Преход към съдържанието

Снимка
- - - - -

Пловдив

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 YankoG

YankoG

Нов

• Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 January 2010 - 11:25 AM

Здравейте, който е от Пловдив нека да пише по нещо, да се видим кои сме... После и игра да правим ;)

#2 Suspect

Suspect

Напреднал

• Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 17 January 2010 - 01:12 PM

;)

#3 YankoG

YankoG

Нов

• Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 January 2010 - 11:30 PM

Здрасти, играеш ли? Аз съм горе долу начинаещ (да кажем recovering AFC), и съм зарибен да правим заговаряния с някой сподвижник, някава схема на действия да има.

#4 Suspect

Suspect

Напреднал

• Users
  • 178 Мнения:

Posted 22 January 2010 - 11:08 PM

Тук, няма начинаещи. Щом си тук си с едно стъпало над всички останали. От теб зависи с колко още ще си над тях :whistling:

Нека пишат повече хора и тогава ще се разберем :)

#5 VOIVODATA

VOIVODATA

Нов

• Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 02 July 2010 - 07:06 PM

Хайде майни давайте да се задействаме :) Лятото дойде и мацките отдавна са се разсъблекли ;) Който е от Пловдив да пише, да се видим кои сме.

#6 xizor

xizor

Нов

• Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 03 July 2010 - 04:57 PM

Здравейте,от доста време чета форума и много ми допада.До сега не съм писал,но няма как да не се присъединя към група от Пловдив.Ще ми бъде приятно да комуникирам и да се срещна с вас!И на 3-ма ви ще изпратя моя скайп на ЛС :)

#7 Deshi

Deshi

Нов

• Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 September 2010 - 10:56 PM

Аз също съм от Пловдив,на 20 години,обаче хич ме няма в играта,но мисля това да се промени.
П.П.От коя част на Пловдив сте?

#8 apple522

apple522

Нов

• Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 22 December 2010 - 09:25 AM

archlord gold
It seems long that MapleStory fans get a good news.archlord gold Nexon rounds out the day with holiday events in its side-scrolling adventure,archlord gold MapleStory!archlord gold
For the week of Dec. 20 to Dec 28,flyff penya players can purchase the Holiday Surprise, a highly valuable version of MapleStory’s usual Cash Shop Surprise.flyff penya There will also be holiday themed decorative and effect items in the Shop.flyff penya Additionally, players can explore the holiday-themed zone of Happyville from Dec.flyff penya 20 through Jan.maple story mesos 5, where players can participate in the annual Maple Christmas Tree Event.maple story mesos As a bonus, on Christmas Day and New Year’s Day from 2p.m. to 4 p.m. PST,maple story mesos a double experience and enemy item drop event will take place.
maple story mesos

#9 Todor Azov

Todor Azov

Нов

• Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 26 January 2012 - 10:19 PM

Ами,аз съм нов...но иначе съм навитак.Ако има място за мен.

#10 Scribller

Scribller

Нов

• Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 December 2012 - 02:43 AM

Ако още се събирате и аз си търся крило за Пловдив.

#11 Suspect

Suspect

Напреднал

• Users
  • 178 Мнения:

Posted 30 January 2013 - 04:33 PM

Здравейте,
тъй като мина доста време от последния път, в който писах в тази тема, а през това време някои от Вас се свързаха с мен с желанието да разговаряме. То чувствайте се свободни да ми пишете, въпреки че вече не съм активен във форума, но за сметка на това съм винаги готов за нови сприятелявания.
Поздрави!

Edited by Suspect, 30 January 2013 - 05:01 PM.