 fatal-rhymer

fatal-rhymer

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 03 July 2010 - 11:40 AM

Окей. Показал си достатъчно интерес, дори повече отколкото трябва. Сега е време да се отдръпнеш, режеш контакт - никакви обаждания и смс-и, ако момичето има интерес сама ще се свърже с теб.

Edited by fatal-rhymer, 03 July 2010 - 11:40 AM.


#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 July 2010 - 10:37 AM

мадам... станал си лесен за нея :D така може да си настояваш до безкрайност да се виждате, а тя да си измисля оправдания... сега ли ще се усетип или след 2 месеца? ако интереса и не и се изпарил съвсем, то е на ниско равнище в момента :) наистина не и звъни... и вземете се спрете с тия тъпи смси накрая! като се видите на общия изпит без предварителни уговорки, промени нещата, а до тогава никакви контакти ;)

и това за прегрътката... замисли се от друга точка - може да се е спряла, щото знае колко я харесваш, а не иска да ти дава напразни надежди

#4 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 08 July 2010 - 12:44 PM

За мен лично разговорите по телефона..особенно първите трябва да са непринудени, изненадващи, мистериозни и най-вече без никакви очаквания - това би породило интерес в нея. Например след като ти е дала телефона решаваш един ден и й се обаждаш и започваш разговор все едно сте стари приятели - интензивно интересен разговор, при това кратък. След няколкото минути когато вече й е много интересно да си говори с теб просто казваш че трябва да затваряш, без да намекваш за срещи виждания и т.н.... Поне при мен това води в нея мисли като: "Ама защо не ме покани на среща?" "Не съм достатъчно готина за него ли?" "Не мога да разбера какво иска" и т.н. (това при положение че наистина е имало привличане когато сте се запознавали и си й взимал телефона...
Един или два такива разговора и тя ще мисли постоянно за теб, ще почне и тя да ти се обажда ии да иска вниманието ти.

Още едно важно допълнение..цитирам много от известните гурута "You have to come from a place of abundance.." - преведено трябва да имаш/покажеш изобилие от жени - тя не е единствената в момента - точно това би я накарало да иска да е.
Повечето от съветите ми няма да помогна с нея защото вече си започнал, може да ги използваш за следващите...просто се опитах да покажа колко е грешно "Да искаш НЕЯ"

Иначе може при следващото ви виждане както каза Дон Кико да промениш нещата - тоест промени се*е си, покажи друга твоя страна, по-мъжествена, по-алфа, ии разчитай промяната да събуди интерес в нея.
Ако не, знаеш - следващата! :)