Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

За "Играта" на Нийл Строс


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 April 2010 - 06:35 PM

отговори си сам :)

#17 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 April 2010 - 10:33 PM

Говоря само колкото да си дам някакъв старт, щот ... времето си минава пък ...

#18 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 08 April 2010 - 11:27 PM

Прав си Кико, парите ще свършат :)

#19 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 09 April 2010 - 02:54 PM

Малее, сега осъзнах, че съм адски свикнал да съм загубеняк. Просто имам някакво комфортно състояние, което се е получило с времето. Но в него няма емоции, амбиции, разбиране на нещата, нищо няма смисъл и значение. До такава степен, че когато в някакъв рядък случай ми се случи да win-вам го смятам за противоестествено. Баааси ...

#20 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 April 2010 - 11:14 AM

а трябва да е точно обратното... ти да си над тия неща. ако осъзнаеш... или приемеш, че ти си по-важен, по-ценен, над останалите... но без да си груб, язвителен, всичко ще се промени! има много начини и трикове за това как да си над останалите, но е трудно... пример: представи си един голям... силен човек (бизнесмен, политик, лидер). като се види с някой нов човек стиска здраво ръка, като се види с приятел се прегръщат, дори целуват по бузите... може да ти звучи педалско, но нямаш иея каква енергия се носи... една прегръдка или едно приятелско хващане за рамото, врата особено към стари познати или по-малки от теб хем те прави добър, хем те качва нагоре по стълбата. друг номер е умалителните имена... така казваш, че новия човек го приемеш в компанията, в твоята компания... най-учудващото за мен е, че масово тъпите "мутри" прилагат всички тези номерца :)

с жените е абсолютно същото, ако не се изплезиш веднага, а точно обратното я накарш да си извоюва място до теб и и покажеш, че ти си над такива дребни неща :beat_up:

Всичко се постига! Успех!

#21 Steevy

Steevy

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 12:47 PM

Коя е тази книга " Библията на сваляча " спомената в книгата на Нийл Строс - "ИГРАТА" ?